Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Albánie : Faerské ostrovy - 20. listopadu 2023   20:45

Albánie
Albánie
0:0
(0:0)
Faerské ostrovy
Albánie
Strakoša – Balliu, Ismajli, Djimsiti, Mihaj – Bare (61. Laçi), Asllani, Bajrami – Asani (74. Muçi), Daku (74. Cikalleši), Uzuni (61. Mucolli).
E. Beriša, E. Kastrati – Hysaj, Veseli, Gjasula, Seferi, Ramadani, Muja.
Lamhauge (33. Reynatröd) – Danielsen, Faerö, A. Edmundsson, Davidsen – G. Vatnhamar – Bjartalíd, Joensen, Andreasen, Hendriksson (63. S. Vatnhamar) – J. Edmundsson (86. Petersen).
Mörk – Mikkelsen, Sörensen, Knudsen, K. Olsen, Askham, Jónsson, A. Johansen, Justinussen.

V tomto zápase byl sice aktivnější domácí celek, vypracoval si nějaké šance, ale nedokázal je proměnit. Fotbalisté se rozešli po remízovém bezbrankovém výsledku.
Střely na branku: 62:38. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 6:17.
90+5'
90+5'
Začala poslední nastavená minuta. Hosté rozehrávali rohový kop, centr před branku nebyl povedený.
90+4'
Berat Djimsiti se v souboji jeden na jednoho dopustil faulu, rozehrávat tak budou hosté na útočné polovině.
90+3'
Sokol Cikalleši to zkoušel individuálně, ale trefil jen prostor ve středu branky, kde byl gólman.
90+2'
Domácí nyní měli velkou šanci, ale obrana si v čele s brankářem dokázala poradit velmi dobře.
90'
Žlutá karta pro tým Faerské ostrovy (Jóannes Danielsen).
90'
Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, mnoho šancí aktuálně k vidění není.
89'
Sokol Cikalleši se pokoušel dostat po centru do střelecké pozice, ale zakončení míří vedle branky.
88'
V poklidném tempu se dohrává druhý poločas, blížíme se do jeho závěru. Uvidíme, kolik minut sudí nastaví.
87'
Bárdur Reynatröd rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na polovinu soupeře.
86'
Střídání v týmu Faerské ostrovy:
ze hřiště odchází Jóan Símun Edmundsson, přichází Paetur Petersen.
86'
Albánie nyní kombinuje na útočné polovině, ale Ernest Muçi nedokázal přesněji přihrát před branku, kde byl jeho spoluhráč.
84'
Na polovině hrací plochy je ošetřovaný jeden z hráčů. Po chvilce bude utkání pokračovat dál.
82'
Jóannes Danielsen vybojoval vhazování na útočné polovině, následně také míč uvedl sám do hry.
80'
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté jsou nyní poněkud pasivnější, ale hosté toho zatím nedokázali využít.
79'
Kristjan Asllani se dostal před svou brankou do problémů, ale nakonec ve spolupráci s obránci si dokázal poradit.
78'
Fotbalisté v bílém jsou nyní aktivnější a pokouší se vypracovat si nějakou výraznější šanci. Obrana domácích je nyní ale pozorná.
76'
Hostující celek vybojoval vhazování na útočné polovině, Jóannes Danielsen rozehrával nepřesně, balon celkem snadno získali domácí.
75'
Žlutá karta pro tým Albánie (Sokol Cikalleši).
74'
Střídání v týmu Albánie:
ze hřiště odchází Mirlind Daku, přichází Sokol Cikalleši,
ze hřiště odchází Jasir Asani, přichází Ernest Muçi.
73'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme spíše klidnější pasáž hry.
71'
Tomas Strakoša rozehrává od své branky a nutno poznamenat, že se rozhodl pro krátkou rozehrávku na obránce.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, stále platí bezbrankový stav. Domácí fotbalisté diktují tempo hry.
68'
Jasir Asani poslal míč před branku, ale obrana si dokázala poradit. Následně Mirlind Daku nezakončil přesně.
67'
Jasir Asani si vypracoval dobrou střeleckou pozici, kterou obrana zblokovala na rohový kop.
64'
Albánie hraje aktivně, nyní se rychle propracovala do střelecké pozice, ale v rozhodující moment nedokázal domácí hráč trefit míč.
63'
ze hřiště odchází Brandur Hendriksson, přichází Sölvi Vatnhamar.
62'
Iván Balliu si nabíhal do volného prostoru, ale spoluhráč mu nepřihrál, akce domácích pokračovala druhou stranou. Následně balon končí u brankáře.
61'
ze hřiště odchází Myrto Uzuni, přichází Arbnor Mucolli,
ze hřiště odchází Keidi Bare, přichází Qazim Laçi.
61'
Rychlé přenesení hry domácím nevyšlo podle představ, centr se sice snesl před branku, ale zakončení bylo zblokované.
60'
Hodina hry je pryč, zatím čekáme na výraznější šanci na jedné či druhé straně.
59'
Hosté se propracovali před branku soupeře. Jákup Andreasen se pokoušel tečovat střelecký pokus spoluhráče, ale brankář Tomas Strakoša byl připravený.
56'
Faerské ostrovy mají balon pod kontrolou, kombinují na své polovině a čekají na možnost usadit se před brankou soupeře.
55'
Dobrý střelecký pokus hostujícího celku. Jóannes Bjartalíd mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, které však míří vedle branky.
53'
Hostující celek se nyní propracoval na útočnou polovinu, ale Gunnar Vatnhamar nedokázal přesněji přihrát před branku, kde viděl spoluhráče.
51'
Iván Balliu vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování, které následně sám také provedl.
50'
Sledujeme velkou fotbalovou bitvu, které vytváří domácí fanoušci velmi dobrou atmosféru.
47'
Domácí vhazují na útočné polovině, ale do střelecké pozice se propracovat tým nedokázal.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem, zdá se, že ani jeden celek nestřídal během přestávky.
46'
45+7'
45+7'
V samotném závěru poločasu domácí vybojovali rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
45+6'
Nedim Bajrami měl dobrou střeleckou pozici, ale jeho ránu vytáhl brankář. K dorážce se už domácí nedostali, navíc by to byl ofsajd.
45+5'
Mnoho fotbalové krásy nám zatím tento duel nenabídl. Dlouhou dobu čekáme na střelecký pokus na jedné či druhé straně.
45+4'
Odmar Faerö se dopustil faulu na útočné polovině, rozehrávat tak budou domácí fotbalisté.
45+3'
Volný kop budou rozehrávat fotbalisté Faerských ostrovů. Centr se snesl před branku Brandur Hendriksson nenašel nikoho ze spoluhráčů.
45+3'
Hra se nyní hodně kouskuje a osobních soubojů za hranicí pravidel přibývá,
45+1'
Ještě sedm minut uvidíme nad rámec prvního poločasu. Nyní se hosté propracovali k brance soupeře. Viljormur Davidsen bude vhazovat.
45'
Začala poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut sudí nastaví k prvnímu poločasu. Viděli jsem jedno střídání i několik ošetření.
44'
I když stále čekáme na první branku v tomto zápase, tak v prvním poločase byli zatím jednoznačně aktivnější domácí fotbalisté.
43'
Viljormur Davidsen měl dost prostoru na to, aby vedl akci, ale rozhodl se zpomalit a vrátit míč na svou polovinu až k brankáři.
42'
V poklidném tempu se dohrává úvodní poločas, hosté jen těžko hledají cestu na polovinu soupeře. Domácí tvoří hru.
40'
Zajímavou akci domácích zastavil pomezní sudí, Albánie se dostala v rozhodující moment do postavení mimo hru.
39'
Fotbalisté Albánie nyní kontrolují hru, jsou aktivnější, ale zatím na další střeleckou příležitost čekají.
38'
Hakan Ericson, hostující trenér, nyní dostává žlutou karu.
36'
Domácí hráči si nyní vypracovali velkou šanci, Nedim Bajrami zakončoval po individuální akci, ale brankář Bárdur Reynatröd vytáhl první zákrok.
33'
ze hřiště odchází Mathias Lamhauge, přichází Bárdur Reynatröd.
32'
Gunnar Vatnhamar bude doošetřen mimo hrací plochu. Podle jeho pohybu lze očekávat, že by se mohl do zápasu vrátit.
30'
Na hrací ploše leží Gunnar Vatnhamar, inkasoval tvrdý úder od spoluhráče. Viljormur Davidsen zranil svého kolegu.
29'
Viljormur Davidsen měl hodně prostoru podél postranní čáry, ale k zakončení se nedostal.
29'
Mirlind Daku hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit. Nechybělo moc této domácí akci.
27'
Faerské ostrovy se sice usadily před brankou soupeře, ale mají problémy s finální přihrávkou. Míč následně získali domácí, a tak otáčejí směr hry.
25'
Albánie před svou brankou po rohovém kopu soupeře získala míč, pokusila se o rychlé přenesení hry, ale pokus o brejk nevyšel.
24'
Máme tu střelecký pokus, k zakončení se dostal hostující celek. Z hranice velkého vápna byla střela zblokovaná, následovat bude rohový kop.
23'
Mathias Lamhauge je ošetřovaný na hrací ploše, míří k němu lékaři. Podle všeho by měl být schopný v zápase pokračovat.
20'
Brandur Hendriksson byl dobře postavený a dokázal zastavit nebezpečně vypadající akci soupeře. Míč získává brankář, který se rozhodl pro dlouhý výkop.
19'
Máme tu první výraznější šanci zápasu. Mirlind Daku se dostal po přihrávce do běhu do zakončení. Balon si nezpracoval tak, jak potřeboval, a pak se mu ani zakončení nepodařilo podle představ,
17'
Obrana hostujícího celku působí velmi kompaktním dojmem a zatím se domácím nepodařilo najít cestu, jak si vypracovat výraznější střeleckou pozici.
16'
Poslední minuty je obrázek hry velmi podobný. Albánie hraje aktivně, má míč pod kontrolou, ale marně se pokouší vypracovat si výraznější střeleckou pozici.
15'
Enea Mihaj neměl komu přihrát, a tak vrací hru ke svému brankáři. Tomas Strakoša se také zapojil do kombinace, ve které pokračoval Mirlind Daku.
13'
Domácí Enea Mihaj uvedl míč do hry na své polovině, ale následně jeho kolegové přišli o míč. Směr hry se rychle otáčí. Hrát tak mohou hosté.
12'
Fanoušci vytvářejí velmi dobrou atmosféru v tomto zápase, nyní sledujeme souboje o míč především na polovině hrací plochy.
10'
Hostující celek měl možnost volného kopu, centr se snesl před branku, ale obrana Albánie si celkem snadno dokázala poradit. Soupeř se ani nedostal do zakončení.
10'
Úvodních deset minut hry ukázalo, že budeme sledovat takticky vedenou fotbalovou bitvu. Ani jeden celek nechce nyní chybovat.
9'
Mirlind Daku zůstává ležet na hrací ploše poté, co absolvoval souboj o míč se soupeřem. Andrias Edmundsson ho dohrál hodně důrazně.
8'
Nedim Bajrami to zkoušel individuálně, dostal se sice na útočnou polovinu, ale jeho pokus o zakončení nevyšel podle představ.
6'
Enea Mihaj a Iván Balliu si několikrát vyměnili míč, domácí nyní marně hledají cestu, jak se dostat před branku soupeře.
5'
Albánie hraje v úvodu zápasu hodně opatrně, v první řadě nechce především chybovat.
4'
Domácí rozehrávají od své branky, do kombinace se zapojil také brankář.
3'
Iván Balliu si v souboji o míč počínal nedovoleně, a tak budou rozehrávat fotbalisté Faerských ostrovů na své polovině.
3'
Do šance se domácí fotbalisté nyní probojovat nedokázali, hosté otáčejí směr hry.
2'
Myrto Uzuni vybojoval autové vhazování pro spoluhráče, Enea Mihaj uvedl míč do hry na útočné polovině.
1'
Utkání začalo, domácí hrají v červeném, hosté mají bílé dresy.
1'

Albánie: Strakoša – Balliu, Ismajli, Djimsiti, Mihaj – Bare, Asllani, Bajrami – Asani, Daku, Uzuni.
Náhradníci: E. Beriša, E. Kastrati – Hysaj, Veseli, Gjasula, Muçi, Seferi, Laçi, Mucolli, Ramadani, Muja, Cikalleši.

Faerské ostrovy: Lamhauge – Danielsen, Faerö, A. Edmundsson, Davidsen – G. Vatnhamar – Bjartalíd, Joensen, Andreasen, Hendriksson – J. Edmundsson.
Náhradníci: Mörk, Reynatröd – Mikkelsen, Sörensen, Knudsen, S. Vatnhamar, K. Olsen, Askham, Petersen, Jónsson, A. Johansen, Justinussen.
Velkým favoritem zápasu je Albánie, která aktuálně vede skupinu E se 14 body ze 7 zápasů. Naopak Faerské Ostrovy jsou poslední ve skupině a v sedmi zápasech daly jen dvě branky, naopak třináct inkasovaly. Vzhledem k tabulce tento zápas neřeší nic. Albánie má jistý postup, jeho soupeř je beznadějně poslední.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto kvalifikačním zápase ME v rámci skupiny E proti sobě nastoupí Albánie a Faerské Ostrovy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.