Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Chorvatsko : Řecko - 3. září 2020   19:00

Chorvatsko
Chorvatsko
1' Moro  • 5' Majer  • 14' Musa  • 24' Majer  • 52' Musa
5:0
(4:0)
Řecko
Řecko
Chorvatsko
Šemper – Šutalo, Erlič, Šverko, Sosa – Majer, Nejašmič (60. Bistrovič), Moro (C) – Ivanušec (77. Dolček), Musa (67. Musa), Špikič (60. Čuže).
Kotarski – Kulenovič, Ćuže, Žaper, Vuškovič, Bogojevič, Bistrovič, Čolina, Dolček.
Di Bello – Costanzo, Cecconi
NK Varaždin, Varaždin
Řecko
Stergiakis – Katranis, Diamantis, Nikolaou (C), Natsos – Liavas, Balogiannis (71. Botos) – Emannouilidis (71. Christopoulos), Alexandropoulos (29. Tsiggaras), Vrousai – Ntaviotis (46. Kampetsis).

Ačkoliv Chorvaté hráli druhý poločas na volnoběh, připisují si jednoznačné vítězství nad Řeckem 5:0 díky trefám: Majera 2x, Musy 2x, Mora. Přeji všem hezký zbytek večera.
Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:11.
90+3'
90+3'
Řekové dobře zahustili středový prostor a tak se Chorvaté nemohli dostat na dostřel branky.
90+2'
Botos se provinil faulem proti taktéž střídajícímu Žaperovi.
90+1'
Rohový kop Řecka z levé strany byl odvrácen mimo pokutové území.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
88'
Botos v osobním souboji uzemnil Boško Šutala.
87'
Na druhé straně hřiště si vedl podobně Michael Žamper proti brankáři Stergiakisovi.
86'
Kampetsis nedokázal dostat balon za záda brankáře Šempera.
85'
Liavas důrazně v souboji usměrnil Bistroviče.
85'
Botos se snažil překonat obranu Chorvatska, ale marně. nad hlavou asistenta rozhodčího se objevil praporek – ofsajd.
84'
Erlič fauloval při hlavičkovém souboji Kampetsise.
83'
Sandro Kulenovič nedokázal překonat brankáře Antonise Stergiakise.
81'
Ćuže to okamžitě Katranisovi vrátil za svého spoluhráče.
80'
Šutalo se nedostal příliš daleko jelikož mu stopku vystavil Katranis.
78'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Nikola Moro, přichází Michael Žaper.
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Dimitris Nikolaou, přichází Georgios Antzoulas.
77'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Luka Ivanušec, přichází Ivan Dolček.
76'
Velmi pochroumaný je po jednom souboji Marios Vrousai.
74'
Poprvé dal o sobě vědět byť zablokovanou střelou Mario Čuže.
72'
Ani tentokráte nemůže Luka Ivanušec slavit branku.
71'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Konstantinos Balogiannis, přichází Ioannis Foivos Botos.
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Dimitrios Emmanouilidis, přichází Efthymios Christopoulos.
70'
Snaživý Ivanušec zatím nedokázal zacílit přesně i když se moc snaží.
70'
Majer přehnal důraz v souboji s Natsosem.
68'
Ani Nikola Moro zatím nepřidá druhou svou trefu.
67'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Petar Musa, přichází Sandro Kulenovič.
66'
Přerušená hra bude využita k další změně na hřišti.
64'
Ale ani rohový kop nepomohl Ŕecku ke snížení vysokého debaklu.
63'
Kamptetsisova sražená střela končí rohovým kopem pro Řecko.
62'
Tempo hry vzhledem k jasnému průběhů poněkud opadlo.
60'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Dario Śpikič, přichází Mario Ćuže.
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Darko Nejašmič, přichází Kristijan Bistrovič.
58'
U postranní čáry se pořádně zajiskřilo v souboji Borna Sosa vs. Konstantinos Balogiannis.
56'
Ačkoliv Řecko vstoupilo do druhé půle celkem slušně, už stihlo inkasovat branku a Chorvaté jen tak potvrdili svou neskutečnou dominanci.
54'
Rohový kop Chorvatska rozehraje Luka Ivanušec.
53'
Vrousai následně fauloval obránce Špikiče.
53'
Vrousai poprvé v utkání zaměstnal brankáře Adriana Šempera.
52'
Chorvatsko právě vstřelilo branku!
Po rychlém přečíslení středem hřiště vyzval Moro ke skórování naběhnutého PETARA MUSU, který utekl dvěma obráncům, vyhnul se dlouhou kličkou vyběhnutému brankáři a z ostrého úhlu přesně zakončil i přes skluzujícího obránce – 5:0!
51'
Spyridon Natsos jen těsně netrefil chorvatskou branku.
51'
Majer se pořádně v souboji opřel do Liavase.
50'
Musa si počínal v souboji s Katrinisem příliš důrazně.
48'
Nikola Moro si v tento moment hry právě ideálně neseřídil svá mířidla.
47'
První velmi slibná střela Řecka vyslaná Kampetsisem končí pouze na pravé tyči a následná dorážka Vrousaie byla zablokována obranným valem!
46'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Georgios Ntaviotis, přichází Argyris Kampetsis.
46'
Statistika:

Střely na branku: 9:0
Střely mimo branku: 3:1
Rohové kopy: 5:0
Ofsajdy: 1:0
Fauly: 3:6
První poločas přinesl chorvatské vraždění řeckých neviňátek již během první půlhodiny. Nebýt brankáře Stergiakise tak, řecký výběr je zralý minimálně na inkasování deseti branek. Druhý poločas začne cca ve 20:03 hodin.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Apostolos Diamantis (Řecko).
45+1'
Musa při sprinterském souboji ukázal záda Diamantisovi a ten ho musel zastavit jen za cenu faulu.
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
Petar Musa při svém zakončení posílá míč mimo levou tyč řecké branky.
42'
Na centrovaný míč v pokutovém území jeden z chorvatských hráčů nedosáhl.
41'
Řekové vůbec nestíhají a musí pouze tvrdě faulovat.
39'
Další parádní akce Chorvatska končí tentokráte pouze zablokovanou střelou Lovro Majera, který cílí na hattrick.
38'
Centrovaný míč zprava lapil brankář Stergiakis.
36'
Řecký gólman měl velké problémy s rozehrávkou, ale tentokráte se ho zželelo jeho chorvatským protihráčům.
34'
Špikič si v souboji s Vrousaiem pomohl faulem.
32'
Po Majerově rozehrání rohu trefuje brankovou konstrukci Borna Sosa!
31'
Ivanušec rozehrál rohový kop a střela Mora byla ztečována obranou na další roh pro Chorvatsko.
31'
Stergiakis zakončení Majera vyrazil na rohový kop.
30'
Konstantinos Balogiannis při prvním řeckém zakončení netrefil prostor tří tyčí.
29'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Sotiris Alexandropoulos, přichází Theocharis Tsiggaras.
29'
Šverko se dopustil faulu v souboji s Ntaviotisem.
28'
Řecký trenér již nemá nervy dívat se na masakrování svých svěřenců a provede záhy první změnu v kádru.
27'
Žlutou kartu dostává Sotiris Alexandropoulos (Řecko).
27'
Alexandropoulos chtěl snad svým zákrokem zlomit nohu Nejašmičovi a může být tuze rád, že uvidí pouze žlutou kartu.
26'
Moro zatím svou druhou branku dnes nepřidá. Nicméně lze očekávat, že se stejně jako Majer druhého gólu dočká.
25'
Utkání zatím probíhá zcela ve stylu kočka vs. myš.
24'
Ukázkový rychlý brejk předvedli borci z Chorvatska do otevřené řecké obrany a pohlednou akci po přihrávce od Borny Sosy zakončil přesnou střelou k tyči LOVRO MAJER – 4:0!
23'
Majerův točený centr z dalšího rohového kopu ukryl jistě do svých rukavic brankář Stergiakis.
21'
Lovro Majer mohl přidat svou druhou branku v dnešním zápase, ale tentokráte minul branku Řecka.
20'
Ve středu hřiště se tvrdým zákrokem na soupeře Ntaviotise prezentoval obránce Borna Sosa.
19'
Chorvaté mají splněno a zbytek utkání si mohou dovolit dlouze kombinovat na vlastní polovině hřiště.
17'
Těsné kolem pravé šibenice proletěl balon vyslaný z nohy Luky Ivanuševca.
14'
A chorvatský galakoncert pokračuje i nadále! Tentokráte přišel míč z pravé strany kopnutý Špikičem, dva hráči v souboji u první tyče ho nechali propadnut au zadní tyče si ho ve skluzu našel PETAR MUSA a neomylně ho umístil do sítě – 3:0!
13'
Další kombinaci zleva po opakovaném pasu zakončil pouze střelou do brankáře kapitán Nikola Moro.
11'
Ostrým skluzem si ve středu hřiště v osobním souboji na Musu vyšlápl Georgios Liavas.
10'
Petar Musa uzavřel velmi svižnou chorvatskou desetiminutovku střelou mimo řeckou brankou.
9'
Střela Petara Musy byla zblokována na další již druhý chorvatský rohový kop.
8'
Majer velmi dobře rozehrál zprava rohový kop, ale jeho spoluhráč Šutalo byl při nákopu míče zpoza pokutového území v ofsajdu.
6'
V dalším souboji již střelec druhé chorvatské branky proti Stergiakisovi již neuspěl.
5'
Chorvaté jsou neskutečně při chuti, když zleva odcentroval Moro a v pokutovém území přesně mezi tři tyče hlavičkoval zcela volný LOVRO MAJER – 2:0!
4'
Emannouilidis se provinil v osobním souboji jeden proti jednomu, obětí se stal Šverko.
3'
Nataviotis útočným faulem nedovoleně fauloval defenzivního záložníka Nejašmiče.
1'
Tak to byl parádní úvod! Útok z levé strany sice obrana Řeků ještě stihla odvrátit mimo pokutové území, kde si míč našel NIKOLA MORO a pohotovou střelou je krásně zazdil přímo do sítě za záda Stergiakise – 1:0!