Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Nizozemsko : Estonsko - 19. listopadu 2019   20:45

Nizozemsko
Nizozemsko
6' Wijnaldum (Promes) • 19' Aké (Depay) • 66' Wijnaldum (Stengs) • 78' Wijnaldum (Stengs) • 87' Boadu (Strootman)
5:0
(2:0)
Estonsko
Estonsko
Nizozemsko
Cillessen – Promes, Aké, de Ligt, van Aanholt – D. Pröpper, Wijnaldum (C), F. de Jong (75. Strootman) – Stengs, L. de Jong (63. Weghorst), Depay (46. Boadu).
Estonsko
Lepmec – Teniste (61. Baranov), Tamm, Mets, Kallaste – Ainsalu, Antonov – Zenjov (76. Liivak), Vassiljev (C), Henrik Ojamaa (83. Käit) – Sorga.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Toto utkání tedy dopadl výborně pro domácí tým, který tak stvrdil účast na evropském šampionátu, ale půjde až z druhého místa ve skupině. Hattrick v dnešním utkání vstřelil Wijaldum, který si přivezl výbornou formu z anglického Liverpoolu, další branky vstřelili Boadu a Aké.
90+2'
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.
89'
Utkání už se blíží ke konci, u míče je stále domácí celek.
87'
Nizozemsko právě vstřelilo branku!
Kevin Strootman našel přesně MYRONA BOADUA, který skákavý míč zalepil na kopačku a dává další branku svého týmu.
84'
Wijnaldum střílel za vápnem, ale jen nad branku.
83'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Henrik Ojamaa, přichází Mattias Käit.
81'
Domácí na míči, úplně kontrolují hru.
78'
Calvin Stengs našel GEORGINIA WIJNALDUMA nahrávkou do běhu, ten si míč navedl na střed hřiště a vystřelil. Je z toho hattrick.
77'
Nepřesné zakončení Weghorsta, který letělo až na tribunu.
76'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Sergej Zenjov, přichází Frank Liivak.
75'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Frenkie de Jong, přichází Kevin Strootman.
73'
Georginio Wijnaldum centroval do vápna, ale jeho centr nikoho v oranžovém nenašel.
72'
Roh pro domácí.
70'
ke střele se dostal Wout Weghorst, jeho pokus skončil jen vedle branky.
68'
Domácí kombinují na vlastní polovině a stadion je na nohou.
66'
Calvin Stengs vystihl rozehrávku soupeře a poslal GEORGINIA WIJNALDUMA přímo na branku, záložník Liverpoolu se sám proti brankáři nemýlil.
65'
Opět centroval do vápna Calvin Stengs, jenže nikdo nezakončoval, protože Matthijs de Ligt se dopustil faulu.
64'
63'
Domácí Promes ztratil míč na pravé straně, což založili brejk soupeře, ale ten se pak nedostal ani do vápna.
63'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Luuk de Jong, přichází Wout Weghorst.
62'
K míči se postavil Calvin Stengs, centrem do vápna našel Luuka de Jonga, ten hlavičkoval jen nad branku.
61'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Taijo Teniste, přichází Nikita Baranov.
61'
60'
Jeho jmenovec Frenkie de Jong rozehrával přímý kop a centroval do vápna, tam ovšem nikdo na centr nedosáhl.
59'
De Jong faulován, přímý kop zprava pro jeho tým.
58'
Domácí hrají okolo půlící čáry, kombinují a čekají na okénko v obraně soupeře.
57'
Vysoký centr Calvin Stengs nezpracoval, u míče tedy hosté.
56'
Konstantin Vassiljev zkusil střelu z nějakých 30 metrů. Jeho dobrá rána skončila jen kousíček nad brankou.
55'
De Jong dostal kvalitní nahrávku do vápna, ale nepohlídal si ofsajd, takže z šance není nic.
54'
Hostující Taijo Teniste dostal dlouhý míč po pravé lajně, proti třem soupeřům šanci neměl.
53'
Po delší době u míče tým hostů, když kombinuje na vlastní polovině.
52'
Promes nepřesně hledal Calvina Stengse, takže odkop od hostující branky.
70'
Domácí Wout Weghorst střílel z levé strany vápna, jeho pokus letěl vedle branky.
51'
Calvin Stengs servíroval míč zleva do vápna. De Jong si však v šestnáctce poradit nedokázal.
50'
De Jong dostal pas přímo před prázdnou branku, ale asi s tím úplně nepočítal a míč vůbec netrefil.
49'
Calvin Stengs dostal míč na hranici vápna, ale hned byl u něho soupeř, který mu míč odkopl.
48'
Van Aanholt centroval z levé strany do vápna, jeho pokus byl nepřesný a hosté odkopávají.
47'
V úvodu aktivnější hosté, kteří jsou na útočné polovině soupeře.
46'
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Memphis Depay, přichází Myron Boadu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
První poločas je u konce a jasně ho ovládl domácí celek, který vstřelil 2 branky, obě dvě hlavou. Nejdříve se v 6. minutě prosadil Wijnaldum a v 19. minutě se prosadil hlavou Aké. Domácí jsou jasně lepší, kontrolují hru a asi tomu bude tak i ve druhé půli.
45+1'
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.
44'
Sorga na útočné polovině fauloval Calvina Stengse, okamžitě se píská.
43'
Nad míčem je Georginio Wijnaldum, ale nemá žádnou nabídku, všichni stojí.
42'
Kombinace Nizozemců na vlastní polovině. De Ligt aktuálně u míče.
41'
Vpředu i hosté, na vápně pálil Sorga, ale jen do Akého.
39'
Calvin Stengs křižným pasem hledal napravo Promese, jeden z hostí v poslední chvilce zakročil.
38'
Zády k brance byl Konstantin Vassiljev a snažil se ještě někoho najít ve vápně, jenže silná defenziva soupeře mu míč sebrala.
37'
Promes přišel o míč u pravé postranní lajny, u lopty tedy bude hostující tým.
36'
Erik Sorga zkusil vystřelit za vápnem. Jeho obstřel skončil jen kousek vedle pravé tyčky.
35'
Po delší době je míč na kopačkách Estonců, ti kombinují na vlastní polovině.
34'
Calvin Stengs zprava hledal ve vápně dloubáčkem Depaye, ten na jeho nahrávku o kousek nedosáhl.
33'
Dlouhý pas letěl za obranu pro de Jonga, který míč zpracovat nedokázal.
32'
Domácí kombinují na vlastní polovině, obvyklý obrázek první půle.
30'
Ilja Antonov zkusil vystřelit ze střední vzdálenosti, jeho střela skončila vysoko nad brankou.
29'
Dopředu se hnali i hosté, ale Sorga prováhal ideální míč pro střelu.
28'
Calvin Stengs se snažil zprava dostal na střed, jenže o míč zakopl, a tak o něho přišel.
26'
Do brejk use znovu hnal po levé straně Depay, ovšem toho perfektně odbránil Joonas Tamm.
25'
Tvrdá srážka Akého a Erika Sorgy. Oba jsou ošetřováni.
24'
Vysoký a dlouhý centr letěl vpřed na Depaye, který ovšem na míč o kousek nedosáhl.
23'
Opět se hraje podle not Nizozemců, ti drží míč.
22'
Domácí kombinují u půlící čáry, kde si v klidu nahrávají.
21'
Aanholt se snažil přenést hru zleva doprava, ale jeho centr byl nepřesný.
19'
Po rohovém kopu se k centru z levé strany dostal Memphis Depay, jeho centr do vápna si našel NATHAN AKÉ, který nádherně hlavou trefuje branku.
18'
17'
Po odrazu se na penaltě dostal ke střele Georginio Wijnaldum, jenže jeho střela mířila jen do brankáře.
16'
Domácí uzavírají soupeře na jeho půlce. Kombinací kolem vápna na soupeře tlačí.
15'
Konstantin Vassiljev centroval do vápna, ale pro jeho nevysoký centr si došel Jasper Cillessen.
14'
Roh pro Estonsko.
13'
Za vápnem střílel Wijnaldum, jeho střela ovšem skončila jen vedle branky.
11'
Aktivní Strengs znovu centroval z pravé strany opět do šestnáctky, ale nikoho nenašel.
10'
Depay centroval od rohového praporku, ale přetáhl to, takže míč je pryč.
9'
Roh pro Nizozemce.
7'
Domácí stále u míče, momentálně kombinují na polovině hřiště.
6'
Quincy Promes dostal míč na prvou stranu a okamžitě centroval do šestnáctky. Jeho pas si na středu vápna našel GEORGINIO WIJNALDUM, který hlavou posílá míč na zadní tyčku.
5'
Stengs středem hřiště hledal de Jonga, ten ovšem byl otočený zády k brance.
4'
Promes dostal míč na pravou stranu a centroval okamžitě do vápna. Jeho centr byl ovšem zablokován.
3'
Od úvodu míč v držení domácích, kombinují na polovině hřiště.
2'
Depay se uvolnil na středu hřiště a ve vápně hledal Wijnalduma, ten ovšem jeho pas špatně zpracoval.
1'

Nizozemsko: Cillessen – Promes, Aké, de Ligt, van Aanholt – D. Pröpper, Wijnaldum (C), F. de Jong – Stengs, L. de Jong, Depay.
Náhradníci: Bizot, Zoet – Dumfries, de Vrij, Veltman, Blind, Strootman, van de Beek, S. Berghuis, Boadu, Weghorst.

Estonsko: Lepmec – Teniste, Tamm, Mets, Kallaste – Ainsalu, Antonov – Zenjov, Vassiljev (C), Henrik Ojamaa – Sorga.
Náhradníci: Igonen, Meerits – Baranov, Pikk, Käit, Kuusk, Kams, Kreida, Miller, Puri, Liivak, Anier..
Estonsko

Estonci jsou naopak ve skupině poslední a Euro si nezahrají. Za sedm zápasů získal tým jen jeden bod a má hrozivé skóre 2:21. Branky Estonci vstřelili jen při domácí prohře s Běloruskem a a při domácí porážce od Severního Irska. Naopak v Německu přišel debakl 8:0.

Poslední tři zápasy

Ukrajina VS. Estonsko 1:0
Estonsko VS. Německo 0:3
Bělorusko VS. Estonsko 0:0
Nizozemsko

Nizozemci mají postup na šampionát jistý, když získali 16 bodů v sedmi zápasech se skóre 19:7, nejlepší střelec týmu je Memphis Depay, který se prosadil šestkrát a má sedm asistencí. Tým před tímto zápasem opustil jeden z nejlepších hráčů světa Virgil Van Dijk, který odjel z osobních důvodů.

Severní Irsko VS. Nizozemsko 0:0
Bělorusko VS. Nizozemsko 1:2
Nizozemsko VS. Severní Irsko 3:1
Zdravím všechny fanoušky evropské kopané, v rámci kvalifikace na Euro se ve skupině C utkají týmy Nizozemska a Estonska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.