Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  San Marino : Německo - 2. září 2021   19:00

San Marino
San Marino
0:6
(0:5)
Německo
Německo
4' Krauss   • 19' Burkardt   • 39' Moukoko   • 41' Moukoko   • 43' Burkardt   • 67' Leweling
San Marino
Colombo – Nanni, Moretti (C), Tomassini, Franciosi – Matteoni (75. Santi F.)– Cecchetti (88. Toccaceli), Ciacci, Dolcini (46. Rastelli), Contadini (46. Santi S.) – Pancotti (75. Pasolini).
I. O. Kristjansson – B. Sigurdarson, J. Gudmundsson (všichni ISL)
Stadio Olimpico di Serravalle (Serravalle).
Německo
Mantl – Massimo, Thiaw (46. Bauer), Mai (46. Bella Kotchap), Katterbach – Stiller (46. Leweling), Kauss – Burkardt (C) (73. Shuranov), Appelkamp, Becker – Moukoko (73. Königsdörffer).

Díky za pozornost, mějte fajn večer.
Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 0:13. Střely mimo: 1:5. Rohy: 0:10. Fauly: 10:7.
Druhá půle už byla na branky o poznání skromnější, favorit vstřelil už jen jedinou. Přesto si dnes zastřílel a vyhrál rozdílem šesti zásahů, díky čemuž se raduje z naprosto zasloužené výhry. Navíc, jeho brankář se musel hodně nudit, nešla na něj jediná střela.
90+4'
90+4'
V samém závěru ještě dostává žlutou kartu Tomassini (San Marino).
90+2'
Němci si jdou ještě pro sedmý zářez, ale domácí úspěšně odráží jejich útočnou snahu.
90+1'
Nastavují se ještě tři minuty. Upřímně nechápu proč.
90'
Hodně riskantní malá domů v podání domácích, do šance se dostal Königsdörffer, ale jeho střela byla zablokována.
89'
Leweling se málem radoval ze svého druhého zásahu, ale jeho zakončení z bezprostřední blízkosti vyrazil výtečným zákrokem Colombo.
88'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Cecchetti, přichází Toccaceli.
87'
Ve středovém kruhu leží jeden z domácích fotbalistů, jmenovitě Cecchetti.
85'
Königsdörffer se do šance nakonec nedostal, neboť v rozhodujícím momentu o balón přišel.
83'
Útočná akce Němců končí, neboť Becker fauloval. Kartu nevidí.
82'
Situace se otáčí a vhazovat bude domácí mužstvo.
82'
Zblokovaná přihrávka přináší hostům aut.
81'
Žlutou kartu dostává Rastelli (San Marino), který zatáhl soupeře za dres.
79'
Na trávníku zůstává ležet jeden z hráčů San Marina a žádá si ošetření.
78'
colombo rychle vyběhl z brány a míč uklidil do bezpečí své náruče.
77'
Domácím se nepovedlo udržet míč na hrací ploše, soupeř bude vhazovat.
75'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Matteoni, přichází Santi F..
75'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Pancotti, přichází Pasolini.
73'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Moukoko, přichází Königsdörffer.
73'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Burkardt, přichází Shuranov.
72'
Pěknou souhru Němců zakončoval Katterbach přihrávkou z levé strany před bránu, ale ta byla zblokována.
71'
Domácí nebyli daleko od čestného úspěchu, na letící balón si nabíhal Franciosi, o malinký kousek balón před bránou hostů netrefil.
69'
Žlutou kartu dostává Pancotti (San Marino).
67'
Německo právě vstřelilo branku!
Teď už se JAMIE LEWELING může radovat. S míčem naběhl do pokutového území, kde se zbavil bránícího soupeře a střelou lehce nad zemí překonal padajícího gólmana, který očekával zakončení na opačnou stranu.
66'
Moukoko pálil z dálky příliš mimo, Colombo mohl zůstat v klidu.
65'
Leweling si udělal prostor v pokutovém území a vystřelil kousek za jeho hranicí, ale mířil jen do protihráče.
63'
Hra se zklidnila, hosté v klidu hájí svůj pětigólový náskok a do šanci se moc nedostávají.
59'
Moukoko střílel z dálky mimo soupeřovu bránu. Colombo bude rozehrávat.
56'
Colombo teď možná sám ani nevěděl, jak se mu povedlo střelu protihráče pravou nohou vyrazit. Díky tomu zabránil šestému zásahu hostů.
54'
Žlutou kartu dostává Ciacci (San Marino).
54'
Domácí po chybě soupeře v rozehrávce vyrazili do přečíslení tři na dva, Cecchetti však místo přihrávky sóloval a nakonec vůbec nezakončil.
51'
Další faul na domácí straně, San Marino se bude muset bránit.
48'
Žlutou kartu dostává Matteoni (San Marino).
46'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Dolcini, přichází Rastelli.
46'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Contadini, přichází Santi S..
46'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Mai, přichází Bella Kotchap.
46'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Thiaw, přichází Bauer.
46'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Stiller, přichází Leweling.
46'
Zápas jde zatím dle předpokladů. Domácí inkasovali první branku už ve 4. minutě, pak vzdorovali další čtvrt hodinu, než inkasovali podruhé. Favorit si však gólovou smršť nechal až na závěr první půle, kdy se během čtyř minut prosadil třikrát a ještě před odchodem do kabin stihl fotbalovému trpaslíkovi nadělit potupného bůra. Uvidíme, jak bude Německo ke svému soupeři shovívavé a kolik branek mu nakonec nadělí, každopádně o vítězi už nyní nemůže být pochyb.
45+2'
45+1'
Nastavuje se ještě minuta.
45'
Krauss v dobré příležitosti střílel jen do připraveného Colomba, kterému se povedlo balón vyrazit.
44'
Burkardt se dostával do další možnost, ale zastavil jej naštěstí pro domácí ofsajd.
43'
Tak teď se německý mančaft opravdu rozstřílel. Stiller našel přihrávkou na penaltový puntík JONATHANA BURKARDTA, který střílel z otočky do protipohybu brankáře a míč poslal do pravého dolního rohu brány. Colombo neměl šanci.
41'
YOUSSOUFA MOUKOKO přidává o chvíli později další zářez. Domácím tentokrát vůbec nevyšla ofsajdová past, hráč s číslem jedenáct na dresu svou první šanci ještě nevyužil, když jeho střelu gólman vyrazil, ovšem dostal se ještě k dorážce a trochu se štěstím poslal míč obloučkem z ostrého úhlu do brány. Tomassini mohl míč zastavit, ale nepovedlo se mu to.
39'
Teď už se Němci radují. Menší nedorozumění v domácí obraně s brankářem využil hostující kapitán, který udělal vyběhnutému gólmanovi kličku a přihrál před jeho úplně prázdnou bránu, kam naběhl YOUSSOUFA MOUKOKO, jenž měl už snadnou práci.
38'
Další ofsajd a opět v něm chycen Moukoko.
38'
Dobrá šance hostů zůstává nevyužita, Massimo zavedl míč do útoku, přihrál jej na levou stranu Kraussovi, jehož rána však letí vysoko nad.
35'
Další ofsajd německého týmu, provinil se Massimo.
34'
Stejný hráč se o minutu později zkoušel prokličkovat v pokutovém území do zakončení, to se mu nepovedlo, neboť skončil po ataku protihráče na trávě, penalta se ale nepíská.
33'
Moukoko si nepohlídal postavení a byl chycen do těsného ofsajdu.
31'
Massimo centroval z pravého křídla, ale žádný z jeho spoluhráčů se k hlavičce nedostal.
30'
U míče hostující celek, který hledá cestu k soupeřově bráně.
28'
Další střelecký pokus Němců, z levé strany mířil na vzdálenější tyč Katterbach, ale míč končí vedle. Zřejmě jej tečoval domácí hráč, neboť následuje roh.
26'
Burkardt střílel přes obránce a jen těsně minul vzdálenější tyč. Nechybělo moc, aby se hosté radovali potřetí.
25'
Massimovu nebezpečnou střelu vyráží Colombo mimo svou svatyni, bude to roh.
23'
Jasný faul v podání Maie, který možná může být i rád, že nevidí žlutou kartu.
21'
Appelkamp málem zvýšil na 3:0, ale ve velké šanci mířil pouze do boční sítě domácí svatyně. San Marino mělo štěstí.
19'
Favorit vede už o dva góly. Appelkamp poslal pěknou přihrávku svému spoluhráči, JONATHAN BURKARDT se poté dostal až před brankáře, kterého překonal střelou do vzdálenějšího rohu brány.
17'
Colombo nedokázal vyboxovat míč úplně dobře, ale vzápětí byl pískán faul ve prospěch jeho mužstva, které tak může v klidu rozehrávat.
17'
Odražený míč končí mimo hřiště a Němci to zkusí znovu.
16'
V pokutovém území upadl jeden z hráčů západoevropské země, bude to ale jen další roh.
14'
Domácí nedokázali odehrát míč do bezpečí a málem za to byli biti. V poslední chvíli se jim povedlo poslat balón aspoň do zámezí, pročež budou čelit rohovému kopu.
12'
Krauss mohl vsítit druhou branku, ve velké šanci střílel tvrdě jen do míst, kde stál připravený Colombo, jenž dobrým zákrokem balón vyrazil.
12'
Zahraje si i Mantl, jenž po malé domů rozehrává na krátko. Moc práce dnes mít určitě nebude.
11'
Němcům se teď nepovedlo projít přes zahuštěnou obranu protivníka, pro míč musí na svoji polovinu.
9'
Další nepřesný pas v podání hráčů favorita, Colombo si vyběhl pro balón a uklidnil hru.
7'
Massimo načasoval špatně svoji přízemní přihrávku z pravé strany, míč skončil jen u připraveného gólmana.
6'
Hosté vědí, že mají čas a v klidu si přihrávají u středové čáry.
4'
Na první gól se dlouho čekat nemuselo. Nejprve v dobré šanci selhal Moukoko, který si v pokutovém území udělal místo, ale střílel jen do protihráče. K odraženému balónu ale přiběhl TOM KRAUSS a parádní střelou do břevna, od kterého se míč odrazil do brány, nedal Colombovi žádnou šanci.
3'
Domácí vhazovali aut, ale bylo to z jejich strany hodně nepovedené a špatně vyřešené. Rozehrává tak Německo.
2'
Brankář outsidera musel nyní ven z pokutového území, balón se mu povedlo odehrát do bezpečí včas.
2'
Pro vysoký centr si vyběhl gólman San Marina a uklidil jej do rukavic.
1'
Hosté se hned po úvodním výkopu vydali do útoku, na levém křídle si vynutili faul a domácí se musí mít na pozoru.
1'

San Marino: Colombo – Nanni, Moretti (C), Tomassini, Franciosi – Matteoni – Cecchetti, Ciacci, Dolcini, Contadini – Pancotti.
Náhradníci: De Angelis – Santi F., Pasquinelli, Valentini, Rastelli, Pasolini, Toccaceli, Santi S.

Německo: Mantl – Massimo, Thiaw, Mai, Katterbach – Stiller, Kauss – Burkardt (C), Appelkamp, Becker – Moukoko.
Náhradníci: Philipp – Bella Kotchap, Königsdörffer, John, Bauer, Leweling, Mbom, Shuranov, Ludewig.

Rozhodčí: I. O. Kristjansson – B. Sigurdarson, J. Gudmundsson (všichni ISL).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.