Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Rusko : Španělsko - 16. listopadu 2021   18:00

Rusko
Rusko
60' Ťukavin
1:0
(0:0)
Španělsko
Španělsko
Rusko
Borisko – Siljanov, Porchin, Kuzmičev, Stepanov – Maradišvili (57. Prucev), Muchin, Umjarov – Sevikjan (46. Suleimanov), Agalarov (58. Ťukavin, Chlusevič
Kamphuis – Schaap, Honig (NED)
Španělsko
Agirrezabala – Frances, Gaillamon, Fontan, Miranda – Sancet (69. Camello), Vencedor (46. Gragera Amado), Turrientes (53. Gracia), Gomez, Ruiz (83. Williams Arthuer), Lobete (46. Campos-Ansó)

Rusko vyhrává tento kvalifikační zápas těsně 1:0, trefil se Ťukavin po hodině hry. Španělsko si žádnou výraznější šanci nevypracovalo.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 7:1. Rohy: 9:1. Fauly: 16:11.
90+4'
90+4'
Za hosty zakončoval nyní Miranda. Jeho rána ale končí vedle branky. To byla podle všeho poslední akce.
90+4'
Probíhá poslední nastavená minuta, domácí tým míří za výhrou v tomto zápase.
90+2'
Suleimanov fauloval soupeře, rozehrávat tedy budou fotbalisté Španělska, jmenovitě Gragera Amedo.
90+1'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
89'
Žlutou kartu dostává Maksim Kuchin (Rusko). Domácí hráč dostává kartu po faulu na Huga Guillamóna.
88'
Španělsko se pokouší hrát aktivně, ale naráží na dobře hrající obranu Ruska.
88'
V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí reprezentace kontroluje hru a míří za výhrou v tomto zápase.
84'
Chlusevič to vzal na sebe, jeho rána z velké dálky končí vedle branky.
84'
Miranda nedokázal proměnit svou šanci, jeho rána končí vedle.
83'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Abel Ruiz, přichází Nicholas Williams Arthuer.
83'
Tjukavin to zkoušel zajímavě, ale nedokázal akci správně načasovat. Ofsajd.
80'
Deset minut hry zbývá z druhého poločasu. Domácí Rusko míří za výhrou v tomto zápase.
79'
Prucev centroval před branku, ale obrana si s jeho akcí poměrně snadno dokázala poradit.
77'
Prucev rozehrával volný kop, hostující obrana si s akcí dokázala poradit za cenu rohového kopu.
75'
Hostující celek se propracoval do zajímavé střelecké pozice, Sergio Gómez to vzal na sebe, ale jeho rána končí nad.
73'
Žlutou kartu dostává Timur Suleimanov (Rusko). Domácí hráč dostává žlutou kartu po faulu na Mirandu.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, Rusko vede zaslouženě o jednu branku a pokouší se své vedení navýšit.
69'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Oihan Sancet, přichází Sergio Camello.
68'
To už nyní ovšem neplatí. Suleimanov pálil, jeho pokus brankář
Agirrezabala Astulez vytáhl na rohový kop.
66'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
64'
Sergio Gómez rozehrával rohový kop Španělska, následně pálil Francés, jehož pokus byl zblokovaný.
63'
Žlutou kartu dostává Ivan Kuzmičev (Rusko).
60'
Rusko právě vstřelilo branku!
Nově příchozí hráč se prosazuje velmi rychle, Rusko jde do vedení, povedenou ránou se po Umjarově přihrávce prosazuje KONSTANTIN ŤUKAVIN.
59'
Domácí celek hraje aktivně, Chlusevič se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle.
58'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Gamid Agalarov, přichází Konstantin Ťukavin.
57'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Konstantin Maradišvili, přichází Danil Prucev.
57'
Domácí mohli nyní jít do vedení, ale Agalarov sice přeloboval brankáře, ale jeho zakončení se odrazila od břevna zpět do hry.
55'
Maradišvili rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale střelecký pokus Siljanova končí mimo.
53'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Benat Turrientes, přichází Francho Gracia.
52'
Rusko vybojovalo další rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
49'
Chlusevič se dostal do zakončení, ale jeho pokus kryje brankář Španělska.
47'
Domácí fotbalisté vybojovali rohový kop, ale k ohrožení branky nyní nedošlo. Obrana si poradila.
46'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Edgar Sevikjan, přichází Timur Suleimanov.
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Unai Vencedor Paris, přichází Jose Gragera Amado.
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Julen Lobete, přichází Gaspar Campos-Ansó.
46'
45+2'
45+2'
Žlutou kartu dostává Vendecor Paris (Španělsko).
45+1'
Jednu minutu uvidíme navíc.
45'
Sevikjan to zkoušel individuálně, dvakrát pálil, ale oba jeho pokusy byly zblokované.
45'
Nastala poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
Domácí to vzali na sebe, ale pokus Maradišviliho končí vedle branky. Přesněji vysoko nad.
43'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
41'
Žlutou kartu dostává Danil Stepanov (Rusko). Domácí hráč vidí žlutou kartu za faul na Sergia Gómeze.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, tvrdých zákroků přibývá, sudí dává karty.
38'
Žlutou kartu dostává Gamid Agalarov (Rusko). Hostující hráč, který byl faulovaný, ukazuje, že bude potřebovat střídat.
37'
Agalarov se dostal do problémů a nezbylo mu nic jiného než faulovat soupeře.
34'
Žlutou kartu dostává Konstantin Maradišvili (Rusko). Domácí hráč hodně důrazně dohrál soupeře, Turrientes upadl k zemi.
34'
Žlutou kartu dostává Benat Turrientes (Španělsko).
34'
Domácí Muchin to vzal na sebe, jeho rána končí však výrazně vedle.
33'
Sergio Gómez fauloval soupeře, Stepanov odnesl jeho důraznou hru.
32'
Nyní to domácí sehráli už přesněji, ale zakončení Umjarova z velké dálky v pohodě kryje brankář.
31'
Po rychlé akci zakončoval hlavou domácí Stepanov. Jeho rána končí vedle branky.
30'
Během úvodní půlhodiny hrají velmi dobře fotbalisté Ruska. Jsou aktivnější, dostávají se do zakončení, ale na nějakou výraznější gólovou šanci čekáme.
28'
Rusko nyní rozehrávalo rohový kop. Sevikjan centroval před branku, zakončoval Siljanov, ale jeho pokus celkem snadno zastavil brankář Agirrezabala Astulez.
26'
Fontan Mondragon fauloval Agalarova, další faul na straně španělského národního týmu.
25'
Do souboje se dostali Stepanov a Sancat. Domácí fotbalista fauloval.
Maradišvili zakončoval z bezprostřední blízkosti, jeho pokus kryje hostující brankář.
23'
Sancet fauloval stejného domácího hráče, a tak u míče zůstane aktivněji hrající Rusko.
20'
Dvacet minut hry je pryč, sledujeme velkou fotbalovou bitvu, která se hraje hodně takticky. Ani jeden celek nechce chybovat.
20'
Vencedor Paris fauloval v osobním souboji soupeře. Maradišvili byl tím, koho nešetrně atakoval. Míč pro domácí,
17'
Dobrá akce Španělska. Abel Ruiz se po centru spoluhráče dostal do střelecké pozice. Jeho zakončení hlavou vytáhl brankář Borisko.
15'
Hosté rozehrávali volný kop z dobré pozice, míč se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit. Fontan Mondragon zblokoval střelecký pokus soupeře.
14'
První domácí střela na branku, zakončoval po rychlé akci Agalarov. Jeho ránu kryje brankář Agirrezabala Astulez.
13'
Hugo Guillamón fauloval v souboji soupeře, Agalarov byl tím, koho nedovoleně poslal k zemi.
10'
Úvodních deset minut hry je pryč, sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušky a fanynky bavit. Rusko má převahu, ale zatím na výraznější šanci čeká.
8'
Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme kladnou část zápasu.
6'
Domácí budou rozehrávat rohový kop, Maradišvili odcentroval před branku, ale míč v pohodě získal hostující brankář.
4'
Rusko se v úvodu zápasu aktivnější, a tak si obrana soupeře musela poradit s dalším pokusem. Španělsko přeneslo míč do bezpečí.
3'
Domácí v červeném hrající fotbalisté vstoupili do zápasu aktivněji, nyní pálil Sevikjan, jehož pokus ale končí nad brankou. Agirrezabala zasahovat nemusel, a tak odkopává od své branky.
1'
Alejandro Francés si počínal nedovoleně, a tak fauloval soupeře. Chlusevič byl nad jeho schopnosti.
1'

Rusko: Borisko – Siljanov, Porchin, Kuzmičev, Stepanov – Maradišvili, Muchin, Umjarov – Sevikjan, Agalarov, Chlusevič
Náhradníci: Budačev – Boženov, Černikov, Ignatov, Josfifov, Karmajev, Prucev, Sulejmakov, Tjukavin

Španělsko: Agirrezabala – Frances, Gaillamon, Fontan, Miranda – Sancet, Vencedor, Turrientes, Gomez, Ruiz, Lobete
Náhradníci: Ayesa – Camello, Campos, Gomez V., Gragera, Karrikaburu, Sanchez, Serrano, Williams

Rozhodčí: Kamphuis – Schaap, Honig (NED).
Poslední vzájemný zápas v září vyhrálo Španělsko 4:1.
Rusko z úvodních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Skóre má 14:4 a získalo 12 bodů. Poradilo si s Maltou 6:0, Severním Irskem 1:0, Litvou 3:0 a Slovenskem 3:0.
Španělsko vede skupinu C, z úvodních pěti zápasů vyhrálo všechny a skóre má 17:3. Poradilo si s s Ruskem 4:1, Litvou 2:0, Slovenskem 3:2, Severním Irskem 3:0 a a Maltou 5:0.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mládežnického fotbalu. V tomto kvalifikačním zápase ME U21 proti sobě nastoupí Rusko a Španělsko.