Druhý poločas byl o něco zajímavější a nabídl tři góly. Třineckým se vydařil vstup, Vávra rychle vyrovnal a Latocha poslal Slezany do vedení, jenže dva góly domácím na vítězství nestačily. O dělbě bodů rozhodl v 76. minutě Breda.
90+1
90+1
Rozhodčí nastavil 1 minutu.
90+1
Závar před třineckou bránou ukončili obětavými skoky do střel domácí hráči.
89
Oba týmy se ještě snaží s výsledkem něco udělat. Po centru z pravé strany se Kohouo nedostal k hlavičce. Míč se dostal k brankáři Ikizgülovi od hlavy Holeše.
85
Na přímý kop z jednadvaceti metrů se postavil kapitán Václavek a střelou k levé tyči rozvlnil třineckou síť. Hradečtí už se radovali z gólu, jenže míč rozhýbal síť z vnější strany.
84
Breda si to namířil do středu hřiště. Přes dva třinecké hráče prošel, v dalším souboji už ho Samiec poslal na zem.
82
Zbudila na poslední minuty vystřídal Petřík.
81
Holeš se prokličkoval po levé straně, jenže jeho následný centr po zemi chytil do rukou gólman Adamuška.
79
Střídání u Hradce Králové. Místo Jiřího Bláhy naskočil Pavel Brůža.
78
Centr Žyly našel pouze předčasně vyběhnutého Kohoua. Akce Třince končí offsidem.
76
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Hradec z ničeho nic vyrovnává. Po centru z pravé strany se v pokutovém území dostal k míči DOMINIK BREDA a střelou k bližší tyči srovnal na 2:2!
74
Změna i na hradecké straně. Dostálův čas na hřišti skončil. Místo něj bude pokračovat Kollár.
73
Střídání v týmu FK Fotbal TřinecStřelce vedoucího gólu Latochu nahradil Melecký.
72
Rychlou akci Hradce zakončil po centru Mikera z pravé strany v těžké pozici zakončující Breda. Střelu hradeckého forvarda fantasticky vyrazil vedle brány gólman Adamuška.
70
Domácí celek si vybojoval rohový kop. Ten rozehrál Vávra přesně na hlavu nabíhajícího Latochu, jenže střelec vedoucího gólu v gólové pozici minul levý horní roh hradecké brány!
69
Vávrův přímý kop z pravé strany odvrátila hradecká obrana na hranici velkého vápna.
68
Potůček spolu s masérem opustili hrací plochu bez pomocí nosítek.
68
Z ničeho nic si sedl na trávník jeden z domácích hráčů, konkrétně střídající Potůček. Už je u něj domácí masér.
67
Ostrým šlapákem vešel do souboje s Potůčkem hradecký Jiří Miker a z rukou rozhodčího Dubravského uviděl žlutou kartu. Stejnou kartu obdržel za nemístné poznámky Jiří Bláha.
67
64
Kohouo obral na pravé straně o míč Holeše, odcentroval na volného Vávru, který po střetu s Václavkem upadl na zem. Rozhodčí do píšťalky nefoukl.
63
Střídání také u Hradce. Chocholatého nahradil Breda.
61
Dostál poslal na zem rozběhnutého Vávru. Rozhodčí celou situaci vyřešil důraznou domluvou.
60
Střídání v třineckém celku. Bujoka vystřídal Puczok.
56
Třinec právě vstřelil branku!
Kohouo se přihlásil o přihrávku od Vávry, tu také dostal, jenže přes bránícího Dostála neprošel. To však třineckým hráčům nevadilo, neboť se míč odrazil k MARIU LATOCHOVI a ten krásnou střelou přeloboval gólmana Ikkizgüla – 2:1!
55
Centr Holeše z levé strany do pokutového území důrazným odkopem nasměroval k rohovému praporku domácí Kučera.
55
Nákop Potůčka do pokutového území končí až u hradeckého gólmana. Další nepřesná akce Hradce však znamená návrat míče na třinecké kopačky.
53
Žyla se na pravé straně nepohodl s Vávrou. Střelci vyrovnávacího gólu poslal příliš prudkou přihrávku.
50
Přímý kop z pravé strany namířil Chocholatý na třineckou bránu. Jeho přízemní střelu nikdo před Adamuškou netečoval, a tak měl třinecký gólman snadnou práci.
47
Jubilejní desátou branku v letošním ročníku Juniorské ligy vstřelil útočník STANISLAV VÁVRA. Třinecký hráč s číslem 10 obdržel kvalitní přihrávku od Kohoua na hranici šestnáctky a přesnou střelou k levé tyči vyrovnal na 1:1!
46
Třinecký trenér Adler poslal do druhého poločasu dva nové hráče – Stanislava Potůčka a Jana Lasotu. V kabině zůstali Muamer Avdič a Petr Chloň.
46
46
První poločas moc krásy nepobral. Více dramatických momentů bylo před třineckou bránou. Jeden dokázali Hradečtí proměnit v úvodní gól a po 45 minutách zaslouženě vedou 0:1.
45+1
44
Závar před hradeckou ránou zakončil po hlavičce Žyly nůžkami zakončující Kohouo. Bohužel pro něj trefil místo míče soupeře do hlavy. Za nebezpečný zákrok inkasoval žlutou kartu.
42
Bujok byl u pravé postranní čáry faulován Bláhou, Třinečtí zůstávají u míče.
41
Z následného rohu si domácí nic nevypracovali. U míče jsou Hradečtí.
40
Krkolomnou akci třineckých hráčů po pravé straně ukončil rázným odkopem míče mimo hřiště zlínský Zbudil.
35
Přímý kop Vávry z levé strany mohl ohrozit hradeckou bránu, kdyby některý z třineckých hráčů nebyl v době kopu v offsidu.
33
Nepříliš složitý pokus soupeře do horní poloviny brány chytil gólman Adamuška.
28
Po centru z levé strany si našel v šestnáctce prostor ke střele Miker a tvrdou pumelicí napálil míč do břevna. Míč se následně odrazil někde do oblasti brankové čáry. Rozhodčí situaci jako gólovou neposoudili, stav zůstává stále 0:1.
25
Na druhé straně odvrátil Avdič skluzem střelu soupeře na rohový kop.
25
Kohouo neprotlačil míč přes dva hradecké hráče na volného Vávru.
22
V zápise je jako trenér uvedený zkušený kouč Ladislav Škorpil, bohužel do Třince dnes nepřijel a tým vede dvojice bývalých ligových fotbalistů Michal Šmarda – Adrian Rolko.
18
Příjemné jarní počasí bohužel pohlednou dvacetiminutovku nenabídlo. Zápasu především chybí dramatické momenty. Viděli jsme jediný, za to gólový.
14
Kohouův nákop po zemi lapil bez větších problémů hradecký gólman.
14
Dostálův centr přeletěl všechny nabíhající hráče. Nejblíže k němu byl na zadní tyč běžící Brokeš, ale ani on na prudce letící balón nedosáhl.
13
Dobrou příležitost ke skórování mají po třineckém faulu hosté. K míči se staví Dostál.
10
Kuhouo se uvolnil na levé straně šestnáctky, prudce odcentroval na přední tyč, avšak tam se k míči jako první dostali hradečtí obránci.
10
Lancův centr z levé strany lapil do rukavic brankář Ikizgül.
8
Třinečtí měli výhodu přímého kopu z nějakých dvaadvaceti metrů. K míči se postavil Vávra, jenže střelou přes zeď přestřelil hradeckou bránu.
6
Hradečtí se z první vážnější akce ujímají vedení! Z pravé strany vyslal prudký centr Bláha a JIŘÍ MIKER umístil míč nechytatelnou hlavičkou pod břevno – 0:1.
4
Vávrův nákop od pravé postranní čáry nikoho ze spoluhráčů před malým vápnem nenašel.
3
Úvodní minuty nabízí opatrný fotbal z obou stran. Třinečtí jsou častěji u míče.
1

FK Fotbal Třinec: Adamuška – Chloň, Lanc (C), Bujok, Kučera, Avdič, Žyla, Samiec, Vávra, Latocha, Kohouo.
Náhradníci: Bocek – Lasota, Melecký, Puczok, Potůček.

FC Hradec Králové: Ikizgül – Václavek (C), Holeš, Chocholatý, Zbudil, Brokeš, Střelec, Dostál, Bláha, Miker, Hynek.
Náhradníci: Jech – Kollár, Breda, Brůža, Petřík.

Rozhodčí: Dubravský – Polák, Dresler..
VZÁJEMNÉ ZÁPASY

Vzájemné zápasy mezi Třincem a Hradcem Králové mají v Juniorské lize vyrovnanou bilanci. Zcela jednoznačný byl až poslední vzájemná zápas v Hradci Králové, který vyhráli Třinečtí rozdílem pěti gólů 6:1. Hattrickem se na tom podílel útočník Jakub Teplý.

Celková bilance
2-3-2, skóre 15:12

V Třinci
1-1-1, skóre 6:6

V Hradci Králové
1-2-1, skóre 9:6

Ve vzájemných zápasech padly dva hattricky. O oba se postarali třinečtí hráči. Na jaře 2015 byl autorem tohoto činu Marek Gajdošík, na podzim 2016 zmíněný Jakub Teplý.

Poslední vzájemný zápas

HRADEC KRÁLOVÉ – TŘINEC 1:6 (0:2)

Branky: 75. Zbudil – 34., 49. a 60. Teplý, 14. Samiec, 81. Zahaluk, 87. Málek. Rozhodčí: Mikyska – Caletka, Polák. Žluté karty: Krátký, Mudra, Trubač, Ordelt – Lasota. Návštěva: 50 diváků.

Hradec Králové: Ordelt – Krátký, Vyšehrad (65. Václavek), Nosek, Mudra – Novák (78. Šejvl), Brokeš (73. Chocholatý), Vobejda (78. Dostál), Trubač, Habrman (54. Hynek) – Zbudil. Trenér: Ladislav Škorpil.

Třinec: Adamuška – Chloň (81. Potůček), Lanc, Hloch, Bujok – Samiec – Puczok (76. Pleva), Málek, Lasota (73. Zahaluk), Teplý (82. Nieslanik) – Latocha (64. Žyla). Trenér: Lubomír Adler.
FC HRADEC KRÁLOVÉ
4. místo, 48 bodů, skóre 49:43

Východočeši aktuálně drží čtvrté místo za 16 vítězství a 11 porážek. Nahoře je drží aktuální série čtyř vítězství. Hradečtí postupně zdolali Slavii, Liberec, Karvinou a v posledním zápase Teplice.

Na severu Čech odehráli velmi dobrý zápas a své údery rozdělili rovnoměrně do obou poločasů. Skóre otevřel ve 24. minutě Miker a ve druhém poločase navýšil vedení hostů Bláha.

TEPLICE – HRADEC KRÁLOVÉ 0:2 (0:1)

Branky: 24. Miker, 59. Bláha. Rozhodčí: Váňa – Leška, Šťastný. Žluté karty: Šilhan – Kodeš, Schwarz. Návštěva: 100 diváků.

Hradec Králové: Ikizgül – Václavek, R. Holeš (90. Chocholatý), Schwarz (90. Dostál), Brokeš, T. Holeš, Střelec, Bláha (64. Hynek), Šípek (86. Zbudil), Bederka, Miker (80. Kollár). Trenér: Ladislav Škorpil.

Hradec v číslech
- 6. nejlepší útok (49 gólů)
- 6. nejlepší obrana (43 gólů)
- jediný tým bez remízy
- nejlepší střelec: Aleš Zbudil (10 gólů)
FK FOTBAL TŘINEC
16. místo, 25 bodů, skóre 32:50

Třinečtí mladíci po třech vítězstvích v řadě v posledních dvou zápasech dvakrát prohráli. Doma 0:1 s Teplicemi a v minulém hracím kole na hřišti Karviné 2:3.

Na půdě hornického klubu ve druhém poločase dokonce vedli, jenže v poslední dvacetiminutovce dvakrát inkasovali a o gól prohráli. Góly Třince vstřelili Latocha a Melecký.

KARVINÁ – TŘINEC 3:2 (1:0)

Branky: 71. a 82. Řapek, 5. Puchel – 54. Latocha, 54. Melecký. Rozhodčí: Mikyska – Podaný, Pfeifer. Žluté karty: Mládek, Duda, Řapek, Smrž – Lanc, Velner. Návštěva: 100 diváků.

Třinec: Kubik – Velner, Kučera (84. Pleva), Samiec, Stříž (46. Lanc) – Bujok, Ižvolt (46. Potůček), Žyla, Melecký (75. Puczok) – Latocha, Hošek (46. Lasota). Trenér: Lubomír Adler.

Třinec v číslech
- 32 vstřelených gólů (společně s Teplicemi nejhorší)
- 50 inkasovaných gólů (9. nejlepší obrana)
- Nejlepší střelci: 9 gólů – Jakub Teplý (nyní už ve Znojmě) a Stanislav Vávra (8 gólů v dresu Brna). Poté až Mario Latocha s 5 góly.
Příjemný den přeji z nejvýchodnějšího města hrajícího Juniorskou soutěž. V Třinci je krásné počasí. Uvidíme, zda vydrží až do odpoledních hodin. Od klávesnice vás vítá Igor Mainka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.