To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a přeji krásný zbytek dne.
Je dobojováno! Mladá Boleslav si připisuje do tabulky další tři body. Jablonec byl domácím vyrovnaným soupeřem pouze v prvním poločase. Ve druhém hosté z města aut zabrali, přidali další dvě branky a mohou slavit vítězství.
90+1
90+1
Kateřiňák sestřelil jen prvního hráče ve zdi, kterým byl Kuhn.
90
Další standardní situace pro modrobílé.
89
Stoper Tichý se ve vzduchu dostal nejvýše a odhlavičkoval pryč.
88
Mladoboleslavští budou zahrávat volný přímý kop z pravé strany.
85
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Klobása, přichází Sedláček.
84
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Autorem branky je STANISLAV KLOBÁSA, který se k míči dostal na hranici velkého vápna a dobře umístěnou střelou zvýšil na 3:0 pro Boleslav.
82
Munzarovi střela zpoza šestnáctky nevyšla.
77
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Pajer, přichází Wojnar.
77
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Breda, přichází Palatický.
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Mihálik, přichází Nesládek.
77
75
Dobrý centr Munzara v šestnáctce nedokázal zpracovat Kuhn.
73
Před Pajerem stála zajímavá výzva v podobě souboje jeden na jednoho, ale to mu znemožnil faulující drozd.
72
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Novák, přichází Skuhravý.
68
Kuhnův vysoký oblouček zpoza vápna olízl jen břevno Hankičovy brány.
66
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Vukadinovič, přichází Kateřiňák.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Makongo, přichází Hodač.
66
65
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Rozkovec, přichází Kuhn.
Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Dorničák, přichází Munzar.
65
62
Klobása si nepohlídal ofsajdovou past domácích a spadl do ní.
60
Autorem branky je Makongo, který nakopl balón vpřed a přes nedůrazného Drozda se k němu dostal STANISLAV KLOBÁSA, který přeloboval brankáře Krásného a upravil na dvougólové vedení Boleslavi.
58
Vysoký centr vyboxoval brankář Krásný.
58
Novák tečoval Vukadinovičův centr. Mladoboleslavští tak budou znovu zahrávat od rohového praporku.
55
Breda odvrátil hrozící nebezpečí.
54
Vukadinovič vybojoval pro hosty rohový kop.
52
Klobása byl nachytán za ofsajdovou linií domácích.
50
Hra je teď plná nepřesností.
47
Do centru Bredy se položil Drozd, ale trefil jen hráče bránící Boleslavi.
46
Roh pro domácí.
46
V prvním poločase byla k vidění jedna branka, kterou v závěru poločasu vstřelil boleslavský Jakub Kocourek. Jinak je zatím utkání vyrovnané.
45
45
Poločas už se jen dohrává.
42
Odražený balón našel nejrychleji na hranici vápna JAKUB KOCOUREK, který s ničím neotálel a vypálil. Na jeho ránu už nikdo, včetně gólmana Krásného, nedokázal reagovat.
41
Modrobílí vybojovali rohový kop.
40
Makongo se tlačil do zakončení na poslední chvíli ale jeho střelu tečoval mimo Drozd.
39
Po nedůrazném odhlavičkování Křapky natáhl ke střele Dorničák, jeho rána přes bránicí hráče k bráně ale neprošla.
38
Mihálik už se dostával do šance, na poslední chvíli ho ale zastavil stoper Koch. Jablonec bude rozehrávat od rohového praporku.
36
Tichý se na polovině hřiště provinil proti pravidlům. Budou rozehrávat hosté.