Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Anglie : Skotsko - 6. října 2017   20:45

Anglie
Anglie
14' Onomah  • 50' Abraham  • 79' Solanke
3:1
(1:0)
Skotsko
Skotsko
78' Cadden

To je ode mě vše, na shledanou.
Příští týden v úterý se Anglie utká s Andorrou, kde se dá předpokládat jednoznačné vítězství. Skotsko bude hrát s Lotyšskem a zde je to hodně otevřené, jelikož Skotové budou hrát na jejich hřišti. Onlajny budou samozřejmě i u těchto zápasů, tak nezapomeňte sledovat.
Skotsko dnes na svého soupeře zkrátka nemělo. I ve druhém poločase byla Anglie jednoznačně lepším týmem. Přidala druhou branku z penalty. Následně se však Skotům podařilo z ojedinělé akce snížit a v tento moment snad měla chvíli Anglie strach o výsledek. Nicméně následná branka o minutu později ambice Skotu opět zmrazila. Pak už si domácí výsledek hlídali až do konce zápasu.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:0. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:12.
90+3'
90+3'
Skotsko kombinuje a vlastní polovině, což Anglii stačí.
90+2'
Anglie již vyhlíží konec zápasu...míč se nachází na polovině hřiště.
90+1'
Rohový kop Anglie nepřináší nic a rozhodčí nastavuje ještě tři minuty.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby a o vítězi dnešního utkání nemůže být již pochyb.
88'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Abraham, přichází Harrison.
87'
...ten sám o sobě nepřinesl nic. Ale následný centr před branku již byl nebezpečný a Fulton se musel ukázat s reflexivním zákrokem. Moc nechybělo, aby šli Angličané do vedení 4:1!
87'
Arnold se zhostí rozehrávky rohového kopu...
86'
Dokáže se Skotsko dostat do nějakého závěrečného náporu? Osobně se domnívám, že nikoliv, neboť jejich hra za celý zápas neukazuje, že by měli dnes dosáhnout na nějaké body.
84'
Anglie se dostávala do dalšího útoku, ale byli zastaveni ofsajdem.
83'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Solanke, přichází Lookman.
82'
Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Mallan, přichází Docherty.
81'
Skotsko v šanci, ale hlavičku doprostřed branky jistí Gunn.
79'
Anglie právě vstřelila branku!
Abraham dostal dobrou přihrávku za obranu, pohlídal si šikovně ofsajdovou hranici a již běžel sám na branku. Vedle něj dobíhal jeho spoluhráč a Abraham se zachoval jako gentleman a před brankářem Fultonem na jistotu přihrál a DOMINIC SOLANKE již neměl vůbec problém zakončit míč do branky.
78'
Skotsko právě vstřelilo branku!
Samotná standardní situace branku nepřinesla. Nicméně hosté se udrželi na míči a posléze přišel další centr před branku, kde McBurnie zachoval chladnou hlavu a přihrál na CHRISE CADDENA, který dorazil míč do branky a snižuje stav utkání.
76'
Skotsko má příležitost standardní situace, dokáže z ní něco vytěžit?
75'
Čtvrt hodina hry před námi a poněkud se mně zdá, že domácí polevili na své aktivitě směrem dopředu a naopak se více do hry dostávají hosté. Ale zatím nejsou vůbec nebezpeční před brankou domácích.
74'
Utkání sleduje 20 126 diváků!
72'
Centrovaný míč se velmi rychle dostal zpět Angličanům a ti s ním nadále operují.
72'
Faul a bude následovat centr na hranici šestnáctky.
71'
Aktivní Gray střídá a nahrazuje jej Kenny
70'
Gray se sympaticky probíjel s míčem skrz území soupeře, ale třetí hráč mu vystavil stopku.
69'
Přes střed hřiště se Anglie do šance nedostala a musí zahájit nový útok.
68'
Nakonec je odveden za postranní čáru, aby se mohlo pokračovat ve hře.
68'
Na trávníku z neudaných příčin sedí McBurnie a potřebuje ošetření.
67'
Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Thomas, přichází Williamson.
65'
Tvrdou střelu Onomaha kryje Fulton a zabránil tak navýšení skóre.
63'
Nyní se snažil o zakončení z levé strany Lewin, ale byl již dost z úhlu a míč neměl šanci zakroutit se do branky. Leda, že by jej někdo tečoval, ale před brankou v tuhle chvíli nikdo v bílém dresu.
62'
Skotský hráč sice udržel míč, ale ta přihrávka nebyla na nikoho. Vlastně byla, ale na hráče Anglie.
60'
Dokonce zápasu zbývá něco přes půl hodiny a to se může stát ledacos. Stačí jeden náhodný kontaktní gól a vše může být rázem jinak.
59'
Angličané kombinují na vlastní polovině a s rozvahou se chystají na další útočný výpad.
57'
Ale šance se zrodila pak i na druhé straně. Avšak Abraham mohl zakončovat z dobré pozice, ale měl míč na dlouhou nohu a než se nadál už mu míč sebrali hostující obránci.
56'
Avšak nyní se musela mít na pozoru i obrana, neboť hosté se dostali na jejich polovinu a musel se bránit jejich ofenzívě.
55'
Domácí o po dvougólovém odskoku jsou stále hodně aktivní a snaží se útočit.
54'
Anglie odehrála v kvalifikaci již dvě utkání, 3:0 porazila Lotyše a 1:1 remizovala s Nizozemskem. A dnes jsou na dobré cestě k dalším bodům.
52'
Anglie v další příležitosti, ale skóre se nemění.
50'
TAMMY ABRAHAM bezpečně proměňuje penaltu a Anglie se ujímá vedení 2:0!
49'
Další výpad, tentokrát po levé straně přinesl penaltu pro domácí celek!
48'
No a Anglie začal ihned zostra. Zatáhli míč po pravé straně, odkud přichází přihrávka na střed pokutového území a Gray si zde posunul míč a vystřelil a míří jen kousek vedle. Fulton se každopádně proletěl ve vzduchu.
47'
Tak co si pro nás aktéři připravili do druhého poločasu se budeme dozvídat v následující pětačtyřicetiminutovce.
46'
Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Burke, přichází McBurnie.
46'
První poločas nám nabídl hru na jednu branku a to na branku hostí. Ti hráli vyrovnanou partii zhruba prvních deset minut zápasu. Pak se Anglie ujala vedení a od té doby kontroluje hru.
45'
Druhý poločas začne přibližně v 21:45 .
45'
No a míč se nebezpečně snesl před branku, nakonec míjí prostor tří tyčí a rozhodčí fouká do píšťalky a ukončuje první poločas.
45'
Na závěr prvního poločasu je tu možnost standardní situace pro domácí celek.
44'
Proti další střele musel Fulton zasahovat, ale tohle byl jeden z těch rutinnějších zákroků.
43'
Onomah před šestnáctkou najednou nevěděl co hrát a tak zkusil centrovaný oblouček před branku, ale to si pohlídal Fulton a ten vybíhá a bere si míč do svých rukavic.
41'
Špatně, dlouhý míč pak ztrácí u pravého rohového praporku.
41'
Centr z velké vzdálenosti budou zahrávat i hosté, jak s ním naloží?
40'
Ti domácí rozehráli na krátko a střela Graye končí nad brankou.
39'
Lewin se snažil uprchnout s míčem směrem k brance, ale těsně před šestnáctkou je faulován a to bude zajímavá standardní situace.
38'
Není příliš o čem psát, neboť hra je v posledních zhruba dvaceti minutách stále stejná. Anglie s míčem, Skotsko vyčkává na své polovině a brání se šancím svého soupeře.
36'
Tohle nebude rohový kop a následuje odkop od branky Fultona.
35'
Anglie se však brzy opět ujala míče, ale ani oni tentokrát v útoku nepochodili a Fulton má plno času si stopnout míč a pak rozehrát.
33'
Nyní krátké intermezzo a míč mají v držení hosté.
32'
Po rohovém kopu Anglie míč propadl přesně před branku, a jen díky odrazu od obránce míč neputoval na brankáře, který by nejspíše měl problém s chycením, neboť se zrovna přesunoval.
31'
Na to že Skotsko ve svém prvním zápase porazilo favorizované Nizozemsko 2:0, tak dnes to nevypadá na nějaké gólové představení z jejich strany. Avšak co není, může brzy být.
30'
Po půl hodině hry vede Anglie 1:0. Skotsko zatím bez žádné šance, která by mohla znamenat vyrovnání a domácí si v klidu hrají svou hru.
28'
Vysoký míč do pokutového území odhlavičkoval jeden z hráčů hostí a míč je na polovině hřiště opět v držení Anglie.
27'
Ale máme tu trochu změnu! Skotsko dostalo trochu prostoru a Thomas vystřelil ze střední vzdálenosti. Gunn si tak může po delší době šáhnout na míč. Jinak danou střelu velmi dobře viděl a bezpečně ji chytá do svých rukavic.
25'
Kombinace domácích na polovině hřiště, ti opravdu nikam nepospíchají a hrají trpělivý fotbal.
24'
Abraham na Graye a Gray byl trochu postrčen a ztrácí míč.
23'
Angličanům se útok tentokrát příliš nepovedl a hosté alespoň dokázali na malou chvíli podržet míč na polovině soupeře.
22'
Skotsko se nemůže vůbec dostat do zápasu a jejich soupeř převzal úplně dění na hřišti.
20'
Třetí rohový kop domácích Skotové ubránili a snaží se zaútočit, leč se jim to nedaří.
19'
A vzápětí další střela, tuším Graye, a míč jde jen těsně vedle pravé tyče.
18'
A již se vezla hostům druhá branka! Centr z pravé strany tečoval jeden z hráčů Anglie a ten trefuje pravou tyč!
17'
Hosté se nyní trochu snažili zaútočit, ale byli ihned zastaveni.
16'
Skotsko jakoby ani nevědělo, že dostalo branku a ve své hře nic nezměnilo. Naopak stále hraje Anglie s míčem na svých kopačkách.
15'
Tak zápletku bychom měli a uvidíme jak zareagují hosté.
14'
Angličané zahrávali rohový kop, který nebyl úspěšný a následoval ihned další. Centr byl taktéž odvrácen mimo pokutové území. Avšak míče se zmocnil JOSHUA ONOMAH a jen tak zkusil vystřelit takový oblouček, který hezky zapadl pod břevno.
12'
Nyní bylo trochu horko před brankou hostů. O zakončení se snažil Abraham, ale jeho pokus mířil nad bránu a bylo to s tečí, tudíž rohový kop.
11'
Střelu z pravé strany, chcete-li střílený centr neprošel do pokutového území, neboť byl odražen hostujícím hráčem.
11'
Domácí si pomalu a jistě začínají tvořit větší územní převahu.
9'
Gray se diví, ale bohužel, je mu pískán ofsajd.
8'
Kousek za půlku hřiště a již ztrácí míč, který končí v zázemí a Skotsko bude vhazovat.
7'
Anglie vyváží míč z vlastní poloviny, kam to dotáhne?
6'
Úvod zápasu se nese v poklidném tempu bez výrazných šancí. Ani jeden z týmů nemá územní převahu.
4'
Na míč si také poprvé dosáhl Fulton, ale ani on nebyl výrazně ohrožen.
3'
Do prvního útoku se dostali hosté, ale nedokázali ohrozit brankáře Gunna.
2'
Oba týmy si vzájemně půjčili míč a hra se odehrává zejména na polovině hřiště a na nějakou úvodní útočnou akci čekáme.
1'

Anglie: Gunn – Walker – Peters, Fry, Gomez (C), Alexander-Arnold – Cook, Onomah, Solanke – Gray, Lewin, Abraham
Náhradníci: Woodman – Kenny, Lookman, Dowell, Davies, Tomori, Harrison

Skotsko: Fulton – Smith, Souttar, McKenna, Taylor – Cadden, Campbell, Mallan – Thomas, Burke (C), Morgan.
Náhradníci: Ruddy – Kerr, Williamson, Docherty, McCrorie, McBurnie

Rozhodčí: Juan Martinez Munuera (ESP) – Raúl Cabanero (ESP), César Manuel Noval Font (ESP).
Vzájemně se oba týmy utkaly jednou a to v roce 213 v rámci přátelského zápasu, kdy Anglie rozstřílela tehdy skotský výběr 6:0. S určitostí se takovýto výsledek v dnešním duelu očekávat nedá, naopak lze čekat vyrovnaný souboj.
Skotsko
O tom, že mohou promluvit svědčí jejich vítězství v prvním zápase proti Nizozemsku, které porazili 2:0. Byl to zatím jejich jediný zápas v kvalifikaci a nyní s Anglií se ukáže zda výhra nad Nizozemskem byla jen aktuálním štěstím apod. nebo zda Skotsko bude pomýšlet v kvalifikaci na co nejlepší umístění.
Anglie
Jedna výhra, jedna remíza = 4 body po dvou odehraných zápasech ve čtvrté kvalifikační skupině. V prvním zápase remizovali s Nizozemském 1:1, v tom druhém si zastříleli proti Lotyšsku, které porazili 3:0. Anglie je bezesporu favoritem ve skupině spolu s týmem z Nizozemska. Nicméně houževnatí Skotové také mohou do dění ve skupině určitě promluvit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.