Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Kypr : Chorvatsko - 8. října 2021   20:45

Kypr
Kypr
0:3
(0:1)
Chorvatsko
Chorvatsko
45+2' Perišić  (Modrić) • 80' Gvardiol   • 90+2' Livaja  (Brekalo)
Kypr
Michael – Psaltis, Andreou, Soteriou, N. Ioannou, Avraam, Pittas, Artymatas, Kastanos, Papoulis, Sotiriou.
Demetriou – Antoniades, Gogic, Ch. Kyriakou, Panayiotou, Loizou, Elia, Tzionis.
Chorvatsko
Livaković – Juranović, Ćaleta-Car, Gvardiol, Sosa – Modrić (83. Ivanušec), Brozović, Kovačić (63. Pašalić) – Vlašić (68. Brekalo), Kramarić (68. Livaja), Perišić.
Sluga – Uremović, Barišić, Brekalo, Livaja, Pašalić, Škorić, Ivanušec, D. Vida.

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr
Sudí odpískal konec zápasu. Ve druhé polovině byla k vidění podobná hra jako v té první. Kyperští fotbalisté se sice dostali do více šancí, ani jednu se jim ale využít nepodařilo. Za to hosté skórovali dvakrát. Nejprve se v osmdesáté minutě trefil Gvardiol, v druhé minutě nastavení pak na finálních 3:0 upravil Livaja.
90+3'
90+2'
Chorvatsko právě vstřelilo branku!
Kyperské zaváhaní znamená třetí branku Chorvatska. MARKO LIVAJA využil nabídky od Brekala a skluzem dotlačil míč do brány minutu před koncem.
90'
Nastavují se 3 minuty.
87'
Tempo polevuje, domácí se snaží ještě ze všech sil něco vymyslet, hosté už ale hrají s klidem v duši.
85'
Chorvatsko se snaží znovu dostat před bránu domácích, jde ale vidět, že hraje ve větší pohodě.
83'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Luka Ivanušec.
80'
Po rohovém kopu se hosté dostávají do dvoubrankového vedení. V pokutovém území se odraženého míče zhostil JOŠKO GVARDIOL, který jej zblízka poslal do kyperské sítě.
77'
Modrić při náběhu původně zamýšlel přihrávat, nakonec ale vystřelil sám, Kyperskou bránu minul jen o kousek.
76'
Po rohovém kopu se dostal ke střele z dálky jeden z hráčů hostí, dělovku zpoza šestnáctky si ale gólman Kypru pohlídal.
74'
Perišić to zkusil sám z pokutového území, Michael ale jeho ránu chytá do náruče.
73'
Další ofsajd, tentokrát ale na druhé straně hřiště.
71'
Chorvatsko se při rychlé kombinaci dostává do ofsajdu.
68'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Nikola Vlašić, přichází Josip Brekalo.
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Marko Livaja.
66'
Kyperský pokus z dálky vysoko přeletěl bránu hostí.
63'
Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází Mario Pašalić.
61'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Andreas Avraam, přichází Marios Antoniades.
60'
Kypr v ofsajdu.
58'
Vlašić mohl navýšit náskok hostí, svou střelou zblízka ale Michaelovu bránu přestřelil.
56'
Chorvatsko se usídlilo před bránou Kypru.
53'
Luka Modrić zvolil přízemní střelu k levé tyči, tam ale zamířil i gólman Michael, který tak parádně zneškodnil tuto hrozbu.
53'
Penalta! Kramarić byl faulován při průniku do pokutového území Ioannou, a chorvaté tak mohou navýšit své vedení.
50'
Perišić zkoušel trefit nákop jednoho z jeho spoluhráčů z voleje, trefil však jen před ním stojícího obránce.
48'
Protiútok Chorvatska končí v zázemí. Hosty čeká roh.
46'
Začínáme poměrně aktivním útokem Kypru.
46'
45'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Ioannis Pittas, přichází Marinos Tzionis.
Velký tlak nakonec prolomil skvěle bránící hráče Kypru. Chorvatsko od úvodního výkopu bylo více na míči, mělo více střel a velkých šancí. Po neuznané brance ve 24. minutě se ale poněkud stáhlo. Pak dokonce hrozil Kypr. Michaela se podařilo hostům prolomit až v druhé minutě nastavení poté, co Modrić našel nabíhajícího si Perišiće, jenž se z úhlu trefil na vzdálenější tyč. Druhý poločas začne za okamžik.
45+2'
45+2'
Luka Modrić skvěle našel nabíhajícího si IVANA PERIŠIĆE a hosté se díky této souhře dostávají ve druhé minutě nastavení do vedení. Perišič vystřelil z velkého úhlu na vzdálenější tyč, kam už Michael nedosáhl.
45+1'
Obrovská šance končí fiaskem! Luka Modrić unikl až za všechny hráče a vystřelil z úhlu, Míč se odrazil od Michaela zpět do hry, i přes několik dorážek tohoto pokusu ale zůstávají chorvaté bez branky.
44'
Žlutou kartu dostává Andreas Avraam (Kypr).
40'
Chorvaté znovu tlačili před Michaelem, rány zpoza šestnáctky ale našla cíl na jednom ze clonících domácích hráčů.
37'
Sotiriou na druhé straně hrozil v souboji jeden na jednoho s Livakovićem. Po hvizdu čárového sudího se ale ukázalo, že byl v ofsajdu.
35'
Kramarić chtěl přidat další zásek na hlavni poté, co se prodral až do území před bránou. Tam po zemi propálil dva bránící hráče, Michael ale na celou akci viděl, a tak zvládl vleže zasáhnout.
33'
Žlutou kartu dostává Kostakis Artymatas (Kypr).
33'
Žlutou kartu dostává Mateo Kovačić (Chorvatsko).
30'
Perišić v další šanci, tentokrát ale mířil vedle brankové konstrukce.
29'
Po menším pochybení na vlastní polovině se Chorvatsko znovu usazuje před Michaelovou bránou.
26'
Domácí celek se dostal do rychlého útoku, nepřesnost rozehrávky ale znamená pro Kypr konec této šance.
23'
ANDREJ KRAMARIĆ vstřelil branku. Po Perišićově nákopu zvládl přesně trefit skákající míč až do sítě Kypru. Po konzultaci s VAR je však gól odvolán. 0:0.
21'
Perišić si naběhl s míčem až do pokutového území, kde nakonec sám vystřelil. Michael si zatím drží stoprocentnost.
19'
Vlašič zkoušel štěstí, mířil však podobně jako jeho předchůdci moc vysoko.
17'
Luka Modrić se zhostil rohového kopu, přízemní nákop ale skončil na jednom z kyperských obránců.
16'
Chorvatsko tlačí i nadále.
13'
Vlašić pálil z dálky, i tak dal ale Michaelovi zabrat, kyperský gólman musel za míčem skočit. V tom byl ale úspěšný, a tak se skóre nemění.
12'
V obdobné šanci byl Perišić, ani on ale bránu svého soupeře trefit nedokázal.
10'
Kramarić dostal míč na pomezí pokutového území a ihned vystřelil. Kyperskou svatyni ale minul.
8'
Dvojité vhazování Kypru v útočné polovině sice zahnalo hosty více před vlastní branku, hráčům v modrých dresech se však nepodařilo vystřelit.
5'
Ze hry mají mnohem více hosté, kteří nepouštějí Kypr do šancí.
Kramarić pálil zpoza šestnáctky, jeho rána byla však zblokována.
2'
Po úvodním výkopu jsou na míči Chorvaté, kteří hrají na vlastní polovině.
1'
Kypr x Chorvatsko
Bezgólová remíza se Slovenskem a výhra 1:0 nad Slovinskem, to jsou aktuální čtyři body na skupinovém kontě Kypru. Gólově nevýrazný celek se Chorvatskem, které vede tabulku skupiny H potkal již ve druhém kole skupinové části. V březnu tohoto roku se třemi body odcházel výběr Chorvatska, který půjde po stejném výsledku i dnes. Chorvaté se mohou chlubit více než jedním gólem z každého zápasu. Čeká nás tedy souboj prvního s posledním a je na co se těšit.
Krásný večer, vítejte u sedmého utkání v rámci kvalifikace na fotbalové mistrovství světa skupiny H. Čeká nás střetnutí mezi týmy Kypru a Chorvatska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.