Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Rakousko : Anglie - 8. září 2020   20:30

1:2
(0:1)
Anglie
Anglie
27' Nkeitah   • 49' Nelson
Rakousko
Helac – Schnegg, Müller, Ljubicic, Schmid, Halper, Demir, Meister, Grüll
Jovič – Modrič, Radič (všichni CRO)
Keine Sorgen Arena, Ried im Innkreins, Rakousko
Anglie
Bursik – Aarons, Panzo, Kelly, Davies, Cantwell, Brewster, Dasilva, Gallagher

90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Schmid (Rakousko).
90+4'
Wolfovi se přesto podařilo zeď modrých dresů obstřelit. To si ale gólman Anglie pohlídal.
90+3'
Rakušané operují na hranici vápna, angličané ho ale betonují.
90+2'
Anglie zdržuje soupeře, co to jde. Takže forčekuje i gólmana.
90+0'
Anglie s rozehrávkou nespěchá.
90'
Nastavuje se pět minut.
89'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Demaku, přichází Meister.
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Arase, přichází Schmid.
88'
Střela Justina se odráží od zdi za zadní čáru.
87'
Následně však Friedl fauluje Brewstera a připíše si do statistik žlutou kartu.
86'
Ze standardní situace kapitán Rakušanů Friedl přestřelil.
84'
Anglie drží české sousedy pod tlakem. Ti se sice dostávají do šancí, není to ale zase tak časté.
79'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Nelson, přichází Cantwell.
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Nketiah, přichází Brewster.
77'
Žlutou kartu dostává Müller (Rakousko).
75'
Jenomže podle sudích se Demaku zároveň dopustil faulu a odchází tak i se žlutou kartou.
74'
Na hřišti jsou zdravotníci. Po kontaktu s holení jednoho z angličanů zůstal na trávníku ležet Demaku.
72'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Laptey, přichází Aarons.
70'
Centr po faulu skončil až v zázemí a bude rozehrávat rakouský gólman.
69'
Žlutou kartu dostává Reiter (Rakousko).
67'
Angličané se drali k dalšímu zakončení, které skončilo na obraně. Jsou ale přesto stále více nebezpeční.
67'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Sessegnon, přichází Dasilva.
64'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Schmidt, přichází Demir.
64'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Raguz, přichází Grüll.
63'
Žlutou kartu dostává Raguz (Rakousko).
60'
Rakousko právě vstřelilo branku!
Domácí snižují! Hannes Wolf po lajně přihrál úplně volnému PATRICKU SCHMIDTOVI, který i s pomocí odrazu od gólmana Ramsdaleho zakončuje k levé tyči!
Oprava u střelce druhého anglického gólu: podle zápisu se trefil REISS NELSON!
53'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Maresic, přichází Müller.
52'
A teď mělo šanci i Rakousko, Wolf ale na dvakrát netrefil branku.
49'
Anglie právě vstřelila branku!
Jenomže Anglie se přesto prosazuje! Rohový kop, který Britové dostali, přeletěl kompletně celé klubko rakouských hráčů a dopadl k zadní tyči, kde ho do branky skopl REISS NELSON!
47'
Pak se ale zničehonic dostal k nebezpečné střele Sessegnon a rána to byla taková, že si gólman Ehmann, který pokus vyrazil tělem, musel vyžádat ošetření zdravotníky. Je ale v pořádku a hraje se dál.
46'
Angličané opět jen kombinují na hranici obrany.
46'
Faulem na zatím jediného gólového střelce Eddieho Nkeitaha končí první půle. Anglický útočník se prosadil v 27. minutě, kdy zezadu obral o míč Maresice a přehodil v úniku rakouského gólmana. Jinak jsme však příliš šancí neviděli.
45+0'
43'
Rakušané pokračují v obléhání Ramsdala, jejich centry do vápna však postrádají přesnost.
41'
Lamptey tak dlouho tancoval s Wolfem, až skončil na zemi.
37'
Po centru Friedla a jedné hlavičce si střelu nachystal Raguz. Zamířil však na vnější stranu levé tyče.
35'
Dvě rychlé šance na obou stranách. Nejprve se Nelson neprocpal k hlavičce, centr Friedla pak spoluhráče minul.
34'
Anglie se po čase vydala na výlet do rakouského brankoviště, stoppeři však byli na svém místě.
30'
Rakušané nasadili forčeking, který jim ale příliš užitečného nepřinesl.
27'
A konečně tu máme první branku! EDDIE NKEITAH sebral míč nic netušícímu Maresicovi a dostal se do samostatného úniku, který zakončil přehozením vybíhajícího Ehmanna!
25'
Schmidt se ťukecem se spoluhráčem dostal až na hranici vápna, střela se ale odrazila od bránícího hráče za branku.
22'
A nic na tom nezměnil ani roh Anglie, který Rakousko zablokovalo.
21'
Uplynulo prvních dvacet minut a šancí jsme viděli pramálo.
19'
Rakušané zkusili zahrozit, Angličané ale míč odhlavičkovali do zázemí.
17'
No a ten byl o chvíli později faulován Bellinghamem.
16'
Na zemi zůstal ležet Justin, kterému se ve snaze trefit letící míč projel po noze Demaku.
13'
Anglie je zatím velmi pasivní. Na první pohled to vypadá, že Rakušany přetlačují, nic dalšího ale nepodnikají.
11'
Opět je to bez akcí na obou stranách.
8'
Teď měl ale obrovskou příležitost Patrick Schmidt, v přetlačované s obráncem ale uklouzl a míč putoval vedle levé tyče!
7'
Do útoku se hnal Hannes Wolf, ale byl odstaven stoppery a míč pak skončil u Ramsdalea.
5'
Tak se toho ujali Angličané, Nketiah po centru hlavičkoval mimo.
5'
Stále jsme neviděli žádnou větší akci.
3'
Občas se jim i podaří zaběhnout hlouběji do půle Rakouska, to je ale zatlačí zpět na půlku.
1'
První jsou u míče hosté a snaží se založit akci.
1'
Ještě jednou hezký večer u fotbalu! Do výkopu nám zbývá 55 minut, tak si pojďme představit dnešní aktéry!

Rakousko: Ehmann – Friedl (C), Maresic, Klarer, Reiter – Aiwu, Demaku – Arase, Wolf, Schmidt – Raguz
Náhradníci: Helac – Schnegg, Müller, Ljubicic, Schmid, Halper, Demir, Meister, Grüll

Anglie: Ramsdale – Lamptey, Guehi, Godfrey, Justin – Hudson-Odoi, Bellingham, Guehi – Nelson, Sessegnon, Nketiah (C)
Náhradníci: Bursik – Aarons, Panzo, Kelly, Davies, Cantwell, Brewster, Dasilva, Gallagher

Rozhodčí: Jovič – Modrič, Radič (všichni CRO).
Anglie

Vedoucí celek skupiny zatím projíždí soupeři jako nůž máslem. Z doposud odehraných pěti utkání si tým Aidyho Boothroyda pokaždé odnesl výhru. Kromě Rakouska přehrál Turecko těsně 3:2, Albánce porazil čistě 3:0 a nad Kosovem zvítězil v prvním zápase 2:0 a v odvetě dokonce 6:0.
Rakousko

Sousedé České republiky se s dvanácti body nacházejí na druhém místě za svým dnešním soupeřem. K tomuto číslu jim dopomohly výhry nad Andorrou (3:1), Albánii (4:0), Tureckem (3:0) a Kosovem (4:0). Albánie prohru ale výběru Petera Schöttela oplatila v odvetě, kterou vyhrála 5:1. Prohru se stejným výsledkem si pak Rakousko připsalo na vrub právě Anglie.
Hezký večer s fotbalem! Kvalifikace na Mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let je v plném proudu a v rámci skupiny 3 se společně podíváme na utkání mezi Rakouskem a Anglií!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.