Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Švédsko : Malta - 10. října 2017   18:45

Švédsko
Švédsko
31' Ssewankambo  • 50' Strandberg  • 70' Strandberg
3:0
(1:0)
Malta
Malta
Švédsko
Dahlberg "C" – Wahlqvist, Dagerstal, Brorsson, Andersson – Rakip, Ssewankambo, Saletros, Svanberg (62. Asoro) – Strandberg (80. Larsson), Isak (71. Engvall).
Linner – Asoro, Bengtsson, Engvall, Hallberg, Larsson, Smith.
L. Teixeira – M. Fernandes, H. J. Pereira
Olympia (Helsingborg).
Malta
Schranz – Borg, Micallef, Zammit – Beerman, Grech "C", Vella, Guillaumier (54. Corbolan), Mbong (80. Scerri) – Degabriele (84. Xuereb), Nwoko.
Galea – Baldacchino, Corbolan, Friggieri, Scerri, Tabone, Xuereb.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Domácí potvrdili papírové předpoklady a do tabulky si připisují povinné tři body. Vítězství se ale nerodilo lehce, hosté nebyli vůbec snadným soupeřem a nutno říct, že vstřelený gól by si dnes asi zasloužili.
90+4'
90+3'
Švédský tým si přihrává na své polovině a čeká na závěrečný hvizd.
90+1'
Nakonec jsou to tři minuty.
90'
Domácí drží míč na kopačkách, uvidíme, zda se bude nastavovat nějaký čas.
88'
Nwoko střílel z dálky mimo tři tyče. Hosté se dnes aspoň čestného úspěchu nejspíš nedočkají.
88'
Dahlberg v klidu vyběhl z brány a letící míč schoval do rukavic, kapitán domácího celku si kráčí pro čisté konto.
84'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Degabriele, přichází Xuereb.
83'
Obrovské šance nyní spálili domácí hráči, v té největší Andersson netrefil zcela prázdnou bránu, místo toho mířil jen do jediného bránícího protihráče. Už to ne mohlo, ale mělo být 4:0.
82'
Nepřesný pas domácího hráče končí u Schranze, jenž rychle bere balón do náruče.
80'
Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Strandberg, přichází Larsson.
80'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Mbong, přichází Scerri.
79'
Asoro z bezprostřední blízkosti netrefil míč tak, jak by chtěl a jen lehkou střelou jej poslal do náruče hostujícího brankáře.
75'
Ten se ale odehraje až po ošetřené Mbonga, který zůstává sedět na trávníku a zdravotníci gestem ukazují, že bude nutné střídání.
75'
Wahlqvist střílel ze střední vzdálenosti do horní části brány, nebylo zcela zřetelné, zda se Schranz míče dotkl, hlavní arbitr nařizuje odkop od brány.
72'
Vella dobře střílel k pravé tyči švédské brány, míč se nakonec zakroutil vedle její pravé tyče.
71'
Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Isak, přichází Engvall.
70'
Švédsko právě vstřelilo branku!
CARLOS STRANDBERG dvacet minut po své první brance přidává svůj druhý zásah. Rakip zpracoval míč na rohu pokutového území, poté jej zakroutil před bránu, kde číhal jeho spoluhráč, který hlavou poslal balón ke vzdálenější tyči.
68'
Strandberg střílel asi dva metry před pokutovým územím, střela to nebyla špatná, avšak skončila kousek nad soupeřovou svatyní.
67'
Isak se už dostával do zakončení, ale v poslední chvíli mu míč čistě odebral jeden z protihráčů.
65'
Grech střílel z velké dálky hodně vysoko nad domácí bránu.
63'
Schranz musel hodně rychle z brány, aby byl u míč jako první.
62'
Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Svanberg, přichází Asoro.
58'
Nepřesný centr hostů končí v zámezí, rozehrává Dahlberg.
57'
Domácí tentokrát přes zahuštěnou obranu soupeře neprošli a musí se vrátit na svoji polovinu.
54'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Guillaumier, přichází Corbolan.
54'
Beerman v těžké pozici míč nezpracoval a nestačil tak vystřelit.
50'
Velkou práci odvedli střelec první branky Ssewankambo, který vybojoval míč a poslal jej na střed pokutového území, kde jej střelou z voleje poslal přesně pod břevno CARLOS STRANDBERG. Krásný gól, míč se odrazil od horní tyče za čáru a tady nemohl hostující brankář vůbec nic dělat.
49'
Rohový kop Švédska.
48'
Svanberg obdržel odražený míč na střed, z dobré pozice ale mířil pouze nad bránu hostů.
46'
Hosté nepůsobí rolí outsidera, také ani několikrát nebezpečně zahrozili, avšak přeci jen více aktivní byli domácí, kteří, nejspíš po zásluze, odchází do kabin s jednobrankovým vedením. Podaří se vstřelit branku i Maltě?
45+1'
44'
Trochu riskantní malá domů, ale Schranz si poradil a míč odkopl do bezpečí.
43'
Guillaumier z otočky v tísni střílel asi dva metry vedle vzdálenější tyči domácí brány.
42'
Ani v tomto případě není nutné střídání a domácí poctivě vrací míč soupeři.
42'
Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet s bolestivou grimasou Beerman.
41'
Rakip nezasáhl míč tak, jak by si přál a pálil vedle levé tyče hostující svatyně.
39'
Isak se po Strandbergově centru vyhnul ofsajdu a zůstal osamocen před bránou, lehký míč ale trestuhodně nedokázal zpracovat a ten mu utekl do zámezí.
37'
Švédský tým zastavuje ofsajd.
34'
Stejný hráč se o chvíli později dostal do dobré šance, když hlavičkoval míč z levé strany k bližší tyči, ale bránu netrefil.
34'
Hráč pokračuje v zápase, jeho tým bude rozehrávat další roh.
33'
Wahlqvist byl udeřen do obličeje, hra je přerušena.
31'
Teď už se domácí radují. Rakip poslal nadýchaný centr z pravé strany a ISAK SSEWANKAMBO tečoval míč hlavou do protipohybu brankáře.
31'
Další velká možnost, Isak se dostal k dorážce ze vzduchu, ale z bezprostřední blízkosti střílel jen do gólmana hostů, který výtečně zasáhl a míč vyrazil.
30'
Asi největší možnost Švédů v dosavadním průběhu, Ssewankambo obdržel přihrávku na střed a střelou z asi dvaceti metrů olízl levou tyč maltské brány. Míč byl ale tečován, neboť následuje roh.
27'
Hosté rozehráli přímý kop z asi třiceti metrů, Grech vzal zodpovědnost na sebe, ale střílel jen nad bránu.
27'
Dahlberg vyběhl až na hranici pokutového území, aby míč vyboxoval do bezpečí. Zároveň s míčem poslal k zemi i jednoho z protihráčů, faul se nepíská.
26'
Beerman mířil střelu z pokutového území pouze do protihráče.
25'
Degabriele pálil z dálky do gólmanovy náruče.
24'
Rakip si zpracoval míč ze vzduchu, ale jeho následný pokus po zemi končí vedle pravé tyče soupeřovy brány.
21'
Ssewankambo si nabíhal na centr před bránu, avšak na příliš vysoký balón neměl šanci dosáhnout.
20'
Slušná střela Grecha končí vedle vzdálenější tyče. Hráč hostů se pak ještě gestem omluvil spoluhráčům, že nepřihrál.
17'
Andersson se po pěkné akci a jeden dotek zjevil osamocen před brankářem, v poslední chvíli však jeho střelu skluzem ztečoval do náruče Schranze jeden z hráčů Malty.
14'
Isak měl před sebou zcela prázdnou bránu, ale na letící balón, který chtěl tečovat pravačkou, o kousek nedosáhl.
13'
Strandberg při pokusu o hlavičku na vysoký míč nedosáhl tak, jak by chtěl. Pouze jej lehce tečoval.
12'
Isak to už nestihl, míč se mu na hrací ploše udržet nepodařilo a rozehrávat bude Schranz.
11'
Guillaumier střílel z velké dálky pouze nad bránu Švédska.
9'
Isak přihrál z pravé strany před zcela prázdnou bránu, ale tam nebyl nikdo ze spoluhráčů, kdo by míč ztečoval za čáru.
6'
Svangerg špatně přihrál a míč kočí u Schranze.
4'
Nwoko se málem dostal do samostatného úniku, od míče byl ale odstaven.
1'

Švédsko: Dahlberg "C" – Wahlqvist, Dagerstal, Brorsson, Andersson – Rakip, Ssewankambo, Saletros, Svanberg – Strandberg, Isak.
Náhradníci: Linner – Asoro, Bengtsson, Engvall, Hallberg, Larsson, Smith.

Malta: Schranz – Borg, Micallef, Zammit – Beerman, Grech "C", Vella, Guillaumier, Mbong – Degabriele, Nwoko.
Náhradníci: Galea – Baldacchino, Corbolan, Friggieri, Scerri, Tabone, Xuereb.

Rozhodčí: L. Teixeira – M. Fernandes, H. J. Pereira.

Malta

Fotbalový trpaslík odehrál tři zápasy s bilancí tří porážek a skóre 3:6. Nutno ale říct, že své soupeře Malťané vždy hodně potrápili, vždy prohráli jen 1:2 a v duelu s Maďarskem a Kyprem přišli o bodový zisk až v nastaveném čase.
Švédsko

Domácí jsou na třetí pozici se ztrátou bodu na druhou Belgii na dvou bodů na první Kypr, na svém kontě má ale o jeden odehraný zápas méně, než výše uvedené celky. Doma zatím sehráli Švédi jedno klání s Kyprem a radovali se z vítězství 4:1.
Dobrý den, fotbalová kvalifikace ME do 21 pokračuje dnes pořádnou porcí zápasů, mezi nimi přijde na řadu i duel o postup bojícího Švédska s outsiderem z Malty. O favoritovi nemůže být pochyb.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.