Rozhodčí Studer ukončil utkání, ve kterém si ruský tým hravě poradil s domácím Lucemburskem a po výhře 0:4 se stále drží na první příčce skupiny F. Ruský tým si zařídil výhru již v prvním poločase, kdy se trefili Samedov, Faizulin a Glushakov. Čtvrtou branku pak přidal v 73. minutě Kerzhakov, který mě dnes svým výkonem velice potěšil. Největší šanci domácích vychytal v 93. minutě Akinfeev. Trenér Ruska Capello může být s výkonem hráčů spokojen.
93
Po rohovém kopu domácích předvádí skvělý zákrok brankář Akinfeev!
92
Rohový kop pro domácí!
90
Rozhodčí Studer nastavuje tři minuty.
86
I ruský tým provádí poslední střídání. Na hřiště přišel Schennikov.
85
Zápas se dohrává v poklidném tempu, ruský tým kontroluje hru.
82
Na hřiště vběhl fanoušek, který zpestřil večerní program honičkou s ochrankou.
80
Ostrou střelu Shirokova zablokoval jeden z domácích obránců.
79
Lucembursko se nyní nemůže vymanit z tlaku ruského týmu.
78
Rusko zahrává rohový kop.
75
Lucembursko využívá poslední možnost střídání.
73
Rusko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ALEXANDER KERZHAKOV, který si dokázal poradit s centrem z levé strany a poslal míč za bezmocného brankáře. Skóre zápasu je 0:4.
73
Rusko se hnalo do další akce, Bystrov však nestačil na tři protihráče.
71
K životu se probouzí i domácí publikum, které by si určitě přálo branku!
70
Po chybě v rozehrávce domácího mužstva mohli hosté opět zahrozit. Naštěstí pro domácí byli tentokrát i hosté nepřesní.
67
První krásná akce Lucemburska. Bensi nasadil ruskému obránci jesličky a dokázal nebezpečně odcentrovat do pokutového území. Akce však skončila bez branky.
65
Capello stahuje Zhirkova, přichází Bystrov.
62
Trenér Lucemburska Holtz sahá ke druhé změně. Na hřiště se podívá Bastos.
61
Kerzhakov se ocitl sám před bránou! Jeho hlavička však neměla směr, ani razanci.
58
Lucembursko zahrává rohový kop. K odraženému balonu se dostává Bensi, jeho střela však míří vysoko nad.
56
Hráči Lucemburska mají obrovský problém s rozehrávkou a každý jejich míč končí na ruských kopačkách.
55
Obrovská šance ruského týmu, po akci Kerzhakova.
49
Ruská akce zastavena kvůli ofsajdu.
46
I Capello sáhl k první změně. Na hřiště se podívá Yuri Zhirkov. Tento ostřílený borec oblékal například i dres FC Chelsea.
46
Hráči přichází na hrací plochu, druhý poločas začne co nevidět.
Držení míče: 48% – 52%.
Střely celkem: 2 – 8.
První poločas skončil. Ruský tým plní roli favorita, když se po brankách Samedova, Faizulina a Glushakova dostal do vedení 0:3. Druhý poločas začne přibližně ve 21:40.
46
Autorem branky je DENIS GLUSHAKOV. Glushakov se ocitl sám před brankářem a chladnokrevně zakončil přízemní střelou.
45
Se střelou Samedova si v klidu poradil Joubert.
Střely celkem: 1 – 7.
44
Další útočná akce skončila na kopačkách Kokorina.
43
Ruský tým zahrává standartní situaci v blízkosti branky Jouberta.
39
Autorem branky je VIKTOR FAIZULIN. Asistence: Roman Shirokov. Krásná útočná akce.
36
Akci Lucemburska přerušil na půlící čáře Kokorin pomocí faulu.
32
David Turpel opustil hřiště kvůli zranění nahradil ho Ben Payal.
31
Ruský tým opět zahrozil, z levé strany centroval Kerzhakov.
30
Držení míče: Lucembursko 31%, Rusko 69%.
26
Ruský tým má obrovský tlak.
23
Lucembursko zahrává rohový kop, ze kterého následuje další ruský protiútok.
21
Běží 21. minuta a situace na hřišti je stále stejná. Míč na kopačkách ruských hráčů.
17
Po rohovém kopu se do protiútoku hnal Kerzhakov, byl však zastaven nedovoleným způsobem. Provinil se Alves Da Mota.
16
Lucembursko se dostalo na polovinu soupeře a vybojovalo rohový kop.
13
Ruský tým stupňuje svůj tlak a zahrává svůj první rohový kop.
10
Autorem branky je SAMEDOV ALEXANDR.
8
Ruský tým předvádí pohlednou kombinaci na polovině soupeře, střela Kerzhakova šla však nad.
5
Zápas začal opatrně a obě strany se střídají v držení míče.
1
Zápas bude co nevidět zahájen.

Lucembursko: Joubert – Mutsch, Philipps, Gerson, Jänisch, Bensi, Laterza, Jans, Alves Da Mota, Luisi, Turpel
Náhradníci: Delgado, Hoffmann, Malget, Peters, Martino, Bastos, Payal, Oberweis, Deville, May

Rusko: Akinfeev – Berezutski, Granat, Kozlov, Kombarov, Samedov, Shirokov, Faizulin, Glushakov, Kerzhakov, Kokorin
Náhradníci: Schennikov, Ryazantsev, Zhirkov, Berezutski, Denisov, Ryzhikov, Bystrov, Smolov, Makeev, Smolnikov, Mamaev

Rozhodčí: Studer – Pozzi, Josipovic.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Před námi je další reprezentační přestávka a s ní i další zápasy kvalifikace na MS 2014 v Brazílii. Budeme sledovat zápas skupiny F mezi Lucemburskem a Ruskem. Jasným favoritem je Rusko.

Lucembursko
Tento fotbalový trpaslík je s šesti body na pátém místě skupiny F. Skóre 7:19 vypovídá o špatné obraně, takže se můžeme těšit na spoustu branek.

Rusko
Ruský tým vévodí skupině F. Na svém kontě má osmnáct bodů a patnáct vstřelených branek. Uvidíme, zda ruský tým dokáže vybojovat tři povinné body a upevnit si tak pozici na první příčce. V zápase by neměli chybět hráči jako Širokov, Bystrov, Žirkov nebo snajpr Keržakov.

Vzájemné zápasy
Týmy se utkali celkem třikrát. Třikrát zvítězil tým Ruska. 4:1, 5:1 a 0:4. Máme se na co těšit!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.