Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Bosna : Lichtenštejnsko - 8. září 2023   20:45

Bosna
Bosna
3' Džeko (Bilbija) • 18' Lüchinger(vl.)
2:1
(2:1)
Lichtenštejnsko
21' S. Wolfinger
Bosna
Šehić – Miličević, Hadžikadunić, Kolašinac – Dedić, Nalić (63. Tahirović), Pjanić (77. Hadžiahmetović), Krunić (90+3. Hamulic), Demirović (90+3. Kodro) – Bilbija (77. Gazibegović), Džeko (C).
Pirić, Vasilj – Ćivić, Menalo, Prcić, Prevljak.
Karabajev – Dolgich, Bělogradov (KAZ)
Bilino Polje, Zenica
Büchel (C) – Beck, Traber, Malin – S. Wolfinger (84. F. Wolfinger), Lüchinger (83. J. Hasler), Wieser (69. Meier), Sele, Göppel – Salanović (83. Netzer), Saglam (73. Notaro).
Foser, Lo Russo – Haas, Marxer, Mikus, Yildiz.

Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:0. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:15.
Bosna a Hercegovina se v roli obrovského favorita až nečekaně natrápila, tolik potřebné tři body nicméně po vítězství 2:1 nad Lichtenštejnskem získala.

Všechny tři góly padly v prvním poločase. Skóre střetnutí otevřel ve 3. minutě domácí kapitán Edin Džeko, tentýž hráč střílel z dobré pozice o čtvrt hodiny později a smolař Simon Lüchinger si srazil míč do vlastní brány. Hosté ovšem nesložili zbraně a ve 21. minutě se vrátili do hry, když se parádní ránou z voleje zpoza velkého vápna trefil fantasticky do pravé šibenice Sandro Wolfinger. Senzačního bodu se hostující outsider nedočkal, soupeř ve druhém dějství průběh utkání kontroloval, byť přes velkou snahu nedokázal přidat pojistku.

Svěřenci trenéra Kodra si povinným vítězstvím polepšili na šest bodů, každopádně se svým postavením nadále nemohou být spokojení, protože se nachází na čtvrtém místě s mankem čtyř bodů na druhé postupové místo. Lichtenštejnsko zůstává na nule poslední.
90+8'
90+7'
Probíhá poslední minuta nastaveného času. Domácí pochopitelně a za současné situace naprosto správně nespěchají do zakončení a v klidu drží balón na útočné polovině.
90+6'
Moc nechybělo! Na dobře mířený centr z levé strany však Andreas Malin naskočil příliš brzy, takže balón pouze proletěl nad jeho hlavou.
90+5'
Na zemi zůstal v bolestech ležet Jusuf Gazibegović poté, co jej bolestivě zasáhl do zad Maximilian Göppel. Arbitr Karabajev odpískal faul, do kapsičky pro kartu nesáhl.
90+4'
Po pravé lajně se Tahirovićovi nabídl Kenan Kodro, jenž druhým dotekem centroval do vápna, vyběhnuvšího brankáře Büchela fauloval Hamulic.
90+3'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina:
ze hřiště odchází Ermedin Demirović, přichází Kenan Kodro.
90+3'
ze hřiště odchází Rade Krunić, přichází Said Hamulic.
90+2'
Domácí rozvlnili síť, avšak gól neplatí! Centr zprava našel osamoceného Edina Džeka, jenž rozvlnil břevno, Rade Krunić měl při dorážce hlavou snadnou práci. Ofsajd pomezní naprosto správně odmával prvně zakončujícímu fotbalistovi.
90+1'
Po zisku míče musel Andreas Malin rychle vymýšlet, protože byl okamžitě pod tlakem Hadžiahmetoviće. Nevymyslel nic, jenom odkopával k Šehićovi.
89'
Po sérii neočekávaných odrazů se do balónu opřel uvnitř vápna Edin Džeko, ale druhého gólu v zápase zatím nedočkal, napálil totiž dobře stojícího Seleho.
88'
Maximilian Göppel moc dobře věděl, co je jeho úkolem. Nespustil z očí Ermedina Demiroviće, na nějž skutečně směřovala nahrávka, obránce dal před soka nohu a hrací předmět píchl do zámezí.
87'
Dramatu v závěrečných minutách nic nenasvědčuje. Svěřenci trenéra Kodra nadále kombinují na útočné polovině, soupeře k míči prakticky nepouští.
86'
Edin Džeko se tentokráte k míči procpal a na pravém křídle se krásně protáhl kolem osobního strážce, následnou ostrou nahrávku poslal těsně za paty Amiru Hadžiahmetovićovi, který by před sebou měl prázdnou bránu.
85'
Hráči v modrých dresech se přiblížili pokutovému území soupeře, ve finále zkusil centr do vápna Rade Krunić, adresáta Džeka přeskočil Andreas Malin.
84'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko:
ze hřiště odchází Sandro Wolfinger, přichází Fabio Wolfinger.
83'
ze hřiště odchází Dennis Salanović, přichází Andrin Netzer.
83'
ze hřiště odchází Simon Lüchinger, přichází Julien Hasler.
82'
Pojistku na očekávané bosenské vítězství chtěl dát Edin Džeko, avšak střela ze střední vzdálenosti mu nevyšla, byla zblokována.
81'
Přímo na hrací ploše probíhalo ošetření hostujícího útočníka, ten nakonec dokázal pomalu odkulhat za postranní čáru.
80'
Zničehonic se na trávník posadil mimo hlavního dění hry Dennis Salanović a to značí jediné, bude se muset střídat.
79'
Příliš dopředu nahrával Rade Krunić, Ermedin Demirović zabojoval, ale ani ve skluzu už na míč nedosáhl. Hraje Maximilian Göppel.
78'
Jusuf Gazibegović se hned zapojil do hry a nevedl si vůbec zle, tělo natlačil před Arona Seleho a bez risku potom odkopával do autu.
77'
ze hřiště odchází Nemanja Bilbija, přichází Jusuf Gazibegović.
77'
ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Amir Hadžiahmetović.
76'
Simon Lüchinger nehraje dobré utkání. Nejprve si v první půli vstřelil vlastní gól a nyní inkasoval žlutou kartu za pozdní dohrání skluzem Tahiroviće.
75'
Po centru Pjaniće z volného přímého kopu střílel hlavou právě Nemanja Bilbija přímo doprostřed brány, Benjamin Büchel zkrotil balón nadvakrát.
74'
Ani hostující celek už nemá čistý trestní rejstřík. Žlutou kartu vyfasoval Andreas Malin za sražení zezadu nic netušícího Bibliju.
73'
ze hřiště odchází Ferhat Saglam, přichází Fabio Notaro.
73'
Benjamin Tahirović na sebe poprvé výrazněji upozornil výborným centrem zleva na Nemanju Bilbiju, útočník ovšem v pádu místo odkryté části brány zakončoval vedle levé tyče.
72'
Zprvu se zdálo, že Edin Džeko pro Bosnu vybojoval zajímavou standardku poté, co se nechal šikovně zfaulovat Malinem, jenže pomezní po dohrání akce zvedl praporek na znamení ofsajdu, takže hrát bude Lichtenštejnsko.
71'
Pozdě Aron Sele přistoupil k Dennisi Hadžikadunićovi, navíc nevystihl jeho kličku k pravé lajně, a proto zatáhl za záchrannou brzdu v podobě přistrčení, po němž stoper skončil na trávníku. Jasný faul.
70'
Miralem Pjanić hledal ostrou nahrávkou na pravém křídle číhajícího Benjamina Tahiroviće, s touto variantou počítal Maximilian Göppel a kulatý nesmysl ve skluzu získal pro sebe.
69'
ze hřiště odchází Sandro Wieser, přichází Livio Meier.
68'
Ferhat Saglam neměl sám proti třem obráncům moc šancí na úspěch, nicméně zabojoval srdnatě, byť nakonec o míč skutečně přišel.
67'
Opět se hraje fotbal. Sead Kolašinac vyzkoušel z poloviny hřiště dlouhý nákop za obranu, jenže se za míčem nevydal žádný ze spoluhráčů.
66'
Arbitr Karabajev ještě řešil celou situaci s videorozhodčím a ve hře určitě byla i černá karta, nakonec se arbitr z Kazachstánu rozhodl pro žlutý trest.
65'
Lars Traber naprosto zbytečně naskočil na polovině hřiště do Edina Džeka v momentě, kdy mu muselo být jasné, že nemá šanci hrát balón. Domácí se okamžitě vydali hromadně bránit kapitána a došlo k potyčce, kterou naštěstí Karabajev za pomoci pomezného rychle roztrhli.
64'
Z pravého křídla se Miralem Pjanić prodral až do pokutového území, odkud zkoušel přes Malina kličku do středu, hostující stoper se blýskl povedeným obranným zákrokem pravou nohou.
63'
ze hřiště odchází Adi Nalić, přichází Benjamin Tahirović.
62'
Adi Nalić píchl balón přes dva konkurenty do vápna k nohám Nemanji Bilbiji, tomu se přes dvojici soupeřů nepodařilo otočit směrem k soupeřově svatyni.
61'
Ze střední vzdálenosti vypálil štiplavou střelu Niklas Beck, jíž Šehiće evidentně zaskočil a domácí gólman měl velké štěstí, že mířila do středu brány, rukama balón vyrážel mimo velké vápno.
60'
Také druhá žlutá karta míří do domácích řad. Naprosto zaslouženě ji obdržel Rade Krunić, jenž si v momentě, kdy byl natočený čelem k vlastní bráně kopl balón daleko před sebe, nechal se předběhnout Saglamem a soka následně zezadu stáhl za dres k zemi.
59'
Benjamin Büchel vyslal dlouhý odkop do blízkosti soupeřova pokutového území, kde nejvýše vyskočil bránící Dennis Hadžikadunić.
58'
Ostré lokty použil v souboji se Selem středopolař Rade Krunić, Karabajev měl znovu plné ruce práce, aby po faulu domácího hráče zabránil potyčce.
57'
První žlutou kartu střetnutí obdržel Sead Kolašinac za protesty. Krajnímu obránci se vůbec nelíbil atak Trabera na brankáře Šehiće, což dal rozhodčímu z plných plic hlasitě najevo.
56'
Ostřejší faul si v blízkosti poloviny hřiště neodpustil Amar Dedić, pravou nohou bolestivě přišlápl kotník Arona Seleho.
55'
Bosenský brejk neměl příliš dlouhého trvání. Rade Krunić přecenil rychlostní schopnosti Edina Džeka, míč doputoval do zámezí.
54'
Volnějším prostorem po levé lajně se vydal Sandro Wieser a už to vypadalo, že se dostane až do vápna, na poslední chvíli ho tělem zastavil Dennis Hadžikadunić.
53'
Pod tlakem Aron Sele vůbec nevěděl co s balónem, takže nakonec pouze naslepo odkopl středem, míč doskákal až k Šehićovi.
52'
Ještě než balón doputoval do velkého vápna, tak arbitr Karabajev přerušil hru, Sandra Wolfingera totiž nedovoleně atakoval Nemanja Bilbija.
51'
Přes dva konkurenty se Adi Nalić uvolnil překvapivou kličkou po pravé čáře, dobře myšlený centr Andreas Malin zblokoval do bezpečí pouze za cenu rohu.
50'
Bosna zatím ve druhé půli nepustila soupeře na vlastní polovinu. Sead Kolašinac prostrčil míč mezi dvěma protihráči na Edina Džeka, jemuž ani teď nevyšel průnik do vápna.
49'
Volný přímý kop zprava tradičně rozehrával Miralem Pjanić, centr směřující na hranici malého vápna zvládl Andreas Malin odhlavičkovat mimo šestnáctku.
48'
Edin Džeko si u levé lajny pěkně obhodil Göppela, jenže sebevědomí mu narostlo příliš, proti Traberovi už úspěšný nebyl.
47'
Ani jeden z trenérů neudělal o poločasové přestávce žádnou změnu v sestavě, oba celky tedy pokračují v původním rozložení.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:48.
Bosna a Hercegovina se zatím v roli obrovského favorita proti Lichtenštejnsku nepředvádí v úplně nejlepším světle, přestože po poločase vede o jeden gól. Důležitý vedoucí trefu vstřelil hned ve 3. minutě Edin Džeko, který hrál hlavní roli i u branky o čtvrt hodiny později, kdy si jeho střelu nešikovně srazil do vlastní brány Simon Lüchinger. Lichtenštejnci se nicméně o tři minuty později znovu vrátili do hry o bodový zisk, a to parádním způsobem, kdy se za vápnem opřel do těžké rány z voleje Sandro Wolfinger a trefil se dokonale do pravé šibenice. Domácí mužstvo viditelně inkasovaný gól překvapil a do konce úvodního dějství již nevymyslelo žádnou takovou šanci, která by mu mohla dvoubrankový náskok vrátit.
45+3'
45+2'
Přesto nakonec patřil poslední útok prvního poločasu hostujícímu mužstvu. Sandro Wolfinger místo očekávaného dlouhého autu hodil míč k nohám Arona Seleho, toho zradilo zpracování.
45+1'
Dlouho si pohrával s balónem v rukavicích Benjamin Büchel, přestože jeho tým pohrává. Na popud Karabajeva si musel pospíšit, po dlouhém nákopu jeho spoluhráč prohrál vzdušný souboj s Miličevićem.
44'
Příliš ostře si v souboji počínal Ermedin Demirović proti Sandru Wolfingerovi, místo nadějné příležitosti se tak bude odkopávat od brány.
43'
Lichtenštejnský útok neměl dlouhého trvání. Sandro Wieser nepochopil úmysl Simona Lüchingera v podobě nahrávky mezi dva stopery, za míčem se vůbec nerozběhl.
42'
Velmi dobře přenesený centr od pravé lajny Ermedin Demirović sklepával pod sebe a byl to Lars Traber, kdo odkopem zabránil Džekovi v zakončení do prázdné brány.
41'
Kousek za pokutovým územím Nemanja Bilbija pádu hodně přidal, proto arbitr Karabajev kontakt mezi ním a Göppelem jako nedovolený neposoudil.
40'
Po dlouhém autovém vhazování se uvnitř vápna do balónu akrobaticky opřel nůžkami Dennis Salanović, se slabou střelou neměl Šehić vážnější starosti.
39'
Na malém prostoru chtěl Edin Džeko prokličkovat mezi dvojicí konkurentů, ta však spojila síly a zkušeného útočníka odzbrojila.
38'
Standardky zatím domácímu mužstvo nevycházejí, mizerně kopnutý míč od praporku na přední tyčku bezpečně odkopával Dennis Salanović.
37'
Ermedin Demirović vyšel ze situace velmi dobře, protože centroval do vápna, kde neměl spoluhráče, to však Lars Traber netušil a jenom blokoval na roh.
36'
Druhý roh v krátkém časovém sledu a opět bezchybný Benjamin Büchel, ten si pohlídal přetažený centr a míč v tomto případě udržel v rukavicích.
35'
Tlak Bosny pokračoval rohovým kopem. Amar Dedić se pokusil gólmana překvapit krouceným centrem přímo do brány, Benjamin Büchel dobře zareagoval a boxoval do bezpečí.
34'
Volnějším středem se chtěl prohnat až před brankáře Miralem Pjanić, v poslední chvíli mu Lars Traber sebral tutovku brilantně provedeným skluzem.
33'
Hrvoje Miličević měl spoustu času na rozmýšlení, aby nakonec zvolil nahrávku přes Saglama na Kolašinace, jemuž nevyšel příliš dlouhý centr do vápna.
32'
Ze střední vzdálenosti vypálil Rade Krunić. Jednalo se o slabou a doprostřed mířenou střelu, takže gólman zakročil bez problémů.
31'
Dlouhý míč dostával rovněž Rade Krunić, jenž místo očekávaného zpracování zřejmě chtěl zkusit z velké dálky přelobovat vyběhnuvšího Büchela, ten stihl zacouvat a míč snadno sebral do rukavic.
30'
Niklas Beck musel jednat, protože se k němu nebezpečně začal blížit Edin Džeko, křižné přenesení k levé lajně letělo do země nikoho.
29'
Parádní zrychlení kombinační akce a rázem byl Sead Kolašinac osamocen na levé straně velkého vápna. Na střelu z úhlu si nevěřil, proto nahrával pod sebe, Aron Sele s problémy, ale přece krkolomným způsobil dopravil hrací předmět do Büchelových rukavic.
28'
Demaroviće pořádně překvapil Simon Lüchinger, jenž nečekaně vysoko vytáhl presink, domácí hráč si pomohl přihrávkou na gólmana.
27'
Miralem Pjanić disponoval vždycky skvělou technikou a nyní vyzkoušel nečekaný oblouček za zadní linii, kam zabíhal Edin Džeko, Maximilian Göppel, skvěle však vystartoval brankář Benjamin Büchel a u míče byl před útočníkem.
26'
Fotbalisté v modrých dresech se rozhodli zklidnit situaci a dobrých pár vteřin kombinují v blízkosti poloviny hřiště. Soupeř to s presinkem nikterak nepřehání.
25'
Hodně nepovedený vysoký balón do vnitra pokutového území, pro nějž vyběhl Ibrahim Šehić a míč bez problémů ze vzduchu lapil do rukavic.
24'
Každopádně momentum patří hostům. Od levé lajny centroval Ferhat Saglam a Dennis Hadžikadunić plné ruce i nohy práce s ubráněním Seleho.
23'
Vstřelený gól samozřejmě může hostující celek nabudit, každopádně zůstává v platnosti, že domácí disponují o několik tříd kvalitnějším kádrem a jejich zaváhání by se rovnalo senzaci.
21'
Lichtenštejnsko právě vstřelilo branku!
Dámy a pánové, dost možná jsme právě viděli nejkrásnější gól celé kvalifikace a světe div se, dal ho borec z Lichtenštejnska! Po neúspěšném rohu se za velkým vápnem do z velké výšky padajícího balónu fantasticky opřel SANDRO WOLFINGER a zhruba z osmnácti metrů od brány jej zprava napálil nechytatelně do protější šibenice. Šehićovi nezbylo nic jiného, než se za málo vídanou ránou ohlédnout.
20'
Simon Lüchinger vyzkoušel štěstí středem hřiště. Osobního strážce se zbavil, pozičně dobře pracující Dennis Hadžikadunić již byl nad jeho síly.
18'
Bosna právě vstřelila branku!
Nejprve vyrobil obrovskou chybu Beck, jenž po nedorozumění se spoluhráčem přišel o míč pustil soupeře do přečíslení tří proti dvěma. Zase zafungovala spolupráce mezi Bilbijou a Edinem Džekem, druhý jmenovaný obdržel nahrávku doleva a píchl míč po levici vyběhnuvšího gólmana, nicméně SIMON LÜCHINGER ještě mohl a měl kulatý nesmysl odpálit do bezpečí, jenže se v běhu nedokázal srovnat a z toho důvodu jej smolně jenom posunul do vlastní brány.
17'
Sandro Wolfinger si po rozehraném autu narazil s Lüchingerem, posléze ho ale zaskočil blížící se Kolašinac, jehož nastřelil a získal roh, z něj se však Lichtenštejnsko srovnání nedočkalo.
16'
Vysoký balón do pokutového území nevypadal vůbec špatně, ovšem Edin Džeko nedal žádnému z protihráčů šanci prosadit se.
15'
Velkou rychlost vyvinul po levé lajně Ferhat Saglam, marně jej stíhající Dennis Hadžikadunić si nakonec pomohl nedovoleným zákrokem.
14'
Aktivní Sead Kolašinac vymyslel pěkný průnikový pas na Edina Džeka, jenž ještě z levé strany šestnáctky dával pod sebe, Pjanićovi zabránil v zakončení dobře postavený Andreas Malin.
13'
Zase si zahrál Šehić. Reprezentace Bosny nikam nespěchá, nechává trpělivě konkurenta běhat bez balónu a čeká na správný okamžik k útoku.
12'
O malou domů si řekl brankář Ibrahim Šehić a dostal ji. Lze očekávat, že dnes se se zákroky příliš nepředře, jestli tedy vůbec nějaký bude muset předvést.
11'
Dlouhé autové vhazování Andrease Malina nepřineslo kýžený efekt a do brejku vystartoval Edin Džeko, který však ve 37 letech už není úplně nejrychlejším fotbalistou na trávníku, vracející se Lars Traber soka dostihl i obral.
10'
Opět centr na přední tyč, ale tentokráte vysoký, který Edin Džeko prodlužoval za sebe, ovšem příliš vysoko, mimo dosah Adiho Naliće.
9'
Znovu Sead Kolašinac podpořil ofenzivu a na levé křídlo dostal výbornou přihrávku přímo do nohy, střílený pas z první Maximilian Göppel odvrátil těsně před Džekem na roh.
8'
Do protiútoku vystartoval Ferhat Saglam a v obležení tří protihráčů si nepočínal vůbec zle, nastřelil Pjaniće a vybojoval autové vhazování.
7'
Akce Bosny a Hercegoviny pokračovala rohovým kopem. Centr na přední tyč překvapivě propadl až na zadní, kde Sead Kolašinac pozdě reagoval.
6'
Středopolař Rade Krunić zajímavě zkoušel oblouček za obranu na Edina Džeka, k němuž stihl přispěchat Maximilian Göppel a kulatý předmět odvrátil do zámezí.
5'
Není bez překvapení, že velký favorit navzdory vstřelenému tlaku pokračuje ve vyvíjení velkého tlaku na soupeře. Rade Krunić neuspěl jeden na jednoho proti Larsi Traberovi.
3'
Na úvodní gól obrovský favorit příliš dlouho nečekal! Centr do vápna na Demiroviće neprošel, ovšem obránce balón nepovedeně poslal přímo k nohám Bilbiji, jenž ukázal výborný přehled ve hře, v pravý čas nahrál za sebe EDINU DŽEKOVI a zkušený sedmatřicetiletý forvard mířil v tutovce brankáři do protipohybu k levé tyči.
2'
Domácí vstoupili do utkání v tradičních modrých dresech, fotbalisté Lichtenštejnska pro dnešní kvalifikační střetnutí oblékli dresy barvy bílé.
1'

Bosna a Hercegovina: Šehić – Miličević, Hadžikadunić, Kolašinac – Dedić, Nalić, Pjanić, Krunić, Demirović – Bilbija, Džeko (C).
Náhradníci: Pirić, Vasilj – Ćivić, Gazibegović, Hadžiahmetović, Hamulic, Kodro, Menalo, Prcić, Prevljak, Tahirović.
Trenér: Meho Kodro

Lichtenštejnsko: Büchel (C) – Beck, Traber, Malin – S. Wolfinger, Lüchinger, Wieser, Sele, Göppel – Salanović, Saglam.
Náhradníci: Foser, Lo Russo – Haas, J. Hasler, Notaro, Marxer, Meier, Mikus, Netzer, F. Wolfinger, Yildiz.
Trenér: Konrad Fünfstück

Rozhodčí: Karabajev – Dolgich, Bělogradov (KAZ).

Lichtenštejnsko je obrovským outsiderem skupiny J a tuto pozici zatím naplňuje do puntíku, když doposud nezískalo žádný bod a disponuje výrazně negativním skóre 0:14. Postupně prohrálo 0:4 s Portugalskem, 0:7 s Islandem, 0:2 s Lucemburskem a překvapivě těsně jen 0:1 doma nestačilo na Slovensko. Lichtenštejnci naprosto dle očekávání neudělali žádnou díru do Evropy ani v kvalifikaci na hlavní šampionát před čtyřmi lety, ve skupině J tehdy obsadili poslední šesté místo se ziskem dvou bodů.
Bosna a Hercegovina

Pro bosenské fotbalisty není situace ve skupině po čtyřech zápasech vůbec přívětivá, protože získali pouhé tři body za úvodní jasnou výhru 3:0 nad Islandem, od té doby prohráli 0:2 na Slovensku, 0:3 v Portugalsku a doma senzačně padli ještě 0:2 s Lucemburskem. Svěřenci trenéra Peteva se přitom prezentovali velmi dobrými v Lize národů – lize B, ve společnosti Finska, Černé Hory a Rumunska obsadili první místo a postoupili tak mezi elitu. Na Euro z před čtyř let se Bosna a Hercegovina nekvalifikovala, skončila ve skupině čtvrtá za postupujícími Itálií a Finskem, třetí místo obsadilo Řecko.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásný páteční večer. Vítám vás při sledování kvalifikace o postup na mistrovství Evropy, u zápasu skupiny J mezi Bosnou a Hercegovinou a Lichtenštejnskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.