Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Chorvatsko : Rusko - 14. listopadu 2021   15:00

Chorvatsko
Chorvatsko
81' Kudrjašov(vl.)
1:0
(0:0)
Rusko
Rusko
Chorvatsko
Grbić – Juranović (75. Brekalo), Lovren, Gvardiol, Sosa – Modrić (C), Brozović, Pašalić (75. Livaja) – Vlašić (58. B. Petković), Kramarić (86. Stanišić), Perišić.
Makkelie – Steegstra, de Vries (NED)
Stadion Poljud, Split
30 257 diváků
Rusko
Safonov – V. Karavajev, Divejev, Džikija (C), Kudrjašov – Da. Fomin (80. Glebov), Barinov, Golovin (56. Čisťakov) – Ionov (56. Zobnin), Smolov (56. A. Zabolotnyj), Z. Bakajev (78. Mostovoj).

To je ode mě z tohoto zápasu všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek neděle.

Fauly: 13:9.
Chorvaté tedy zvítězili v kvalifikační skupině H a postupují na MS 2022 se ziskem 23 bodů. Druhé Rusko má o bod méně a čeká ho baráž. Třetí končí Slovensko (14 bodů), které v souběžné hraném zápase rozdrtilo Maltu 6:0. Čtvrté Slovinsko má také 14 bodů a ve svém posledním zápase vyhrálo doma nad Kyprem 2:1. Pátý Kypr a šestá Malta mají po 5 bodech.
Druhý poločas na těžkém terénu plném louží a v ještě silnejším dešti, než jaký padal v prvním poločase, byl obrazem hry pokračováním prvního dějství. Chorvaté měli drtivý tlak na ruskou obranu, která se bránila v hlubokém obranném bloku. I ve druhém dějství ale dopláceli Chorvaté na nepřesnou koncovku a ze svých příležitostí nedokázali vytěžit vytouženou branku. Ta ale přece jen přišla, protože ji za Chorvaty vstřelil ruský obránce Fjodor Kudrjašov, jenž si srazil v 81. minutě do vlastní branky centr Sosy z levého křídla. Rusové se až po inkasované brance pustili do útočení, ze své zoufalé snahy o vyrovnání si ale žádnou vyloženou příležitost nevytvořili. Sborná za celý zápas branku Chorvatska téměř neohrozila a na útočné polovině se objevovala jen sporadicky, o přímý postup na MS ale přišla zřejmě nejkrutějším možným způsobem – vlastním gólem, který rozhodl klíčový zápas kvalifikace.
90+5'
90+4'
Chorvaté opět dostali míč na útočnou polovinu a navíc vybojovali rohový kop. To je zřejmě konec nadějí Ruska na body z dnešního zápasu.
90+3'
Žlutou kartu za zdržování hry při odkopu od své branky dostává brankář Ivo Grbić (Chorvatsko).
90+3'
Karavajevovi se otevřel před chorvatskou šestnáctkou prostor na střelu, který využil. Jeho tvrdá rána skončila těsně nad břevnem Grbićovy branky.
90+2'
Stanišić se prokličkoval z levého křídla k ruské šestnáctce, před kterou posunul míč na pravou stranu na Brekala. Ten nacentroval nepřesně a možný protiútok Rusů taktickým faulem zastavil Perišić.
90+1'
Nákop Džikiji do šestnáctky sklepl hlavou Sosa ke svému brankáři Grbićovi. Ten vykopl míč co nejdále od své branky.
90'
Bude se hrát ještě čtyři minuty.
90'
Žlutou kartu za podražení Glebova ve středu pole dostává Marko Livaja (Chorvatsko).
88'
Modrićův centr zhruba na penaltový bod chytil vybíhající brankář sborné Safonov. Ten pak hned vykopl míč na útočnou polovinu, kde ho jeho spoluhráči ve vzduchu vybojovali.
87'
Chorvaté získali míč a dostali ho na útočnou polovinu. Tam po faulu Džikiji navíc získali přímý kop, s jehož rozehrávkou kapitán domácích Modrić vůbec nespěchá.
86'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Josip Stanišić.
85'
Mostovoj rozehrál přímý kop z pravé strany útočné poloviny centrem do šestnáctky, ten ale vyboxoval do bezpečí domácí brankář Grbić. Chorvaté budou střídat.
84'
Obrázek hry se po chorvatské brance okamžitě změnil. Týmem, který tlačí soupeře do obrany, jsou teď Rusové a Chorvaté jen odkopávají centry do vlastní šestnáctky.
83'
Rusové se okamžitě vrhli do útoku. Jejich postupný útok skončil centrem Mostového zleva, jenž chytil chorvatský brankář Grbić.
81'
Chorvatsko právě vstřelilo branku!
Chorvaté se konečně dočkali odměny za svůj obrovský tlak a dostávají se do vedení! Petkovićův centr z pravé strany doletěl až na opačné křídlo, kde se k míči dostal Sosa. Ten ho hned nakopl na zadní tyč, kde míč nezasáhl ani jeden z Chorvatů. Hrací předmět však chtěl odehrát do bezpečí FJODOR KUDRJAŠOV, jemuž se míč na těžkém terénu nepovedlo zasáhnout, jak chtěl, a usměrnil ho přesně k levé tyči vlastní branky.
80'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Daniil Fomin, přichází Danil Glebov.
79'
Střídající Livaja nakopl míč na pravé křídlo na rozehnutého Petkoviće. Proti němu včas vyběhl ze své branky gólman Safonov, jenž se dostal k míči jako první.
78'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Zelimchan Bakajev, přichází Andrej Mostovoj.
77'
Rusům se povedlo vytlačit Chorvaty alespoň do středu pole, o míč je ale pořád nepřipravili, a tak se „Vatreni“ po několika desítkách sekund vrátili k ruskému pokutovému území.
75'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Josip Juranović, přichází Josip Brekalo.
75'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Mario Pašalić, přichází Marko Livaja.
75'
Míč se pak odrazil zpět k Chorvatům. Všichni Rusové kromě Zabolotného jsou teď zataženi ve vlastní šestnáctce.
74'
Kramarić si několikrát narazil před ruskou šestnáctkou míč s Brozovićem, jeho střela ale byla zblokována.
73'
Střely: 18:1
72'
Juranović se hezky uvolnil na pravém křídle a dalším přesným centrem našel na zadní tyči Petkoviće. Ten byl ale otočen zády k brance a míč tak nasměroval mimo ruskou branku.
71'
Fomin vysunul nákopem na pravé křídlo Zobnina, jenž posunul míč do šestnáctky na rozběhnutého Zabolotného. Ten míč tečoval špičkou kopačky, ležící brankář Grbić ale svým vůbec prvním zákrokem v zápase míč zastavil.
70'
Modrić si navedl míč k ruské šestnáctce, nepovedeným centrem ale daroval míč Rusům. Ti hned otočili hru na opačnou stranu do rychlého protiútoku.
69'
I na tomto terénu mají jasnou územní převahu nadále Chorvaté. Rusové se ani nesnaží o postupnou rozehrávku a míče nakopávají na hrot útoku na Zabolotného.
67'
Po souboji o míč v jedné z louží ve středu pole zůstal sedět na trávníku Barinov a také on musí být ošetřen.
66'
Kramarić i Divejev naštěstí odešli za autovou čáru po vlastních. Hra pokračuje dalším postupným útokem Chorvatů.
64'
Modrić nacentroval z této standardky do šestnáctky, kde se v hlavičkovém souboji srazili hlavami Kramarić a Divejev. Oba hráči zůstávají ležet na trávníku a musí být ošetřeni.
63'
Juranović se srazil při svém úniku s Kudrjašovem. Tento souboj byl vyhodnocen jako faul ruského obránce.
62'
Brozović si na hranici ruského pokutového území narazil míč s Petkovićem a z první pak vypálil mimo Safonovovu branku.
61'
Střely na branku: 5:0
60'
Juranovićovi se dnes centry mimořádně daří a dalším přesným nákopem našel na zadní tyči střídajícího Petkoviće. Ten ale hlavou míč usměrnil přímo na připraveného ruského brankáře Safonova.
59'
Chorvaté se nastěhovali na útočnou polovinu, jejich kombinace ale teď skončila ztrátou míče. Kudrjašovův nákop na opačnou stranu odkopl do zámezí Lovren.
58'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Nikola Vlašić, přichází Bruno Petković.
58'
Juranović našel přesným nákopem na pravé křídlo Kramariće, jenž si míč navedl na levačku a tvrdou střelou poslal míč na atletickou dráhu za Safonovovou brankou.
56'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Alexej Ionov, přichází Roman Zobnin.
56'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Anton Zabolotnyj.
56'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Alexandr Golovin, přichází Dmitrij Čisťakov.
55'
Žlutou kartu za nesportovní chování dostává Fjodor Smolov (Rusko). Ani on by v případě ruské prohry nehrál kvůli žlutým kartám v prvním utkání baráže.
53'
Míč se po přihrávce Lovrena ve středovém kruhu zastavil ve velké louži. Rusové chtěli hned vysunout do úniku Smolova, také tuto přihrávku ale zastavila voda na trávníku Stadionu Poljud.
52'
Modrić nacentroval z rohu na zadní tyč, kde míč spadl mezi dva ruské obránce. Karavajev na poslední chvíli dokázal v pádu odkopnout hrací předmět alespoň do zámezí.
51'
Chorvaté následnou standardku rychle rozehráli přihrávkou na levé křídlo. Tam se uvolnil Perišić, který si navedl míč do šestnáctky, jeho technickou střelu ale srazil Divejev na rohový kop.
51'
První žlutou kartu zápasu dostává za držení Modriće za dres Alexandr Golovin (Rusko). Golovin by v případě dnešní prohry Ruska nemohl kvůli žlutým kartám hrát v prvním utkání baráže.
49'
Pašalić si naváděl míč z levé strany do ruské šestnáctky, do ní se ale neprokličkoval a jeho střílený centr nenašel adresáta.
48'
Modrićův centr zleva na Pašaliće odhlavičkoval na roh Divejev. Po centru od rohového praporku vznikl v ruské šestnáctce menší závar, který ale Rusové vyřešili.
47'
Juranović krásným centrem z pravé strany našel Kramariće, jehož hlavičku skvělým reflexivním zákrokem vyrazil ruský gólman Safonov.
46'
Výkop druhého poločasu měli Rusové. Během přestávky ale déšť ještě zesílil a na trávníku jsou teď velké louže, ve kterých se zastavují přihrávky hráčů.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:04.
„Finále“ kvalifikační skupiny H začalo opatrně z obou stran, postupně ale iniciativu úplně převzali Chorvaté. Až na krátké pasáže se drtivá většina prvního dějství odehrávala na polovině sborné, která předváděla velmi disciplinovanou hru v obraně. Domácí se dostávali do gólových příležitostí jen s velkými problémy, přece jen ale měli několik zajímavých možností na skórování. V těch jim ale buď chybělo přesnější zakončení nebo Rusy podržel brankář Safonov. Rusové nepředvedli směrem dopředu vůbec nic a za celý první poločas nevystřelili. V druhém poločase se tak očekávat pokračování tlaku Chorvatů, kteří dnes potřebují nutně vyhrát.

Fauly: 6:3
45+2'
45+2'
Poslední minuta prvního poločasu se odehrává tam, kde jeho většina – na polovině Ruska – kde probíhá další chorvatská postupná kombinace.
45+1'
Bakajejovi se odvážným průnikem povedlo získat rohový kop. Ten Rusové rozehráli nacvičeným signálem, nepřesná přihrávka před chorvatskou šestnáctku ale zahnala Barinova až do zámezí.
45'
Bude se hrát ještě dvě minuty.
45'
Golovinovi se rozehrávka této standardky vůbec nepovedla a míč poslal do prostoru, kde neohroženě vládl brankář Chorvatska Grbić.
44'
Fominovi se povedlo dostat kulatý nesmysl na útočnou polovinu, kde ho na její pravé straně podrazil Gvardiol. Přímý kop pro sbornou.
43'
Lovren hledal dalším nákopem na levou stranu šestnáctky Ruska Perišiće, ten ale v hlavičkovém souboji fauloval Divejeva.
42'
Brozović dostal míč mezi ruské obránce až na hranici pokutového území, kde ho posunul doleva na Perišiće. I tento centr ale odhlavičkoval do bezpečí Džikija.
41'
Rusové pak ale při rozehrávce v obraně zazmatkovali a Safonov musel vyřešit špatnou malou domů od Džikiji. Míč mají pod kontrolou opět Chorvaté, kteří s blížícím se závěrem prvního poločasu stupňují svůj tlak.
40'
Ti pokračovali v obléhání ruského pokutového území a jejich akce skončila až nepovedeným centrem Juranoviće, který bez problémů chytil brankář Safonov.
39'
Dva nákopy do šestnáctky sborné odhlavičkoval ruský kapitán Džikija, míč se ale pokaždé vrátil na kopačky Chorvatů.
38'
Chorvaté se postupně dostali na polovinu Ruska, opět ale musí útočit „do plných“. Rusové jsou velmi disciplinovaně seřazeni před vlastní šestnáctkou.
37'
Chorvatští obránci si míč přihrávají na vlastní polovině. Rusové je v této chvíli nenapadají.
36'
Hra se po předchozím tlaku Chorvatů v posledních minutách vyrovnala a Rusům se už daří kombinačně dostat na útočnou polovinu. Teď jejich útočnou akci ukončil domácí brankář Grbić, jenž chytil Golovinův nákop do šestnáctky.
35'
Pašalićův centr zprava se v těžké pozice, zády k brance, pokusil v ruské šestnáctce zasáhnout Perišić. To se mu sice akrobaticky povedlo, hrací předmět ale usměrnil výrazně mimo Safonovovu branku.
34'
Bakajev se nechal vytlačit na pravé křídlo, odkud se pokusil o individuální průnik do šestnáctky Chorvatska. Ten se mu nepovedl, protože mu míč při jedné z jeho kliček odskočil za brankovou čáru.
33'
Rusové po delší době rozehráli postupný útok, kterým se dostali až k pokutovému území Chorvatska. Chorvaté se zatáhli do obrany.
32'
Modrić rozehrál roh s Juranovićem nakrátko a Juranović se pokusil zaskočit ruského brankáře Safonova střelou z velmi ostrého úhlu. Safonov si dal pozor a střelu chytil.
31'
Chorvaté pak hned přenesli hru na opačnou stranu a po faulu Rusů navíc získali přímý kop. Modrićův centr z něj odhlavičkoval na roh Divejev.
30'
Smolov nakonec ošetření nepotřeboval a hra pokračovala ruským postupným útokem, který skončil po několika desítkách sekund nepřesnou přihrávkou na křídlo.
29'
Lovren zasáhl Smolova, jenž si chtěl míč zpracovat, do nohy. Ruský útočník zůstává ležet na trávníku.
28'
Rusové se ani teď nedostali postupnou rozehrávkou na polovinu Chorvatů a míč po dalším nepřesném nákopu na Smolova skončil u domácího brankáře Grbiće.
27'
Chorvaté rozehráli rohový kop nakrátko a míč se dostal před šestnáctku na Brozoviće, jehož další technickou střelu ke vzdálenější tyči musel tentokrát ruský gólman Safonov vyrazit.
26'
V této chvíli už se hraje v podstatě jen na ruské polovině hrací plochy. Rusové mají míč na svých kopačkách, nedokážou se ale dostat ani ke středové čáře.
25'
Na další Juranovićův centr z pravé strany si nabíhal na zadní tyč Perišić, nepovedenou hlavičkou ale nasměroval míč vysoko nad ruskou branku.
24'
Střely: 6:0
23'
Ruský gólman Safonov vyboxoval Juranovićův centr zprava za vlastní šestnáctku k úplně volnému Brozovićovi. Ten si míč zpracoval a krásnou střelou těsně minul pravou tyč ruské branky.
22'
Tam se ho znovu zmocnili chorvatští obránci, kteří ho hned vrátili k ruskému pokutovému území. Sosa si naváděl na levé straně míč do šestnáctky, do ní se ale přes Karavajeva nedostal a nepřesným centrem pak míč poslal za Safonovovu branku.
21'
Kramarić vystřelil ze zhruba 20 metrů, míč ale zastavil blokující kapitán sborné Džikija. Jeho spoluhráči pak pod tlakem míč odkopli jen do středu pole.
20'
Lovrenův nákop na Kramariće odhlavičkoval do zámezí Džikija. Chorvaté po autovém vhazování pokračují ve své postupné kombinaci.
19'
Ani teď se ale Rusům nepovedlo udržet míč proti presujícím Chorvatům. Ti se snadno dostali na útočnou polovinu a opět obléhají seřazenou ruskou obranu.
18'
Perišić se z levého křídla neprokličkoval do ruské šestnáctky. Hosté po zisku míče hned otočili hru na opačnou stranu, i tentokrát ale zastavil ruskou útočnou akci taktickým faulem Sosa.
17'
16'
Dění na hřišti ale začíná vypadat tak, že Chorvaté postupně přebírají iniciativu. I teď se dokázali dostat postupným útokem na polovinu Rusů.
15'
Vlašić zavezl míč k ruské šestnáctce, před kterou ho posunul na levé křídlo na rozběhnutého Perišiće. Ten nacentroval míč tak, že se při svém letu zakroutil mimo hrací plochu.
14'
Rusové se s rozehrávkou nezdržovali a Džikija hledal dalším nákopem na hrot útoku Smolova. Ten si přihrávku nezpracoval a míč skončil u chorvatských obránců.
13'
Chorvaté nedokázali najít přihrávkami ze strany na stranu mezeru v ruském obranném postavení, Lovren to proto zkusil nákopem na pravé křídlo. Rozběhnutý Juranović tuto přihrávku na hrací ploše nezpracoval.
12'
Chorvaté nakonec se svým presinkem uspěli a získali míč pod svou kontrolou. Rusové okamžitě zacouvali do obranného bloku.
11'
Ruští obránci se snaží o rozehrávku postupného útoku, Chorvaté je ale výborným presinkem drží u ruského pokutového území.
10'
Juranović našel výborným nákopem z pravé strany útočné poloviny v šestnáctce Ruska úplně volného Kramariće, ten ale hlavou míč usměrnil jen do rukou gólmana Safonova.
9'
Chorvaté vytlačili kombinující Rusy za středovou čáru a Džikija nakonec nepřesným nákopem doslova daroval míč obráncům „Vatrenich“.
8'
Bakajev výbornou kolmicí mezi chorvatské obránce hledal rozběhnutého Ionova, proti němu ale včas vyběhl ze své branky gólman Grbić, jenž se dostal k míči jako první.
7'
Sosa získal zblokovaným centrem rohový kop. Ten rozehrál s Modrićem nakrátko, centr na zadní tyč ale chytil připravený ruský brankář Safonov.
6'
To se ale sborné nepovedlo a po ztrátě míče museli hosté rychle zacouvat dozadu. Perišić si navedl před ruskou šestnáctkou hrací předmět na pravačku, technickou střelou ho ale zakroutil jen do rukou ruského gólmana Safonova.
5'
Úvod utkání je z obou stran zatím velmi opatrný, což je vzhledem k důležitosti zápasu pochopitelné. Rusové se postupně dostali na útočnou polovinu, kde se snaží zatlačit Chorvaty do obrany.
4'
Nákop chorvatského kapitána na levou stranu šestnáctky ruská obrana vyřešila. Možný rychlý protiútok sborné pak ukončil taktickým faulem na Bakajeva ve středu pole Sosa.
3'
Barinov zastavil individuální průnik Modriće na vlastní polovině faulem. Chorvaté získali první standardní situaci, kterou rozehraje sám Modrić.
2'
Ani druhý nákop Chorvatů na útočnou polovinu nebyl o moc lepší, domácím se ale výborným presinkem povedlo míč získat zpět pod svou kontrolu. Přihrávkami dozadu se pak dostal opět až ke gólmanovi Grbićovi.
1'
Výkop utkání měli domácí. První nákop chorvatských obránců skončil na kopačkách Rusů, kteří míč nepřesným nákopem na Smolova poslali k brankáři Grbićovi.
1'
Chorvaté budou hrát v černých dresech, Rusové v červených.
Oba týmy v hustém dešti vycházejí na hrací plochu do posledního místa zaplněného Stadionu Poljud ve Splitu.

Chorvatsko: Grbić – Juranović, Lovren, Gvardiol, Sosa – Modrić (C), Brozović, Pašalić – Vlašić, Kramarić, Perišić.

Náhradníci: Livaković, Sluga – Stanišić, Barišić, Ćaleta-Car, Brekalo, Majer, Livaja, Jakić, B. Petković, Oršić, D. Vida.

Rusko: Safonov – V. Karavajev, Divejev, Džikija (C), Kudrjašov – Da. Fomin, Barinov, Golovin – Ionov, Smolov, Z. Bakajev.

Náhradníci: Guilherme, Chajkin – Čisťakov, Krugovoj, A. Zabolotnyj, Zobnin, Al. Mirančuk, Sutormin, Glebov, Jerochin, Mostovoj, I. Sergejev.

Rozhodčí: Makkelie – Steegstra, de Vries (NED).
Situace ve skupině H

Tuto kvalifikační skupinu před posledním kole kvalifikace jasně vede dvojice Rusko (22 bodů) – Chorvatsko (20 bodů), která se v tomto zápase utká o první místo a přímý postup na MS. Rusům na první příčku stačí remíza, zatímco Chorvaté musí vyhrát. Horší tým z této dvojice půjde do baráže. Třetí Slovensko a čtvrté Slovinsko mají po 11 bodech a další dvojice – Malta a Kypr – má také stejný počet bodů (5). Kromě zápasu Chorvatsko – Rusko se ve stejném čase budou hrát i utkání Malta – Slovensko a Slovinsko – Kypr.

Vzájemné zápasy

Tyto dvě reprezentace se doteď utkaly pětkrát a Chorvaté v těchto pěti zápasech s Ruskem neprohráli. Všechny soutěžné zápasy mezi Chorvatskem a Ruskem se ale (po řádné hrací době) skončily remízami, přičemž třikrát dokonce bez vstřelené branky. V rámci kvalifikace EURO 2008 se oba vzájemné zápasy skončily bezbrankovými remízami, nakonec ale oba výběry postoupily na závěrečný turnaj na úkor Angličanů. V roce 2015 vyhrálo Chorvatsko přátelské utkání proti Rusku 3:1. Tyto dva národní týmy se poté utkaly ve čtvrtfinále MS 2018, kdy postoupili dál po remíze 2:2 a výhře po penaltách Chorvaté. První vzájemný souboj v této kvalifikaci se v září 2021 v Moskvě opět skončil bezgólovou remízou.

Rusko

Rusové začali kvalifikaci rozpačitě a v březnu 2021 utrpěli svou zatím jedinou kvalifikační prohru na Slovensku (1:2). V létě pak následovalo fiasko na Mistrovství Evropy, které stálo místo trenéra Stanislava Čerčesova. Novým reprezentačním lodivodem se stal Valerij Karpin a pod ním se především obrana Ruska výrazně zlepšila. Rusové ztratili na podzim body jen za bezbrankovou remízu s Chorvatskem a v šesti zápasech inkasovali jediný gól, což je posunulo do čela této kvalifikační skupiny. Před dnešním zápasem je tak jasné, že jim na přímý postup na MS stačí proti Chorvatsku neprohrát.

Chorvatsko

Chorvaté začali tuto kvalifikaci prohrou 0:1 ve Slovinsku, naštěstí pro ně ale tato porážka byla jedinou v této kvalifikaci a v dalších osmi zápasech nasbírali 20 bodů. To jim před posledním zápasem zaručuje minimálně druhé místo ve skupině a účast v baráži. Na první Rusko před tímto soubojem ztrácí dva body, jen výhra tedy posune Chorvatsko na první místo skupiny. Chorvaty může před tímto extrémně důležitým zápasem povzbudit fakt, že mají nejproduktivnější útok této skupiny (20 vstřelených branek) a současně i nejlepší obranu (4 inkasované góly).

Malta – Chorvatsko 1:7
Vítejte u on-line přenosu ze zápasu Chorvatsko – Rusko, který je přímým soubojem o vítězství ve skupině H evropské části kvalifikace MS a přímý postup na závěrečný turnaj. Utkání začíná v 15:00.