Sigma vítězí 3:1. Došla si pro pohodové vítězství. Dnešní tip na přesný výsledek zápasu mi tak vyšel jen gólově. Další utkání odehraje Táborsko už v pondělí v Mladé Boleslavi a doma se představí 14. dubna proti Slovácku. To je z dnešního juniorského fotbalu vše, loučí se Josef Janda
90
Táborsko právě vstřelilo branku!
Domácí se nakonec dočkali. ADAM CIHLÁŘ dostal přihrávku na pravé křídlo, odkud Chvěju propálil střelou k tyči.
89
To jsou emoce! Civič po centru Mariottiho byl sám před gólmanem, obklopen hanáckou obranou. Civič se k zakončení nedostal a dost se rozčiloval. Padlo hodně ostrých slov.
86
Stříř poslal pěkně do běhu Ondřeji Ševčíkovi, ránu z hranice vápna mu táborská obrana zblokovala.
85
Yunis hlavičkuje vedle branky.
83
Ostrý centr před branku museli domácí odvrátit. Sigma je i nadále při chuti.
77
Olomouc právě vstřelila branku!
Další krásná spolupráce Olomouckých na hranici vápna. Po sérii přihrávek se pěkně k tyči trefil JAKUB YUNIS. Sigma vede už 3:0.
75
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází ŠevčíkA., přichází Yunis.
74
Sigma kontroluje hru a kráčí v klidu pro vítězství.
70
Chirinciuc si nechal míč podklouznout pod nohou a Táborsko přichází o míč. Domácí jsou směrem dopředu bezzubí.
69
Adam Ševčík vyletěl ze hřiště a musel podstoupit pád na chodník za brankou. Dost nepříjemné.
68
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Traore, přichází Civič. Traore se na hřišti moc dlouho neohřál a po zranění zřejmě kotníku musí nuceně střídat.
67
Traore dobíhal hodně dlouhou přihrávku, bylo to na něj ale příliš daleko. Chvěja je u balónu dřív.
65
Nově příchozí Ševčík poslal přihrávku před branku na Adama Ševčíka, kterému chyběl ke gólovému zakončení snad jen krok!
62
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Schmidt, přichází ŠevčíkP..
61
Velice laxně kopl Traore téměř doprostřed branky, Chvěja míč ani nevyrazil, v klidu ho podržel.
61
Penalta pro Táborsko! Míč si bere Traore.
60
Schmidt málem našel centrem po zemi spoluhráče před brankou, domácí ale nebezpečný míč odvrátili.
59
Kováč z hranice šestnáctky poslal míč těsně nad břevno!
58
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Habusta, přichází Bala.
56
Chirinciuc hledal centrem spoluhráče, jenže opět hanácká obrana zasáhla přesně a míč dál nepustila.
53
Ševčík zahazuje velkou šanci! Dostal krásnou přihrávku a asi z 12 metrů nezamířil moc přesně. Hňup jeho střelu bez větších problémů vyrazil.
49
Táborsko stále nemůže najít recept, jak by se dostalo do střelecké příležitosti.
46
Nově nastoupivší Traore se dostal hned do šance, jenže trefil míč mizerně. Branka neohrožena.
46
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Hladík, přichází Kováč.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Bosnyak, přichází Traore.
46
46
Po první půli vede Sigma 2:0 a dá se říci, že má hru pod kontrolou. Co vymyslí Táborsko? Druhá část hry začne asi v 16:33.
45
45
Habusta natáhl k pořádné ráně, míč orazítkoval břevno! Štěstí pro domácí.
42
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Turek, přichází Sazma.
41
Domácí si zbytečně komplikují rozehrávku. Často nechybí moc, aby hráči Sigmy míč vystihli.
38
Ševčík pálil hodně nebezpečně, ke štěstí domácích byla střela sražena.
34
To je smůla pro domácí! Po levém křídle skvěle prchl Marek Schmidt a poslal prudkou ránu pod břevno. Hňup dokázal do vzduchu střelu vyrazit, jenže nešťastník DAVID NEUŽIL si srazil míč do vlastní sítě. Olomouc vede díky vlastní brance Táborska 2:0.
33
Bosnyakův giganticky přetažený centr do neznáma.
32
Hergesellovi proklouznul míč pod nohou do autu. Zbytečné ztráty domácích.
31
Buchvaldkův centr našel hlavu spoluhráče, po jeho hlavičce k smůle hostů ale také Hňupovu náruč.
29
Ševčík s Turkem se nepříjemně srazili, drobné ošetření nutné.
28
Táborsko lapeno v ofsajdu, bylo to těsné.
28
Hňup na poslední chvíli skočil Ševčíkovi mezi nohy a míč přikryl.
26
Hladík mířil pěkně k tyči, ale Hňup tentokrát problémy neměl. Táborsko vyrovnalo hru a oproti začátku už se dostává více k míči.
24
Stříř jen o kousek nepřekopnul zeď! Jinak by šla střela pěkně k tyči!
23
Schmidt poslal Habustovi pěknou přihrávku, domácí ho zastavili faulem. Nadějná pozice před vápnem.
21
Hergesell zahrál před Střířem malou domů na poslední chvíli.
19
Hergesell by musel mít v nohách raketu, aby stihl prudkou přihrávku. Aut pro Sigmu.
19
Chvěja si došel pro další centr Táborska. Vzduchem hostující obranu asi Táborsko neprorazí.
16
Domácí trestuhodně propadli v obraně a po centru z levé strany se dva hráči Sigmy ocitli sami před Hňupem. ADAM ŠEVČÍK v klidu zacílil a poslal hlavou míč za bezmocného domácího brankáře. Sigma vede v Táboře 1:0.
15
Neužilův roh Sigmu nevystrašil. Míč jen prolétl vápnem.
13
Zajímavá standardka Táborska. Mariotti si naběhl do vápna na centr, Chvěja jeho hlavičku nad branku kontroloval pohledem.
12
Buchvaldek se snažil probít do vápna, domácí obrana ho tam ale nepustila.
11
První šance zápasu! Chirinciuc poslal ostrý centr do vápna, na který si naběhl Bosnyak, jenže hlavičkou těsně minul branku.
9
Další snaha Hanáků končí autem.
7
Chirinciucův centr končí ve Chvějově náruči.
5
Domácí Horváth pláchl po pravém křídle, Olomoučtí museli srazit jeho centr na roh.
3
V úvodu utkání mají více ze hry hosté, k ohrožení branky se ale zatím nedostali.
1

FC MAS Táborsko: Hňup – Bosnyak, Kukučka, Horváth, Kluzák, Cihlář, Chirinciuc, Hergesell, Turek, Neužil, Mariotti.
Náhradníci: Vavřina – Čivič, Hladík, Bíba, Sazma, Traore.

SK Sigma Olomouc: Chvěja – Ševčík O., Štěrba, Hýbl, Richter, Habusta, Buchvaldek, Ševčík A., Schmidt, Stříř, Hladík.
Náhradníci: Neuer – Ševčík P., Bala, Kováč, Yunis.

Rozhodčí: Jech – Kotalík, Vrzal..
První vzájemný zápas skončil v září v Olomouci remízou 1:1. Skóre otevřel táborský Civič a srovnával Nešický z penalty. Při dnešním měření sil bych si tipnul remízu při dvou gólech na každé straně, co myslíte? Uvidíme po zápase.
Sigma se v klidu pohybuje okolo 8. místa a bude dnes favoritem. Olomouc v posledním zápase prožila napínavé chvilky. Její kapitán Habusta rozhodl jediným gólem z 84. minuty o výhře nad Plzní. V posledním venkovním zápase ztratila Sigma poločasové vedení na Slavii. Sodoma připravil Olomouc gólem na 2:1 o bod v 90. minutě.
Táborští mladíci vybojovali v posledním domácím utkání vítězství 2:1 nad Třincem. Poločas vyhráli díky brankám Civiče a Cihláře 2:0, hosté zazlobili až v závěru zápasu. V 86. minutě snížil Dedič. Na minulé kolo nebudou domácí vzpomínat rádi, z hřiště Hradce Králové si odvezli čtyři góly. Nutno podotknout, že Hradec posílili hráči z A týmu. Táborsko se v tabulce tísní s Třincem a Varnsdorfem nad beznadějně posledními Pardubicemi.
Hezké čtvrteční odpoledne, vítejte u dalšího kola Juniorské ligy na domácí půdě týmu FC MAS Táborsko. Domácí v dnešním utkání přivítají na hřišti v táborské Kvapilově ulici tým SK Sigma Olomouc. Onlajnem bude provázet Josef Janda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.