Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů.
A máme tu konec utkání. Italové ani po poločase neubrali na svém tempu a zásluhou jim byla druhá branka až v nastavení, kdy se po rohovém kopu trefil Peluso. Italové si tak po remíze s Bulharskem připisují do tabulky 3 body. Malta zůstává v tabulce na poslední pozici bez zisku bodu.
90+2
Itálie právě vstřelila branku!
Tak se Italové přeci jen dočkali druhé branky! Rohový kop rozehrál Pirlo přímo na hlavu PELUSA, který neměl problém poslat míč za záda bezmocného Hogga.
90+1
Do obrovské šance se dostal Pazzini, který se snažil přehodit golmana, ten jeho pokus vytěsnil na roh.
90
Rozhodčí nastaví v druhé půli tři minuty.
89
Z následného rohového kopu se do zakončení dostal Pazzini, mířil ale nad branku.
88
Jeden z obránců odehrál míč na roh před Insignem.
86
Andrea Pirlo zahrál rohový kop přímo na hlavu Nocerina, který ale trestuhodně minil branku soupeře.
85
Podruhé střídá druhá strana, hřiště opouští Muscat, nahrazuje ho Camilleri.
82
V rámci svého posledního střídání stáhl trenér Itálie střelce úvodní branky Destreho, toho na posledních pár minut nahradí Giovinco.
81
Další centr do vápna odvrátil na rohový kop Agius.
80
Pirlo doslova čechral míč na hlavu Insigneho, u míče byl ale první Hogg a boxuje míč do autu.
78
K odraženému balonu se jako první dostal Cassani, který se nijak nerozmýšlel a poslal míč na branku, střelu ale zblokovala obrana.
76
Pazziniho střela se mezi tři tyče nevešla.
75
Za nasimulovaný pád dostal zaslouženě žlutou kartu Cohen.
73
Dvakrát teď zakončoval Barzagli, jeho první střelu vyrazil obránce, z následné dorážky přestřelil branku.
71
Schembri obdržel žlutou kartu za faul na Insigneho.
70
V té samé minutě střídá i Malta. Hřiště opouští Bogdanovič, vystřídá jej Cohen.
70
Druhou změnu v sestavě udělal kouč Itálie, Osvalda nahradil Pazziny.
67
Nádhernou kombinaci Italů zakončoval střelou z vápna Marchisio, v nadějné pozici ale branku minul.
65
Insigne je po svém příchodu velmi aktivní, prudkou přihrávku do vápna sice zpracoval, ale posléze si míč až moc předkopl a s poklidem mu jej vzal Hogg.
62
Itálie teď vytváří na hosty velký tlak. Ke střele z halfvoleje se dostal Nocerino, ta však byla zblokovaná pohotovou obranou.
61
Střelou z pětadvaceti metrů se prezentoval Dimech, mířil ale nepřesně.
60
Insigne se protáhl kolem dvou obránců do vápna, poslední kličku si ale udělal příliš dlouhou a míč sebral Hogg.
58
Po menším ošetření je zpět na nohou a hra může pokračovat.
57
V obrovské šanci se ocitl Nocerino, který se sám před golmanem poslal míč doprostřed branky a Hogg vytáhl skvělý zákrok a míč vyrazil, při čemž se ale zranil a je ošetřován.
56
Hráč Malty Muscat dostal žlutou kartu za výroky směrem k rozhodčímu.
55
Peluso centroval z levé strany a míč se nebezpečě točil do branky, nakonec ale skončil na síti Hoggovy branky.
52
Centr Insigneho z levé strany nenašel žádného adresáta a končí v zámezí.
50
Nový muž na hřišti Insigne se prezentoval dobrým centrem, který ale hostující bek odhlavičkoval přímo k Osvaldovi, jehož lehká střela nenadělala Hoggovi žádné starosti.
48
Ten ale pro hostující Maltu nepředstavoval žádné nebezpečí.
47
Hned v úvodu druhého poločasu vybojoval Destro rohový kop.
46
Do druhého poločasu již nenastoupil Diamanti, na hrací ploše jej nahradil Insigne.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:46
Rozhodčí nenastavil v prvním poločase ani minutu. Úvodních 45 minut bylo jasně v režii domácích Italů, kteří šli už v páté minutě do vedení zásluhou Destreho. Domácí fotbalisté nepustili svého soupeře do žádné vážnější šance, naopak sami několikrát ohrozili branku Hogga, uvidíme, jestli v druhém poločase přidaj i další góly.
44
Po střetu Destra s Agiusem se Italové dožadovali penalty, rozhodčí však zůstal ledově chladným a hraje se dál.
42
Po rohu rozehraném na krátko se ke střele dostal Diamanti, mířil však velmi nepřesně.
41
Centr na Destra byl až příliš dlouhý a míč končí v zámezí.
40
V další šanci se v offsidu vyskytl Destro.
39
Přímý kop rozehrával Pirlo, který bez přemýšlení poslal míč hodně nad branku.
38
Zhruba 35 metrů před brankou byl Diamanti zatáhnut za dres Sciberrasem.
36
Z velké dálky napřáhl Bonucci, jeho přízemní střele ale scházela přesnost, Hogg může být v klidu.
34
Z následného rohového kopu nic nebylo, protože se nedovoleným způsobem provinil Agius.
33
Bogdanovič nahrával z pravé strany do středu na úplně volného Briffu, který vystřelil z 25 metrů, Buffon musel míč směřující pod břevno vyrážet na roh!
31
Kousek za půlkou byl při kličce faulován Diamanti.
30
Střelu na branku si připíší také hosté z Malty, Mifsud však mířil nepřesně a míč končí nad brankou Buffona.
27
Střelec první branky Destr se dostal k míči u rohového praporku a chystal se centrovat, centr ale skvělým skluzem zblokoval Borg tak šikovně, že se bude kopat od branky Hogga.
25
Ve středu hřiště byl faulován Diamanti Briffou, vše se ale obešlo bez žlutého napomínání.
24
Osvaldo si svkěle narazil s Pelusem a dostal se do zakončení, naštěstí pro hosty byla jeho střela zblokována.
21
Další rohový kop Italů odkopl do bezpečí Agius. Italové vytvářejí ohromný tlak na hostující obranu.
20
Dlouhý pas do vápna špatně zpracoval Nocerino a i s míček doputoval za brankovou čáru.
18
Tři rohové kopy po sobě teď zahrávali Italové, ani z jednoho se jim ale nepodařilo vytvořit si nějakou slibnou šanci.
17
Osvaldo dostal nádherný míč do běhu, dostal se až do vápna a prokličkoval se mezi dvěma obránci Malty, nakone ale jeden z nich stihl ještě Osvaldovu střelu zblokovat na rohový kop!
15
Do šance se dostali i hosté, Muscat zatáhl míč po levé straně, jeho centr ale domácí obrana odkopla daleko od svatyně Buffona.
13
Z následného rohového kopu hlavičkoval mimo Osvaldo. Itálie teď hodně tlačí Maltu, ta se jen horko těžko brání!
13
Destro je v úvodu velmi aktivní, jeho průnik do šestnáctky soupeře zastavil až Agius, který mu míč ukopl těsně před střelbou na roh.
12
Přímý kop zahrával Pirlo, který nádhernou střelou pod břevno pořádně protáhl Hogga, který vyrazil míč na rohový kop!
11
Cassani pelášil po pravé straně do vápna, těsně před ním ho ale zatahal za dres Borg a je z toho přímý kop ze slibné pozice!
10
Peluso se vydal na útočný výlet, jeho sólo však před vápnem zastavil jeden z hostujících obránců.
7
Marchisio se pokoušel napodobit Bonucciho dlouhým pasem, míč z jeho kopačky však hostující obranu nepřeletěl.
5
Itálové jdou dle očekávání do vedení! Bonucci poslal nádherný pas na DESTREHO za obranu, který poslal míč podél vybíhajícího brankáře.
5
Slabá hlavička Bogdanoviče neudělal žádný problém Buffonovi.
3
Schembri na útočné polovině fauloval Pirla.
2
Hosté si zatím ani nesáhli na balon, Italové ovšem kombinují pouze ve středu hřiště.
1

Itálie: Buffon - Peluso, Cassani, Marchisio, Osvaldo, Barzagli, Bonucci, Destro, Pirlo, Diamanti, Nocerino

Malta: Hogg - Muscat, Sciberras, Agius, Dimech, Bogdanovič, Briffa, Mifsud, Herrera, Borg, Schembri

Rozhodčí: Antti Munukka (Finsko).
Oba celky již nastupují na hrací plochu, domácí Itálie v modrém, fotbalisté z Malty pro dnešek zvolili bílo-červenou. Utkání za malý okamžik začne.
Malta je v naší skupině jediný tým, který v prvním duelu nezískal ani bod. Utkání prvního kola prohráli Malťané doma těsně s Arménií v poměru 0:1. Dnes to budou mít ale proti silné Itálii o poznání složitější.
Přeji krásný den při sledování onlajn přenosu 2.kola kvalifikace na Mistrovství světa 2014 konaném v Brazílii mezi Itálií a Maltou. Jasným favoritem dnešního utkání bude jednoznačně tým z Itálie. Ta však kvalifikaci nezačala úplně podle svých představ. Ve skupině, v níž je i Česká republika remízovala v prvním zápase s Bulharskem 2:2. Tuto ztrátu budou tak Italové chtít zajisté napravit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.