VIděli jsme hezké utkání. Po první půly bych neřekl, že domácím se podaří vyhrát. Ale přišlo mi, že hosté fyzicky odešeli. Můj tip mi skoro vyšel. U dalších onlajnů na viděnou.
87
Domácí střídají. Odchází Vukadinovič a nastupuje Sazma.
86
A domácí zvyšují na 3:1. Stuchlík se protáhl po lajně a prostřelil brankáře Kloudu. Skvělá individuální akce.
81
A domácí se zaslouženě ujimaji vedeni. Rozehnány roh na krátko si vzal Vukadinovic a skvělou střelou nedal šanci Kloudovi v brance
79
Hosté střídají. Odešel Mpong. Nastupuje Pollách
77
Domácí Mariotti teď ve 100% šanci trefil brankáře Kloudu...
65
Domácí dostali hosty pod tlak. Ze dvou rohu pokaždé nebezpečné zakončili.
64
A domácí vyrovnají. Vukadinovic zatáhl míč po lajně a skvěle přihrál Stuchlíkovi před branku, který trefil prázdnou branku.
58
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Šťastný, přichází Lebruška.
54
Domácí poprvé střídají. Odešel Prášek a nastupuje Stuchlík.
49
Hosté se ujímají vedení. Pro rychlé akci z pravé strany se míč dostal až k Mpongovi, který se v tváří tvár brakáři Hňupovi nemýlil. Hosté se tak ujímají vedení 0:1
45
Hosté v poločase vystřídali. Odešel Ruszo a nastoupil Mach.
46
45
Domácí Vukadinovič teď mířil sám na branku hostí, ale nedokázal přesně zakončit.
38
A hosté opět útočí. Technickou střelou se prezentuje Šťastný a jen o kousek míjí branku Hňupa
37
Hostující Kouřil vyslal tvrdou štřelu z 30 metrů, ale brankář Hňup ji zkrotil.
29
Hosté měli obrovskou šanci . Centr Mpoeta našel skvěle Štanstnýho, ale ten rybičkou minul branku je o pár centimetrů
26
Hostující kapitán Vomáčka vysltřelil ale jeho střela mířila vysoko nad branku Hňupa
23
Domácí Vukadonič vyslal projektil na brankáře Kloudu, ale jeho střela neměla potřebné parametry..
20
Hostující Jícha měl možnost jít sám na branku Táborská, ale obránce domácích Štrbák ho skvělým skluzem připravil o míč .
17
Hosté měli možnost vytvořil dobrou střeleckou pozici, ale špatná mezihra je o to připravila .
11
Domácí Varnsodrf měl teď velkou šanci, ale brankář Hňup si nadvakrát poradil.
9
Domácí měli možnost prvního rohu, ale špatně ho rozehrali ..
7
Hosté měli první šanci, ale domácí brankář Hňup si poradil.
1
Za necelých 20 minut nám začne 3. kolo Juniorské ligy mezi FC MAS Táborsko a FK Varnsdorf. Hosté z Táborska v minulém kole prohráli na hřišti Brna 2:1, když ještě 15 minut před koncem vedli 0:1. Hosté z Varnsdofra vyhráli doma nad Slávií Praha 2:0. Myslím si, že dnes by mohlo padnout na Soukeníku hodně gólů. Můj tip na výsledek 3:2 pro domácí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.