Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Gruzie : Faerské ostrovy - 23. března 2018   16:00

Gruzie
Gruzie
47' Zarandia
1:0
(0:0)
Faerské ostrovy
Gruzie
Kupatadze – Margvelashvili, Kantaria, Nadaraia, Giorgadze – Kiteishvili, Tsetskhladze, Shulaia – Kharaishvili, Arabidze, Zarandia (C).
Chochishvili – Giorbelidze, Mamuchashvili, Arveladze, Mikeltadze, Beridze, Kobouri.
Zaven Hovhannisyan
Tengiz Burjanadze Stadioni, Gori
Hansen – Danielsen, Petersen (C), Magnusson, Wardum – Nielsen – Heinesen, Jacobsen, Bjartalíð, Olsen– Thomsen.
Hentze – Ari Olsen, Soylu, Hansen, Benjaminsen, Knudsen, Johansen.

Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 10:3. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 7:23.
Nedokázali a Gruzie vítězí nejtěsnějším možným rozdílem a to díky brance z kraje druhého poločase, kterou vstřelil Zarandia. Gruzie se tedy díky vítězství dostala před svého dnešního soupeře na třetí místo a Faerské ostrovy sestoupily na čtvrté místo.
Dalším soupeřem v kvalifikaci Gruzie, který se odehraje v úterý (27.3.) bude Dánsko. Faerské ostrovy pak změří síly s Finskem, ale to až v červnu.
90+2'
90'
Faerské ostrovy ještě budou zahrávat rohový kop a uvidíme jestli z něj dokáží v samotném závěru vyrovnat?
87'
Faerské ostrovy drží míč a snaží se o nějaký útok, ale Gruzie se dokázala ubránit.
84'
Naopak domácí opět získali míč a byla z toho střela mimo.
84'
Volný kop rozehrávali domácí za půlkou, ale míč velmi rychle dokázali vybojovat hosté, kteří se zatím do útoku nedostávají.
82'
Zápas se chýlí ke konci a nyní se pokoušeli hosté se svým útokem o vstřelení branky, ale neúspěšně.
79'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Heinesen, přichází Ari Olsen.
79'
Po dalším zakončení ze strany domácích bude brankář Hansen zahrávat odkop od své branky.
76'
Před chvilkou střídající Beridze se dostal do střely na Hasnena a ten chytá míč.
75'
Do zajímavého útoku se nyní dostali hosté. ale obranu svého soka nedokázali obelstít.
74'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Arabidze, přichází Beridze.
73'
Z poloviny hrací plochy nyní budou hosté rozehrávat standardní situaci.
71'
Ano, byla z toho střela na branku, ale míč zamířil o kousek mimo. Arabidze byl ten, kdo se snažil vsítit druhou branku svého celku.
70'
Standardní situace Gruzie a že by nějaké vzrušení před brankářem Hansenem.
67'
Oba celky si nyní půjčují míč bez nějakých útočných akcí.
64'
Nyní hra nenabízí příliš mnoho co k vidění. Spíše se hraje na polovině hřiště a ani jeden celek si nedokáže vytvořit útok, který by vedl k nějakému zakončení.
62'
Ani z tohoto rohového kopu hosté neudeřili.
61'
Další možnost pro hosty ke srovnání zápasu, a to z celkově jejich šestého rohového kopu.
59'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Kharaishvili, přichází Mikeltadze.
58'
Gruzie trochu vyrovnala hru a již tolik nepouští svého soupeře ke své vlastní brance, avšak do útoku se momentálně domácí vůbec neženou.
56'
Faerské ostrovy se více snaží nyní hrát na míči a od obdržené branky se dostávají častěji do útoku. Ale ani další rohový kop jim nepřináší vyrovnání stavu.
53'
...ten se podařilo Gruzii bezpečně ubránit.
52'
Na druhé straně je tu rohový kop pro hosty...
52'
Po vybojovaném míči se dostali domácí ke střele. Kharaishvili míří mimo pravou tyč!
50'
Faerské ostrovy nyní drží míč, ale operují s ním jen poblíž poloviny hřiště, kde momentálně vhazují aut.
47'
Gruzie právě vstřelila branku!
A ihned v úvodu druhé půle tu máme první branku zápasu, o kterou se postaral LUKA ZARANDIA po přihrávce Kiteishviliho.
46'
V prvním poločase branka nepadla. Více aktivnější jsou domácí fotbalisté, ale zatím se trefují mimo branku nebo jim obětavá obrana soupeře blokuje jejich snahy.
45'
44'
Ofsajd domácích, do kterého se chytil Kharaishvili.
43'
Žlutou kartu dostává Olsen (Faerské ostrovy).
43'
Ani ten nekončí změnou skóre.
42'
Rohový kop Pro Faerské ostrovy, jejich v pořadí třetí...
41'
Stále stejná písnička, kdy domácí soustředí všechny své síly a zteč branky soupeře, ale ten se zatím urputně brání a nyní si může obrana na malou chvíli spočinout, neboť se nyní míč pohybuje na středu hraví plochy, odkud budou hosté vhazovat.
39'
Nyní se do útoku snaží dostat i hosté, ale před branku se nakonec nedokázali pořádně dostat a míč mají opět domácí.
37'
Zblokovaná střela od domácích a ani tahle nebude první brankou tohoto zápasu.
35'
Gruzie nyní kombinuje na své polovině a poblíž poloviny hrací plochy.
32'
O změnu skóre se snažil Tsetskhladze, ale ani jeho pokus nemíří do branky, ale mimo.
30'
Centr Arabidzeho neznamená žádnou šanci na branku a hosté se rohovému kopu ubránili.
29'
Více ze hry mají domácí, kteří nyní operují před brankou Faerských ostrovů a vybojovali si další rohový kop.
28'
Shulaia byl chycen v ofsajdové pasti.
27'
Domácí se po delší době dostali ke střele přímo na branku, ale Hansen má vše pod kontrolou. Střelu vyslal Arabidze.
24'
Domácí se snaží útočit, ale jejich soupeř dobře blokuje jejich střelbu či rozehrávku.
22'
Domácí fotbalisté kombinují s míčem, ale daleko od branky svého soupeře. Následně ztrácí míč na polovině hřiště a hosté vhazují aut.
20'
Další z útoků domácích končí nepovedeně a Hansen rozehrává od své branky na své spoluhráče v poli.
17'
Rohový kop zahrávali i domácí, centr od Kharaishviliho zužitkoval Shulaia, ale ten minul prostor mezi třemi tyčemi.
16'
...po odehrání rohového kopu přišla střela na branku, ale Kupatadze je připravený.
15'
Je tu další rohový kop hostů...
14'
Gruzínci podnikali útok, ale před branku se tentokrát nedokázali dostat a soupeř zahajuje svůj útok.
12'
Faerské ostrovy se dostaly k zahrávání svého prvního rohového kopu, který nepřináší změnu ve stavu skóre a následuje odkop od branky Gruzie.
9'
Až nyní střílel Zarandia, ale mimo branku Hansena.
8'
Gruzie má častěji míč ve své moci, ale zatím jsme nebyli svědky vážnější situace před brankou hostů.
6'
Z jejich útoku nevzešla žádná nebezpečná akce a míč se dostal na polovinu hřiště, kde o něj obě mužstva bojují.
4'
Faerské ostrovy se dané standardní situaci ubránily a sami se dostaly do útoku.
3'
Gruzie má v úvodu zápasu míč na svých kopačkách a nyní si vypracovala standardní situaci ze střední vzdálenosti.
1'
V rámci kvalifikace ME do 21 let se odehrálo celkem pět zápasů.

Gruzie
Gruzie během svých odehraných zápasů nasbírala čtyři body do tabulky, kdy třikrát prohrála (3:1 Faerské ostrovy, 5:2 s Dánskem a 3:0 s Polskem). Následně remizovala 2:2 s Finy a jediné vítězství si Gruzie připsala proti Litvě a to 1:0).
Faerské ostrovy si zatím v kvalifikaci vedou poměrně velmi dobře. Patří jim třetí příčka s pěti body. Avšak na druhou příčku ztrácí šest bodů a na první pak bodů sedm.
Faerské ostrovy prohrály s Litvou a s Dánskem (oba shodně 3:0). Pak mají na svém kontě dvě remízy – 2:2 s Polskem a 1:1 s Finskem. Jediné vítězství pak slavili právě s dnešním soupeřem a to 3:1. Bude to i dnes pro ně vítězný zápas nebo se Gruzii podaří odveta a svého soka dokáže porazit?
Oba celky se spolu střetly jedenkrát a to právě v probíhající kvalifikaci, kdy Faerské ostrovy dokázaly na svém stadionu porazit Gruzii 3:1!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.