Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Portugalsko : Bosna - 17. června 2023   20:45

Portugalsko
Portugalsko
45' B. Silva (B. Fernandes) • 77' B. Fernandes (Neves) • 90+3' B. Fernandes
3:0
(1:0)
Bosna
Bosna
Portugalsko
Costa – Ant. Silva, Dias, Pereira – Cancelo, B. Silva (87. Otávio), Palhinha (88. Jota), B. Fernandes, Guerreiro (79. Semedo) – Félix (62. Neves), Ronaldo.
Sá, Patrício – Dalot, Horta, Inácio, Leão, Pepe, Vitinha.
Bosna
Šehić – Ahmedhodžić, Saničanin, Kolašinac (79. Gazibegović), A. Barišić (71. Hamulic) – Dedić, Cimirot, Hadžiahmetović (72. Tahirović) – Stevanović, Džeko (78. Varešanović), Pjanić.
Vasilj, Pirić – Bilbija, Kodro, Menalo, Miličević, Prcić, Prevljak.

Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 5:10.
Utkáni je za námi. Portugalsko potvrdilo roli favorita a došlo si pro jisté tři body. Važnejších situaci moc nebylo,ale i tak zvladlo Portugalsko dat tři góly. Perfektní výkon podal Bruno Fernandes.
90+5'
90+5'
Portugalsko už níkam nespěchá a čeká na konec zápasu.
90+3'
Portugalsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je BRUNO FERNANDES.
K míči se po odraženi dostal Fernandes a neváhal se napřáhnout ke střele,trefil se krasně do pravého boku. Brankář neměl šanci na míč šahnout.
90+2'
Rozhodčí odmaval ofsajd Stevanoviće.
89'
Jota po skvělé nahrávce poslal míč k levé tyči, bosenský brankář Šehić chytá.
88'
Střídání v týmu Portugalsko:
ze hřiště odchází João Palhinha, přichází Diogo Jota.
87'
ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Paulo Otávio.
87'
Portugalští hráči cíti,že se bliží konec zapáse. Takže se níkam neženou, hrají ve středu hřište.
84'
Žlutá karta pro tým Bosna a Hercegovina (Benjamin Tahirović).
82'
Semedo zkusil najit své spoluhráče centrem. Obrana Bosny se uvedla skvělým zákrokem.
82'
Dedič utekl obraně Portugalska, Costa ho dokázal perfektně vychytat.
79'
ze hřiště odchází Raphaël Guerreiro, přichází Nélson Semedo.
79'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina:
ze hřiště odchází Sead Kolašinac, přichází Jusuf Gazibegović.
78'
ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Dal Varešanović.
77'
Autorem branky je BRUNO FERNANDES. Asistence: Rúben Neves.
Fernandes odhlavičkoval míč po centru do pravého boku branky.
75'
Do míče, který byl centrovan se neváhal opřit Fernandes,ale trefil pouze jednoho z branicích hráču.
73'
Bosna předvedla pěknou akci jeden na jednoho.
72'
ze hřiště odchází Amir Hadžiahmetović, přichází Benjamin Tahirović.
71'
ze hřiště odchází Adrián Barišić, přichází Said Hamulic.
70'
Džeko se snažil dostat do penaltového uzemí, ale byl zblokovan.
68'
Barišič nahrával k nikomu se míč nedostal. Míč se dostavá k soupeři.
65'
Portugalsko posílá buď kratké nebo dlouhé přihravky, míč moc nepouští k soupeři.
62'
ze hřiště odchází João Félix, přichází Rúben Neves.
60'
Kolašinac centroval, jeho centr mířil jen do středu branky, kde už čekal brankář Costa.
58'
Hráči Portugalska níkdo nespěchají, pomalu se snaží dostat přes obranu soupeře k brance. Uvidíme, jak dlouho se toto bude dařit Portugalsku.
57'
Fanoušek jednoho týmu vběhl na hřište a rozhodčí přerušuje hru.
55'
Džeko vyslal další nebezpečnou ránu, ale obrana zvladla zblokovat střelu mimo branku.
52'
Ronaldo zkusil se dostat přes obránce k braně Bosny,, ale pomohl si faulem
50'
Žlutá karta pro tým Portugalsko (Danilo Pereira).
49'
Fernandes po skvělé přihravce zkusil vystřelit a míč končí na brankou.
48'
Silvia neváhal hned sebral míč a centroval ze strany. Obrana soupeře mič rychlou akci aastavila.
46'
Portugalsko dneska dost kombinuje z jedné strany na druhou.
46'
45'
45+2'
Ke konci poločasu se toho moc nestalo a rozhodčí píská do píštalky a ukončuje poločas.
45'
Autorem branky je BERNARDO SILVA. Asistence: Bruno Fernandes.
Silva dostal pěknou nahrávku neváhal a přes hlavu brankáře ho poslal do branky Bosny.
41'
Žlutá karta pro tým Bosna a Hercegovina (Miralem Pjanić).
41'
Bosna defenzivně drží míč, ke kterému vůbec nepouští soupeře.
40'
Přihravka Ferandese nebyla přesná a konči na straně soupeře.
37'
Centr založnika Portugalska mířil do místa,kde se nacházel Felix, ten nahrávku krasně zpracoval a vypalil na levou stranu branky. Šehič se konečně dotýká skvělým zákrokem míče a střelu chytil.
34'
Bosna zahrávala volný kop ze středu hřiště, centr je moc dlouhý a balón je mimo branku.
33'
Hadžiahmetović vymyslel dobrý centr, stoper Bosny míč získal a hned ho odkopnul mimo branku.
32'
Cancelo nacentroval k brance Bosny,ale centr byl zblokovan obranou Bosny.
31'
Pjanič neváhal jít do souboje agresivně,Massa to viděl a odpískal faul, Pjanič dostal napomemuntí.
30'
Džeko měl na kopačce velkou šanci. Po krasném centru do vápna tvrdě vystřelil z blizkosti brany Portugalska. Jeho střela skončila mimo branku.
28'
Silva nepřesně nahrával a míč získavá soupeř.
27'
Stevanović se nebál jít do souboje ostře, rozhodčí ho viděl ihned odpìskal faul.
23'
Slavný útočník Ronaldo dal gól v ofsajdu, což hned pomezní odpískal, pak hned i hlavní rozhodčí.
21'
Další centr Guerreira se dostal na hlavu hráču Bosny, ty ho poslali mimo území Bosny.
20'
Guerreiro nacentroval roh, obrana Bosny ho bezpečně zlikvidlovala. Balón skončil za brankou. Portugalsko získavá další roh.
19'
Portugalsko po střele získavá roh.
17'
Šehič zkusil přihravku,ale níkdo jí nezachytil. Míč tak získavá Portugalsko.
14'
Guerreiro centroval na Ronalda, stopeři soupeře centr rychle zblokovali.
13'
Felix dokázal obejít několik hráču Bosny, vystřelit nestihl neboť ho zastavail jeden z obráncu.
12'
Dedič nevybíravě fauloval hrače Portugalska, rozhodčí píska nedovolený faul.
11'
Balón drží na svých kopačkach Bosna, pomalu se snaží probojovat přes obranu Portugalska