Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Česko : Bulharsko - 7. června 2019   20:45

Česko
Česko
19' Schick (Jankto) • 50' Schick (Pavelka)
2:1
(1:1)
Bulharsko
Bulharsko
3' Isa  (I. Popov)
Česko
Vaclík – Kadeřábek, Čelůstka, Suchý (C), Novák – Pavelka, T. Souček – Masopust (66. J. Kopic), Král, Jankto (83. Krejčí) – Schick (77. Doležal).
Bognar – Buzás, Kóbor (vš. Maď.)
Generali Arena, Praha
13 482 diváků
Bulharsko
Mihajlov – S. Popov, K. Dimitrov, Božikov, Nedjalkov – Minčev (46. Despodov), Malinov (63. Karabeljov), Sarmov, Nedělev (82. Čunčukov) – Isa, I. Popov (C).

S konstatováním, že Češi porazili Bulharsko 2:1, se z pražské Letné loučí Tomáš Kohlmann a přeji příjemně prožitý víkend.
Zatímco Bulharsko předvedlo na trávníku velmi bídný výkon, tak uznání si zaslouží fanoušci hostujícího týmu, kteří neustále podporovali svůj tým a po skončení zápasu také hlasitě zatleskali českým fotbalistům za jejich představení na trávníku, velmi sympatický počin.
Česku hraje do karet i průběh této skupiny, neboť další remíza se zrodila v Podgorici, kde si Černá Hora rozdělila body s Kosovem po výsledku 1:1.
Čeští fotbalisté si poradili s nepříznivým vstupem do dnešního utkání, otočili skóre na konečných 2:1 a při domácí premiéře v probíhající kvalifikaci na ME 2020 si připisují první body do tabulky skupiny A.

Hlavní měrou k tomu přispěl Patrik Schick, jenž vstřelil obě branky Šilhavého výběru a rozhodl tak dnešní důležité utkání.

Po vedoucí brance v padesáté minutě Češi velmi slabě hrajícího soupeře výrazně přehrávali, leč pojišťující branky se nedočkali. Jedna navíc neplatila kvůli Schickově ofsajdu při standardní situaci a protože se neujala ani žádná z dalších šancí, museli čeští fanoušci trnout až do závěrečného hvizdu. Bulhaři ale nedokázali Tomáše Vaclíka pořádně ohrozit a odjíždějí domů bez bodů.
90+5'
90+5'
Z rohů hosté sice nezahrozili, pak to ale vřelo po velmi nebezpečném nákopu Božikova od postranní čáry ke vzdálenější tyči, nikdo v bílém ale na míč nedosáhl.
90+5'
.... a následovat bude další.
90+4'
V samém závěru je tu ještě jeden rohový kop pro Bulharsko.
90+3'
Po dlouhém bulharském nákopu do pokutového území se nedovoleným zákrokem provinil Čunčukov, žlutou kartu za řeči si okamžitě vysloužil Despodov.

Žlutou kartu si prohlíží i Čunčukov.
90+3'
Hosté ale pokračují ve velmi špatném výkonu a vůbec se jim nedaří přejít přes středovou čáru, navíc vhazování se tentokrát ujme Pavel Kadeřábek.
90+2'
Po čase získali balón do svého držení Bulhaři, ovšem vhazují v hloubi vlastní poloviny.
90+1'
Dva rohy pro Česko v rychlém sledu, domácí fotbalisté drží míč daleko od vlastní branky.
90+1'
Rozhodčí Bognar oddaluje závěrečný hvizd o pět nastavených minut.
90'
Novákův tečovaný centr letěl na břevno bulharské branky a Mihajlov se musel pořádně natáhnout, aby vytěsnil míč nad branku.
89'
Velkou příležitostí na potvrzení české výhry tentokrát promrhal Ladislav Krejčí, jeho přízemní ránu Mihajlov výborně vyráží!
88'
Po rohu Despodova se k hlavičce prosadil Dimitrov, v tísni ale zakončuje jen do připraveného Tomáše Vaclíka.
87'
Bulhaři se v závěru ještě pokusí zahrozit, debutant Čunčukov na levé straně hřiště vybojoval rohový kop a probouzí se bulharský sektor fanoušků.
86'
Rozeběhla se závěrečná pětiminutovka. Byť Češi mají na trávníku obrovskou převahu, tak stále je rozdíl ve skóre jen jednogólový.
85'
Následný roh českého týmu končí jen útočným faulem Tomáše Součka, rozehrávat bude Nikolaj Mihajlov.
85'
Další nebezpečný závar před bulharskou brankou končí jen rohovým kopem, publikum žene Čechy k třetí trefě.
84'
Češi se snaží potrestat naprosto tristní výkon Bulharů v této fázi zápasu a potvrdit vítězství, Jankto prudkou přihrávkou našel v pokutovém území Martina Doležala, ten v zajímavé pozici branku míjí!
83'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Jakub Jankto, přichází Ladislav Krejčí.
82'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Todor Nedělev, přichází Cvetelin Čunčukov.

Útočník Slavie Sofie Čunčukov si odbude reprezentační debut.
81'
Pavel Kadeřábek na pravém křídle zakombinoval s Alexem Králem, jenž mu vracel zpětnou přihrávku do běhu, v tísni pak ale hoffenheimský obránce nedokázal přesně odcentrovat.
80'
Bulhaři se znovu dostali do potíží při rozehrávce ve vlastním pokutovém území, za aplausu obecenstva brankář Mihajlov odehrál míč jen do zámezí.
80'
Při souhře českých náhradníků Jan Kopic hledal přízemním centrem u bližší tyče Martina Doležala, ten ale na míč jen těsně nedosáhl.
79'
Jan Kopic se na pravé straně ujal míče po nepřesné rozehrávce Mihajlova, potáhl jej po křídle a zasekl kolem Nedjalkova, pak ale svým centrem nenašel před brankou žádného z českých fotbalistů.
77'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Patrik Schick, přichází Martin Doležal.

Hrdinovi dosavadního průběhu zápasu se dostalo hlasitého potlesku publika.
76'
Následně musí být ošetřen brankář Mihajlov po srážce s autorem obou českých branek.
75'
Publikum už jásalo z třetí české branky, radost ale pokazil zdvižený praporek postranního rozhodčího Buzáse, jenž viděl ofsajd Patrika Schicka, zakončujícího po centru Jana Kopice.
75'
Dnešní utkání sleduje 13 482 diváků.
74'
To se jim ale vůbec nepovedlo a po ztrátě míče musel rychlý český brejk hasit Dimitrov sražením Davida Pavelky za cenu žluté výstrahy.
73'
Bulhaři jakoby se snažili uspat české fotbalisty zdlouhavou rozehrávkou u středové čáry.
72'
Při nadějně vyhlížejícím útočném výpadu Schick posunul míč do volného prostoru Kopicovi, po jeho individuální akci z pravé strany centroval Kadeřábek jen do prostoru, kterému vládla bulharská defenziva.
70'
Po dlouhé době sehráli rychlejší kombinaci také Bulhaři, v jejím závěru Popov sice nenašel svým centrem před branku žádného ze spoluhráčů, odražený míč si ale zpracoval Georgi Sarmov a přízemní ránou k bližší tyči pak zaměstnal Tomáše Vaclíka.
69'
David Pavelka potáhl míč po útočné polovině, pak ale trochu zbrzdil akci nepříliš ideální přihrávkou Patriku Schickovi, ten posouval míč Janktovi už do ofsajdu.
68'
Tempo hry v posledních minutách trochu opadlo, hraje se zejména ve středu hřiště.
66'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Lukáš Masopust, přichází Jan Kopic.
66'
Tomáš Souček byl atakován na pravém křídle, k velké nevoli českého fotbalisty ale postranní rozhodčí signalizuje právě Součkův faul.
65'
U postranní čáry už je do dresu vysvlečen Jan Kopic, jenž bude prvním trumfem českého trenéra Šilhavého.
64'
V souběžně hraném utkání skupiny A v Podgorici Černá Hora prohrává s Kosovem 0:1 od 24. minuty.
63'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Kristijan Malinov, přichází Janis Karabeljov.
62'
Kadeřábkův vysoký centr našel před bulharskou brankou trestuhodně osamoceného Filipa Nováka, ten v obrovské šanci netrefil!
61'
Po centru Strahila Popova se Bulhaři dožadovali odpískání pokutového kopu ze údajnou Čelůstkovu ruku, rozhodčí Bognar je nevyslyšel.
60'
Rychlá česká souhra po pravé straně končí Kadeřábkovým ofsajdem.
59'
Stadiónem obíhá mexická vlna, do níž se zapojilo i pár jedinců v sektoru příznivců bulharského týmu.
58'
Při centru Despodova z levé strany čeští zadáci odstavili soupeřovy útočníky a před následným odkopem Tomáše Vaclíka už se jeho jmenovec Souček za potlesku obecenstva vrací zpět do boje.
56'
Bulharům se nedaří využít početní převahy, Ismail Isa byl při přízemní kombinaci přistižen v postavení mimo hru.
55'
Další český útočný výpad končí ofsajdem Patrika Schicka, to ale Češi ještě hrají v deseti, když Tomáš Souček je nadále ošetřován.
55'
Pavelka lobovanou přihrávku z volného kopu málem překvapil bulharskou defenzivu, Patrik Schick ale při těžkém zakončení podklouzl a nepodařilo se mu ohrozit Nikolaje Mihajlova.
54'
Po jednom ze soubojů před brankou při předchozí situaci musel být ošetřen Tomáš Souček, český fotbalista zřejmě utrpěl tržnou ránu v oblasti rtu, brzy by se ale měl vrátit zpět na trávník.
53'
Pavelkově centru od rohového praporku se hosté ubránili, pak ale ještě vracel míč před branku Ondřej Čelůstka a Patrik Schick v krkolomné pozici z voleje branku netrefil.
52'
Češi jsou při chuti a Lukáš Masopust na pravém křídle vybojoval rohový kop.
50'
Česko právě vstřelilo branku!
Češi se ujímají vedení! PATRIK SCHICK dostal kolmici po ose hřiště od Davida Pavelky, kolem nedůrazně bránícího Božikova potáhl míč do pokutového území a následně se zřejmě jemnou tečí dobíhajícího Dimitrova překonal brankáře Mihajlova!
49'
Žlutou kartu dostává David Pavelka (Česko).
49'
Po rychlém bulharském přechodu do útoku se Despodov pokusil posunout míč do volného prostoru kolem Nováka, ten ale ukázal dobré rychlostní předpoklady a byl u balónu dříve než čerstvý bulharský fotbalista.
48'
Po nedovoleném zákroku Masopusta na Dimitrova Bulhaři mohou rozehrávat od vlastního pokutového území.
46'
Český tým pokračuje v zahajovací jedenáctce, trenér Šilhavý zatím neměl důvod sahat ke střídáním.
46'
Bulhaři do druhého poločasu změnili sestavu, na trávník už se nevrátil osmnáctiletý Martin Minčev, nahradil jej Kiril Despodov, jenž v zimě zamířil z CSKA Sofia do italského Cagliari.
46'
Po úvodním dějství důležitého utkání v kvalifikaci o postup na ME 2020 Češi hrají s Bulharskem 1:1, když na obou stranách udeřili hrotoví hráči s číslem devatenáct.

Už ve třetí minutě bulharský kapitán Ivelin Popov posadil míč na hlavu Ismaila Isy, jenž brzy otevřel skóre zápasu, o české vyrovnání se na sklonku úvodní dvacetiminutovky postaral Patrik Schick po povedené akci Jakuba Jankta. Před námi je ale ještě celý druhý poločas.

Češi pak měli místy výraznou územní převahu, brankáře Mihajlova už ale překonat nedokázali.
45+1'
45+1'
Jankto vyzval k hlavičkovému zakončení Tomáše Součka, ten ale zády k brance v těžké pozici nedokázal trefit zařízení a následně maďarský arbitr ukončil první poločas.
45+1'
Po faulu na Krále Češi budou zahrávat ještě jednu standardní situaci na útočné polovině, poslední příležitost k vedoucí brance ještě do přestávky.
45+1'
Rozhodčí Bognar k úvodním pětačtyřiceti přidává jednu nastavenou minutu.
45'
Nedělev měl na levém křídle zajímavou myšlenku v podobě centru před branku, tam ale nebyl žádný fotbalista v bílém a tak Bulhaři jednoduše nemohli zahrozit.
43'
Masopust se sice neprobil u pravé postranní čáry kolem Nedjalkova, český tým ale může pokračovat autovým vhazováním, kterého se ujme Pavel Kadeřábek.
41'
Po rohovém kopu Davida Pavelky pak hlavičkoval Tomáš Souček, nejlepší ligový fotbalista měsíce května ale v záklonu bulharskou branku netrefil.
40'
Do přetaženého centru Jankta se z voleje položil Pavel Kadeřábek, svoji ránu ale kolem bránících Bulharů nedokázal propasírovat k pravé tyči hostující branky.
39'
Nepřesný nákop Pavelky po levém křídle, míč doskákal za brankovou čáru a brankář Mihajlov s rozehrávkou znovu spěchat nebude.
37'
Další dva centry Strahila Popova, oba postrádaly veškerou kvalitu, přesto se k odraženému míči dostal Malinov, ten ale prudce střílel jen do bránícího Pavelky, bez přípravy pak zakončoval i Sarmov, jeho rána ale mířila až někam pod střechu tribuny za brankou Tomáše Vaclíka.
36'
Následné standardní situaci se Bulhaři ubránili a hosté už přenesli hru na českou polovinu.
35'
Kristijan Malinov je potrestán žlutou kartou za zákrok na Alexe Krále ve vzdálenosti nějakých pětatřiceti metrů od bulharské branky.
34'
Zdlouhavou bulharskou rozehrávku u vlastního pokutového území netrpělivé české publikum doprovází pískotem.
33'
O moc lépe si na opačné straně nevedl David Pavelka, tomu vůbec nesedla střela zpoza pokutového území a proletěla několik metrů nad brankou našeho soupeře.
32'
Nedjalkov při pokusu o centr od postranní čáry podklouzl a nasměroval míč daleko za Vaclíkovu branku.
32'
Bulhaři se vymanili z dalšího českého tlaku a po delší době se usadili na polovině českého výběru.
30'
Na roh Lukáše Masopusta si naskočil Patrik Schick a jeho hlavička se otřela o břevno bulharské branky!
29'
Po Novákově autovém vhazování míč propadl ke zcela osamocenému Alexi Královi, jeho první prudkou střelu Mihajlov vyrazil a druhý pokus českého středopolaře je sražen vedle tyče bulharské branky.
28'
Alex Král na levé straně hřiště zakombinoval s Jakubem Janktem, jeho centru se Bulhaři ubránili, nadále ale útočí český tým.
27'
Po následném rohovém kopu Davida Pavelky Tomáš Souček hlavičkoval až k protějšímu rohovému praporku.
26'
Při dalším českém výpadu zakončoval Jakub Jankto z nějakých dvanácti metrů, jeho střela ale byla sražena těsně vedle bulharské branky.
25'
Kadeřábkův vysoký centr našel u vzdálenější tyče Jakuba Jankta, ten se snažil hledat před brankou Patrika Schicka, český útočník ale měl k míči daleko.
24'
Dva centry Strahila Popova se neujaly, po tom druhém Minčev v tísni hlavičkoval daleko za českou branku.
23'
Martin Minčev vybojoval faul ve středu hřiště, Bulhaři se mohou vymanit z menšího náporu českého výběru.
22'
Novákův centr našel před brankou Alexe Krále, ten ale míč hlavou jen jemně pohladil a nasměroval jej daleko vedle bulharské branky.
21'
Čeští fotbalisté jsou při chuti, Novák vybojoval autové vhazování a hned vhodil míč do hry, Král se ale neprobil k míči přes Dimitrova.
19'
Vyrovnáno! Jakub Jankto si v pokutovém území šikovně zasekl míč kolem Kristiana Dimitrova a připravil tutovku pro PATRIKA SCHICKA, ten obstřelil padajícího brankáře Mihajlova a raduje se z vyrovnání!
18'
Rychlý český přechod na útočnou polovinu končí jen dalším ofsajdem Patrika Schicka, ten se po zapískání střetl s Popovem, tento souboj rozhodčí Bognar ponechává bez povšimnutí.
17'
Ismail Isa potáhl míč po levé straně pokutového území, z ostrého úhlu pak ale zakončoval jen do Tomáše Vaclíka, ten se zachycením nedůrazné střely neměl žádné potíže.
16'
Nepřesná souhra Pavelky s Janktem, středopolaři turecké Kasimpasy zatím vůbec nevycházejí vzdušné pasy za bulharskou defenzivu.
15'
Na velmi dobrý Janktův centr za bulharskou obranu si nabíhal Souček a od tyče se snažil sklepnout míč do předbrankového prostoru, tam se nikdo v červeném neprobil k míči.
14'
Češi vybojovali standardní situaci na útočné polovině a mohou se přesunout před bulharskou branku.
13'
Pavel Kadeřábek se stává prvním žlutě napomenutým hráčem za skluz pod nohy Malinova.
12'
Po kvalitním Janktově centru míč v pokutovém území propadl k Ondřeji Čelůstkovi, tomu ale vůbec nevyšla střela bez přípravy a míč jen posunul k bulharským soupeřům, kteří jej odkopávají daleko do bezpečí.
12'
Z dalšího Novákova autu rezultuje rohový kop, pokračovat se bude od rohového praporku.
11'
Po dlouhém autu Filipa Nováka před bulharskou branku se míč odrážel po hlavách hráčů, Češi se ale do zakončení nedostali.
10'
Bulharští příznivci si maximálně užívají úspěšný vstup do dnešního zápasu a nepřetržitě hlasivkami podporují své hráče.
9'
Patrik Schick dostal z hloubi pole dlouhý pas za bulharskou obranu, ta jej ale vystavila do postavení mimo hru.
8'
Král dlouhým pasem našel na pravém křídle Kadeřábka, ten se pokusil z voleje najít před brankou Patrika Schicka, římský útočník ale byl pokryt bulharskými zadáky.
7'
Ochozy letenské arény se přeci jen pomalu zaplňují. Čeští fanoušci, kteří nadále přicházejí, ale budou zřejmě nepříjemně překvapení pohledem na světelnou tabuli.
6'
Todor Nedělev vybojoval nedovolený zákrok ve středu hřiště, Bulhaři už rozehráli z místa přestupku.
5'
Po nepřesném Pavelkově nákopu na pravé křídlo měl Pavel Kadeřábek k míči daleko, rozehrávky od branky se ujme Nikolaj Mihajlov.
4'
Brzká inkasovaná branka probudila také české příznivce, kteří se skandováním "Češi! Češi!" snaží podpořit domácí fotbalisty.
3'
Bulharsko právě vstřelilo branku!
Šokující úvod na Letné! Bulhaři skórují hned z prvního nebezpečného útočného výpadu! Na výborný centr kapitána Popova od pravé postranní čáry si naběhl ISMAIL ISA a přesnou hlavičkou pokořil Tomáše Vaclíka!
2'
Král důrazným presinkem zahnal Dimitrova až k vlastnímu rohovému praporku, bulharskému stoperovi se ale povedlo odehrát míč do bezpečí.
1'
Rozehráno! Zároveň byl zahájen také souběžně hraný duel skupiny A mezi Černou Horou a Kosovem, který se hraje na prázdném stadiónu v Podgorici.
1'
Před úvodním výkopem přítomní minutovým potleskem uctili památku někdejšího českého reprezentanta Josefa Šurala a také bývalého prezidenta UEFA Lennarta Johanssona.
Čeští fotbalisté obléknou červené dresy s modrými trenýrkami, soupeř z Balkánu nastoupí celý v bílém.
Bulharští fanoušci o sobě dávají hlasitě vědět, jejich sektor je tím nejzaplněnějším v letenské Generali Aréně.
Maďarští rozhodčí v čele s Tamásem Bognarem přivedli fotbalisty na trávník, před námi jsou národní hymny.
Do úvodního výkopu zbývá půlhodina, fotbalisté obou týmů už se čile rozcvičují před zatím jen velmi zřídka zaplněnými tribunami.

V Praze je krásné počasí, zcela jasno a takřka bezvětří, ideální podmínky pro hezký sportovní zážitek.

Česko: Vaclík – Kadeřábek, Čelůstka, Suchý, Novák – Pavelka, T. Souček – Masopust, Král, Jankto – Schick.
Náhradníci: Koubek – Brabec, Coufal, Kalas, Krejčí, Kozák, Doležal, Sadílek, J. Kopic, Bořil, Vydra.

Bulharsko: Mihajlov – S. Popov, K. Dimitrov, Božikov, Nedjalkov – Minčev, Malinov, Sarmov, Nedělev – Isa, I. Popov.
Náhradníci: P. Ilijev, Ch. Ivanov – Genev, Stojanov, S. Ivanov, Despodov, Bandalovski, Karabeljov, Čunčukov, G. Ilijev, Goranov, G. Ivanov.

Rozhodčí: Bognar – Buzás, Kóbor (vš. Maď.).
Bulharsko

Bulhaři se už patnáct let nepodívali na vrcholný turnaj národních týmů. Naposledy se představili na ME 2004 v Portugalsku, kde ale prohráli v základní skupině všechny tři své zápasy a turnaj pro ně skončil v nejkratší možné době. Úspěchům z dob Christa Stojčkova či Krasimira Balakova, především čtvrtému místu z MS 1994, pak je současný bulharský tým na hony vzdálen.

V uplynulé kvalifikaci na MS 2018 měli Bulhaři také smůlu na los, který jim přiřkl nejsilnější skupinu s Francií, Švédskem, Nizozemskem, Běloruskem a Lucemburskem, Bulharům ale nepomohly ani skvělé výkony v domácím prostředí, kde postupně zdolali Lucembursko 4:3, Bělorusko 1:0, Nizozemsko 2:0 a Švédsko 3:2, ze hřišť soupeřů totiž přivezli jediný bod a skončili až čtvrtí.

Do probíhajících bojů o ME 2020 Bulharsko vstoupilo domácí remízou s Černou Horou, kdy remízu 1:1 navíc vybojovalo až po velmi sporné penaltě v závěrečné desetiminutovce zápasu. O tři dny později se Bulhaři představili na trávníku ambiciózního Kosova, kde naopak neudrželi vedení a utkání rovněž skončilo 1:1.

Po dvou zápasech kvalifikace na bulharské lavičce skončil trenér Petar Hubčev, jehož nahradil již zmiňovaný Krasimir Balakov, legenda bulharské kopané.

Balakov do své první nominace vybral hned osm hráčů bez reprezentačního startu, z nichž již musel vyměnit Ivana Turicova za Cvetelina Čunčukova. Z nominace pak vypadli také důležitý záložník Marcelinho a Nikolaj Bodurov.

NOMINACE

Brankáři: Nikolaj Michajlov, Plamen Iliev, Christo Ivanov

Obránci: Krum Stojanov, Strachil Popov, Vasil Božikov, Kamen Chadžiev, Anton Nedjalkov, Ivan Goranov, Kristian Dimitrov, Ivan Bandalovski, Viktor Genev

Záložníci: Ivelin Popov, Georgi Kostadinov, Kiril Despodov, Todor Nedělev, Galin Ivanov, Kristijan Malinov, Georgi Sarmov, Janis Karabeljov, Georgi Iliev

Útočníci Martin Minčev, Stanislav Ivanov, Stanislav Kostov, Ismail Isa, Cvetelin Čunčukov
Česko

Čeští fotbalisté sice vstupují do utkání z poslední pozice skupiny A, ovšem stále ve velmi dobré výchozí pozici, neboť dosud jediné utkání odehráli proti superfavoritovi skupiny Anglii a byť ve Wembley prohráli vysoko 0:5, tak týmu Jaroslava Šilhavého nahrává situace ve skupině, kde jejich dnešní soupeři z Bulharska si podělili body s Černou Horou a v Kosovu.

Česko v samostatné historii nechybělo ještě na žádném finálovém turnaji evropských šampionátů a už dvakrát získalo medaili. Povedlo se to druhým místem v roce 1996 a třetím o osm let později. Naposledy Češi před třemi lety ve Francii nepostoupili ze základní skupiny.

V nominaci trenéra Šilhavého je jediný debutant, devatenáctiletý záložník Michal Sadílek. Tomu do výběru pomohly i absence zraněných záložníků Dočkala, Daridy, Baráka a Trávníka. Po pěti a půl letech se pak může v reprezentaci představit čerstvá posila pražské Sparty, Libor Kozák.

NOMINACE

Brankáři: Tomáš Vaclík, Jiří Pavlenka, Tomáš Koubek

Obránci: Marek Suchý, Pavel Kadeřábek, Filip Novák, Tomáš Kalas, Jakub Brabec, Ondřej Čelůstka, Jan Bořil, Vladimír Coufal

Záložníci: Ladislav Krejčí, David Pavelka, Jakub Jankto, Tomáš Souček, Jan Kopic, Lukáš Masopust, Alex Král, Michal Sadílek

Útočníci Matěj Vydra, Patrik Schick, Libor Kozák, Martin Doležal.
Hezký večer z pražské Letné, kde se čeští fotbalisté v rámci kvalifikace na evropský šampionát 2020 poprvé představí v domácím prostředí, když přivítají Bulharsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.