Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Sev. Irsko : Island - 26. března 2018   20:30

Mitchell – Harkin, Holden, McDermott, McGonigle, Parkhouse, Sykes
Fedayi San – Bekim Zogaj, Stephane De Almeida (vš. SUI)
The Showgrounds, Coleraine
Island

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Nakonec jsme se branky nedočkali, i když měli domácí obrovské šance a velký tlak.
Severní Irsko se ke konci první půle dostal do velmi dobrých šancí, ale na druhé straně stojí v bráně Olafsson, který je zatím ve skvělé formě a pochytal pár dobrých příležitostí. Poměr střel na bránu je 10:1 pro domácí, kteří ale gól vstřelit nedokázali.
90+3'
90+2'
Nyní domácí získali autové vhazování na své polovině.
90+1'
Thompson dostal žlutou kartu za faul ve středu hrací plochy.
90'
Domácí se dál pokouší prodrat se do vápna Islandu, ale nedaří se jim to.
89'
Ljubičič se dopustil faulu, za který dostal žlutou kartu.
88'
Gunnarsson dal velice těžkou malou domů, ale nakonec pro hosty dopadlo vše dobře.
87'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Anderson, přichází Tryggvason.
87'
Po rohovém kopu se domácí dopustili faulu.
86'
Rohový kop Severního Irska z pravé strany.
85'
Tlak Severního Irska v dnešním zápase je obrovský a momentálně je stav na střely drtivě 10:0 pro domácí. Ovšem stav je zatím stále 0:0.
84'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Kennedy, přichází Sykes.
83'
Kennedy se dostal po levé straně, ale následně neprošel přes obranu Islandu.
82'
Další velká šance Severního Irska, ale Olafsson předvedl další fantastický zákrok!
81'
Nyní ke střele z velkého úhlu dostal McDonagh, ale Olafsson předvedl lehký zákrok.
79'
Hosté se nyní zmocnili míče a vybojovali autové vhazování na polovině Severního Irska.
78'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Karlsson, přichází Ljubičič.
77'
Nyní mají míč v moci opět domácí a snaží se dostat ke střele.
75'
Domácí se dostali dopředu, ale následně skončil míč vedle brány a Olafsson tak bude mít odkop od své svatyně.
72'
Hosté nyní mají rohový kop z pravé strany.
71'
Nákop domácích skončil pouze u Kennedyho, který se ale ocitl v ofsajdovém postavení.
69'
Opět jsou poslední minuty u míče Irové a snaží se něco vymyslet.
67'
Nyní se hosté dopustili ve středu hrací plochy faulu.
65'
Hosté se nyní dostali do velké šance, ale střela Haraldssona skončila pouze vedle brány Severního Irska!
64'
Střela Thompsonovi moc nevyšla a skončila pouze nad bránou hostů.
63'
Nyní jsou u míče hosté, ale zatím nic velkého nevymysleli.
62'
Hosté nyní drží míč na své polovině, ale domácí je okamžitě napadají.
60'
Následně se dostal ke střele hlavou Karlsson, ale přestřelil hlavou.
59'
Hosté nyní získali rohový kop z levé strany.
58'
Nepřesná přihrávka hostů skončila jen v zámezí a Severní Irsko má autové vhazování na své polovině.
57'
Gorman poslal k zemi Fridjonssona a dostal žlutou kartu.
56'
Nyní musel Peacock-Farrell zasahovat proti střele A. Gudmundssona.
55'
Kennedy se dostal po rohovém kopu do zakončení hlavou, ale zamířil pouze nad horní tyč Olafssonovy brány.
54'
Donnelly si poradil s útočníkem Islandu skvěle a získal odkop od své brány.
53'
Po následném rohu se dostal do zakončení Lavery, ale hlavou zamířil vedle levé tyče.
52'
Po rohovém kopu se domácí dostali ke střele, ale hostující obránce odkopl míč na brankové čáře!
51'
H. Gudmundsson odkopl míč do zámezí a Severní Irsko má rohový kop z pravé strany.
49'
Opět jsou to Irové, kteří se snaží něco vymyslet, ale nyní to byla nepřesná přihrávka.
48'
A další centr, po kterém se dostal ke střele McDonagh, ale zamířil vedle.
47'
Centr Burnse sice šel do vápna, ale žádný jeho spoluhráč se nedostal ke střele.
46'
Domácí získali autové vhazování na své polovině.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:31.
První poločas je u konce. Zápas zatím žádnou branku nepřinesl. Severní Irsko se ke konci první půle dostal do velmi dobrých šancí, ale na druhé straně stojí v bráně Olafsson, který je zatím ve skvělé formě a pochytal pár dobrých příležitostí.
45+1'
45+1'
Anderson se ještě dopustil faulu ve středu hrací plochy, za který dostal žlutou kartu.
45'
Hosté se ocitli v ofsajdové pasti.
44'
Kennedy dostal fantastickou přihrávku za obranu, následně ještě dával míč před bránu, kde si nabíhal Whyte, ale ten balón netrefil, jelikož skvěle zabojoval obránce Fridriksson a následně si míč vzal gólman Olafsson.
43'
Donnelly nakopl míč na polovinu Islandu.
42'
Opět se domácí dostali ke střele, když si McDonagh počkal na míč ve vápně, ale následně hlavou přestřelil.
41'
Kennedy dostal naprosto zbytečnou žlutou kartu, když zatáhl za dres hostujícího brankáře.
40'
Domácím patří poslední minuty a jasně dominují hře.
39'
Kennedy se chtěl dostat přes dvojici obránců, ovšem ti ho nepustili za žádnou cenu ke střele.
38'
A Olafsson musel vytáhnout další zákrok proti střele domácího hráče Whyta!
37'
Střela domácího hráče Laveryho skončila pouze vedle brány Olafssona.
36'
Whyte se ocitl ve velké šanci, ovšem Olafsson předvedl skvělý zákrok a následuje rohový kop pro Severní Irsko!
35'
Poté ale přišel další faul hostujícího hráče a Irsko tak má opět volný kop.
34'
Následně se v ofsajdu ocitl kapitán A. Gudmundsson.
33'
Opět zapracovala obrana hostů na sto procent a nepustila domácí ke střele.
32'
Ovšem ani nyní z toho nebylo nic nebezpečného a následný protiútok zbrzdil Hall, který dostal míč mimo hrací plochu.
31'
Sampsted odkopl míč pouze do zámezí a Irové tak mají další autové vhazování.
30'
Nyní míč vhodí z autu do hry McDonagh.
29'
Whyte se skvěle dostal za obranu i brankáře, ale jeho následná střela nebyla nejlepší a obránce Islandu míč odkopl do zámezí. Následuje rohový kop.
28'
Burns nedostihl míč na hrací ploše a Island tak má autové vhazování na své polovině.
27'
Ve středu hrací plochy se nedovoleného zákroku dopustili domácí.
26'
Severní Irsko má další volný kop po faulu na Laveryho.
25'
Následně se ale hostující útočník dostal do brejku, ale míč si předkopl víc než chtěl a ten tak skončil jen u brankáře Donnellyho.
24'
Ovšem následně se k míči dostali pouze hosté a odhlavičkovali ho do zámezí. Domácí tak mají rohový kop, který bude zahrávat McDonagh.
23'
Severní Irsko získalo přímý kop z pravé strany.
22'
K přímému kopu se postavil právě A. Gudmundsson, ale jeho následný centr, kterým hledal Karlssona nebyl přesný a skončil jen v zámezí vedle brány Peacocka-Farrella.
21'
A. Gudmundsson to zkoušel po pravé straně, ale Donnelly ho tvrdým zákrokem odzbrojil, ovšem bylo to nedovoleně a Island tak má přímý kop z pravé strany.
20'
Nyní Irové získali autové vhazování, ale následně z toho nic nevytěžili.
19'
Haraldsson neprošel středem hrací plochy přes obranu Severního Irska.
18'
Kennedy chtěl odcentrovat z levé strany, ale následně se míč odrazil od něj do zámezí a Island tak má autové vhazování.
17'
Z rohového kopu následně nic nebylo, ale u balónu zůstali domácí, kteří ho opět dostali do vápna, ale tam jej odhlavičkoval hostující obránce.
16'
Whyte se pokoušel odcentrovat z levé strany, ale jeho pokus byl zblokován a následuje tak rohový kop pro Iry.
14'
Po faulu domácích má Island volný kop ze středu hrací plochy.
12'
Hosté měli rohový kop, ovšem po něm vyboxoval míč brankář Olafsson.
11'
Islanďanům sice nevyšel útok, ale následně se opět dostali k míči a po chvíli vybojovali autové vhazování.
10'
Poté se ale Thompson dopustil nedovoleného zákroku na polovině Islandu.
9'
Islanďané se provinili faulem na polovině Severního Irska.
8'
Následně se sice Irsko dostalo ke střele, ale ta skončila vedle brány.
7'
Domácí vybojovali rohový kop z levé strany.
5'
Karlsson se dopustil faulu a u míče tak bude domácí Severní Irsko.
4'
Nyní se ke střele dostali i hosté, ovšem i tato rána nezamířila mezi tři tyče a o odkop se ve své šestnáctce postará Peacock-Farrell.
3'
Následně se ale k míči dostali hosté a poté se domácí dopustili faulu ve středu hrací plochy.
2'
Domácí vlítli do zápasu a získali rohový kop.
1'
Domácí útočník Whyte se dostal ke střele, ale minul bránu Olafssona.
1'

Severní Irsko: Peacock-Farrell – McDonagh, Hall, Donnelly (C), Johnson – Thompson, Kennedy, Gorman – Whyte, Burns, Lavery
Náhradníci: Mitchell – Harkin, Holden, McDermott, McGonigle, Parkhouse, Sykes

Island: Olafsson – Sampsted, Gudmundsson H., Gunnarsson, Fridriksson – Magnusson, Fridjonsson, Anderson – Karlsson, Haraldsson, Gudmundsson A. (C)
Náhradníci: Fridriksson – Asthorsson, Brynjarsson, Gunnarsson, Ljubičič, Stefansson, Tryggvason

Rozhodčí: Fedayi San – Bekim Zogaj, Stephane De Almeida (vš. SUI).
V dalším zápase Skupiny 2 se proti sobě utkají týmy Severní Irsko a Island. V posledním vzájemném zápase se tato mužstva spolu utkala před dvěma lety, kdy Island vyhrál na půdě Severního Irska po brance Aegissona 1:0. Momentálně se Severní Irsko nachází na druhém místě s deseti body a skóre 11:10. Islanďané jsou na tom hůř a aktuálně jsou na čtvrtém místě se sedmi body a skóre 7:6. Tento zápas je tak pro oba týmy velice důležitý. Mírným favoritem jsou hosté z Islandu. Úvodní výkop je naplánován na 20:30. Hrát se bude na The Showgrounds v Coleraine. Tento stadion nabídne kapacitu pro 13 132 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Fedayi San a jeho asistenti Bekim Zogaj a Stephane De Almeida (vš. SUI).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.