Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Bělorusko : Izrael - 16. června 2023   20:45

Bělorusko
Bělorusko
16' Ebong (Juzepčuk)
1:2
(1:0)
Izrael
Izrael
85' Weissman   • 90+2' Gloukh
Bělorusko
Makavčik – Poljakov, Seljava (57. Jablonskij), Juzepčuk, Bykov, Kaplenko (79. Klimovič), Pjačenin – Kovaljov, Morozov, Ebong.
Kudravec – Bachar, Bočerov, Malkevič, Savicki, Podstrelov, G. Ševčenko, Volkov.
Gillett – Bennett, Davies
Szusza Ferenc stadium, Budapešť
Izrael
O. Glazer – Dasa (78. Jehezkel), Goldberg, Shlomo, Leidner – Do. Peretz, Abu Abaid, Vítor – Abada (46. Haziza), Baribo (46. Weissman), Solomon.
Gerafi, Da. Peretz – D. Glazer, Gloukh, Lavi, Kanichowsky.

To je pro tuhle chvíli vše, díky za pozornost.
Velký obrat dokonán! Izrael prohrával s Běloruskem 0-1 ale dokázal zápas otočit a vítězí 2-1! Za Izrael se trefil Weissman a Gloukh, jediný gól Běloruska vstřelil Ebong. Izrael vítězí zaslouženě, většinu zápasu byl lepším týmem. Hosté se díky vítězství dostávají na 3. místo skupiny I, Bělorusko se ziskem 0 bodů zůstává beznadějně poslední.
90+8'
90+7'
Poslední zoufalý nakopávaný míč Bělorusku vůbec nevyšel, brankář Glazer chytá míč do náruče. Zdá se, že o vítězi zápasu je rozhodnuto.
90+4'
Bělorusko se snaží o vyrovnání, obrana Izraele však zůstává pozorná.
90+2'
Izrael právě vstřelil branku! Z rohového kopu se prosadil OSCAR GLOUKH – 1-2!
89'
Izrael se pokouší o velký obrat. Hlavička, kterou vyslal jeden z jeho hráčů však zamířila vedle.
85'
Izrael právě vstřelil branku! Střelcem branky je SHON WEISSMAN, který proměňuje penaltu – 1-1!
84'
Izrael bude zahrávat penaltu! Videorozhodčí potvrdil že se obránce Politevič dopustil penaltového zákroku. O vyrovnání se pokusí Shon Weissman.
83'
Velký problém pro Bělorusko! Obránce Politevič odkopávál míč jenže přitom i zasáhl hráče Izraele ve vlastním pokutovém území! Zákrok bude zkoumat VAR, dočkáme se.penalty?
79'
Střídá i Bělorusko. Hřiště opustil Kaplenko, nahrazuje ho Klimovič.
78'
Další střídání Izraele. Hřiště opouští Dasa, nahradil ho Jehezkel.
77'
Branka Izraele se ruší! Útočník Weissman se totiž dopustil útočného faulu. Bělorusko tak i nadále vede 1-0!
76'
Pozor! Branku ještě prozkoumá videorozhodčí! Jaké bude jeho rozhodnutí?
75'
Izrael právě vstřelil branku! Strelcem branky je SHON WEISSMAN – 1-1! Nedáš dostaneš. Bělorusko nevyužilo svůj nadějný brejk a z rychlého protiútoku se prosadil naopak soupeř. Je vyrovnáno!
73'
Izrael převzal otěže zápasu do svých rukou, dočkáme se vyrovnání?
70'
Ve střeleckých pokusech dominuje Izrael, který jich vyslal už 20. Bělorusko má na svém kontě jen 5 střel.
69'
O zajímavou ranou z dálky se pokusil Oscar Gloukh(Izrael) jeho přízemní střela k vzdálenější tyči však netrefuje bránu.
66'
Zdá se jakoby favoritovi docházel dech. Aktivita Izraele není tak drtivá jako v 1. poločase.
62'
Izrael si vytvořil několik nadějných příležitostí, ve finální fázi mu však vždy schází přesnost. Bělorusko si nadále drží hubené vedení.
60'
Nebezpečný protiútok v podání Běloruska. Střela kterou si vypracoval Roman Juzepčuk však zamířila mimo.
57'
Střídání na straně Běloruska, hřiště opouští Seljava, nahradí ho Jablonskij.
56'
Útočná snaha hostů musela být ukončena protože se Raz Shlomo(Izrael) dopustil faulu. Přímý kop pro Bělorusko.
55'
Nedovoleného zákroku se dopustil Kirill Kaplenko, rozhodčí píská faul. Přímý kop pro Izrael.
52'
Tlak Izraele pokračuje i nadále, Bělorusko nadále odolává a drží těsné vedení.
50'
Krásná individuální akce Romana Juzepčuka(Bělorusko), jeho střela z dálky jen těsně míjí branku Izraele!
47'
Rána, kterou vyslal Manor Solomon(Izrael) sice šla jen doprostřed brány, přesto s ní měl brankář Makavčík určité problémy, obrana Běloruska míč odvrací do bezpečí.
46'
Dvojité střídání na straně Izraele. Do zápasu již nezasáhne Baribo a Abada, nahradí je Weissman a Haziza.
46'
Vývoj utkání je poměrně překvapivý, Bělorusko vede 1-0 díky trefě Ebonga. Lepším týmem je favorit z Izraele, bohužel však selhává v koncovce. Uvidíme co nám přinese 2. poločas.
45+3'
45+2'
Poslední šance 1. poločasu. Střelou z dálky se pokusil překvapit Tai Baribo(Izrael), rána mu však vůbec nesedla. Skóre zápasu zůstává neměnné.
44'
Další šance Izraele! Střelou z hranice pokutového území se prezentoval Manor Solomon(Izrael), tento pokus ke vzdálenější tyči však dokázal brankář Makavčík vyrazit. Výborný zákrok!
40'
Při snaze o vybojování míče ostře fauloval Jurij Kovalev(Bělorusko), i on obdržel žluté napomenutí.
38'
Další střelecký pokus Izraele. Tentokrát své štěstí zkoušel Dor Peretz(Izrael). Jeho dalekonosný pokus se však vůbec nepovedl.
35'
Velká šance Běloruska! Z rohového kopu se ke hlavičce dostal Sergey Politevič(Bělorusko). Svou střelou k levé tyči však těsně míjí!
34'
Střelu kterou vyslal Vladislav Morozov(Bělorusko) pořádně vystrašila brankáře Izraele. Svým pokusem jen těsně minul vedle.
30'
Snaha Izraele o vyrovnání pokračuje. Tentokrát se ke střele dostal Mohamed Abu Fani, opět však netrefil bránu soupeře.
29'
Ostrý zákrok, který provedl Alexander Seljava (Bělorusko) nezůstává bez povšimnutí. Rozhodčí mu uděluje žlutou kartu.
28'
Raz Shlomo(Izrael) se ve vzdušném souboji dostal ke hlavičce, jeho pokus však zamířil nad bránu.
27'
Izrael se pokusil o chytrý pas za obranu, defenzíva Běloruska však uklízí míč do bezpečí. Hosté budou zahrávat rohový kop.
24'
Zápas se nachází v poklidné fázi. Izrael trpělivě kombinuje a snaží najít cestu jak se dostat k vyrovnání.
21'
Krásným průnikem se prezentoval Manor Solomon(Izrael), jeho střelecký pokus ale nebyl přesný.
20'
Útočná akce Běloruska je u konce neboť se dopustili útočného faulu.
18'
Nečekaný vývoj zápasu s favoritem pořádně otřásl. Nyní má více ze hry tým Běloruska.
16'
Bělorusko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je MAX EBONG. Útočník hostů se krásně uvolnil a střelou k pravé tyči otevírá skóre – 1-0! Asistence: Roman Juzepčuk.
13'
Obrovská šance Izraele! Po centru z křídla z bezprostřední blízkosti hlavičkoval Dor Peretz, jeho hlavička zamířila těsně nad bránu!
12'
Zajímavý střelecký pokus vyslal Eli Dasa (Izrael), jeho střela byla však na poslední chvíli sražena.
9'
Roh Izraelu se nesetkal s úspěchem. brankář Makavčík sbírá míč ze vzduchu a uklidňuje hru.
7'
Velká šance Izraelu! Nikým nehlídaný hlavičkoval Safuri, jeho hlavička ale zamířila jen doprostřed brány. Promarněná příležitost.
5'
Nebezpečný brejk domácích. K ohrožení brány však nedošlo, chyběla větší přesnost ve finální fázi.
3'
Izrael pojal úvod zápasu velmi aktivně, má herní převahu.
1'

Bělorusko: Makavčik, – Poljakov, Seljava, Politevič – Juzepčuk, Bykov, Kaplenko, Pjačenin – Kovaljov, Morozov, Ebong.
Náhradníci: Kudravec, Bachar, Bočerov, Chvalko, Klimovič, Malkevič, Savicki, Špakovskij, Podstrelov, G. Ševčenko, Volkov, Jablonskij.
Trenér: Georgy Kondratyev

Izrael: O. Glazer – Dasa, Goldberg, Shlomo, Davidzada – Do. Peretz, Abu Fani, Safuri – Abada, Baribo, Solomon.
Náhradníci: Arad, David, Gerafi, Da. Peretz, D. Glazer, Gloukh, Haziza, Lavi, Jehezkel, Kanichowsky, Revivo, Weissman.

Izrael
Start kvalifikace se příliš nepodařil ani Izraeli. V prvním zápase sice remizovali s Kosovem 1-1, následně však prohráli se Švýcarskem 0-3. Po 2 zápasech se nachází na předposledním místě skupiny I. Díky lepší pozici i formě budou v tomto utkání favority.
Bělorusko
Týmu z východní Evropy se start kvalifikace ME vůbec nepovedl. Se Švýcarskem drtivě prohrálo 0-5, nestačilo ani na Rumunsko(1-2). Se ziskem 0 bodů a negativním skóre 1-7 se nachází na posledním místě skupiny I. Nyní je čeká duel proti Izraeli. V tomto zápase si Bělorusko bude chtít napravit svou špatnou reputaci (3 prohry v řadě). Pokud neuspěje ani tentokrát, bude to jejich nejhorší forma od roku 2021.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.