Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Španělsko : Estonsko - 27. března 2018   19:30

Španělsko
Španělsko
8' Ruiz  • 36' Moya  • 51' Moya
3:1
(2:0)
Estonsko
Estonsko
59' Sinyavskiy
Španělsko
Caricol, Cordoba, Fernandez, Fornals, Mere, Simon, Traore.
Estonsko
Jarva, Jarvelaid, Lukka, Pechter, Tur, Vainumae, Valge.

Děkuji za pozornost, u dalších přenosů se na vás těší Marek Jašek! Napočtenou!
Dnešní utkání se neslo jasně ve znamení španělské hry, která dominovala už od prvních minut. Domácí celek kontroloval vedení po celý zápas, v jeho dalším průběhu se jim podařilo přidat ještě dva góly. Jejich soupeř vstřelil pouze jeden, tudíž Španělé vítězí v poměru 3:1 a zajišťují si další pohodlné vítězství.
90+3'
90+3'
Ten ale letí vysoko nad a to bude nejspíše to poslední, co se v tomto zápase stane.
90+2'
Ceballos byl faulován těsně před hranicí pokutového území a Španělé budou mít k dispozici velmi nebezpečný přímý kop!
90+1'
Obrovská šance domácího celku! Osamocený Ceballos prošel až do vápna, kde si připravil míč přesně na střelu, krásně zatočená technická rán končí jen milimetry vedle levé spojnice estonské brány!
90'
K utkání budou přidány čtyři minuty.
89'
Španělé už zápas pouze dohrávají, evidentně jsou s výsledkem spokojeni. Uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví.
88'
Liivak se odhodlal ke střele z dobrých dvaceti metrů a ta neletěla vůbec špatně! Tato dělovka nakonec končí kousek nad břevnem, obrovské štěstí pro Soriana!
87'
Domácí trenér využívá poslední možnost ke střídání a třetím hráčem, který se podívá na trávník, je Traore.
86'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Soler, přichází Traore.
85'
Valge se na španělské polovině dlouho rval o míč, nakonec je mu ale odpískán útočný faul. Jeho tým v akci pokračovat nebude.
84'
Merino se pokoušel o přihrávku do běhu za obranu soupeře, myšlenka to byla dobrá. Provedení ale ztroskotalo, míč sbírá hlavou estonská obrana a jejich tým se pouští s míčem dopředu.
83'
Cordoba se snažil rozvinout útok, s míčem prošel až do šestnáctky. Ovšem jeho spoluhráč, jemuž přihrál, vrací míč pouze na stopera a ten zahajuje nanovo kombinaci ve středu pole.
82'
Španělé se stále nedostali k bráně, pořád pouze kombinují na polovině hřiště. Jejich náskok je komfortní a další gól už není třeba.
81'
Domácí tým tvoří hru ve středu pole, kde jsou důrazně dostupováni soupeřovými hráči. Ti se snaží získat míč i za cenu faulu.
80'
Z následného přímého kopu se nedokázal prosadit žádný z mladých Španělů, míč si proto přebírají hostující hráči.
79'
Merino byl tvrdě poslán k zemi a z ní se zvedá jen těžko. Estonec byl napomenut hlavním rozhodčím, kartou ale potrestán nebude.
77'
Španělé mají míč v držení, Maffeo zahajuje další rozehrávku, po které se pokusí domácí ohrozit branku soupeře.
75'
Z tohohle klidně mohla být čtvrtá branka zápasu, Moya ale hattrick nedokázal vstřelit, jeho rána letěla nad branku.
73'
Další rohový kop. Situace byla rozehraná na krátkou vzdálenost a posléze z toho vůbec nic nebylo. Míč zbrkle poslal za postranní čáru Ceballos.
72'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Sinyavskiy, přichází Jarvelaid.
71'
Další souboje o míč uprostřed hřiště.
68'
Vůbec první žlutá karta pro hráče v červených dresech. Bude z toho standartní situace.
66'
Opět hodně rychlá akce a bude z toho znovu rohový kop.
64'
Přímý kop pro Španělsko. K míči se postavil Aleix Garcia, který se opřel do míče, ale poslal ho mimo tři tyče branky.
62'
Igonen opět zakročuje! tentokrát ho zkoušel překonat Ceballos, jeho rána z větší vzdálenosti mířila do levé šibenice, brankář byl ale pozorný a míč odvrátil na rohový kop.
59'
Estonsko právě vstřelilo branku!
Bude ještě drama? Estonsko snižuje na rozdíl dvou branek a zápas by ještě mohl být celkem zajímavý. Markus Poom udržel míč v pokutovém území a poté se mu ho povedlo prostrčit na nikým neobsazeného VLASIYHO SINYAVSKIYHO, který si míč zastavil a poté ho poslal na vzdálenější tyčku branky.
58'
Obrana Estonska teď měla hodně na pilno a může být ráda, že z toho nakonec nebylo žádné přímé ohrožení brankové konstrukce.
56'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Oyarzabal, přichází Cordoba.
54'
Hráči podstupují hlavičkové souboje o míč.
53'
Další rohový kop pro Španělsko, první v druhém poločase.
51'
Španělsko právě vstřelilo branku!
A je další branka v brance od Igonena. Estonsko se dobře ubránilo, poté ale jeden ze záložníků hodně zbytečně přišel o míč a bylo z toho najednou přečíslení, kterého dokonale využil BORJA MAYORAL MOYA, který zpoza vápna umístil svou technickou střelu do pravého dolního rohu branky.
49'
Carlos Soler a jeho dalekonosná pumelice, brankář vytlačil míč pouze před sebe a byylo z toho pořádné drama, k dorážce se nakonec nikdo nedostal.
47'
Sice rozehrávali fotbalisté Estonska, ale míč na jejich kopačkách moc dlouho nevydržel, protože rozehrávku skvěle vypíchl Ceballos.
46'
První poločas dnešního zápasu je za námi. Španělsko zatím jasně plní roli favorita a po prvním poločase vede o dvě branky. První gólová situace nastala v osmé minutě, když se po rychlé kombinaci prosadil Fabian Ruiz, který se technicky zbavil svého soupeře a poslal míč do levého dolního rohu branky, brankář na míč nakonec nedosáhl. Ten druhý gól padl devět minut před koncem a opět z hodně rychlé akce, prosadil se hrotový útočník Borja Mayoral Moya, který se prosadil z bezprostřední blízkosti, více se už nestalo.
45+2'
43'
Igonen bude odkopávat.
41'
Moya opět v zakončení, jeho rána zpoza vápna skončila u dobře postaveného brankáře, který opět podržel svoje mužstvo.
40'
Pět minut před koncem se Španělé opět dostávají do útoku.
36'
A už je to dvě branky, Španělsko dokonale plní roli jasného favorita a dostává se do dvoubrankového vedení a bylo to znovu z rychlé akce, když se dobře před brankáře postavil BORJA MAYORAL MOYA, který tečoval míč z bezprostřední blízkosti.
35'
Žlutou kartu dostává Rossnupp (Estonsko).
34'
Ceballos se to znovu zkusil zrychlit, ale ani druhý pokus mu nevyšel a jeho přihrávka letěla až mimo hřiště, bude se vhazovat.
32'
Hra v posledních minutách budí malinko nudným dojmem a ani Španělsko kombinuje u své branky.
30'
Standartní situace pro Estonsko. Ze situace ale nakonec nic nebylo, španělská obrana míč odvrátila na rohový kop.
27'
Vůbec první rohový kop pro Estronsko. Míč do hry poslal Markus Poom. Jeho vysoký centr skončil až na autovém vhazování.
25'
Španělé poněkud polevili ve své rozehrávce a nikam se nehrnou.
24'
Další rohový kop pro hráče v červených dresech, míč si převzal Ceballos, jeho následný centr skončil u hlavičky útočníka, který nemířil přesně.
22'
Ceballos podstoupil hned několik soubojů o míč uprostřed hřiště a to se mu také povedlo, Španělsko útočí.
20'
Borja Mayoral Moya se dostal do hodně velké šance, když se zničehonic objevil těsně před brankářem, jeho zakončení dokázal brankář překazit a blýskl se hodně dobrým zákrokem.
18'
Igonen bude znovu odkopávat.
16'
Carlos Soler si zpracoval míč a namířil si to rovnou do pokutového území, jeho individuální akci ale obrana dokázala překazit a bude z toho pouze odkop od branky.
14'
Hodně velká chyba španělské obrany a mohlo z toho být hodně zajímavý protiútok, útočník ale šance špatně využil a takřka ihned o míč přišel.
13'
Španělsko má míč plně pod svou kontrolou a vůbec soupeře nepouští k nějaké hře, což se vlastně dalo očekávat. Ke střele se poté odhodlal Ceballos, ale nemířil přesně.
11'
A další krátké přihrávky hráčů v červených dresech.
10'
Soriano bude odkopávat od své vlastní svatyně.
8'
Tak to opravdu moc dlouho netrvalo a favorit dnešního zápasu se dostává do vedení! Po rychlé kombinace se k míči zpoza vápna postavil FABIAN RUIZ, který se nejprve zbavil svého soka a poté zakončil do levého dolního rohu branky, brankář se natahoval co mohl, ale na míč nedosáhl.
7'
Estonci se vlastně nedostal do nějaké kombinace a hráči jenom brání.
6'
Ceballos vyslal centr do vápna, na který si ale nikdo z jeho spoluhráčů nenaskočil.
5'
Vůbec první rohový kop dnešního zápasu, pro favorita.
4'
Tohle byla hodně rychlá kombinace, kterou ale nakonec překazil Borja Mayoral Moya, i když mohl klidně střílet.
4'
Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.
3'
Autové vhazování pro Španělsko.
2'
Daniel Ceballos se snažil zrychlit celou akci po individuálním průniku, jeho finální přihrávka ale nebyla vůbec přesná a letěla za postranní čáru.
1'
O úvodní rozehrávku se postarali hráči v červených dresech a posléze kombinují u své vlastní branky.
1'

Španělsko: Soriano – Latorre, Merino, Vallejo, Maffeo – Ceballos, Garcia, Ruiz – Oyrzabal, Mayoral Moya, Soler.
Náhradníci: Caricol, Cordoba, Fernandez, Fornals, Mere, Simon, Traore.

Estonsko: Igonen – Grauberg, Kaldma, Purg, Magi – Slein, Poom – Sinyavskiy, Liivak, Roosnupp – Sappinen.
Náhradníci: Jarva, Jarvelaid, Lukka, Pechter, Tur, Vainumae, Valge..
Ze zápasu je pro vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. O nejdůležitější momenty či videa z gólových příležitostí a šanci tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se naposledy spolu utkaly v září loňského roku a tehdy domácí Estonsko Španělsko potrápilo, když prohrálo pouze 0:1. Dnes se ale na španělské půdě dá očekávat daleko větší přestřelka.
Estonsko

To hosté z Estonska jsou na tom o dost hůře. Zatím jsou beznadějně poslední, a sice šestí. Na své konto připsali pouhý jeden bod a postup na Mistrovství Evropy do jednadvaceti let je tak pro ně už spíše utopií. Připsali si jednu remízu a pět proher. Dnes proti Španělsku budou jasným outsiderem a domácí tým by měl naplnit roli velkého favorita dalšími třemi body. Uvidíme, jak to nakonec dopadne a zda Estonci svého španělského soupeře alespoň potrápí.
Španělsko

Španělští mladíci zatím vévodí kvalifikační skupině 2. Jsou na prvním místě s patnácti body a zatím tedy drží postupové naděje na Mistrovství Evropy hráčů v této věkové kategorii. Španělé zatím neztratili ani bod. Na svém kontě mají pět výher a skóre mají úctyhodné, tedy 16:5. Dnes by rádi přidali další bodový zisk, nejlépe ten tříbodový, aby si svou pozici udrželi či náskok v případě klopýtnutí soupeře navýšili.
Hezký úterní večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes jsou na programu kvalifikační zápasy na Mistrovství Evropy do jednadvaceti let a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat utkání mezi týmy Španělska a Estonska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.