Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Slovinsko : Francie - 13. listopadu 2017   18:45

Slovinsko
Slovinsko
21' Tučić
1:3
(1:3)
Francie
Francie
35' Dembélé   • 42' Dembélé   • 45+1' Dembélé
Slovinsko
Sorčan – Česen, Lipušček, Žužek – Kuhar, Primc, Pišek, Fatkič, Gliha – Tučič, Kramarič (C)
Buzan – Humar, Mlakar, Nagode, Susnjara, Tijanič, Vrbanec
Guida – Crispo, Tassi (všichni Itálie)
Športni park Domžale (Domžale)
Francie
Kamara – Aouar, Grandsir, Mousset, Niakhate, Ntcham, Rosier

Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 0:12. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:6.
Je konec! Francie nakonec dokázala otočit nepříznivý stav a po třech brankách z kopačky Dembélého sbírá všechny tři body. Nutno dodat, že průběh více než poloviny zápasu byl ovlivněn vyloučením domácího Primce, jenž ostře sestřelil Bambu.
90+3'
90+1'
Tousart dostal hezkou přihrávku do vápna, po které se zjevil sám před brankářem. Razantní zakončení ale orazítkovalo pouze břevno!
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
87'
Další rohový kop francouzského výběru zahrával Aouar, jehož rozehrávka nebyla zrovna povedená. Hosté se i nadále drží s míčem na útočné polovině.
86'
Střídající Ntcham hýří aktivitou. Záložník skotského Celticu si navedl balón na pravou nohu a následnou střelu ješte tečoval jeden z hráčů těsně vedle brány.
85'
Aouar režíroval hru na levé straně, poté se k míči dostal aktivní Ntcham, jenž narazil pouze do roje hráčů v opačných dresech.
84'
Domácí hráči si nyní pohrávali s kulatým nesmyslem, načež se Žužek odhodlal ke kolmici na Kramariče. Ten ale dokázal těžkou přihrávku zpracovat.
83'
Byl to právě mladičký Francouz, který se s ničím nerozpakoval a uhodil do balónu. Výsledkem je střela vysoko nad branku.
82'
Jsou to ale i hostující hráči, kdo se dopouští častých nepřesností. To Francii ale nemuselo mrzet, neboť míč vybojoval zpět Aouar.
81'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází López, přichází Aouar.
81'
Utkání se nám dostali do závěrečné desetiminutovky, která by měla být pouhou formalitou. Slovinsko je i nadále pod drtivým tlakem.
80'
Ve středu hřiště se uvolnil Ntcham, který posléze napřáhl ke střele z velké dálky. Jeho razantní projektil trefil pouze před sebou clonícího hráče.
79'
Lucas se vydal podpořit své útočné kolegy, nicméně zpětnou přihrávku poslal do špatného prostoru. Francie ale vybojovala míč zpět.
78'
Slovinci se osvobodil pouze za cenu odkopu, který ho okamžitě vrátil na útočnou polovinu Diallo. Momentálně je míč na kopačce Tousarta.
77'
Na pravé straně se opakovala akce dvou posledně jmenovaných hráčů, ani jeden z nich se ale neodvážil přispět něčím nebezpečným.
76'
Bamba rozkmital své nohy a poté chtěl oslovit střídajícího Mousseta. Před ním ale včas zasáhl Česen, jenž nepustil balón za svá záda.
75'
Gliha si pohrával s míčem u autové čáry, načež vyprodukoval zajímavý centr. Ten opět dosedl pouze na hlavu jednoho z protihráčů.
74'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Dembélé, přichází Mousset.
73'
Slovinsko zahrávalo po dlouhé době rohový kop, který na přední tyči odvrátil Diallo. Domácí se dostanou ještě k autovému vhazování.
72'
Bamba si všiml na pravé straně osamoceného Adoua, kterému se centr tentokráte nepovedl. Skákavý balón se stal kořiští soupeře.
71'
Máme před sebou závěrečnou dvacetiminutovku. Francouzi trochu polevili v útočení, což je ale nemusí vůbec mrzet. Vedou totiž pohodlně o dvě branky.
67'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Kuhar, přichází Susnjara.
66'
A ten nepřinesl vůbec nic nebezpečného. Naopak centr nezasáhl žádný z hráčů a balón tak pouze proskákal vápnem hostů.
65'
Diallo si dle výroku sudího počínal v souboji nedovoleně a tak se domácí hráči nastěhují do šestnáctky. Konat se totiž bude volný kop.
65'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Ndombele, přichází Ntcham.
64'
Bamba zkoušel prostrčit balón na naběhnuvšího Toussarta, který ale k měl jeho zachycení příliš daleko. Sorčan se ujme výkopu.
63'
Naopak domácí hráči jsou stále hodně zataženi. Na jakýkoliv dramatický průběh tohoto klání to zdaleka nevypadá.
62'
Dembélé je dnes při chuti! Mladičký Francouz se dokázal proskmýknout kolem trojice protihráčů, poté ale poslal lob nad branku.
61'
U hracího předmětu byl opět Bamba, který se tentokráte neohodlal k ničemu vážnějšímu a pouze posunul míč zpět na Adoua.
60'
Tak to byla velká šance! Bamba skvěle odcentroval přesně na Dembélého, jehož rána z první jen těsně prosvištěla kolem tyče.
59'
Gliha si potáhl míč do středu hrací plochy, kde ale neměl potřebnou podporu. Trojice protihráčů ho tak obklopila a následně sebrala balón.
58'
Vypadá to, že oba fotbalisté jsou již vpořádku a může se tak pokračovat ve hře. Místo Sorčana bude vykopávat jeho kolega.
57'
Žlutou kartu dostává Terrier (Francie).
56'
Se Sorčanem to nevypadá příliš optimisticky, ošetřován musí být také hostující Terrier. Už se nehraje dobrou minutu.
55'
Dembélé vysunul Terriera, který při pokusu o zakončení tvrdě zajel do domácího brankáře. Ten je okamžitě v péči lékařů.
54'
Další útočný výpad nakonec opravdu putoval po levém křídle, kde se López prodral k centru. Ten ale neměl potřebné parametry.
53'
Slovinci jsou stále u své šestnáctky a čelí jednomu útoku za druhým. Aktivní je zejména levá francouzská strana v čele s Terrierem.
52'
Tousart operoval na levé hranici šestnáctky, odkud po rychlém kroku poslal nabídku před bránu. Balón se ale zastavil o soupeřovu nohu.
51'
López se postaral o exekuci dalšího rohu, který nebyl zahrán dle představ. Svojí připravenost musel prokázat Sorčan, jenž vyrazil baón.
50'
Po faulu na Ndombeleho zahrávali hosté standardku z hlouby pole. Ta byla rozehrána nakrátko, načež přiletěl centr přesně na hlavu Kuhara.
49'
Žlutou kartu dostává Mlakar (Slovinsko).
49'
Hosté se dostali k dalšímu rohovému kopu, který nepřinesl nic nebezpečného. Posléze ještě včas zakročil křidelník Kuhar.
48'
Hned po rozehrávce následoval dalekonosný výkop, který míříl pouze do území, kde se pohybovala početná skupinka Francouzů.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, o jehož rozehrávku se tentokráte postarali domácí. Ti budou hrát pro změnu zprava doleva.
46'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Tučić, přichází Vrbanec.
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Fatkič, přichází Mlakar.
46'
Máme za sebou první poločas, po kterém odcházejí do kabin v lepší náladě Francouzi. Ti sice kapituovali první branku, do konce úvodního dějství ale dokázali nepříznivý stav otočit. Napomohla tomu i červená karta pro domácího Primce, po které dohrávají Slovinci zápas v početní nevýhodě.
45+2'
45+1'
Francie právě vstřelila branku!
Tak je tu ještě jedna branka v domácí síti! Terrier přihrál na hranici šestnáctky MOUSSY DEMBÉLÉMU, jehož náramný obstřel skončil až v síti. Na světě máme hattrick!
42'
Hosté okamžitě otáčejí zápas! MOUSSA DEMBÉLÉ si naběhl na centr z kopačky Adoua, po němž zakončil přesně vedle Sorčanovy kopačky.
41'
Diakhaby uspěl v hlavičkovém souboji s Kramaričem a svému celku tak dokázal založit útočný výpad. Ten ale zabrzdil López, který přihrával zpět.
40'
Faulovaný Bamba odkulhal za postranní čáru, kde bude následně v péči lékařského personálu. Na nic vážného to ale nevypadá.
39'
V tuto chvíli bude následující průběh tohoto klání hodně zajímavý. Francouzi budou hrát více než poločas v početní výhodě.
38'
Tak pozor! Domácí Primč zezadu sestřelil Bambu a za likvidační zákrok vidí rovnou červenou kartu. U rozhodčího se sešel debatní kroužek.
37'
Bernardoni se ve francouzské brance zatím hodně nudí. Domácí totiž rychle přišli o balón, se kterým momentálně hraje soupeř.
36'
Slovinsku tak nevydrželo vedení ani poločas a nyní máme skóre opět nerozhodné. Vypadá to, že i domácí zavelí k útoku.
35'
K exekuci pokutového kopu se postavil MOUSSA DEMBÉLÉ, který zamířil přesně k pravé tyči. Sorčanovi moc nechybělo.
35'
Je tu pokutový kop pro Francii!
34'
Tohle už bylo o něco nebezpečnější. Diakhabyho hlavička z velmi dobrého prostoru, nakonec minula kopačku naběhnuvšího Dembélého.
33'
Náhle přišla průniková přihrávka na Lópeze, který posílal na malé vápno zpětnou přihrávku. Tam v tomto momentu nebyl žádný hráč v bílém.
32'
Slovinsko stále velmi dobře pokrývá mezery na hřišti a soupeř tak nemá žádný prostor ke kombinaci. Sledujeme tedy nekonečné obléhání šestnáctky domácích.
31'
Máme za sebou úvodní třicetiminutovku, která zatím nabídla jedinou branku. O tu se překvapivě postarali domácí, jenž využili hned první šanci.
27'
Tousart pouze přeposlal balón na hodně vysunutého Adoua, jenž si se skákavou přihrávkou nedokázal poradit. Slovinci se tak dostanou k autu.
26'
Francouzi i nadále udávají tempo zápasu a domácí se vůbec nedostávají k míči. Kamera tedy zachycuje pouze jednu polovinu hřiště.
25'
Z pravé strany přiletěl další z řady centrů, do které se akrobatickým způsobem položil Dembélé. Výsledkem je zakončení doprostřed branky.
24'
Na ten si nabíhal urostlý obránce Diakhaby, který se nakonec k hlavičce nedostal. Nyní bude Adou vhazovat poblíž rohového praporku.
23'
Primč dokázal zastavit sólo Tousarta, nicméně těžiště se přesunulo na pravou stranu. Tam aktivní Bamba vybojoval další rohový kop.
22'
Rázem tak máme o zápletku postaráno. Francie sice byla jasně lepším celkem, její dnešní soupeř ale trestal hned ze své první střely.
21'
Slovinsko právě vstřelilo branku!
Tak pozor, domácí totiž skórují hned z první útočné akce! Do pokutového území přilétl centr, který se odrazil přesně na nohu MILANA TUČIĆE, jenž zblízka neměl problém se zakončením.
21'
Ten si na značku postavil López, jenž poslal do vápna velmi zajímavý centr. K hlavičce se dostal Diakhaby, kterému se ale zakončení vůbec nezdařilo.
20'
Kramarič operoval zády k brance, což přineslo rychlou ztrátu hrací předmětu. K němu se dostal Dembélé, jehož projektil byl sražen na roh.
19'
López kombinoval ve spolupráci s Lucasem, načež druhý jmenovaný si to namířil až na hranici šestnáctky. Tam z druhé vlny pálil Tousart pouze do soupeře.
18'
Slovinci se dostali na krátký úsek k míči, Fatkičova přihrávka ale neměla nárok na úspěch. Na druhé straně neuspěl s průnikem Terrier.
17'
Diakhaby zvolil jako adresáta vedle stojícího Dialla, který po krátkém rozmyšlení oslovil ve středu Ndombeleho. Ten pro změnu roztáhl hru na Bambu.
16'
Talentovaný López se prodral až do pokutového území, odkud posílal před branku prudkou nabídku. Tu ale razantně odkopl stoper Lipušček.
15'
Domácí hráči se stále nemohou dostat k souvislejšímu držení míče. Francouzi jsou zatím hodně dominantní.
14'
Dembélé rozkmital své rychlé nohy a dokázal se dostat kolem Lipuščeka. Poté ho ale zakřizoval další bránící hráč, který mu ukopl balón.
9'
Hostující zadák Diakhaby si nechtěl přidělávat zbytečné starosti, a tak padající balón odpravil pouze za postranní čáru.
8'
Fatkič byl sice po odkopu od domácí branky u míče jako první, odražený balón ale sebrali Francouzi, kteří se okamžitě usídlili na útočné polovině.
7'
López přiťukl rozběhnutému Terrierovi, který dokázal u postranní čáry vybojovat alespoň aut. Poté následoval centr přímo do Sorčanova prostoru.
6'
Terrier hezky roztáhl hru na pravé křídle na Bambu, jenž se nepropracoval ani k centru. Velmi dobře zasáhl Česen, jenž odpravil míč do bezpečí.
5'
Pišek nedokázal projít přes střed hřiště, kde číhal roj protihráčů. Amian Adou se tak ujme autového vhazování.
4'
Toussart kopl míč za obranu, kde se pohyboval Bamba. Před ním ale včas zasáhl Lipušček, který ale nedokázal vyvézt balón.
3'
Francouzi mají od úvodních vteřin míč na kopačkách a soupeř se k němu vůbec nedostává. Těžiště hry je momentálně na levé straně.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Slovinsko: Sorčan – Cesen, Lipusček, Žužek – Kuhar, Primc, Pišek, Fatkič, Gliha – Tučič, Kramarič (C)
Náhradníci: Buzan – Humar, Mlakar, Nagode, Susnjara, Tijanič, Vrbanec

Francie: Bernardoni – Adou, Diakhaby, Diallo (C), Lucas – Ndombele, Tousart, López – Bamba, Dembélé, Terrier
Náhradníci: Kamara – Aouar, Grandsir, Mousset, Niakhate, Ntcham, Rosier.
Francie

Na druhé straně se fotbalisté Francie nacházejí na první pozici, právě za druhým Slovinskem. Francie byla už před začátkem skupinové fáze horkým kandidátem na prvenství ve své skupině. Hostující tým dnešního utkání zatím proplouvá celkem jistým dojmem, přičemž má na kontě plný počet bodů. Francie se může pyšnit nejlepší ofenzívou soutěže, která nastřílela dvanáct branek.
Slovinsko

Slovinci zatím předvádějí velmi dobré výkony, který je doposud vynesli až na druhou příčku. Slovinsko zatím odehrálo čtyři utkání, ve kterých ani jednou neprohráli. První ztráta a zároveň ta poslední se konala už ve druhém zápase proti Lucembursko, který skončilo 1:1. Domácí celek dnešního utkání se prezentuje nejlepší defenzívou své skupiny. Ta zatím kapituovala pouze ve třech případech.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! V rámci kvalifikace mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let se proti sobě představí Slovinsko a Francie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.