Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Slovensko : Španělsko - 10. října 2017   20:30

Slovensko
Slovensko
60' Vavro
1:4
(0:1)
Španělsko
Španělsko
25' Merino   • 48' Oyarzabal   • 56' Hernandez   • 68' Ceballos
Slovensko
Balaj, Černák, Grič, Chvátal, Jakubech, Jirka, Mráz.
Irrati M. (Ita)
NTC Poprad (Poprad)
Španělsko
Cordoba, Fornals, Gual, Latorre, Nunez, Ruiz, Sivera.

Španělé v zápase jednoznačně dominovali a výsledek to potvrzuje. V druhém poločase padli celkem tři branky. Hosté si v celém zápase drželi územní převahu. V tabulce se přesunují na druhou příčku. Reprezentace Slovenska se z prvního místa stěhuje na třetí příčku. Krásnou brankou se blýskl Daniel Ceballos. Míč si připravil na hraně pokutového území a svou ránu umístil přesně do levé šibenice.
90+2'
90'
Rozhodčí bude nastavovat dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Mráz se snažil najít volného útočníka, ale jeho přihrávka skončila pouze u jednoho z obránců Španělska.
86'
Favorité utkání už dřží míč pouze v obranné polovině.
84'
Rohový kop pro reprezentaci Slovenska. Centr doletěl pouze na hlavu Valleja, který míč posílá do bezpečí.
82'
Ceballos si převzal míč uprostřed hřiště a vrací se s ním zpátky k obráncům.
81'
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Špalek, přichází Černák.
79'
Vhazování pro Španělsko uprostřed hrací plochy. Ani jeden z týmu se v posledních minutách nedokáže udržet míč na svých kopačkách.
76'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Oyarzabal, přichází Fornals.
75'
Španělé dokázali vyprudokovat už 22 střel. I tímhle číslem potvrzují absolutní dominanci v zápase.
72'
Španělsko kombinuje na své polovině a už nemá důvod se hrnout do útoku.
68'
Španělsko právě vstřelilo branku!
Tak tohle byla upravdu výstavní branka. DANIEL CEBALLOS prokázal, že má opravdou skvělou kopací techniku. Míč si připravil na hraně pokutového území a svou ránu umístil přesně do levé šibenice.
65'
Poslední minuty probíhají v poklidném tempu a ani jeden z týmu se nikam nehrne.
63'
Španělsko se ujme rozehrávky standartní situace. Následny centr doletěl pouze na kopačku Siplaka, který míč posílá daleko od své branky.
63'
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Čmelík, přichází Jirka.
63'
Nunez byyl zfaulovaný uprostřed hrací plochy a sám se ujme rozehrávky.
60'
Slovensko právě vstřelilo branku!
Slováci na třetí branku Španělska skvěle zareagovali. DENIS VAVRO se ujmul přímého kopu na hraně pokutového území. Zvolil střelu po zemi a ta doletěla přesně do levého dolního rohu. Možná se díky brance kapitána dočkáme zdramatizování.
59'
Žlutou kartu dostává Nunez (Španělsko).
56'
ŠPanělé rozehrávali další rohový kop. Merino zahrával rohový kop a jeho centr letěl na hranu vápna. Míč se dostal k Ceballosovi a ten zvolil střelu z voleje. Rána se mu opravdu nepovedla, ale doletěla přesně na kopačku RIDRIGA HERNANDEZE, který se uvolnit na hraně malého vápna a zvýšil na rozdíl tři branek.
52'
Další rohový kop pro Španěly. Centr odvrátil Siplák a Ceballos míč posílá zpátky do pokutového území.
49'
Domácí fotbalisté jsou opravdu zmatení a nevědí, co hrát. Španělé bez problému drží míč na svých kopačkách a snaží se dostat do další gólové příležitosti.
48'
Další gól na straně Španělska. Nunez se rozhlédl komu by vyslal přihrávku a našel uprostřed hřiště přesně nabíhajícího MIKELA OYARZABALA, který se z pravé strany dostal do samostatného úniku. Míč poslal přesně do pravého dolního rohu.
47'
Slovensko se snaží dostat do útočné fáze, ale nedaří se jim vymyslet finální přihrávku. Španelsko si opět přebralo míč a kombinuje na své polovině.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:33 .
První poločas nabídnul absolutní převahu španělského týmu. Hosté kontrolovali hru a měli územní převahu. První a zatím jediná branka utkání padla uprostřed prvního poločasu. Dani Ceballos rozehrál akci a Oyarzabal našel ve vápně volného Mikela Merinaa ten z první vyslal střelu z hranice malého vápna. Jeho rána doletěla těsně pod břevno.
45+2'
45'
45'
Před koncem poločasu se Španělsko ujme rohového kopu. Roh byl rozehraný na krátkou vzdálenost a následny centr do vápna nenašel žádného ze spoluhráčů.
43'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Mere, přichází Nunez.
38'
Španělsko přišlo o míč uprostřed hrací plochy a domácí fotbalisté přecházejí do protiútoku. Čmelík napřáhl z třiceti metrů, ale rána nártem mu nesedla a hosté se opět ujmou míče.
37'
Siplak předvedl ukázkový obranný zákrok. Své tělo položil do střely Moyi a odvrátil gólovou šanci.
35'
Merino vyslal centr do vápna a jeden z obránců Slovenska podklouzl. Soler se ocitl absolutně osamocen před brankářem. Po zpracování zvolil nahrávku na spoluhráče. Ten si míč nedokázal zpracovat a akce skončila.
28'
Španělsko opět kontroluje hru a budou rozehrávat nebezpečnou standartní situaci. Střela Hernandezovi vůbec nesedla a letí daleko nad branku.
25'
Hosté se ujímájí vedení. Dani Ceballos rozehrál akci a Oyarzabal našel ve vápně volného MIKELA MERINA a ten z první vyslal střelu z hranice malého vápna. Jeho rána doletěla těsně pod břevno. Španělsko se po tlaku zaslouženě dočkalo první branky.
22'
Ceballos si dokázal v pokutovém území poradit se třemi obránci a našel si ideální místo ke střele. Do jeho rány skočil Hancko a bude se zahrávat první rohový kop pro Španělsko.
20'
Kapitán Sllovenska Vavro dostává první žlutou kartu v utkání. Po ostrém skluzu uprostřed hrací plochy.
18'
Mayoral Moya nedokázal zpracovat míč v malém vápně a míč odletěl za hrací plochu.
16'
Žlutou kartu dostává Lešniak (Slovensko).
15'
Španělsko má zatím podle očekávání územní převahu a kombinuje u branky soupeře. Slovensko se zatím vůbec nedostáva k míči.
12'
Ceballos se po dlouhé době dostal k míči a čeká až si jeden z útočníku naběhne do vápna. Jeho pass byl ovšem nepřesný a bude se rozehrávat od branky.
11'
Oyarzabal se nechal nachytat do ofsajdové pasti a bude se zahrávat volný kop pro Slovensko.
9'
Simon bude rozehrávat od své branky. Zvolil rozehrávku na krátkou vzdálenost. Obránci kombinují na své polovině.
8'
Vavro si vyběhl do útoku a ujal se střely. Jeho rána letěla pouze pár centimetrů nad bránu. Bude se odkopávat od branky Slovenska.
6'
Slovensko bude zahrávat standartní situaci. Káčer si připravil a vyslal centr do pokutového území, ale nenašel ani jednoho ze spoluhráčů.
5'
Vestenicky se blýskl skvělou technikou. Prvnímu obránci nasadil jesličku a do náběhu vyslal Solera.
3'
Oyrazbal vyslal centr do vápna, ten doletěl pouze na hlavu Siplaka. Španělsko bude vhazovat.
3'
Španělsko kombinuje u své branky.
1'

Slovensko: Rodak – Hancko, Siplak, Vavro, Kruzliak – Káčer, Lesniak, Urblik – Špalek, Vestenicky, Čmelik.
Náhradníci: Balaj, Černák, Grič, Chvátal, Jakubech, Jirka, Mráz.

Španělsko: Simon – Caricol, Mere, Vallejo, Maffeo – Merino, Hernandez, Ceballos – Oyarzabal, Maxoral Moya, Soler.
Náhradníci: Cordoba, Fornals, Gual, Latorre, Nunez, Ruiz, Sivera.

Rozhodčí: Irrati M. (Ita).
Španělsko

Hostujiciho celek bude dneska plnit roli favorita i přesto, že se v tabulce nachází až na předposledním místě. Nutno zmínit, že Španělé odehráli pouze jediný zapas v kvalifikaci. Tým odcestoval do Estonska s kterým bojoval až do konce. Jedinou branku utkáni vstřelil Soler. Jeden z hráčů, který rozhodně stojí za zmínku je Dani Ceballos. Tento hráč obléká dres Realu Madrid a svými výkony dokazuje, že je nesmírný talent. Mimo jiné asistoval Solerovi na branku proti Estonsku. Španělsko by si v dnešním zápase mělo domů odvést tři body.
Slovensko
Domácí tým se v tabulce nachází na prvním místě a kvalifikaci kdstartoval opravdu ve velkém stylu. Ze tři zápasů vybojoval šest bodů. V posledním zápase hráči doma uvítali Island a do zápasu šli v roli mírného favorita. Předpověď ovšem nedokázali naplnit a soupeři podlehli 0:2. Do dnešního utkání nezasáhne Jan Hromada, který obdržel v minulém utkání červenou kartu. Slovensko bude dneska v roli outsidera a to může znamenat, že hráči mohou hrát ve větším klidu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.