Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Young Boys : KuPS - 11. srpna 2022   21:00

Young Boys
Young Boys
3' Nsame  • 35' Sierro  • 57' Nsame

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 3:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:10.
Švýcarský celek jednoduše dokráčel k vysokému vítězství. Celkem sedmkrát vypálil na branku a z toho zaznamenal hned třikrát úspěch. Statisticky byli Young Boys taky celkově lepší, a po celkovém výsledku 5:0 postupují do posledního předkola Evropské konferenční ligy, kde se utkají s belgickým Anderlechtem.
90'
77'
Žlutá karta pro tým Kuopion Palloseura (Janis Ikaunieks).
77'
Střídání v týmu BSC Young Boys:
ze hřiště odchází Donat Rrudhani, přichází Filip Ugrinic.
66'
Střídání v týmu Kuopion Palloseura:
ze hřiště odchází Christian Tue Jensen, přichází Santeri Haarala.
63'
ze hřiště odchází Vincent Sierro, přichází Felix Mambimbi.
ze hřiště odchází Jordan Lefort, přichází Quentin Maceiras.
62'
ze hřiště odchází Cedric Itten, přichází Joel Monteiro.
57'
Young Boys právě vstřelil branku!
Autorem branky je JEAN-PIERRE NSAME. Asistence: Cedric Itten.
46'
ze hřiště odchází Filip Valenčič, přichází Tim Vayrynen.
ze hřiště odchází Anton Popovitch, přichází Jaakko Oksanen.
ze hřiště odchází Daniel Carrillo, přichází Taneli Hamalainen.
ze hřiště odchází Musah Nuhu, přichází Paulo Ricardo.
46'
ze hřiště odchází Cheikh Niasse, přichází Fabian Lustenberger.
46'
První poločas skončil. Young Boys byli jasně lepším týmem, což potvrdili taky dvěma brankami. Tu první vstřelili již ve třetí minutě, ve 35. pak přidali druhou. I statisticky na tom byli lépe, vyslali celkem deset střel, z toho tři na branku. V držení míče byly týmy vyrovnané.
45'
35'
Autorem branky je VINCENT SIERRO. Asistence: Cedric Itten.
31'
Žlutá karta pro tým BSC Young Boys (Cheikh Niasse).
30'
Žlutá karta pro tým BSC Young Boys (Vincent Sierro).
3'
1'

BSC Young Boys: Racioppi – Lefort, Zesiger, Amenda, Chaiwa – Rrudhani, Niasse, Jankewitz – Itten, Sierro, Nsame
Náhradníci: Blum, Camara, Maceiras, Mambimbi, Marzino (B), Meschack, Monteiro, Moumi Ngamaleu, Rieder, Ugrinic, von Ballmoos (B))
Trenér: R. Wicky

Kuopion Palloseura: Kreidl – Uzuchokwu, Nuhu, Tomas, Carrillo – Popovitch, Dahlstrom – Ikaunieks, Gabriel Bispo, Tue Jensen, Valenčič
Náhradníci: Haarala, Hamalainen, Miettinen, Oksanen, Ricardo, Toivomaki, Vayrynen, Virtanen (B)
Trenér: S. Valakari

Rozhodčí: S. Frappart.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.