Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  San Marino : Česko - 2. září 2020   20:30

San Marino
San Marino
0:6
(0:2)
Česko
Česko
18' Drchal   • 27' Drchal   • 64' Krejčí   • 76' Krejčí   • 77' Holík   • 83' Šulc
San Marino
De Angelis (73. Paolini) – Conti (73. Franciosi), Cevoli (C) (60. Quaranta), Moretti, Tosi (55. Contadini) – Dolcini – Tomassini, Ceccaroli (55. Nanni), Mularoni, Raschi – Pancotti
Kourgheli – Komčenko, Kosovec (všichni Bulharsko)
Serravalle
Česko
Trmal – Holík, Zima, Krejčí, Sadílek (C) – Janošek, Havelka (81. Granečný) – Bucha (74. Šulc), Karabec (65. Beran), Žitný (74. Vaníček) – Drchal (65. Lingr)
Jedlička – Plechatý, Šašinka, Lingr, Beran, Souček, Granečný, Šulc, Vaníček

Je konec! Dnešní utkání pochopitelně končí vítězstvím Česka, které svého soupeře porazilo poměrem 6:0. I druhý poločas byl jednoznačně v režii českého celku, kterému se povedlo skórovat ještě čtyřikrát. Třetí branka byla k vidění až po hodině hry, následně se po zranění musel z branky pakovat De Angelis, což byl pro domácí další velký problém. Náhradní brankář Paolini totiž během dvaceti minut inkasoval hned tři branky.
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 1:15. Střely mimo: 0:9. Rohy: 0:12. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 5:2.
90+5'
90+5'
Žlutou kartu dostává Samuel Pancotti (San Marino).
90+3'
V pokutovém území se Granečný zbavil svého strážce, načež předal míč k postranní lajně na Holíka. Tuto spolupráci však čistým způsobem narušil Nanni.
90+2'
Další nedovolený zákrok, tentokráte z české strany. Kousek od středového kruhu tak mohl volný kop rozehrát Moretti, který pasem zkoušel najít Quarantu.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je už delší dobu rozhodnuto. San Marino prohrává o šest branek, nyní vykopává brankář.
87'
V krátkém časovém sledu se do zakončení dostal Šulc, který na hranici malého vápna hlavou zakončil kousek vedle.
86'
Zdravotní problémy měl jeden z hráčů San Marina, podruhé tak musel na scénu lékařský personál. Na nic vážného to nevypadá, rozehrávat tak bude Trmal.
84'
Nakonec to bylo s dalším faulem reprezentace San Marina, což český celek trochu zachránilo. Každopádně se do další akce zapojil Beran, kterého uhlídal Nanni.
83'
Česko právě vstřelilo branku!
Celkem šťastná branka, avšak na to se historie ptát nebude! Holík šajtlí centroval do pokutového území, kde se nacházel PAVEL ŠULC. Od něj se míč odrazil na kopačku osamoceného Granečného, jenž pálil směrem na branku. Do dráhy letu střely vložil kopačku právě Šulc, což dokonale zaskočilo domácího brankáře.
83'
S rozehrávkou vypomohl také znuděný brankář Trmal, který nahrál na kopačku Zimy. Tomu na pomoc přispěchal Sadílek, jenž se nechal čistě obelstít.
82'
Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Před malým momentem provedl autové vhazování Franciosi, který našel pouze Granečného.
81'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Filip Havelka, přichází Denis Granečný.
80'
Útočná snaha českého celku pochopitelně nekončí. Tentokráte jsme sledovali útok přes pravou stranu, Holík si ale případný centr hodně rychle rozmyslel.
77'
Aby toho nebylo málo, tak tu máme také pátý zásah! Prudký pas se snesl na levé křídlo, kde se k dalšímu centru dostal Sadílek. Tomu se pro změnu povedlo najít pravého obránce LIBORA HOLÍKA, který rovněž nedal Paolinimu sebemenší šanci na reakci.
76'
Rázem tu máme čtvrtou branku českého výběru! Česká reprezentace zahrávala hned dva rohové kopy v krátkém časovém sledu, přičemž si ten druhý vzal na starost Janošek. Na jeho nabídku si dokázal naskočit LADISLAV KREJČÍ, který nesmírně přesnou hlavičkou přivítal nového brankáře v brance San Marina.
76'
Sadílek se na levém křídle uvolnil až k centru, který navíc nebyl vůbec špatný. V pokutovém území se k padajícímu míči dostával Lingr, který vybojoval roh.
75'
Brankář De Angelis nakonec skutečně musel opustit hrací plochu, nadcházející minuty se ho tak týkat nebudou. Češi tak budou hrát proti novému brankáři.
74'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Pavel Bucha, přichází Pavel Šulc.
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Patrik Žitný, přichází Antonín Vaníček.
73'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Mirco De Angelis, přichází Thomas Paolini.
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Giacomo Conti, přichází Simone Franciosi.
73'
De Angelis je zpět na nohou, jednalo se o zhruba minutové přerušení. Český výběr rozehrával rohový kop z levé strany, následně ale přišel útočný faul.
72'
Každopádně do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem dvaceti minut. Češi mají na svém kontě pohodlné tříbrankové vedení, které se pokusí navýšit.
71'
A křeče má také domácí brankář De Angelis, což není příliš častý obrázek. Na scénu zamířil také lékařský personál San Marina, jenž si vezme brankáře do péče.
70'
Poté si do pokutového území seběhl také střídající Beran, který se již chystal k zakončení. To mu z kopačky vzal Moretti, jenž dokázal zažehnat nebezpečí.
69'
Menší zdravotní problémy má jeden z hráčů San Marina. Zřejmě se jedná o křeče, proto mu pomáhá jeden ze spoluhráčů. Na nic vážnějšího to ale nevypadá.
68'
Navíc to bylo s útočným faulem napadajícího Lingra, na řadu tak přijde rozehrávka z poloviny San Marina. K míči se postavil De Angelis, zřejmě půjde o odkop.
67'
Střídající Lingr se ihned po svém příchodu na hrací plochu zapojil do útočné akce. Jeho nahrávka putovala na Žitného, který pod sebou našel pouze soupeře.
65'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Václav Drchal, přichází Ondřej Lingr.
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Adam Karabec, přichází Michal Beran.
64'
Po další vyložené šanci české reprezentace tu přeci jenom máme třetí branku! Po rohovém kopu měl za pokutovým územím celkem dost prostoru na zakončení Janošek, jehož střelu De Angelis vyrazil pouze před sebe, kde byl s dorážkou připraven LADISLAV KREJČÍ.
61'
Je za námi hodina hry. Češi jsou ve druhém dějství pochopitelně aktivnější, avšak zatím bez brankového výsledku. Domácí se v obranné činnosti zlepšili.
60'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Michele Cevoli, přichází Filippo Quaranta.
60'
Navíc se nedovoleného zákroku dopustil napadající Karabec, San Marino tak rozehrávalo daleko z vlastní poloviny. Cevoli to zkoušel pasem na Pancottiho.
59'
Poté jsme sledovali další dalekonosný nákop, kterým chtěl Krejčí zapojil do útočného výpadu Drchala. Ten se celkem vytratil ze hry, nyní navíc přišel o balón.
58'
To mohla být pro domácí senzace! Průniková nahrávka totiž směřovala přímo mezi české obránce, kam se vydal Mularoni, jenž tváří v tvář na Trmala nevyzrál.
57'
S míčem si po delší době zahrál také český brankář Trmal, který si balón užil. Poté mu na pomoc s rozehrávkou přispěchal Zima, který si pro změnu vybral Havelku.
56'
Taktickým faulem si pomohl vracející se Tomassini, který raději zatáhl Buchu za dres. Sudí byl i tentokráte pozorný, mezitím Sadílek rozehrál nakrátko.
55'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Mattia Ceccaroli, přichází Simone Nanni.
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Alessandro Tosi, přichází Andrea Contadini.
54'
Najednou se před Buchou otevřelo celkem dost prostoru, což vedlo k přízemnímu zakončení pravou nohou. De Angelis si prostředek branky dokázal pohlídat.
53'
Žlutou kartu dostává Mattia Ceccaroli (San Marino).
52'
Holík tentokráte centroval od pravé autové lajny, jenomže našel hlavu prvního protihráče, kterým byl Moretti. Česká reprezentace se přesto drží na míči.
51'
Krejčího dalekonosný pas velice přesně směřoval na nohu Holíka. Spolupráce mezi ním a Janoškem moc nevyšla, včas se k míči dostal brankář De Angelis.
50'
Nápor české reprezentace ještě pokračoval. K centru z levé strany se dostal kapitán Sadílek, po jehož vzdušné nabídce nedošlo k žádnému zakončení.
49'
A ten mohl být smrtelný! Domácí obrana totiž nezachytila náběh Drchala, který mohl zkompletovat hattrick. S jeho přízemní ránou si ale De Angelis poradil.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu to chtěl vzít sám na sebe domácí Pancotti, který byl čistým způsobem doslova odhozen od míče. Česko se žene do protiútoku.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Je za námi první poločas, který podle očekávání nabídl jednostrannou záležitost. Češi se sice v úvodu herně hledali, avšak poté si vypracovali celou řadu vyložených šancí, avšak pouze dvě z nich skončily v brance soupeře. San Marino se drtivou většinu času pouze brání, směrem dopředu zatím vůbec nic nepředvedlo. Druhý poločas zcela určitě nabídne podobný obrázek hry, kolika branek se tedy ještě dočkáme?
45'
44'
Už poměrně dlouhou dobu čekáme na nějaký pohlednější moment. Zima to v tomto případě zkoušel nákopem na Holíka, k míči se ale jako první dostal Moretti.
42'
Vypadalo to, že se Sadílkovi povede s vypětím všech sil udržet míč na hrací ploše, avšak se to nakonec nepovedlo. Conti tak bude vhazovat z pravé strany.
40'
U rozehrávky volného kopu stála dvojice Sadílek – Bucha. Nakonec to na sebe vzal prvně jmenovaný, jehož kroucený centr nadělal De Angelisovi problémy.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
38'
Ani tentokráte se domácí hráči daleko nedostali, ve vzdušném prostoru totiž kraloval Havelka. Česko chtělo útočit přes pravou stranu, rovněž se to ale nepovedlo.
37'
Další nedovolený zákrok, tentokráte spíše taktického rázu. U středového kruhu se Dolcinimu nepovedlo zachytit pohyb protihráče, proto na poslední chvíli fauloval.
36'
Janošek dokázal na hranici pokutového území připravit soupeře o míč, díky čemuž se dostal do palebné pozice. Ránu pod břevno ale De Angelis zneškodnil.
35'
Prudkým nákopem to zkoušel Zima, který se snažil na opačné polovině nastartovat Drchala. Myšlenka to nebyla špatná, De Angelis se vydal včas z branky.
34'
San Marino se po dlouhé době dostalo na druhou stranu, kde měl příliš málo času na práci s míčem Raschi. Nakonec se s balónem dostal až do zámezí.
33'
Na řadu tak přišel rohový kop, který se štěstím propadl až na nohu Zimy, kterého to hodně překvapilo. Nepříjemný odskok míče nakonec zabránil další brance.
32'
Málem to bylo o tři branky! Česko totiž zahrávalo zajímavou standardku, ke které se nakonec postavil Janošek. Jeho fantastický obstřel zlikvidoval De Angelis.
30'
Žlutou kartu dostává Giacomo Conti (San Marino).
27'
Následný rohový kop končí druhou brankou české reprezentace! Sadílek se chopil rohového kopu z pravé strany, který se mu povedlo poslat přesně na hlavu VÁCLAVA DRCHALA. Ten si ve vzduchu našel prostor k zakončení, přičemž míč poslal ke vzdálenější brankové konstrukci.
26'
Málem se do vyložené šance dokázal natlačit Holík, jenomže na poslední chvíli zasahoval na zadní tyči pozorný Tosi, který špičkou kopačky odehrál na roh.
25'
Janošek si povodil protihráče, kterého se zbavil zasekávačkou na levou nohu. Poté došlo k celkem ukvapenému zakončení, jenž De Angelise nevystrašilo.
24'
Drchalovi se povedlo uspět ve vzdušném souboji, přičemž hlavou prodlužoval za sebe na Janoška. Ten se musel pro míč vracet, mezitím se domácí vrátili.
23'
San Marino se konečně dostalo blíže ke středovému kruhu, kde navíc došlo k nedovolenému zákroku. Na zemi se ocitl kapitán Cevoli, který sám rozehraje.
22'
Na zadní tyči musel zasahovat Tosi, který před dotírajícím protihráčem odpálil balón za cenu rohového kopu. K rozehrávce se okamžitě postavil Pavel Bucha.
21'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, která nám nabídla jedinou branku. Češi se otřepali z poněkud nervózního úvodu, v tuto chvíli mají výraznou převahu.
18'
O pár desítek vteřin později tu máme vedoucí branku české reprezentace! Holík měl na pravém křídle hodně prostoru, proto centroval do pokutového území. Ještě před velkým vápnem skončil na zemi Karabec, avšak sudí nechal pokračovat. K míči se tak dostal aktivně hrající VÁCLAV DRCHAL, který pravačkou zamířil mimo dosah De Angelise.
18'
Češi byli neskutečně blízko! Drchalovi se povedlo proniknout do šestnáctky, následně po sklepnutí zakončoval Bucha. De Angelis vyrážel pouze před sebe, nicméně poté si poradil i s další nebezpečnou střelou.
17'
Rychlý protiútok táhl po levém křídle Žitný, který to nakonec zkoušel centrem do malého vápna. Tam se nacházel Holík, před kterým ale zakročil Moretti.
16'
Opět bylo pískáno, avšak tentokráte proti české brance. Ceccarolimu se totiž nepovedlo převzít nahrávku, jenomže se poté dostal do péče dvojice protihráčů.
15'
Další chybná rozehrávka, tentokráte z kopačky Havelky. V krátkém časovém sledu jsme ale sledovali nedovolený zákrok, na zemi se totiž ocitl zadák Zima.
14'
Bucha v šanci! Drchal opět pracoval zády k brance, nicméně se mu povedlo nahrávkou oslovit plzeňského kreativního záložníka, jenž mířil nad branku.
13'
To si vzal na starost již zmiňovaný Conti, který se pokoušel najít Tomassiniho. Druhý jmenovaný se daleko nedostal, čistě totiž zakročil obránce Holík.
12'
Češi se postupnou kombinací dostali na druhou stranu, kde ovšem nahrávku dokázal přečíst Conti. Jeho celek si navíc vybojoval autové vhazování.
11'
Krejčí vyprodukoval prudkou nahrávku k levé autové čáře, odkud centroval do šestnáctky Sadílek. Po menším rozruchu se nepovedlo dobře vypálit Karabcovi.
10'
Drchalovi se povedlo sklepnout míč pod sebe na Janoška, který se do balónu opřel levou nohou. Hrací předmět směřoval nad branku, následovat bude výkop.
9'
De Angelis se včas vydal ze své svatyně, díky čemuž schoval padající předmět do své náruče. Jeho celek se nedostal na druhou stranu, dobře zapracoval Havelka.
8'
Další nepřesnost ze strany české reprezentace přinesla prudký nákop z kopačky Cevoliho. Jeho nabídku ovšem přečetl Krejčí, jenž našel náruč brankáře.
7'
Poprvé si s míčem zahrál také český brankář Trmal, kterému se urychleným způsobem povedlo roztáhnout hru na levou stranu, kde se nacházel volný Sadílek.
6'
San Marino se pustilo do rychlého protiútoku, který přinesl nahrávku na levou stranu. Tam se nacházel Pancotti, jenž nedokázal přejít přes prvního soupeře.
5'
Následný rohový kop se snášel směrem od branky, načež se do vzdušného prostoru dokázal natlačit Krejčí. Jeho hlavičkový pokus směřoval výrazně vedle.
4'
Krejčímu se povedlo vyvézt míč na druhou stranu, načež se po centru dostal do úvodního zakončení Drchal. Jeho ránu k tyči musel De Angelis vyrazit.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu jsme sledovali autové vhazování z levé strany. Po něm se Drchal nedostal přes přesilu protihráčů, na pomoc mu přispěchal Bucha.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

San Marino: De Angelis – Conti, Cevoli (C), Moretti, Tosi – Dolcini – Tomassini, Ceccaroli, Mularoni, Raschi – Pancotti
Náhradníci: Paolini – Quaranta, Contadini, Michelotti, Piscaglia, Liverani, Valentini, Nanni, Franciosi

Česko: Trmal – Holík, Zima, Krejčí, Sadílek (C) – Janošek, Havelka – Bucha, Karabec, Žitný – Drchal
Náhradníci: Jedlička – Plechatý, Šašinka, Lingr, Beran, Souček, Granečný, Šulc, Vaníček

Rozhodčí: Kourgheli – Komčenko, Kosovec (všichni Bulharsko).
Česko

Na opačné straně stojí velký favorit tohoto zápasu, kterým je reprezentace Česka. Češi se po pěti odehraných zápasech ocitli na vedoucí pozici, přičemž se jim povedlo nasbírat jedenáct bodů, což dělá jedobodový náskok před druhým Řeckem. Česko dokázalo naplno bodovat ve třech duelech, zbylé dva poté skončily nerozhodným výsledkem. Proti Česku ale hraje fakt, že hned čtyři duely z pěti byly odehrány na domácím stadionu, tudíž několik nadcházejících duelů bude odehrání na půdě soupeřů. Češi tuto pouť začnou na hřišti San Marina, kde se dá očekávat zisk plného počtu bodů.
San Marino

Fotbalisté San Marina se po pěti odehraných zápasech pochopitelně nacházejíc na samotném chvostu tabulky. San Marino totiž nemá na svém kontě ani jeden bod, přičemž dokonce nevstřelilo ani jednu branku. To se ale dalo očekávat, pro tento celek bude úspěch každý získaný bod. San Marino má za sebou dva domácí skupinové zápasy, ve kterých se mu pochopitelně nedařilo. Hned v prvním duelu se San Marino utkalo s Litvou a výsledkem byla porážka 0:3. O poznání větší debakl byl k vidění v souboji proti Chorvatsku, to totiž nasázelo hned sedm branek.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Kvalifikace na mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let je v plném proudu, my budeme společně sledovat souboj mezi San Marinem a Českem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.