Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Bulharsko : Moldavsko - 16. listopadu 2021   17:30

Bulharsko
Hristov – Stojanov, Černěv (71. Mitkov), Petrov, Popov – Grujev, Antov (C), Šopov (88. Marin Petkov) – Vasilev (46. Martin Petkov), Minčev, Jasper (85. Angelov).
Viljanen – Lamppu, Honkanen.
Stadion Slavia, Sofia
Moldavsko
Agači (C) – Cojocari, Dumbravanu, Štefan, Jeseanu, Brinzaňjuk (46. Gaju) – Postolači, Motpan, Lisu (68. Dolži), Klesčenko (46. Osipov) – Blanuta.
Smalenea – Dolži, Osipov, Danilov, Pleško, Puščaš, Namolovan, Danu, Gaju.

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 13:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:11.
Bulhaři hráli celý druhý poločas proti oslabenému soupeři, přesto nedokázali pozornou obranu na čele s brankářem překonat. Moldavsko si tak připisuje na své konto cenný bod ze Sofie. Mějte hezký zbytek večera.
90+3'
90+3'
Po rohovém kopu Petrova zakončoval mimo branku soupeře Martin Petkov.
90+2'
Denislav Angelov se v osobním souboji provinil útočným faulem.
90+1'
Valentin Antov byl nedovoleně zastaven Postolačim.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
89'
Mitkov bude rozehrávat rohový kp Bulharska.
88'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Stanislav Šopov, přichází Marin Petkov.
85'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Sylvester Jasper, přichází Denislav Angelov.
85'
Žlutou kartu dostává Valentin Antov (Bulharsko).
84'
Kapitán Bulharska Antov nedovoleně přibrousil obránce Serafima Cojocariho.
82'
Po rozehrání druhého rohového kopu Moldávie nepřesně celou akci zakončoval obránce Mihail Štefan.
81'
Alexandru Osipopv bude rozehrávat rohový kop Moldavska.
80'
Martin Petkov se provinil útočným faulem.
78'
Martin Petkov a následně ani Ilja Grujev nedokázali trefit prostor tří tyčí.
76'
Bulhaři mají velký problém vstřelit oslabenému soupeři rozhodující branku, zbývá jim i s nastavením něco přes patnáct minut.
75'
Kapitán Bulharska Antov se provinil v souboji faulem.
73'
Popov a vzápětí i následně Mitkov byli při svých koncovkách nepřesní.
72'
Střelu Grujeva dokázal do bezpečí vyrazit brankář Agači.
71'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Atanas Černěv, přichází Mitko Mitkov.
70'
Motpan pouze faulem zastavil pronikajícího Jaspera.
68'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Daniel Lisu, přichází Mihai Dolži.
67'
Po rozehrání přímého kopu se provinil Petkov útočným faulem vůči brankáři Agačimu.
66'
Dumbravanu v souboji osolil útočníka Jaspera.
65'
Třetím hráčem Bulharska v řadě , který netrefil soupeřovu branku je záložník Ilja Grujev.
62'
O chvilku později ho podobně napodobil spoluhráč Martin Petkov.
61'
Nejprve pálil mimo tři tyče Sylvester Jasper.
60'
Ani v souboji Lisu vs. Antov neproběhlo vše dle fotbalových pravidel.
58'
Dva rohové kopy Bulharska v yrchlém časovém sledu končí následně odpískaným faulem Šopova na obránce Dumbravana.
56'
Po ubráněném rohovém kopu, na druhé straně hřiště dokázal svou střelou protáhnout brankáře Agačiho útočník Jasper – rohový kop pro Bulhartsko!
55'
Velká šance Moldavska, když střelu Motpana musel na rohový kop vyrážet brankář Hristov!
54'
Zakončení Petkova si opět pohlídal moldavský brankář Agači.
54'
Rohový kop obránci Moldavska sice úspěšně ubránili nicméně i nadále pokračují Bulhaři ve svém tlaku proti oslabenému soupeři.
53'
Střela Martina Petkova byla sražena obranou soupeře na rohový kop pro Bulharsko.
51'
Žlutou kartu dostává Valeriu Gaju (Moldavsko).
51'
Šopov byl následně dohrán bez milosti novým hráčem na hřišti v moldavském dresu.
50'
Nepřesné zakončení při své střele zvolil záložník bulharské reprezentace Stanislav Šopov.
49'
Další ofsajd byl odpískán Martinovi Minčevovi, který sice dopravil míč do sítě, ale branka samozřejmě nemohla být uznána!
47'
Do ofsajdové pasti soupeře se nechal vlákat útočník Sylvester Jasper reprezentující Bulharsko.
46'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Velislav Vasilev, přichází Martin Petkov.
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Gheorghe Brizaňjuk, přichází Valeriu Gaju.
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Nicky Kleščenko, přichází Alexandru Osipov.
46'
První poločas nenabídl žádnou fotbalovou krásu, žádnou brankovou příležitost, žádnou branku, ale nabídl jednu červenou kartu, když po druhé žluté kartě byl v závěru poločasu vyloučen moldavský obránce Dinis Jeseanu. Druhý poločas by měl začínat cca v 18:32 hodin.
45'
45'
I druhá střela vyslaná z kopačky Daniela Lisu byla nepřesná.
44'
Jasper se provinil útočným faulem.
43'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Dinis Jeseanu (Moldavsko) za faul.
43'
Jesenau fauloval šlapákem Popova a to bude mít velké následky pro celou moldavskou reprezentaci.
43'
Kapitán Bulharska Antov se provinil faulem proti protihráči Virgiliu Postolačim.
42'
V útočné chvilce Moldavska nepřesně zakončoval po zemi mimo bulharskou branku Daniel Lisu.
41'
Sylvester Jasper se provinil útočným faulem v souboji s Gheorghe Brizaňjukem.
40'
Nepřesná kombinace Bulharů na levé straně hřiště vrací míč na moldavské kopačky.
38'
Ilja Grujev si v souboji vůči Nikitovi Motpanovi počínal nedovoleně za hranici fotbalových pravidel.
36'
Odpískaným faulem končí také souboj Velislav Vasilev vs. Daniel Dumbravanu.
34'
Žlutou kartu dostává Dinis Jeseanu (Moldavsko).
34'
Pronikající Sylvester Jasper byl zachycen na poslední chvíli pouze držícím protihráčem.
33'
Ani série tří bulharských rohových kopů v řadě za sebou nevedla k dosažení první branky tohoto utkání.
32'
Jasper bude rozehrávat rohový kop Bulharska.
31'
První půlhodina hry nepřinesla žádnou vyloženou brankovou příležitost, natož snad vstřelenou branku.
29'
Nepřesné zakončení mimo branku se nevyhlo ani agilnímu Sylvestru Jasperovi.
28'
Nikita Motpan byl nedovoleně atakován v osobním souboji Minčevem.
27'
Nepřesné zakončení zvolil útočník Martin Minčev.
27'
Blanuta se dostal v souboji do křížku s protihráčem Jasperem.
26'
Střelecký pokus MInčeva končí pouze u brankáře Agačiho, který opět jak je jeho zvykem drží nad vodou moldavské družstvo.
26'
Stojanov zakončoval nepřesně mimo moldavskou branku.
25'
Centr z přímého kopu vyboxoval rukavicemi do zámezí mimo hrací plochu brankář Agači.
24'
Žlutou kartu dostává Nicky Kleščenko (Moldavsko).
24'
Odvážný průnik kapitána Velentina Antova zastavil až nepěkným skluzem zezadu Kleščenko.
23'
Bulhaři nepůjčují soupeři téměř míč, ale kombinují převážně pouze ve středu hrací plochy.
21'
Obránce Jeseanu se nyní stal obětí útočného faulu útočníka Martina Minčeva, který hraje za Spartu Praha.
20'
Nepřesnou mušku měl při svém zakončení Sylvester Jasper.
19'
Virgiliu Postolači jen za cenu faulu zastavil krajního obránce Viktora Popova.
18'
Ani střelecký pokus Ilji Grujeva neskončil za zády zatím pozorného brankáře Agačiho.
17'
Útočným faulem se provinil Sylvester Jasper proti bránícímu Dinisovi Jeseanovi.
16'
Po rohovém kopu rozehraném Jasperem zakončoval Simeon Petrov, který však brankáře Agačiho nepřekonal.
15'
Centr Jaspera srazil jeden z obranců Moldavska pouze do boční sítě své branky – rohový kop pro Bulharsko.
14'
Kombinace Bulharska skončila před pokutovým územím soupeře kvůi špatnému zpracování míče.
13'
Moldavsko zatím kompaktně brání s čímž Bulhaři, kteří se snaží kombinovat mají velký problém ohledně přechodu přes zhuštěný střed hřiště.
11'
Kličkujícího Virgilia Postolačiho nedovoleně atakoval podkopnutím Velislav Vasilev.
10'
Prvních deset minut hry příliš fotbalové krásy nenabídlo.
9'
Vzdušný prostor ve středu hřiště zcela jasně ovládli bulharští hráči.
7'
Bulhaři sice sevřeli soupeře kolem jeho pokutového území, ale jejich kombinace nebyla z kategorie přesných.
5'
O chvíli později se faulu dopustil Daniel Lisu proti pronikajícímu Sylvestrovi Jasperovi.
3'
Nedovoleného zákroku se v osobním souboji dopustil útočník Moldavska Vladislav Blanuta proti bránícímu kapitánu bulharského výběru Valentinu Antonovovi.
1'

Bulharsko: Hristov – Stojanov, Černěv, Petrov, Popov – Grujev, Antov (C), Šopov – Vasilev, Minčev, Jasper.
Náhradníci: Nikolov – Dimitrov, Baurenski, Martin Petkov, Atanasov, Dičev, Mitkov, Angelov, Marin Petkov

Moldavsko: Agači (C) – Cojocari, Dumbravanu, Štefan, Jeseanu, Brinzaňjuk – Postolači, Motpan, Lisu, Klesčenko – Blanuta.
Náhradníci: Smalenea – Dolži, Osipov, Danilov, Pleško, Puščaš, Namolovan, Danu, Gaju.

Rozhodčí: Viljanen – Lamppu, Honkanen..
Bulharsko naopak nedokázalo potvrdit výhru z Moldavska a dostalo doma výprask od Walesu 0:4. Po povinném rozdrcení Gibrlataru nedokázali mládežníci Bulharska uspět v dvojboji se Švýcarskem a Nizozemskem.
Moldavsko podlehlo doma Bulharsku, následně dvakrát i venku. Nicméně doma vystrčilo pořádně zoubky a připsalo si dvě výhry shodně 1:0 (očekávanou) nad Gibraltarem, a (nečekanou) nad Walsem.
Velmi zajímavý duel skupiny E se odehraje v Sofii, kde Bulharsko U21 (5) přivítá soupeře z Moldavska (3). Bude to tzv. duel o šest bodů, jelikož soupeře dělí pouze bod v tabulce.