To je vše nejen z dnešního onlajn přenosu, ale také z celého Konfederačního turnaje. Přeji Vám dobrou noc, na přečtenou.
THIAGO SILVA zvedá pohár nad hlavu!
Vše je připraveno, Brazílie zvedne nad hlavu trofej pro vítěze Konfederačního poháru FIFA.
Španělé přebírají medaile za druhé místo.
Bronzový míč: Paulinho
Stříbrný míč: Andrés Iniesta
Zlatý míč: Neymar
Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen JULIO CESAR.
Bronzová kopačka: Neymar
Stříbrná kopačka: Fred
Zlatá kopačka: Fernando Torres
Medaile nyní převzali rozhodčí, kteří řídili dnešní zápas.
Střely 14:15
Střely na branku 8:7
Držení míče 46%:54%
Žluté karty 0:2
Nejvíce oslav si užívá Neymar, který se dnes postavil svým šesti budoucím spoluhráčům.
Kanárci již slaví s diváky, následuje čestné kolečko.
V očích Španělů je vidět neuvěřitelné zklamání, na podobné zápasy nejsou zvyklí.
90+2
Lavička Brazílie na nohou, rozhodčí ukončil zápas!
90+2
Zápas se spíše dohrává...
90+1
Míč opět u Cesara...
+2
Nastavovat se budou 2 minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Hráči Brazílie nyní pouze kombinují na své polovině.
90
Celý stadion nyní povstal a skanduje oslavný chorál pro své hráče.
89
Marcelo nyní odzbrojil Navase, ale přivodil si při tom menší zranění.
88
Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Hernanes.
86
Villa vyzkoušel pozornost domácího brankáře technickou střelou. Julio Cesar vytasil další neuvěřitelný zákrok!
85
Dalšího rohu Španělé také nevyužili. O vítězi už je jasno, ale hráči Brazílie stále hrají velmi zodpovědně.
84
Marcelo si nyní příliš nerozuměl s Neymarem. Druhý jmenovaný vyslal dlouhou přihrávku, ale obránce Realu Madrid zůstal stát.
83
Iniesta se pokusil o Zidanovu kličku, ale nepovedlo se. Míč na kopačkách domácích hráčů.
83
Jô se nyní představil publiku tvrdou ránou, kterou Casillas zastavil.
81
Ramos vyskočil nejvýše, avšak mířil nepřesně.
81
Julio Cesar nyní vychytal skvělou šanci Pedra! Následuje rohový kop pro Španělsko.
80
Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Fred, přichází Jô.
78
Alba s Azpilicuetou nyní zavřeli Neymarovi cestu k brance.
77
Jadson se ocitl v ofsajdu, míč putuje na kopačky Španělů.
76
Fred se dostal k zakončení ve vápně, ale trefil pouze obránce.
74
Pedro nyní prošlápl prsty Neymarovi, který se velmi ochotně poroučel k zemi. Vše se obešlo bez karty.
73
Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Jadson, přichází Hulk.
72
Ramos se poté ještě dostal k zakončení, ale branku vůbec netrefil.
72
Míč odvrácen do bezpečí pozornou obranou.
72
Rohový kop pro Španělsko.
70
Neymar se pokusil zakončit sám, ale jeho střela prolétla těsně nad.
69
Brazílie bude zahrávat standardní situaci téměř z hranice velkého vápna.
69
Pique za tento zákrok vidí červenou kartu!
68
Neymar nyní zařadil nejvyšší rychlost a v úniku jeden na jednoho proti Piquemu byl nedovoleně zastaven.
66
Ve slibné pozici se ocitl Villa, avšak Julio Cesar byl na správném místě.
65
Nádherná kombinace kanárků skončila až ve vápně, když Neymarova finální přihrávka byla nepřesná.
64
Marcelo nyní mohl přihrát Fredovi na hat-trick, ale pokusil se z úhlu zakončit sám. Trefil však pouze boční síť.
63
Hra je nyní mírně rozháraná...
60
Rohového kopu hosté nevyužili, míč jim však zůstal na kopačkách.
59
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Torres, přichází Villa.
59
Hulk běžel sám na Casillase, ale lobem nedokázal vstřelit 4. branku Brazílie.
58
Pedro nyní zamotal Alvesovi hlavu, našel Iniestu, který vyslal tvrdou přízemní střelu. Julio Cesar však pokus chytá.
56
Oscar chycen v ofsajdu, Španělé mohou rozehrávat útočnou akci z vlastní poloviny hřiště.
55
Ramos však vůbec netrefil branku! Stav zůstává neměnný.
55
Exekutorem bude Sergio Ramos.
54
Marcelo nyní ve vápně fauloval střídajícího Jesuse Navase, Španělsko bude zahrávat pokutový kop!
53
Azpilicueta se pokusil vyslat centr před Julia Cesara, ale obránce jej zblokoval.
52
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Mata, přichází Navas.
51
Neymar nyní pronikl až do vápna, kde však uklouzl a míč ztratil.
50
Kanárci nyní hrají s velkou pohodou na svých kopačkách.
47
Brazílie právě vstřelila branku!

Tomu říkám začátek druhého poločasu. Opět druhá minuta, opět Fred! FRED přízemní střelou z hranice velkého vápna rozvlnil svým druhým gólem síť. 3:0!
46
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Arbeloa, přichází Azpilicueta.
46
Střely 8:5
Střely na branku 4:2
Držení míče 41%:59%
Domácí hráči jsou jednoznačně lepším a aktivnějším týmem na hřišti. Kanárci skvěle napadají a nenabízejí Španělům příliš mnoho prostoru na hřišti. O první branku se postaral již ve 2. minutě Fred, druhou přidal 2 minuty před koncem prvního poločasu Neymar. Pokud Španělé nezmění styl hry, zdá se být rozhodnuto.
45+2
Španělé kombinují na středu hřiště, v tomto poločase se již nic nestane.
+2
Nastavovat se budou 2 minuty.
45

Neymar si narazil s Oscarem a tvrdou ránou z vápna nedal Casillasovi nejmenší šanci! Nová posila Barcelony dává svůj 4. gól na tomto turnaji.
44
Další výborný obranný zákrok Davida Luize. Obránce londýnské Chelsea má dnes svůj den.
42
Následného rohového kopu Španělé nevyužili.
41
Tak to je neuvěřitelné! Pedro běžel sám na brankáře a prostřelil Julia Cesara, David Luiz však vytáhl míč z brankové čáry skvělým skluzem!
39
Torres nedovoleně zastaven Silvou na středu hřiště.
38
Neymar se dostal do rychlého protiútoku, ale Arbeloa ho čistým zákrokem zastavil.
38
Hosté nedokázali ani z této standardní situace profitovat.
37
Standardní situace z poměrně velkého úhlu pro Španělsko.
36
Thiago skvělým obranným zákrokem drží vedení svého týmu.
35
Hulk se probil za Piqueho, ale jeho střela z velkého úhlu nemohla Casillase ohrozit.
34
Fred si vyskočil na centr, ale jeho pokus nemířil mezi tři tyče.
34
Rohový kop pro Brazílii.
33
Neymar nyní ukázal svůj cit pro hru, když nádhernou přihrávkou našel Freda mezi obránci, který nikým nehlídaný doslova pohřbil jasnou gólovou šanci.
32
Míč odrazil jeden z obránců na rohový kop, kterého však Španělé nevyužili.
32
Zkrácený rohový kop pro Španělsko, standardní situaci bude zahrávat Xavi.
30
Neymar přiťukl Hulkovi, který ze skvělé pozice branku přestřelil. Obrovská škoda pro domácí tým.
30
K míči se staví Neymar a Hulk.
28
Ramos za faul obdržel žlutou kartu.
28
Obrovská šance pro Brazílii! Hulk vyslal kolmici na Oscara, který by běžel sám na branku, ale byl zastaven Ramosem. Standardní situace z hranice velkého vápna!
27
David Luiz skvělým obranným zákrokem zastavil rozvíjející se akci hostů.
26
Ve slibné pozici se málem ocitl Hulk, ale na poslední chvíli byl odzbrojen obránci.
24
Brazilští skvěle napadají a nenechávají hostům ani kousek místa pro klidnou rozehrávku. To dostává hráče v červených dresech pod tlak a nutí je chybovat.
23
Sergio Ramos se pokusil zakončit, avšak jeho střela letěla úplně mimo.
23
Gustavo nyní srazil k zemi Iniestu, Španělsko bude zahrávat standardní situaci z poměrně velké vzdálenosti.
21
Torres si naskočil na Xaviho centr, ale jeho hlavičkový pokus skončil na boční síti.
20
Iniesta střílel z více než třiceti metrů a Julio Cesar měl co dělat. Jeho pokus vyrazil pouze na roh.
18
Mata nyní ve vápně zazmatkoval a poslal přihrávku do prázdna. Julio Cesar bude odkopávat.
16
Neymar by běžel sám na branku, ale Arbeloa byl proti a nedovoleně ho zastavil. Španělský obránce může být rád, že viděl za faul pouze žlutou kartu.
16
Velmi špatně zahraný roh nabídl Brazílii rychlý protiútok...
15
Španělsko bude zahrávat rohový kop.
14
Mata ve vápně našel svého spoluhráče z Chelsea Torrese, ten však zakončit nedokázal.
13
Paulinho nyní ukázal své kvality, když se pokusil technickou střelou přehodit vyběhnutého Casillase. Brankář Realu Madrid se nenechal zaskočit a míč špičkami prstů chytil.
12
Marcelo si příliš nerozuměl se svými útočníky, jeho centr končí hodně daleko od žlutých dresů.
11
Kanárci nyní nedovolili zahrát španělským hráčům jejich tiki-taka a skvělým pressingem vybojovali míč.
9
Torres nyní tvrdě sestřelil Marcela, menší potyčku rozhání rozhodčí. Vše se obejde bez karty.
8
Brazílie mohla přidat druhou branku, když Fred nádherně přihrál patičkou na volného Oscara, který vyslal jedovatý projektil z hranice velkého vápna, ale branku o centimetry netrefil!
6
Matův centr na Pedra nedolétl, zastavil jej Marcelo. Španělští hráči reklamovali hru rukou, ale marně.
4
Centr Neymara adresáta nenašel a prolétl pouze do zámezí.
2

Tak to je neuvěřitelné! Na stadionu panuje neuvěřitelná euforie! Z křídla přiletěl do vápna nadýchaný centr k Neymarovi, od kterého se pouze odrazil. Pique na míč nedosáhl a FRED jej z leže poslal za záda bezmocného Casillase! 1:0!
2
Hulk se nyní dostal do úniku, jeho akci však zastavil praporek pomezního.
1
Neymar se pokusil projít přes španělské obránce, ale nasimulovaný pád mu nevyšel. Míč na kopačkách španělských hráčů.
1
Oba týmy na svých polovinách, můžeme začít...
Stadion, kde se bude hrát také finále mistrovství světa – Maracanã – je plně obsazen, není zde místo volné. Celý stadion nyní zpívá hymnu svého národního týmu.
Brazílie do finále postoupila přes nepříjemnou Uruguay, kterou táhne silný útok – Forlán, Cavani, Suarez. O vítězství kanárků rozhodl až v 86. minutě gólem na 2:1 PAULINHO. Nejlepším střelcem týmu je Neymar, který se stal novou posilou Barcelony.

Španělsko bude jistě chtít potvrdit, že se nestalo mistrem Evropy náhodou. Cesta do finále nebyla vůbec jednoduchá, rozhodnutí v semifinále proti Itálii přišlo až v 7. sérii pokutových kopů, kdy zaváhal Bonucci a JESUS NAVAS poslal Španělsko do finále. Nejlepším střelcem Španělska je Fernando Torres, který si tuto pozici zajistil tím, že proti Tahiti skóroval čtyřikrát.
Vítám Vás u nočního přenosu z již očekávaného finále Konfederačního poháru. V utkání se střetnou dva největší favorité celého turnaje – Španělsko a Brazílie. Utkáním Vás bude provádět Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:59.