Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Kypr - 22. března 2018   20:00

Maďarsko
Maďarsko
8' Bíro  • 23' Szalai  • 49' Kyriakou(vl.)  • 75' Zsoter

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 10:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 23:5.
Konec! Maďarsko naprosto jednoznačně přejelo Kypr, který byl povětšinu zápasu výrazně horším celkem. Domácí dokázali svému soupeři zasadit hned čtyři zásahy a výrazně se tak přiblížili k postupu. Naopak Kypr i nadále zůstane na čtvrté pozici.
90+3'
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90'
Famózní Paraskevas! Hostující brankář doslova vychytal Lenzsera, který měl na hlavě pátou branku svého mužstva.
89'
Žlutou kartu dostává Adoni (Kypr).
87'
Balogh uplatnil své výškové předpoklady, díky kterým se jako první dostal k míči. Posléze se ale Zsoterovi nepodařilo odcentrovat.
86'
Racz si možná trochu více pohrál s míčem, což nebylo pro jeho kolegy tím pravým ořechovým. Vše dovršila Baloghova nepovedená patička.
85'
Katona rychle hodil míč zpět do hry a jeho obranní kolegové následně otočili hru na levou stranu. V tuto chvíli operuje s míčem Vida.
84'
Už delší časový úsek čekáme na něco kloudného z hostující strany. Kypr spíše dohrává zápas a zdá se, že mu je jedno, jakým brankovým rozdílem utkání dopadne.
83'
Paraskevas má zejména ve druhém poločase obrovské množství práce. Před malým momentem na něj nevyzrál Salloi.
82'
Zároveň se nám časomíra dostala do závěrečné desetiminutovky. Kypr je stále nemůže dostat alespoň k jedné čestné brance.
81'
Vida nevěděl kudy přihrát, a tak se rozhodl sám vypálit. Tvrdá rána nártem směřovala do spodního kouta brány, který nakonec o kousek minula.
80'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Gazdag, přichází Racz.
79'
Kypr sice vytáhl většinu svých hráčů na útočnou polovinu, to ale naopak škodí obraně. Ta je na útočné výpady soupeře v početní nevýhodě.
75'
Maďarsko právě vstřelilo branku!
Je tu další branka domácích hráčů! Balogh přiťukl vedle stojícímu DONATU ZSOTEROVI, který bezpečně zpoza šestnáctky uklidil svojí střelu do sítě.
74'
Své štěstí zkusil domácí forvard Salloi, jenž si navedl míč na levačku a poté vypálil po zemi. Střele ale chyběl dobrý metr k úspěchu.
73'
Tentokráte to s agresivitou přehnal domácí Gazdag, který doslova sroloval u postranní čáry protihráče. Maďarsko se ale drží u míče.
72'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Spoljaric, přichází Panayides.
71'
Utkání se nám dostalo do závěrečné dvacetiminutovky. Obrana Kypru je čím dál více prostupná a Maďarsko si vytváří obrovské šance.
70'
Salloi pláchl po levém křídle, nicméně jeho přízemní ránu dokázal Paraskevas zneškodnit. Nabíhající Katon ale nezametl míč mezi tři tyče.
69'
Po nepovedené vzdušné nabídce se Paraskevas nemusel činit, nýbrž se dostal k odkopu od své branky. Ten byl poslán pouze na hlavu Szalaie.
68'
Fragkou poslal autové vhazování na dalšího střídajícího hráče Iliu, který ale v nejméně vhodný moment podklouzl. Maďarsko se tak vrací k míči.
67'
Kypr je i nadále na útočné polovině, kde vymýšlí, kudy vlastně povede útočnou akci. Brankář Demjen si i nadále drží čistý štít.
66'
I Kypr byl blízko. K exekuci přímého kopu se postavil Fragkou, jehož pokus byl zablokován přesně do míst, ve kterých se nacházel Demjen.
65'
Další velká šance Maďarska! Na centrovaný balón z kopačky Szalaie si naskočil Balogh, jehož hlavičku stačil Paraskevas zneškodnit.
64'
Máme za sebou hodinu hry a stále to nevypadá, že by se měl dít nějaký fotbalový zázrak. Naopak je Maďarsko čím dál více nebezpečnější.
63'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Szoboszlai, přichází Zsoter.
62'
Žlutou kartu dostává Szalai (Maďarsko).
62'
Další reflexivní zákrok Paraskevase. Tentokráte své štěstí zkoušel Gazdag, avšak jeho razantní rána směřovala pouze doprostřed.
61'
S míčem opět operoval Balogh, který se snažil rozhýbat hru na pravé straně. Maďarsko si dokázalo vybojovat rohový kop.
60'
Co chybělo! Střílející Szoboszlai směřoval svůj pokus ke vzdálenější tyči, kde žádný z jeho kolegů nezametl míč do prázdné brány.
59'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Papageourgiou, přichází Ilia.
58'
Střídající Balogh nastartoval své rychlé dolní končetiny, díky kterým se dostal za záda Psaltise. Posléze se do míče opřel Vida, ani tentokráte ale nemířil přesně.
57'
Do pokutového území přilétl další z řady centrovaných pokusů, do kterého se tentokráte opřel Szoboszlai. Jeho rána vystoupala nad břevno.
56'
Záložní řada domácího celku konečně uklidnila hru a soupeř pouze běhal za kulatým nesmyslem. Netrvalo dlouho a Maďarsko přišlo o balón.
55'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Bíro, přichází Balogh.
54'
Žlutou kartu dostává Vida (Maďarsko).
53'
Kypr to opět zkoušel přes levé křídlo, kde se v tuto chvíli nacházel také Katona. Hostující hráči si vybojovali alespoň autové vhazování.
52'
Levý bek Szalai pracoval ukázkově čistým způsobem, avšak soupeř je i nadále u balónu. Kypr se snaží rozhýbat pasivní protihráče.
51'
Wheeler operoval na levém křídle, kde si vyměnil balón se Spoljaricem. To bylo pro tuto akci ale vše, neboť následovala nepřesná přihrávka.
50'
Domácí hráči zažili i velmi dobrý vstup do druhého poločasu, rozdíl ve skóre je už tříbrankový. Kypr by měl už konečně začít hrát.
49'
Je tu další branka v hostující síti! Z pravé strany přiletěl centr, který si naprosto nekompromisním způsobem poslal do vlastní branky LEONIDAS KYRIAKOU.
49'
Kypr si to namířil k šestnáctce soupeře, kde se po podezřelém zákroku Szalie dožadoval odpískání ruky. Hlavní sudí ale nechává pokračovat.
49'
V pokutovém území dostal balón proti noze Szoboszlai, včas ho ale dokázal zablokovat jeden z protihráčů. Posléze neuspěl ani Szalai.
48'
Hned v úvodu se s kulatým nesmyslem seznámil domácí brankář Demjen, jenž ho po chvilkovém váhání poslal na druhou stranu hřiště.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí. Ti budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Hadjipaschalis, přichází Fragkou.
46'
Máme za sebou úvodní dějství, jenž nám nabídlo očekávanou podívanou. Favorit zápasu z Maďarska se dostal do brzkého vedení, načež se mu podařilo skórovat ještě jednou. Naopak Kypr se sice snaží útočit, brankář Demjen ale nemusel vážněji zasahovat.
45'
44'
Brzy se nám rozběhne závěrečná minuta prvního poločasu. V tuto chvíli to nevypadá, že bychom se měli dočkat nějaké další branky.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Jenomže útočná hra jakoby nebyla. Maďarsko se pochopitelně nikam netlačí, což vede k podobně nudným pasážím.
37'
Spoljaric si jako adresáta vybral vedle stojícího Papageorgioua, který po ostrém manévru přišel o balón. Hrát tak bude Maďarsko.
36'
Ten nepřinesl vůbec nic nebezpečného, následně se v ofsajdovém postavení nacházel Pittas. Demjen tak bude moci rozehrávat.
35'
Papageourgiou pláchl po levém křídle a za cenu nedovoleného zákroku ho musel faulovat Katona. Kypr má k dispozici další slibný volný kop.
34'
Kypr si pořádně zavařil při rozehrávce u vlastní šestnáctky, z této nepříjemné situace se mu ale podařilo vybruslit na jedničku.
33'
Žlutou kartu dostává Katona (Maďarsko).
32'
Zničehonic se jako první k míči dostal Salloi, který ale nevyužil dobrého postavení. Navíc se marně dožadoval rohového kopu.
31'
Máme za sebou třetinu hry a nyní sledujeme o něco více vyrovnanější bitvu. Maďarsko je stále směrem dopředu přesnější a hlavě nebezpečnější.
30'
Katona opět udržel míč na hrací ploše, vzápětí se pod jeho nohy ale přiřítil hostující kapitán Wheeler. Následovat bude aut pro Maďarsko.
29'
Až nyní se Kypru podařilo usadit na útočné polovině, Hadjipaschalis ale daleko s míčem nedošel. Katona navíc ještě zastihl míč na hřišti.
24'
V tuto chvíli to budou mít hostující hráči hodně složité. Prohrávají už o dvě branky, avšak do konce zápasu zbývá ještě dostatek času.
23'
Náramná akce v podání Maďarska! Katona si vyměnil balón se Salloiem, který oslovil na druhé straně naběhnuvšího ATTILU SZALAIE, který fantastickou hlavičkou nedal Paraskevasovi šanci.
22'
Maďarsko se přibližuje čím dál blíže k pokutovému území soupeře. Naopak Kypr je směrem dopředu i nadále bezradný.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nabídla vcelku očekávaný průběh zápasu. Maďarsko se po aktivitě dostalo do vedení.
20'
V tuto chvíli sledujeme spíše poklidnou část zápasu, která nenabízí nic moc zajímavého. Oba celky jsou hodně nepřesné.
19'
Maďarsko má i nadále častěji míč na svých kopačkách, nyní se nachází daleko od branky Paraskevase. Kypr se snaží aktivně napadat rozehrávku.
18'
Gazdag si v pokutovém území jako první našel odražený balón, následně se s ním ale dostal ven ze hřiště. Následovat bude odkop od branky.
17'
Na opačné straně hrací plochy si tělem v souboji pomohl Papageorgiou a dle výroku sudího to bylo proti pravidlům. Na zemi skončil Lenzser.
16'
Lenzser se odhodlal k přenesení hry na levou stranu, kde na přihrávku číhal Szalai. Následný centr ale zaplul do náruče hostujícího brankáře.
15'
K rozehrávce volného kopu se postavil středopolař Spoljaric, jenž ale nenašel nikoho v modrém. Maďarsko se tak stěhuje zpět k míči.
14'
Hra se začíná kouskovat. Nyní to s nedovoleným zákrokem přehnal vracející se Vida, jenž doslova svalil k zemi Pittase.
13'
Nyní se musel činit Paraskevas! Kousek za pokutovým územím si totiž navedl míč na pravačku Szoboszlai, jenž zamířil pouze do rukavic.
12'
Gazdag se chtěl uvolnit kolem bránící dvojice, která ale těžila ze své početnější převahy. Následně ale Kypru nevyšel pokus o rychlý kontr.
11'
Hadjipaschalis si nechtěl ve středu hrací plochy komplikovat život a míč raději poslal až na Kyprianoua, který uklidnil hru.
10'
Pittas si chtěl hned dvakrát vyměnit balón se spoluhráči, druhá přihrávka ale skončila v zámezí. I tak bude Kypr alespoň vhazovat.
9'
Na první branku dnešního zápasu jsme tak nemuseli dlouho čekat. V tuto chvíli jsou na řadě hosté, jenž byli v úvodu zápasu lehce pasivní.
8'
Máme tady úvodní branku dnešního zápasu! Gazdag si počkal na náběh BENCEHO BÍRA, který tváří v tvář brankáři zamířil nekompromisně doprostřed branky.
8'
Kolmice směřující na levou stranu skončila pouze v zámezí, což znamená, že se Katona ujme dalšího autového vhazování.
8'
Maďarsko se dokázalo prokombinovat do pokutového území, kde se do zakončení dostal Bíro. Ránu ale poslal hodně vedle branky.
7'
Nejdříve si náramně přesným skluzem dokázal poradit v souboji o balón Vida, následně téhož hráče fauloval hostující Papageorgiou.
6'
Katona si na pravé straně vybral naběhnuvšího Salloi, který po krátkém driblinku přihrával. Přihrávka ale byla příliš čitelná.
5'
Na opačné straně se z hranici šestnáctky do balónu opřel Szoboszlai, avšak jeho projektil stačil zablokovat jeden z protihráčů.
4'
Pittas těžil ze svého napadání, díky kterému uloupil kulatý nesmysl. Posléze zkoušel sám vystřelit, míč ale vystoupal vysoko nad branku.
3'
Poprvé se k míči dostali také domácí, přičemž se jednalo o centrovaný balón na Bíra. Včas ale zakročil brankář Paraskevas.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzal Kypr, který bude hrát zprava doleva.
1'

Maďarsko: Demjen – Katona, Lenzser, Kecskes (C), Toth, Szalai – Gazdag, Szoboszlai, Vida – Salloi, Bíro
Náhradníci: Zima – Balogh, Haris, Racz, Spandler, Szivacski, Zsoter

Kypr: Paraskevas – Kyriakou, Adoni, Soteriou, Wheeler (C) – Psaltis, Kyprianou, Spoljaric – Hadjipaschalis, Pittas, Papageorgiou
Náhradníci: Demetriou, Fragkou, Charalampous, Ilia, Matthaiou, Panayides, Pileas.
Kypr

Na druhé straně stojí fotbalisté Kypru, kteří se nacházejí o jednu pozici níže, než jejich dnešní soupeř. Tento ostrovní celek má ale na kontě už šest zápasů a postup už nevypadá příliš nadějně. Kypr totiž hned čtyřikrát prohrál, naopak vyhrál pouze dvakrát. Na venkovních stadionech patří Kypr k nejhorším celkům, neboť ještě ani jednou nebodoval. Dnešní zápas bude pro hostující celek dnešního utkání nesmírně důležitý, každá další ztráta bodů může mít fatální následky.
Maďarsko

Fotbalisté Maďarska na tom nejsou vůbec špatně, neboť se po čtyřech odehraných zápasech nacházejí na třetí pozici. Zároveň Maďarsko ještě neucítilo hořkost porážky, avšak oproti ostatním týmům se skupiny, mají o jeden či dva zápasy méně. Maďarsko zatím vstřelilo šest branek, přesnou polovinu těchto branek inkasovala. Následující zápasy tak budou hodně důležité, neboť Maďarsko může usilovat o druhé místo.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! V dnešním utkání se v rámci kvalifikace hráčů do jednadvaceti let utkání Maďarsko a Kypr.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.