Česko - Černá Hora | ONLINE | 11.11.2011 20:15 | Kvalifikace na ME 2012 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Výsledek 2:0 je skvělý, vzhledem k tomu, jak vyrovnaný byl první poločas, jsme ze zápasu dle mého vytěžili maximum. Musím vyzvednout výkon Tomáše Rosického, byl nejlepším mužem na hřišti. Geniální byla jeho přihrávka na Pilařův gól, pak přidal skvělý centr. Varuju ale před odvetou. Nebude jednoduchá. Co Černohorci umí, to nám ukázali na začátku druhé půle. Vzpomeňte si na šance, které měli.

Konec utkání!

Goooooooooool! Sivok zvýšil hlavou na 2:0!

85. minuta

Nad letenskou pláni vypukl ohňostroj. S fotbalem asi nemá nic společného, ale snad není příliš brzy na oslavu...

78. minuta

Rosický je dnes českým režisérem zápasu, hraje fantasticky. Sedí mu i to, že Plašil hraje víc staženě.

74. minuta

Češi si teď musejí dávat pozor hlavně v defenzivě. Výsledek 1:0 je do odvety výborný. Pokud by inkasovali, remíza by dávala větší šance na postup Černohorcům.

68. minuta

Tohle byl opravdu nádherný gól. Všemu přicházela genialita Rosického, který akci pro Pilaře nádherně vymyslel. Pilař pak skvěle zvolil jednoduché a velmi účelné řešení. Potáhl si míč ke středu hřiště a parádně vystřelil.

65. minuta

Ukázalo se, jak platní jsou plzeňští hráči v reprezentaci. Získávají obrovské zkušenosti v evropských pohárech, hrají v pohodě. To potvrdila nádherná střela Pilaře, díky které vedeme.

63. minuta

Pilařova branka zcela jistě patří k nejkrásnějším, která za poslední roky v reprezentačním utkání Česka padla. Ale fanouškům to nestačí. Ještě jeden, skandují.

61. minuta

To je fantazie! Rosický našel Václava Pilaře, který nádhernou střelou otevřel skóre! Dokonce s ním oslavil branku fanoušek, kterého musel odtáhnout steward.

Gooooooooooooooool! Pilař posílá nádhernou brankou český tým do vedení!

60. minuta

Už druhá šance Jiráčka. Skvěle se uvolnil a vystřelil. Obrovská škoda, že branku netrefil. On by si gól za dnešní výkon zasloužil nejvíc.

58. minuta

Výkon našich hráčů v prvním poločase nadchl fanoušky, atmosféra na Letné je fantastická. Jsem přesvědčen, že kdyby se stajnou chutí, elánem i nasazením šli hráči i do minulých zápasů, fanoušci by takovou kulisu vytvářeli vždycky.

54. minuta

Stejně jako Luděk Mikloško si myslím, že se na hřišti objeví Milan Baroš. Jako žolík kdysi vynikal. Zatím ho ale nevidím mezi rozcvičujícími se hráči.

52. minuta

Naši musí pokračovat ve hře, která se jim dařila první čtvrthodinu utkání. Mohl by nastoupit Milan Baroš. Věřím, že se konečně prosadí a dnešní utkání rozhodne.

49. minuta

Od začátku druhého poločasu soupeř ukazuje svoje nesporné individuální dovednosti. Je jasně vidět, čeho jsou schopní, když dostanou více prostoru. A také to, co nás čeká v úterý u nich v Černé Hoře.

48. minuta

Černá Hora se hraje v úvodu druhého poločasu úplně jiný fotbal. Do českého týmu se zakousli a útočí. Petr Čech musel tasit skvělý zákrok. Stadion při jejich šancích pískal, poté spustit: Češi, bojovat!

47. minuta

Velmi se mi líbí výkon trojice záložníků. Plašil s Jiráčkem hrají výborně, Rosický je nejlepším mužem na hřišti. Co mi naopak chybí, jsou lepší individuální výkony obou krajních hráčů Rezka a Pilaře. Máme na hrotu urostlého Pekharta, ale ten od Pilař s Rezkem do této chvíle nedostal pořádný míč. A on je zrovna typ hráče, který takové balony ze strany potřebuje. A protože ani krajní obránci se do takových aktivit moc nezapojují, výsledek je ten, že Pekhart zkrátka nemá potřebný počet míčů. V tom vidím zásadní nutnost zlepšení pro druhou půli.

46. minuta

Našim se za první poločas nedá prakticky nic vytknout. Škoda, že drtivém nástupu nevydrželi pokračovat déle než prvních 15 minut. Ale zápas se mi líbí a věřím, že v druhém poločase přidáme nějaké branky.

46. minuta

První poločas jsme na body určitě vyhráli, bohužel ne na góly, a to je škoda, protože nejméně jednu velkou šanci jsme měli.

Začal druhý poločas

Češi byli v prvním poločase aktivnější, hnali se do útoku a jednou měli opravdu blízko k tomu, aby skórovali. Jiráček však přestřelil. Pokud se budou touto aktivní hrou prezentovat i po přestávce. Gólu se dneska dočkají. Jen si musejí dávat pozor na individuální chyby v defenzivě, aby třeba zas Vučinič nevystrašil domácí tým střelou z penalty.

Konec prvního poločasu

41. minuta

Češi by si branku zasloužili. Navíc by výrazně ulehčila taktické plány pro druhý poločas.

39. minuta

Jsme aktivnější, soupeř si často pomáhá fauly. Bohužel je naše hra bez efektu. Je v ní hodně ztrát od Rezka, Pilaře a Pekharta. Záložní řada Jiráček - Rosický - Plašil ale zatím hraje velmi dobře.

38. minuta

Zatím se hra odehrává vesměs před brankou Černé Hory. Nasazení Pekharta je tím pádem správná volba, v šestnáctce dokáže podržet balon. Baroš může být tím správným žolíkem do konce zápasu, jako ho před lety využíval Karel Brückner.

36. minuta

Obrovská šance! Pekhart výborně sklepnul míč pro Jiráčka, který z voleje přestřelil. Co si budeme povídat, to měl být gól.

35. minuta

Velká škoda. Šance Jiráčka měla skončit gólem.

31. minuta

Tolik pokusů o zakončení během pár sekund, ale ani jedna střela. Je to škoda. Každopádně tlak na defenzivu Černé Hory slušný... Stadion zase ožil.

26. minuta

V Turecku se rodí překvapivý výsledek baráže. Domácí výběr po půlhodině prohrává s Chorvatskem 0:2.

25. minuta

Je absurdní přemýšlet o tom, že by Černohorci šli do Petra Čecha schválně. Od toho jsou na hřišti rozhodčí, aby nějaké lokty a další fauly pískali. Navíc je zatím čeští obránci před naší bránu skoro nepustili.

22. minuta

Černohorci přežili úvodní tlak domácích a začínají se teď pomalu dostávat před českou branku. Jejich centry obránci zatím likvidují.

20. minuta

Petr Čech už podruhé lacině zahrál balon do autu. No, věřme, že to není tou maskou, ale jen shoda náhod.

17. minuta

Už poněkolikáté Češi zahrávali standardní situaci, Černohorci si neustále pomáhají faulem. Ne nadarmo byli týmem, který nejvíce fauloval v kvalifikační skupině.

14. minuta

Petr Jiráček je zatím fantastický. Už potřetí odebral balon na polovině hřiště a založil útočnou akci. Jeho aktivita a chuť čiší na všechny strany. Jen tak dál.

12. minuta

Jestli Pekhart náročné utkání zvládne? Pokud Češi tlačí, mohla by mu hra svědčit. On je hráč do koncovky, do vápna. Tam je platnější než Bary.

10. minuta

Že nehraje Milan Baroš, mě překvapilo. Na druhou stranu on je spíš brejkový hráč, pokud chceme Černohorce tlačit u jejich šestnáctky, bude platnější Pekhart.

8. minuta

Češi začali aktivně. Vysoko napadají, na nic nečekají, chtějí vstřelit gól. To se líbí mně i fanouškům, kteří se starají o parádní kulisu.

6. minuta

Fanouškům na chvilku zatrnulo, když zůstal ležet na zemi Kadlec a musel být ošetřen. To by nebylo dobré, kdyby musel odstoupit...

I zmiňovanou odvetu budeme přenášet v textovém on-line přenosu, do té doby na přečtenou.
Ten právě přišel a český národní tým poráží Černou Horu v úvodním zápase baráže o postup na evropský šampionát 2:0. O branky se v druhém poločase postarali Pilař se Sivokem a připravili tak výbornou výchozí pozici do úterní odvety v Podgorici.
Konec zápasu.
90
Nikola Drinčič však Čechovu svatyni přestřeluje a schyluje se k závěrečnému hvizdu sudího Atkinsona.
90
Poslední možnost hostů ohrozit českou branku, standardní situace pětadvacet metrů od ní.
90
Závěrečné střídání dnešního zápasu, Pekharta nahrazuje Lafata.
90
Česko právě vstřelilo branku! Ochozy letenského stadiónu bouří podruhé! Češi vybojovali ještě jednu standardní situaci v blízkosti pokutového území soupeře, Rosický poslal přesný centr na zcela osamoceného Sivoka, jenž hlavou posílá míč k bližší tyči za bezmocného Božoviče!
90
A je to právě Pilař, kterého trenér Bílek stahuje v rámci taktického střídání a za velkých ovací střelce jediné branky dosavadního průběhu utkání nahrazuje jeho plzeňský spoluhráč Kolář.
89
Pohledná souhra českého týmu na hranici pokutového území, Pilař se nakonec do zakončení neprobil.
88
Poslední střídání hostů, Vukčeviče nahrazuje jeden z nejzkušenějších Černohorců, Andrija Delibašič.
88
Po třicetimetrovém pasu Gebre Selassieho byl nachytán v ofsajdu Pospěch.
87
Vučinič nevystihl úmysl Božovičovy patičky a po spoluhráčově přihrávce zůstal stát na místě bez šance odehrát míč.
86
Nedaleko stadiónu rozsvicí oblohu ohňostroj, určitě však ne na oslavu postupu českého týmu, ten je stále vzdálen téměř sto minut hry.
85
Dnešní utkání na Letné sleduje 14 560 fanoušků.
83
Hosté měli pořádnou kliku, to když odkop brankáře Božoviče zblokoval Pekhart a míč se od něj odrazil nad opuštěnou svatyni.
81
Poprvé střídá i český trenér Bílek, ze hry stahuje Rezka a do boje vysílá Pospěcha.
80
Střídání hostů, Pekovič přepouští místo na hřišti Zverotičovi.
80
Kadlecovu střelu z přímého volného kopu hosté zblokovali ve zdi evidentně rukou, píšťalka sudího Atkinsona zůstala němá.
79
Rosického průnik do černohorského pokutového území zastavil těsně před ním nedovoleným zákrokem Drinčič. Vzhledem k nebezpečí rozehrané akce může být touto žlutou kartou potěšen, jelikož rozběhnutý Rosický nevěštil pro hosty nic dobrého.
77
Pomezní rozhodčí Mullerkey viděl ofsajdové postavení Božoviče po Vučiničově pasu, rozhodnutí však bylo sporné.
77
Pudil se následně neprosmýkl mezi Vukčevičem a Pavičevičem, početní převaha soupeře jej vyhnala až do zámezí.
76
Českou rozehrávku na útočné polovině pozastavil faulem na Pudila Vukčevič.
75
Letenským stadiónem obíhá mexická vlna, čeští fanoušci jsou evidentně s dosavadním průběhem zápasu spokojeni.
73
Jovetič přesným pasem uvolnil na pravém křídle Pavičeviče, s jeho jemným přízemním centrem neměla česká obrana moc starostí.
71
Gebre Selassie si efektně a zároveň efektivně narazil míč s Rosickým, uvolnil se tím přes dva protihráče, slabou střelou ale Božoviče příliš neohrozil.
70
Jiráčkovu hlavičku hosté srazili na rohový kop.
68
Rozhodčí Atkinson ze své kapsy opět tasí žlutý kartónek, hříšníkem je tentokrát Jovanovič.
66
A dral se za ním Rezek, ovšem k dlouhému pasu Pilaře měl brankář Božovič přeci jen blíž.
65
V době ošetřování černohorského obránce si obecenstvo v Generali Areně žádá hlasitým skandováním "ještě jeden".
64
Žlutou kartu vidí Jan Rezek, po jehož zákroku se ze hřiště těžce zvedá Jovanovič.
63
Česko právě vstřelilo branku! Euforie na Letné! První gólovou akci rozehrál ve středu pole Rosický, přes Kadlece a Pudila se k němu míč vrátil, povedenou souhrou poté Rosický našel rozběhnutého Pilaře, jenž utěšeným projektilem ke vzdálenější tyči překonává Mladena Božoviče v černohorské brance!
62
Hosté poprvé střídají, ze hry je stažen Damjanovič, nahrazuje jej Vladimír Božovič.
61
Po Pilařově pasu si Jiráček pohrál na hranici pokutového území se Savičem a poté těsně míjí hostující branku.
60
Sivok zastavil Vučiničovu útočnou snahu v samém zárodku a ještě odkopem o černohorského útočníka vybojoval autové vhazování pro české barvy.
58
Rezek při své akci na pravém křídle již překonal s míčem postranní čáru a odevzdává jej tak hostům.
57
Ani tento rohový kop nepomohl českým fotbalistům k nebezpečnému zakončení.
56
Jiráčkův nebojácný průnik do pokutového území zastavil čistým skluzem Pekovič, hosté se pak mocně dožadovali odpískání ruky Jiráčka při zpracování míče. Gesto sudího Atkinsona směrem k rohovému praporku bylo neoblomné.
54
Po dalším centru z kopačky Gebre Selassieho Pekhart hlavou nadrazil míč vysoko nad Božovičovu branku.
52
S následným centrovaným míčem Pudila si hosté poradili a míč odvrátili daleko od své branky.
51
Gebre Selassieho akci po pravém křídle zastavil nedovoleným zákrokem Jovanovič, standardní situace pro český celek.
49
Černohorci kopali v rychlém sledu dva rohy, Češi se ubránili.
48
Velká šance hostů! Aktivní Vukčevič se dostal ke střele z hranice vápna. Jeho technický pokus mířil do brány a gólman Čech musel míč vyrazit konečky prstů na roh!
47
Pudil zůstal ležet na hřišti, bude ale v pořádku.
46
Hosté začali velmi aktivně a po zaváhání Kadlece se ke střele dostal Vukčevič, jehož ránu naštěstí zastavil Pudil.
46
Začal druhý poločas.
Po pětačtyřiceti minutách barážové bitvy mezi Českem a Černou Horou na první branku stále čekáme. Naši měli mírnou územní převahu, z níž si však v úvodní půlhodině příležitost nepřipravili. Naopak na druhé straně po Pavičevičově akci přestřelil branku Vučinič a když přeci jen Pekhart připravil vyloženou příležitost Jiráčkovi, ten v ideální pozici přestřelil.
První poločas skončil.
45
Pilařovi byl odpískán faul na útočné polovině a za následné nemístné poznámky k Atkinsonovi inkasuje žlutou kartu.
45
Anglický sudí Atkinson přidává k úvodním pětačtyřiceti dvě nastavené minuty.
45
Rezek odzbrojil od míče Jovanoviče a vybyojoval rohový kop, ten posléze hostující obrana snadno odvrátila.
44
Situace si vynutila ošetření Pekoviče a po několika desítkách sekund se může opět pokračovat ve hře.
43
Po Rosického lobované přihrávce do pokutového území Jiráček srazil loktem Pekoviče, což neuniklo Atkinsonově pozornosti.
43
Pudil neproběhl černohorskou defenzivou a naši budou pouze vhazovat.
42
Rezek u postranní čáry fauloval Pekoviče, rozehrávat budou hosté.
41
Gebre Selassieho průnik do pokutového území hosté zlikvidovali a ještě vybojovali odkop od své branky.
40
Naložili s ní však velmi bezpečně pro českou branku, Vučinič v těžké pozici hlavičkoval výrazně mimo svatyni Petra Čecha.
39
Kadlec si pomohl nedovolenými prostředky v souboji s Vukčevičem a možnost standardní situace pro hosty z Balkánu.
38
Rezkova rozehrávka na Gebre Selassieho postrádala veškerou přesnost, i Černohorci však rychle přichází o míč.
36
Žlutou kartou je za svůj nedovolený zákrok napomenut Džudovič, hostům se však rozhodnutí sudího Atkinsona evidentně nelíbí.
35
První branková příležitost českého týmu! Rezkův centr do pokutového území hlavou zpracoval Pekhart pro rozběhnutého Jiráčka a plzeňský záložník v ideální pozici přestřeluje černohorskou branku.
33
Plašil si neporozuměl s Pilařem a dlouhý nákop středopolaře francouzského Bordeaux končí na kopačce Pavičeviče.
32
Po Vukčevičově pasu se ocitl v postavení mimo hru Jovetič.
31
Pilař se nedokázal prosmýknout kolem tří protihráčů a o míč přišel.
29
Dramatické situace před hostující "šestnáctkou". Pilař si sběhl od levé strany do středu hřiště, ač faulován pak připravil střeleckou pozici pro Rosického, jehož pokus hosté zblokovali, stejně jako následné centry Rezka i Pudila.
27
Gebre Selassieho průnik do pokutového území hosté ubránili, místo rozehrávky pak raději zvolili razantní odkop do zámezí.
25
Černohorci nepřesně rozehráli přímo na kopačku Rosického, ten našel kolmicí na Pekharta, jenž slabou střelou levačkou míjí Božovičovu svatyni.
24
I s další Rosického standardní situaci si obrana Černé Hory poradila.
23
Jiráček uvolnil na levém křídle Pudila, ten místo centru zvolil přízemní přihrávku na obsazeného Pilaře a zbrzdil vznikající českou akci.
22
Česká územní převaha z úvodní čtvrthodiny je minulostí a o útočné akce se postupnou rozehrávkou snaží i hosté.
21
Velmi nepřesný centr Rezka doletěl až daleko za černohorskou branku.
20
Uplynulé desítky sekund se odehrály ve znamení mnoha nepřesností na obou stranách, hru uklidňuje až Pavičevič autovým vhazováním.
18
Přihrávku Vukčeviče startujícímu Jovetičovi včas zablokoval Pudil.
16
Sektor černohorských fanoušků hlasitě vzdychl, to když se Pavičevič představil ve fotbalovější pozici na útočné polovině a po jeho průniku přestřelil českou branku v nadějném postavení Vučinič.
15
Savo Pavičevič ostrým skluzem poslal k zemi Pilaře a od rozhodčího Atkinsona vidí první žlutou kartu dnešního zápasu.
14
Standardní situaci získali i hosté prostřednictvím průniku Jovetiče, pozdější centr však pouze doskákal do rukavic připraveného Čecha.
12
K zakončení našim nepomohly ani následné dva centry z obou stran hrací plochy.
11
Nepříjemně se točící centr Pudila brankář Božovič raději vyboxoval z dosahu své branky.
11
Po dlouhém Rosického nákopu si hlasitě o faul říkal Pekhart, vyslyšen hvizdem píšťalky sudího Atkinsona byl až Jiráček po zákroku Pavičeviče.
9
Jiráček na pravém křídle předal míč rozběhnutému Theodoru Gebre Selassiemu, jenž proběhl kolem Jovanoviče, následný přízemní centr do pokutového území libereckého obránce namířil Pekhart mimo hostující branku.
8
Černohorci odkopem k Čechovi pouze odevzdali míč a naši rozehrávají další akci od stoperské dvojice.
6
Jovetiče odzbrojila česká defenziva od míče už na středové čáře a následná snaha Rosického o rychlou akci končí dalším faulem, ovšeem ani z třetí standardní situace v krátkém sledu si Češi nepřipravili vyloženou brankovou příležitost.
5
Na druhé straně z prvního černohorského útoku Jovanovič míjí českou branku.
4
Další Rosického centr odvrátil Savič za hranici pokutového území, odražený míč vyslal Plašil přímo do Božoviče.
3
Češi však přeci jen vybojovali další standardní situaci v hloubi útočné poloviny.
3
Ve hře už se pokračuje, obránce Pavičevič však nepustil k míči po levém křídle rozběhnutého Pilaře.
2
Centr českého kapitána Rosického hosté odvrátili, navíc před brankářem Božovičem zůstal ležet Kadlec a bude muset být ošetřen.
1
První Rosického souhru s Jiráčkem zastavil nedovoleným zákrokem Pekovič.
1
Utkání právě začalo.
Čeští fotbalisté nastupují celí v červeném, hosté pro dnešní zápas oblékli bílou sadu svých dresů.
I po státních hymnách zejí v hledišti tisícovky volných míst, vyprodáno dnes určitě nebude. Snaha pořadatelů z české fotbalové asociace o choreografii v podobě české vlajky tak nebyla přiliš efektní.
Angličtí rozhodčí přivádí na hrací plochu všech dvaadvacet hráčů zahajujících dnešní barážovou bitvu.
Za mohutného pískotu hostujících fanoušků oznamuje hlasatel základní sestavu českého týmu.
Hrací plocha Generali Areny je již vyklizena a připravuje se na nástup hráčů k dnešnímu důležitému střetnutí.
Úvodní sestavy: Česko: Čech - Gebre Selassie, Sivok, Kadlec, Pudil - Rezek, Jiráček, Rosický, Plašil, Pilař - Pekhart Černá Hora: Božovič - Pavičevič, Džudovič, Savič, Jovanovič - Pekovič, Drinčič - Jovetič, Damjanovič, Vukčevič - Vučinič Rozhodčí: Atkinson - Kirkup, Mullerkey (vš. Anglie).
Mezi rozcvičujícími se oběma tábory se na hrací ploše představují cheerleaders a také bubeníci českého národního týmu.
Necelou půlhodinu před úvodním výkopem se letenský stadión zlehka zaplňuje, českých fanoušků je v ochozech pár stovek, černohorský sektor je již zcela zaplněn a více jak tři tisícovky hostujících fanoušků o sobě budou zcela jistě dávat hodně vědět.
Hosté přijeli se všemi svými oporami, stoperem Savičem z Manchesteru City a ofenzivními Vukčevičem (Sporting Lisabon), Vučiničem (Juventus Turín) a v současné době zřejmě největší hvězdou výběru, Stevanem Jovetičem z Fiorentiny. Hrát by dle všech dostupných informací měli v rozestavení 4-2-3-1, přičemž Jovetič s Vukčevičem budou výrazně doplňovat Vučiniče na hrotu.
V sestavě českého týmu se objevuje podle očekávání brankář Petr Čech, který před týdnem utrpěl zlomeninu nosu, ten bude mít dnes chráněný speciální maskou. Naopak do sestavy týmu trenéra Michala Bílka se nevešel Milan Baroš, kterého na hrotu nahradí Tomáš Pekhart. Bílek rovněž využil tria hráčů z české Gambrinus ligy, libereckého obránce Gebre Selassieho doplňují plzeňští středopolaři Jiráček s Pilařem.
Oproti tomu Černohorci zahájili nejlepší kvalifikační tažené své krátké historie třemi jednobrankovými výhrami nad Švýcarskem, Walesem a Bulharskem, branku poté neinkasovali ani v londýnském fotbalovém chrámu Wembley a deset bodů z úvodní poloviny skupiny je posunulo velmi blízko minimálně baráže. Druhé kvarteto zápasů už zejména jejich obraně tolik nevyšlo, ovšem remíza 2:2 s Anglií v Podgorici znamenala ten vysněný bod zajišťující postup do baráže.
Čeští fotbalisté se do baráže kvalifikovali druhým místem ve skupině I, kde za suverénním Španělskem předčili Skotsko, Litvu i Lichtenštejnsko. Klíčovou se ukázala být remíza 2:2 v Glasgowě, definitivní postupovou tečku pak dala závěrečná hladká výhra v Litvě.
Soupeřem českého týmu byli vylosováni fotbalisté Černé Hory, kteří se tak představí dnes zde na Letné a v úterý v Podgorici přivítají naše fotbalisty v odvetě. Je obtížné říct, zda byl k českým fotbalistům los shovívavý či naopak krutý, to ukáže až následujících nejméně 180 minut ve dvou duelech.
Známe již dvanáct účastníků zmiňovaného mistrovství, k pořádající dvojici Polsku a Ukrajině se přidalo devět vítězů jednotlivých kvalifikačních skupin a Švédsko, jakožto nejlepší celek ze všech druhých týmů. Zbylá osmička zemí na druhých místech kvalifikačních skupin si to o postup rozdá ve čtyřech dvojzápasech.
Oči fotbalových fanoušků po celé Evropě míří dnes ke čtyřem barážovým dvojzápasům o účast na kontinentálním šampionátu v Polsku a na Ukrajině během léta příštího roku a jednou zastávkou baráže je i hlavní město České republiky. Z pražské Generali Areny Vám přeje příjemný fotbalový zážitek Tomáš Kohlmann. Výkop dnešního zápasu je stanoven na 20:15.

Nedovedu jednoznačně říct, jak se bude zápas vyvíjet. Dokážu ale odhadnout, že prvních třicet minut bude ryze seznamovacích. I přesto, že špionáž dnes funguje na vysoké úrovni, soupeři se vzájemně prostě neznají. A budou se muset oťukat.Články odjinud