Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Černá Hora : Španělsko - 15. října 2019   18:45

Černá Hora
Černá Hora
0:2
(0:1)
Španělsko
Španělsko
34' Buñuel   • 61' Cucu
Černá Hora
Đukić – Obradović, Milić (70. Banović), Drinčić, Malešević – Marković (85. Grubač), Erakovic – Skenderović (46. Kordić) , Vukotić (K) (56. Vučićević) Stijepović (56. S.Krstović) – N. Krstović
H.U. Meler (TUR) – K. Ersoy (TUR), C. Komurcuoglu (TUR)
Gradski Stadion Podgorica
Španělsko
D. Martín – Buñuel, García, Cuenca, Pedrosa – Lozano, Peinado (58. Villar) – Ferrán Torres (68. Dani Gómez), Dani Olmo (K), Cucu (79. Fati) – Martin Garcia (68. Pozo)

Zápas mezi Černou Horou a Španělskem tak máme za sebou. Hosté si po celý zápas pohodlně kráčeli za vítězstvím a dvěmi góly jej i získali.
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 6:7. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 18:9.
90+3'
90+3'
Dani Olmo přiťukl míč na pětce Fatimu, jenomže ten jen trefil domácího brankáře!
90+3'
Jeden z hostujících hráčů se dostal na zem, ale sudí pokutový kop již nepíská.
90+1'
Další střela domácí devítky z dálky končí opět hodně mimo branku.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty.
90'
N.Krstović to zkusil ze dvaceti metrů nad branku.
88'
Utkání se jen dohrává ve středu hřiště. Domácí se i přes snahu nedokáží dostat na dostřel soupeřovy branky.
86'
Útok domácích středem hřiště zastavuje Dani Olmo, kterého následně domácí raději faulují.
84'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Marković, přichází Grubač.
83'
Dani Gomez se snažil prokličkovat do šance, dostal se však s míčem mimo hřiště.
81'
Domácí se při útočné snaze opět proviňují faulem a hosté mohou v poklidu držet míč.
79'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Cucu, přichází Fati.
77'
Tentokrát se faulem na polovině hřiště provinil Cucu a domácí mohou opět rozehrávat.
76'
Standartní situace se domácím nepovedla a rozhodčí jí přerušuje odpískáním faulu.
75'
Garcia si v souboji s N.Krstovićem pomáhal rukama a je pískáno.
73'
Dani Gomez si neuhlídal míč a poté jen rukami fauluje Obradoviće.
72'
Hra se nám opět trochu uklidnila. Španělé se nikam neženou, snaží se držet míč a čekají na skulinku v obraně domácího týmu.
70'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Milić, přichází Banović.
69'
Domácí trochu zabrali a do pokutového území poslali několik centrů, ke koncovce se už nedostali.
68'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Martin Garcia, přichází Pozo.
68'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Ferrán Torres, přichází Dani Gómez.
65'
Když to nejde kombinačně, je potřeba to zkusit z dálky. Jenomže pokus S. Krstoviće doskákal mimo tři tyče.
63'
Domácí sice útočí opět po pravé straně, obrana hostů však je pozorná a může rozehrát.
61'
Španělsko právě vstřelilo branku!
Hosté sehráli rychlou akci do pokutového území mezi obránce a Pedrsosa ji zakončil přihrávkou pod sebe do míst, kde si nabíhal CUCU, který střelou z první navyšuje vedení hostujícího celku! Asistence: Pedrosa
61'
Centr Daniho Olma je příliš dlouhý a končí v zámezí.
59'
Míč však letěl velice dlouho a brankář Martín s ním neměl problémy.
59'
N.Krstović byl na pravém křídle dostatečně důrazný a získává rohový kop.
58'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Peinado, přichází Villar.
57'
Domácí potřetí vystřídali a teď musí doufat, že zraněný Milić zvládne ve hře pokračovat.
56'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Vukotić, přichází Vučićević.
56'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Stijepović, přichází S.Krstović.
55'
Cucu se dostal v pokutovém území k odraženému míči. Jenomže místo střely z voleje si míč ještě zpracoval a poté jej napálil jen do obránců.
53'
Další šance hostů, jenomže Ferrán Torres pálí ze záklonu jen na rohový praporek.
52'
Dani Olmo si poradil na levé straně s obráncem, jenomže jeho technická střela na zadní tyč míří vedle branky.
50'
Dani Olmo se rozhodl ke střele z dálky, ale trefuje pouze červenou hráz před sebou.
48'
Hosté nezvládli vhození autu u své branky. Domácí je obrali o míč a z úhlu se dostal do koncovky Krstić, který ostrou střelou mířil nad!
46'
Malešević ihned po rozehrávce posílá z levé strany střílený centr před branku, jenomže je příliš dlouhý a končí až za brankovou čarou.
46'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Skenderović, přichází Kordić.
46'
Duel v Černé Hoře nám začal hodně aktivně a v úvodní deseti minutovce jsme viděli velice zajímavé příležitosti na obou stranách. Gólu jsme se však dočkali až po půl hodině hry, kdy si na rohový kop naskočil Buñuel a hlavou rozhodl o výhře Španělů v první části hry.
45+1'
45'
Rozhodčí v první půli nastaví hru o jednu minutu.
45'
Krstović je při kombinaci na levé straně nachytán v ofsajdové pozici.
44'
Hosté dlouho uspávali domácí obránce sérii přihrávek. Nakonec se ke střele odhodlal Ferrán Torres, jenomže jeho slabý pokus letěl vedle branky.
42'
Vukotić dostal míč hezky pod sebe proti noze, jenomže jeho technická střela neměla gólové parametry.
42'
Hosté se vydali do zajímavého kontru. Dani Olmo však svým váháním o míč přišel.
41'
Domácí jsou po obdržené brance opaření a jen brání na vlastní polovině.
40'
Stijepović se na levém křídle hnal za dlouhým míčem, při své snaze však byl důrazný a sudí akci přerušuje zapískáním faulu.
39'
Dani Olmo se dostal po dalším rohovém kopu k míči zhruba na pětadvaceti metrech, svůj pokus však posílá hodně vysoko.
37'
Do pokutového území přilétl další centr z pravé strany, ale Đukić si s centrem poradil.
34'

Zatímco domácí ze standartních situací branku hostů neohrozili. Španělé se z jednoho rohového kopu dostali do vedení. Zahráli jej na krátko, kapitán Dani Olmo poslal do pokutového území prudký centr, který si našel BUÑUEL a hlavičkou se nemýlil! Asistence: Dani Olmo
33'
Domácí zahrávali rohový kop, ale budu se jen opakovat, když napíši že se hosté opět bez potíži ubránili.
33'
Krstović se dostal z levé strany do pokutového území a svým centrem trefil pouze obránce.
31'
Stijepović se dostal k míči po další standartní situaci. Tentokrát jej zatlačili tři obránci a získali míč.
29'
Buñuel hezky prošel po pravé straně až do pokutového území, jenomže při poslední kličce již úspěšný nebyl a míč může rozehrát Đukić .
28'
Peinado je dnes velice aktivní a na branku domácích vyslal již čtvrtý střelecký pokus. Tentokrát mu však střela sjela po šajtli a míč letí vedle branky.
28'
Tentýž hráč byl v útpčném souboji příliš důrazný a je mu opět pískán nedovolený zákrok.
26'
Skenderović sice chtěl hrát míč, neměl však šanci a tak svého soupeře posílá k zemi. Hlavní rozhodčí neváhá a uděluje domácím již třetí žlutou kartu.
25'
Cucu centruje z levé strany pod sebe, výborný zákrok však ve skluzu předvedl Malešević.
24'
Centr hostů z pravé strany domácí obránci nešikovně pouštěli za sebe. Naštěstí pro ně s tím však hosté nepočítali a žádnou šanci jsme tak neviděli.
23'
Jenomže tento centr letí jen na přední tyč, kde jej odkopávají obránci.
22'
Domácí jsou dnes velice aktivní v křídelních prostorech a budou zahrávat další rohový kop.
20'
Nicméně i tento pokus je velice nepřesný a hosté mohou rozehrát od své branky.
19'
Aktivní Stijepović získává další rohový kop pro svůj tým.
18'
Drinčić zajel na polovině hřiště nesmyslně do Martina Garcii a i on vidí žlutou kartu.
18'
Olmo opět zkouší přihrávku za obranu, která mu opět nevychází.
16'
Obradović zastavuje rychlý kontr Cucy za pomocí rukou a je jako první oceněn žlutou kartou.
15'
Domácí zahrávají další standartní situaci, ale ani tentokrát nebyli pro branku Španělska nebezpeční.
14'
Centr z levé stranay doskákal na hranici pokutového území k Peinadovi. Tomu se však volej vůbec nepovedl a končí vysoko nad brankou.
12'
Olmo hledal uličkou naběhuté spoluhráče, ti však jeho úmysl nepochopili a bude se jen kopat od domácí branky.
11'
Španělé opět kombinují na polovině soupeře. Ten však brání v hlubokém bloku a hra se tak po úvodních šancí trochu uklidňuje.
9'
Po rohovém kopu Stijepoviće zakončoval hlavou Drinčić, ale jeho pokus nemohl hostujícího brankáře zaskočit.
8'
Domácí Erakovic se prosadil do pokutového území a svou střelou trefuje nohy hostujících obránců.
7'
V útoku jsou opět Španělé, Martin Garcia si navedl míč na střed hřiště a přízemní střelou těsně míjí levou tyč domácí branky.
6'
Tak tento zápas nám začíná ve velkém stylu! Domácí Stijepović dostal hodně prostoru na levé straně ke stříleném centru před branku. Jenomže míč dokázali hosté odvrátit alespoň na aut!
5'
Tentokrát se na levé straně pokutového území zjevil zcela osamocený Cucu, jenomže svou střelu poslal těsně mimo branku!
3'
Ten ale měl jen o pár vteřin později. Opět pálil z dálky Peinado, Dukić jeh střelu vyrazil před sebe, dokázal však vyrazit i nebezpečnou dorážku Martina!
3'
Do první střely se dostal Peinado, brankář Dukić ale se střelou problém neměl.
1'
Hosté v bílých dresech zahajují zápas útokem po pravé straně, ale míč končí pouze v autu.
1'
Hezký podvečer při sledování textového přenosu z Podgorice, kde se v kvalifikaci ME U21 střetnou Černá Hora a Španělsko.

Černá Hora: Đukić – Obradović, Milić, Drinčić, Malešević – Marković, Erakovic – Skenderović, Vukotić (K) – N. Krstović
Náhradníci: Ljubanovic – Banović, Terzić, Bakić, Vučićević, Kordić, Grubac, S. Krstović, Sekulic

Španělsko: D. Martín – Buñuel, García, Cuenca, Pedrosa – Lozano, Peinado – Ferrán Torres, Dani Olmo (K), Cucu – Martin Garcia
Náhradníci: Fernández Llorente – Garcia, Pozo, Fati, Pepelu, Pipa, Villar, Dani Gómez, Montero

Rozhodčí: H.U. Meler (TUR) – K. Ersoy (TUR), C. Komurcuoglu (TUR).

Španělsko

Velkým favoritem tohoto duelu je fotbalová velmoc Španělsko. Tento tým je obhájcem titulu z turnaje, který se odehrál v červnu, když ve finále porazil Německo 2:1 a je i jasným favoritem na vítězství kvalifikační skupiny 6 a své postavení zatím potvrzuje. Španělé zatím sehráli pouze dvě utkání a obě zvládli na výbornou. Nejprve vyhráli v Kazachstánu 1:0 a poté i právě se svým dnešním soupeřem 2:0.

Nejlepším a zároveň jediným střelcem týmu v dosavadním průběhu kvalifikace je Dani Olmo z Dinama Záhřeb. Ten vstřelil také vítěznou branku ve finále červnového turnaje v Itálii.
Černá Hora

Domácí mladíci mají za sebou v kvalifikaci již čtyři duely, ve kterých dokázali získat pouhé tři body za vítězství 3:0 s Faerskými Ostrovy. S Kazachstánem, Severní Makedonií a také svým dnešním soupeřem ze Španělska pak sice sehráli slušné partie, ale body z nich získat nedokázali.

Nejlepším střelcem týmu je útočník CZ Bělehrad Nikola Krstovic, který se dvěmi góly podílel právě na jediné výhře týmu v kvalifikaci.
Hezký podvečer při sledování kvalifikace o ME U21 ve fotbale mezi domácí Černou Horou a Španělskem. Hosté jsou favoritem na přímý postup na turnaj a svou roli prozatím v kvalifikaci potvrzují.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.