Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Polsko : Bulharsko - 13. října 2020   18:00

Polsko
Polsko
66' Bida
1:1
(0:1)
Bulharsko
Bulharsko
41' Dimitrov
Polsko
Grabara (C) – Fila, Piatkowski, Kiwior, Puchacz – Listkowski, Slisz, Bogusz – Rosolek (61. Tomczyk), Klimala (83. Bialek), Kamiňski (46. Bida).
Lindhout – Schaap, Bluemink
Gdynia Stadium, Gdyně
Bulharsko
Naumov (C) – Ljaskov, A. Hristov, P. Hristov, V. Popov – Jurukov (77. Iljev), Antov (86. Čandarov), Jankov (86. Jordanov) – Rusev (7. Dimitrov), Krastev, S. Ivanov (86. Minčev).
Djulgerov – Petkov, Najdenov, Jordanov, Dimitrov, Čandarov, Minčev, Kotev, Iljev.

Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 4:6. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 13:10.
Bulharsko neudrželo své poločasové vedení, když remízu zajistl po Klimalově břevně dorážkou Bartosz Bida. Polsko tak i nadále zůstává na druhé pozici. Mějte hezký zbytek večera.
90+3'
90+3'
Tomczyk se ještě nechal chytit do ofsajdu ato ej poslední věc co se udála v tomto zápase.
90+2'
Zakončení Dimitrova lapil brankář Grabara.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
90'
Žlutou kartu dostává Asen Čandarov (Bulharsko).
89'
Čandarov nepěkně dohrál Listkowského a bude to mít pro něj následky v podobě žluté karty.
87'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Valentin Antov, přichází Asen Čandarov.
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Dominik Jankov, přichází Tonislav Jordanov.
86'
Tomczyk si došlápl pořádně na Iljeva.
86'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Stanislav Ivanov, přichází Martin Minčev.
85'
Střela Bidy byla zablokovaná bulharským, obranným valem v soustředěné defenzívě.
84'
Antov v souboji o míč fauloval Slisze.
83'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Patryk Klimala, přichází Bartosz Bialek.
82'
Iliev minul svou střelou polskou branku.
81'
Žlutou kartu dostává Bartosz Bida (Polsko).
80'
Bida po odehrání míče tvrdě dohrál Popova.
79'
Ljaskov zakončoval nepřesně mimo polskou branku.
78'
Bidovu střelu na bulharskou branku zlikvidoval brankář Naumov.
77'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Ilja Jurukov, přichází Iljan Iljev.
76'
Žlutou kartu dostává Ilja Jurukov (Bulharsko).
75'
Jurukov nepěkně atakoval Bogusze.
73'
Bogusz rozehrál polský rohový kop a Pawel Tomczyk netrefuje branku soupeře.
72'
Krastev byl chycen do dalšího ofsajdu.
70'
Karol Fila si vzal do parády Zdravka Dimitrova.
69'
Žlutou kartu dostává Angel Ljaskov (Bulharsko).
68'
Listkowského poslla nedovoleně k zemi Ljaskov.
67'
Jankov rozehraje rohový kop Bulharska.
66'
Polsko právě vstřelilo branku!
A po Klimalově odražené střele se dorážkou prosazuje taktéž střídající hráč BARTOSZ BIDA – 1:1!
66'
Po rohovém kopu napálil Patryk Klimala balon do břevna bulharské branky!
66'
Rohový kop pro Polsko, který tradičně rozehraje Bogusz.
64'
Další střela Jankova byla o poznání lepší, ale proti druhé brance bulharů se postavil brankář Grabara.
63'
Dominik Jankov netrefil svou střelou polské zařízení
61'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází maciej Rosolek, přichází Pawel Tomczyk.
60'
Rohový kop pro Polsko.
59'
Po obléhání pokutového území Polska nepřesně mimo branku zakončoval Krastev.
58'
Střelu Zdravka Dimitrova vytěsnil brankář Grabara svým zásahem na rohový kop!
56'
Kalojan Krastev si nedokázal pohlídat své postavení za polskou obranou – ofsajd.
55'
Opět si Bida vyšlápl nedovoleně na protihráče, tentokráte na obránce Angela Ljaskova.
54'
Rohový kop pro Bulharsko.
53'
Podobně se vedl při svém zakončení na druhé straně hřiště i bulharský Stanislav Ivanov.
52'
Po rozehrání rohového kopu nepřesn ězakončoval jinak agilní Marcin Listkowski.
51'
50'
Popov nedovoleně bránil záložníka Bogusze.
49'
Bartosz Bifda se dopustil útočného faulu.
48'
Fila si v souboji s Dimitrovem na své konto připsal pouze nedovolený zákork.
46'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Jakub Kamiňski, přichází Bartosz Bida.
46'
Statistika:

Střely na branku: 1:4
Střely mimo branku: 1:1
Rohové kopy: 3:0
Ofsajdy: 0:2
Fauly: 7:4
Bulharsko vede 1:0 po pěkné individuální akci a umístěné střele k tyči Dimitrova. druhý poločas začne cca v 19:04 hodin.
45+3'
45+2'
Puchacz ještě v nastaveném čase rozeahraje polský, rohový kop.
44'
41'
Bulharsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ZDRAVKO DIMITROV, hráč který se díky zraněnému kolegovi dostal na hřiště v sedmé minutě, velmi dobře využívá svou šanci gólovým způsobem – 0:1!
39'
Marcin Listkowski vyslal svůj nepřesný projektil mimo bulharskou branku.
36'
Krastev fauloval v souboji Slisze.
35'
Patryk Klimala útočným faulem nedovoleně dohrál Petka Hristova.
34'
Zakončení Mateusze Bogusze nepřekvapilo brankáře Daniela Naumova.
33'
Kalojan Krastev se ocitl v ofsajdové pozici.
32'
Střela Stanislava Ivanova byla zablokována pozornou defenzívou Polska.
31'
Ani zakončující Dominik Jankov si na polského brankáře nepřišel a nedostal míč za jeho záda.
29'
Puchaczova střela byla bulharskou obranou zblokována na polský, rohový kop.
26'
I střela Kalojana Krasteva skončila v rukavicích polského kapitána na pozici brankáře.