Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Norsko : Německo - 10. října 2017   19:00

Norsko
Norsko
45' Thorsby  • 56' Odegaard  • 71' Thorsby
3:1
(1:1)
Německo
Německo
32' Teuchert
Norsko
Wichne, Hoff, Johnsen, Knudsen, Svendsen, Utvik, Zekhnini
Německo
Passlack, Moritz, Anton, M. Eggestein, Serra, Waldschmidt

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 7:12.
Je konec! Norové nakonec dokázali otočit nepřiznivý výsledek a z dnenšího utkání si odvážejí všechny tři body. Nutno dodat, že vítězství je naprosto zasloužené, neboť domácí byli povětšinu utkání aktivnější.
90+3'
90+2'
O vítězi utkání se zdá být rozhodnuto, Německo se sice tlačí dopředu, nikam to zatím nevede.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Tah (Německo).
89'
Odegaard rozehrál nabízenou standardku ve spolupráci s Risou, první jmenovaný poté vybojoval autové vhazování.
88'
Žlutou kartu dostává Passlack (Německo).
Žlutou kartu dostává Jenssen (Norsko).
86'
Heinrichs dokázal vyslat Hartela, který se vůbec nedostal k míči. Skvěle zapracoval Reitan, jenž zamezil protihráči zisku míče.
85'
Před malým momentem opět zafungovala organizovaná obrana domácích, která zablokovala další dva nebezpečné pokusy o zakončení.
84'
Míč je momentálně až u Rossbacha, který dle očekávání nikam nespěchá. Hlavní sudí stále váhá se žlutou výstrahou.
83'
Na hřišti začíná být znát tlak hostujících hráčů, stále se jedná o kombinace daleko od šestnáctky. Nyní musel Jenssen zablokovat přízemní střelu.
82'
Utkání se nám dostalo do závěrečné desetiminutovky. Poslední vteřiny nabízejí spíše kouskovanou hru, což hraje do karet Norům.
81'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Maximilian Eggestein, přichází Johannes Eggestein.
80'
Tah uvolnil na pravé straně Passlacka, kterému se absolutně nepovedl centr. Jeho spoluhráči se tak vrací zpět za míč.
79'
Čas kvapí a kvapí. Norové jsou stále blíže k vítězství, což se před dnešním utkání určitě nečekalo. Stále ale ještě není konec zápasu.
74'
Na hřišti byl přítomný také lékařský personál, který musel ošetřit Ajera. Domácí zadák se drží za rameno, což nevěští dobré informace.
73'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Platte, přichází Serra.
72'
Německo se dostalo k rohovému kopu, po kterém se v šestnáctce utvořil menší zmatek. Domácí dokázali přečkat tuto situaci.
71'
Norsko právě vstřelilo branku!
Nubel kapituluje už potřetí! MORTEN THORSBY si senzačně sklepl hrudí míč a poté zamířil přesně k tyči, Norové jsou hodně blízko překvapivému vítězství.
71'
Odegaard opět režíroval další útočný výpad, jako adresáta si vybral Risu, který raději přihrál zpět k vlastnímu pokutovému území.
71'
Pětičlenná obranná linie domácích zatím funguje více než dobře. Další vzdušný balón sebral jeden z obránců, Němci to zkusí ještě jednou.
70'
Kulatý nesmysl je momentálně v moci hostujícího brankáře, který neví kudy rozehrát. Nyní se uvolnil pravý obránce Stenzel.
69'
To byla jedovka! Bjordal se s ničím nerozpakoval a uhodil do míče z velké dálky. Jeho ránu zastavila až tyč, Nubel se natahoval zcela marně.
68'
Ani tentokráte neměl Odegaard žádný prostor k přihrávce, trojice protihráčů následně vyvezla balón až za půlící čáru.
67'
Už delší časový úsek čekáme na kloudnější akci ze strany Němců. Zatím sledujeme hodně ležérní představení hostujících fotbalistů.
66'
Thorsby se dokázal prosadit i v dalším vzdušném souboji, i tentokráte nenalezl žádného ze svých spoluhráčů. Míč doletěl pouze za autovou čáru.
65'
Po zmařené střele se míč odrazil k Reitanovi, který byl na hranici faulu poslán na zelený pažit. Hlavní sudí ale nechává pokračovat ve hře.
64'
Thorsby si všiml napříč pokutovému území osamoceného Odegaarda, který se tentokráte nedokázal protančit až k zakončení.
63'
Německo stále tahá za kratší konec. Hosté jsou i po druhé inkasované brance stažení na vlastní polovině, což určitě hraje do karet soupeři.
62'
Odegaarda je plné hřiště. Osmnáctiletý záložník si to driblinkem namířil až skoro ke šestnáctce, kde byl poslán na zem Kehrerem.
61'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Ochs, přichází Passlack.
60'
Odegaard zkoušel lišácky prostrčit míč na Risu, jeho záměr překazil Stenzel. Domácí se vracejí zpět s nepořízenou.
59'
V hlavičkovém souboji sice uspěl vytáhlý Thorsby, jeho hlavička ale směřovala pouze do území soupeře. S míčem se pomazlil také Nubel.
58'
Tohle nikam nepovede. Zoufalý pokus o centr předvedl Hartel, který balón zakroutil úplně mimo vymezený prostor. Rossbach nikam nespěchá.
57'
Faktem je, že vedení norského výběru je naprosto zasloužené. Domácí celek je posledních třicet minutek výrazně nebezpečnější.
56'
Máme tu obrat ve skóre! MARTIN ODEGAARD se trochu se štěstím dostal k míči, který náramným ovstelem poslal ke vzdálenější tyči.
55'
Na hřišti se neděje nic nového. Sledujeme vyrovnanou podívanou, ve které mají domácí přeci jenom trochu navrch. Německo je směrem dopředu bezzubé.
52'
Následný rohový kop nepřinesl žádné nebezpečí, o zakončení se ještě postaral Jenssen. Jeho rána neměla gólové parametry.
51'
To je škody. Odegaard se dostal za hranici šestnáctky k odraženému míči, který poslal jen pár centimetrů vedle tyče.
50'
Domácí celek uklidňuje rozháranou hru kombinací uprostřed hrací plochy. Jedná se pouze o krátké posouvání míče na malém prostoru.
49'
Thorsby dokázal procedit balón na svého kolegu, který se už neprosmýkl kolem postranní čáry. Autové vhazování pro Nory.
48'
Hosté zahrávali standardku, konkrétněji to byl Ochs. Jeho projektil letěl přímo do náruče připraveného Rossbacha.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, rozehrávku si vzali na starost tentokráte Němci, kteří budou hrát zleva doprava.
46'
První poločas je za námi. V úvodním dějství jsmě viděli dvě branky, na každé straně jednu. Nejdříve se prosadil hostující Teuchert, za domácí před hvizdem srovnal Thorsby. Sledujeme velice vyrovnané utkání, kterému zatím nechybí vůbec nic.
45+1'
45'
Domácí se přeci jenom dočkali vyrovnání! MORTEN THORSBY si seběhl na malé vápno na přízemní přihrávku Bjordala a poté chladnokrevně prostřelil Nubela.
42'
Individuálně to opět zkoušel Odeegard, který byl tentokráte dobře dostoupen. Bude se konat odkop od německé svatyně.
41'
Norsko zahrávalo hned dva rohové kopy, ani jeden ale nebyl pro Nubelovu svatyní nebezpečný. Reitan se ujme autového vhazování.
40'
Paráda v podání Odegaarda. Talentovaný záložník nasadil jesličky Hartelovi, poté se prosmýkl kolem dalších protihráčů, jenomž zakončení poslal pouze do nohou Taha.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Počítat se dá také s nastaveným časem.
38'
Z obranné řady včas vystoupl Ajer, který předskočil Teucherta. Německý útočník se po několika vteřinách dopustil faulu.
37'
To netrvalo vůbec dlouho. V pokutovém území Německa vznikla menší skrumáž, po které střílel Fossum. Projektil byl sražen pouze za brankovou čáru.
36'
Hosté dokázali přežít sevření svého soupeře a nyní už opět kombinují na své polovině. Míč je na kopačce kapitána Taha.
35'
Akce ještě pokračovala, Thorsby přiťukl talentovanému Odegaardovi, který mířil kousek vedle tyče. Střela byla ješte tečována, následovat bude roh.
34'
Norové začínají hýř aktivitou, hosté nyní pouze běhají za balónem. Velmi důležitý zákrok předvedl Eggestein, jenž zastavil Odegaarda.
33'
A rázem mohli domácí vyrovnat! Propadnuvší balón se dostal k úplně osamocenému Risovi, který nastřelil pouze Nubela.
32'
Německo právě vstřelilo branku!
Máme tu první branku dnešního utkání! Platte dokázal hrudí zpracovat balón přesně k CEDRICU TEUCHERTOVI, který se přízemní střelou nemýlil.
32'
Reitan se nedokázal prosmýknout kolem Hartela, což vedlo ke ztrátě. Míč se tak dostal na kopačku Teucherta, který pro změnu neprošel přes Ryersona.
31'
Risa si dokázal zpracovat balón hrudí a poté chtěl ve spolupráci s Ryersonem vyvézt hrací předmět. Nedovoleným hraním rukou se provinil Stenzel.
30'
Oba fotbalisté jsou už na nohou a může se pokračovat ve hře. Němci to zkouší postupnou kombinací po levé straně.
29'
Nepříjemný osobní souboj svedla dvojice Stenzel – Risa. Oba protihráči se povalují na hřišti, na nic vážného to ale nevypadá.
28'
Na druhé straně se dalekonosného vhazování ujal Ryerson, míč ale doplachtil přímo na hlavu Stenzela. Norové zůstávají u balónu.
27'
Opět velmi dobrý Rossbachův reflex. Do šestnáctky se totiž snášel velmi nebezpečný centr, který zakončoval Ochs. Hlavička z bezprostřední blízkosti narazila pouze do brankáře.
27'
Žlutou kartu dostává Risa (Norsko).
26'
Němci jsou v posledních vteřinách jednoznačně aktivnější. Nyní své štěstí zkoušel Henrichs, centr se mu ale vůbec nezdařil.
21'
Dvojšance Německa! Nejdříve se Hartel zjevil sám před brankáře, na poslední chvíli ho ale zradilo vedení míče. Poté se k odraženému míči dostal Teuchert, který taktéž nedokázal dopravit míč do sítě.
20'
Odegaard se ve spolupráci s Bjordalem dostal pouze k rohovému praporku. Henrichs je již připraven k autovému vhazování.
19'
Nyní útočný výpad hostů ukončil až praporek pomezního rozhodčího. V ofsajdovém postavení se nacházel Platte.
18'
Naprosto rutinní přihrávka skončila pouze na kopaččce Baumgartla, následně skluzem zamezil pohybu míče Ajer.
17'
Máme za sebou více než čtvrt hodinu, stále sledujeme poměrně vyrovnané utkání. Oba celky se střídají v držení míče.
16'
Baumgartl vyslal dalekonosnou přihrávku na Platteho, který se natahoval, co to jen šlo. Míč přeci jenom doskákal ven z hrací plochy.
15'
K velice pohotové střele se dostal Teuchert, jenž pálil po brilantní kombinaci. Střela z šestnáctky mířila půl metru nad břevno.
14'
Kehrer kombinoval s Henrichsem, první jmenovaný potom chtěl přenést hru na pravou stranu, míč ale narazil pouze do zad Fossuma.
13'
Hosté byli zatlačeni ke své vlastní šestnáctce. Po nepřesné kombinaci se ale Německo dostává zpět k hracímu předmětu.
12'
Norové rozehráli nakrátko, což bylo jednoznačně špatným řešením. Celou akci zazdil Reitan, jenž nepřesně přihrával Odegardovi.
11'
Reitan si seběhl po pravém křídle k centru, jeho nadýchaný balón se ale otřel o nohu protihráče. Odegaard bude zahrávat rohový kop.
9'
Hra se přelévá z jedné strany hřiště na druhou. Nyní se museli bránit Němci, neboť soupeř se dostal k standardce poblíž šestnáctky.
7'
Hra je v úvodu utkání trochu rozkouskovaná. Nyní byl nedovoleným zákrokem zastaven Stenzel, Německo tak zůstává u míče.
5'
Hosté se dostávali do první velké příležitosti, střelu ale vyrazil Rossbach. Následný roh z kopačky Ochse doputoval přímo k Eggesteinovi, který zamířil mimo branku.
4'
Také Norové si zkusili první standardku, neboť na hrací ploše skončil Risa. V roli faulujícího hráče se objevil Ochs.
3'
Domácí útočník Bjørdal fauloval Hartela na polovině hřiště. Hosté tak budou rozehrávat standardku z hlouby pole.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, dnešní utkání tak může začít. Favoritem tohoto klání jsou jednoznačně Němci.
1'

Norsko: Rossbach – Reitan, Olsen, Ajer, Jenssen, Risa – Odegaard, Fossum (C), Ryerson – Thorsby, Bjordal
Náhradníci: Wichne, Hoff, Johnsen, Knudsen, Svendsen, Utvik, Zekhnini

Německo: Nubel – Stenzel, Tah (C), Baumgartl, Henrichs – Ochs, J. Eggestein, Kehrer, Hartel – Platte, Teuchert
Náhradníci: Passlack, Moritz, Anton, M. Eggestein, Serra, Waldschmidt.
Německo

Na druhé straně Němci odehráli zatím pouze dvě utkání, což je zatím posunulo na druhou příčku za Iry. Německo se může spoléhat na velmi dobrou ofenzívu, která o sobě dala znát v posledním utkání, kdy Ázerbájždánu nadělila šest branek. Uvidíme podobné střelecké hody i v dnešním utkání?
Norsko

Norové jsou po čtyřech odehraných utkání zatím na čtvrté pozici, což se vcelku dalo očekávat. Severský celek trápí střelecká nemohoucnost, neboť doposud vstřelil pouze dvě branky a šest kapituloval. Norsko zároveň čeká na svojí první skupinovou výhru, povede se jim to dnes proti ambiciózním Němcům?
Hezký den všem fanynkám a fanoušků! Fotbalové jedenadvacítky pokračují skupinovými boji, my budeme společně sledovat utkání mezi Norskem a Německem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.