Tímto se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
Barcelona naprosto ovládla druhý poločas, vstřelila tři branky a s přehledem si dokráčel po tři body a posunula se alespoň do večera na první místo tabulky. Po dvou gólech si dnes připsal Neymar a jeden gól vstřelil Suárez. Spolupráce této dvojice je opravdu neskutečná.
90+3
90+1
Neymar oplatil Suárezovi jeho předchozí přihrávku a vyslal svého spoluhráče do vápna. Suárez se v něm uvolnil a vystřelil do boční sítě.
90+1
Nad rámec utkání budou nastaveny dvě minuty.
90
Utkání se pomalu blíží ke svému konci. Domácí kombinují na útočné polovině.
89
Soldado se snažil probít do vápna Barcelony, ale nebyl úspěšný. Domácí tým si hlídá čisté konto.
87
Gaspar se pokusil překvapit Brava střelou z dvaceti metrů, ale brankář Barcelony předvedl úspěšný zákrok.
85
Barcelona právě vstřelila branku!
Nádherná branka Barcelony! Suárez nacentroval míč do vápna, kde si jej exkluzivně zpracoval NEYMAR a následně střelou po zemi překonal Aréolu.
84
Barcelona kombinuje hluboko na vlastní polovině, Villarrealu se nedaří dostat k míči.
82
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Gerard Piqué, přichází Marc Bartra.
81
Nenápadná akce Barcelony málem přinesla třetí branku. Zpoza velkého vápna se do míče opřel Roberto a nasměroval míč nad branku.
79
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Samuel.
79
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Munir, přichází Sandro Ramírez.
78
Munir se zapojil do útočné akce a pohlednou střelou prověřil Aréolu. Ten tentokrát dokázal zasáhnout.
77
Domácí si přihrávají na vlastní polovině, Barcelona se již nikam netlačí.
76
Villarrealu se nedaří dostat k míči a jeho fotbalisté vypadají nekoncentrovaně.
74
Barcelona má dnešní utkání plně pod kontrolou a směřuje k vítězství.
72
Dalším žlutým hříšníkem se stal Bonera, který na středu hřiště nekompromisně poslal k zemi ostrým skluzem Neymara.
70
Exekuce pokutového kopu se ujal LUIS SUÁREZ a střelou k pravé tyči rozvlnil síť. Aréola skákal na druhou stranu.
69
Costa ve vápně tvrdým skluzem sestřelil Neymara a inkasuje ještě žlutou kartu. Domácí mají šanci navýšit své vedení.
69
Barcelona bude zahrávat pokutový kop!
68
Villarreal se začíná více zapojovat do útočení, ale Barcelona má zatím všechno pod kontrolou.
66
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Tomás Pina, přichází Cédric Bakambu.
65
Soriano střelou z přímého kopu neuspěl, když poslal míč pouze do zdi.
64
Barcelona propadla na středu hřiště a všechno musel faulem vyřešit Piqué. Bek domácího celku obdržel žlutou kartu,
63
K zajímavému zakončení se dostal Iniesta, ale Aréola si dokázal tentokrát poradit.
62
Barcelona po vstřelené brance kontroluje hru a kombinuje na středu hřiště. Takhle to nyní bude pravděpodobně vypadat velmi často.
60
Barcelona se dostává do zaslouženého vedení. Busquets výborným pasem vyslal do vápna NEYMARA a ten si již věděl při zakončení rady.
58
Domácí měli k dispozici rohový kop, ale ani tentokrát se k nějakému ohrožení branky po této standardní situaci nedostali.
56
Tlak Barcelony mírně opadl, ale i přesto kombinuje na útočné polovině.
54
Neymar nacentroval míč přesně na hlavu Suáreze, který branku těsně přestřelil.
53
Tentokrát však jsou domácí s výrokem sudího spokojeni. Munir byl faulován těsně před vápnem a bude to přímý kop.
51
Hlavní rozhodčí Gómez se dostává domácím fotbalistům pod kůži. Nyní odpískal horně sporný faul Alvese. Hosté se dostanou k míči.
50
Barcelona je zkraje druhého poločasu na útočné polovině velice nebezpečná. Neymar z levé strany hledal ve vápně Suáreze, ale ten se k míči neprodral.
48
Centr do vápna Villarrealu propadl k nohám Roberta, kterému se pohotovou střelou nepovedlo dostat domácí do vedení.
47
Suárezovi byl odpískán faul, což se útočníkovi Barcelony vůbec nelíbilo a za protesty obdržel žlutou kartu. Řeči si následně neodpustil ani Neymar a i on je potrestán.
47
46
Ihned po začátku druhého poločasu se na trávníku ocitl Neymar. Hra je přerušena.
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
Barcelona byla v prvním poločase lepším týmem, ale kromě jasné převahy v držení míče svého protivníka ničím vážnějším neohrozila. Po prvním poločase je tedy stav utkání 0:0.
45+1
45
Castillejo se dostal z pravé strany do pokutového území a vystřelil. Bravo dokázal tento pokus zneškodnit.
45
První poločas se pomalu blíží ke svému konci. Dočkáme se ještě branky?
43
Domácím se nedaří ve finální fázi. Obrana Villarrealu všechny útoky bez problémů odráží.
41
Neymar z levé strany nakopl míč do vápna, kde se k němu málem dostal Suárez. Nakonec však hosté míč odvrátili.
40
Barcelona se znovu přibližuje kombinací k brance Villarrealu.
39
S kartami se nyní roztrhl pytel. Gaspar u postranní lajny poslal k zemi Munira.
37
Iniesta zbytečně zajel do Denise Suáreze a dostává žlutou kartu.
37
Z dobrých dvaceti metrů se ke střele odhodlal Bonera a byla z toho střela nad branku.
35
Villarrealu se povedlo narušit tlak Barcelony a postupným útokem se dostává k brance Brava.
33
Katalánský celek je téměř po celý první poločas u míče, ale nedaří se mu tento fakt přetavit ve vedoucí branku. Hosté velmi dobře brání.
31
Z větší vzdálenosti se ke střele odhodlal Suárez, ale jeho pokus byl zablokován.
29
Na druhé straně se dostal po centru z pravé strany k hlavičce Denis Suárez, ale míč skončil vysoko nad brankou.
27
Mathieu následně při návratu do obrany fauloval a vidí žlutou kartu.
27
Obrovská šance Barcelony úvodní branku nepřinesla! Domácí se hnali v pěti na jednoho obránce, celou akci zakončil střelou z hranice vápna Mathieu, ale tu dokázal Aréola bez problémů vyrazit.
25
Neymar se po krásné kličce na levé straně dostal přes obránce do vápna a vystřelil. Aréola s menšími problémy míč zastavil.
23
Po centru z pravé strany se ve vápně dostal k hlavičce Iniesta, ale nezamířil nejlépe.
22
I po tomto rohovém kopu se Barcelona pustila do kombinace.
21
A znovu Alves. Ten se pokusil najít obloučkem do vápna Neymara, ale před ním ukopl míč na rohový kop Bonera.
20
Barcelona rohový kop rozehrála nakrátko a pokračuje v kombinaci na útočné polovině.
19
Daniho Alvese je v posledních chvílích plné hřiště. Obránce se dostal k další tvrdé střele a nebýt teče hostujícího hráče, míč by pravděpodobně skončil v brance. Takhle z toho bude pouze rohový kop.
17
Denis Suárez se dostal na útočné polovině k míči a pokusil se obejít okolo Alvese. Obránce Barcelony však tento souboj zvládl a připravil útočícího hráče o míč.
15
Alves se vydal podél pravé lajny na útočný výlet a dokonce i zakončil. Jeho pokus skončil vedle pravé tyče.
14
Munir přihrál mezi obránci Suárezovi, ale tomu byl odmáván ofsajd.
12
Villarreal se chvíli držel na útočné polovině, ale nic z toho nebylo. Bravo se do hry zapojit nemusel.
11
Alves na středu hřiště podcenil souboj se Soldadem a následně musel faulovat.
10
Neymar a Suárez se začínají dostávat do provozní teploty a začínají být na hřišti vidět.
8
Suárez se odhodlal ke střele zpoza velkého vápna, ale jeho pokus nebyl přesný. Aréola ani nemusel zasahovat.
7
Obraz hry se od úvodních minut vůbec nemění. Barcelona kontroluje hru, ovšem v útočné fázi není nebezpečná.
5
Busquets na středu schytal tvrdý faul od Soriana. Karta se však hostujícímu hráči neuděluje.
4
Domácí měli k dispozici volný kop. Neymar se rozhodl tuto standardní situaci zakončit přímou střelou na branku, ale ta byla zablokována.
2
Barcelona kombinuje na středu hřiště a pomalu se snaží dostat k brance Aréoly.
1
O úvodní výkop se postarali hosté, ale Barceloně se okamžitě podařilo dostat k míči.
1
Fotbalisté obou celků jsou již na zeleném pažitu.

FC Barcelona: Bravo – Dani Alves, Piqué, Mathieu, Alba – Roberto, Busquets, Iniesta (C) – Munir, L. Suárez, Neymar.
Náhradníci: ter Stegen – Bartra, Vermaelen, Adriano, Ramírez, Gumbau, Samper.

Villarreal CF: Aréola – M. Gaspar, Bonera, V. Ruiz, J. Costa – J. dos Santos, Pina, B. Soriano – Castillejo, Soldado, Denis Suárez.
Náhradníci: Barbosa – Jokić, Antonio Rukavina, Samuel, Trigueros, Bakambu, Leiva.

Rozhodčí: Gómez – Sobrino, Marco.
Villarreal CF

Fotbalisté Villarrealu se v tabulce nachází na pátém místě se ziskem dvaceti bodů. Dnes se navíc pokusí vydolovat nějaký ten bod proti Barceloně, což vůbec nebude lehké.

V posledním ligovém zápase porazil Villarreal na domácím hřišti Sevillu v poměru 2:1.
FC Barcelona

Katalánský celek se v tabulce nachází na druhém místě za Realem Madrid, ale jen kvůli horšímu skóre. Dnes je pro Barcelonu prvotním cílem každopádně zisk tří bodů, protože ztráta na domácím hřišti by ji vyšla velmi draho.

V minulém ligovém zápase vyhrála Barcelona na hřišti Getafe v poklidu 2:0.
Přeji krásné odpoledne u španělské Primera Division. Dnes se do akce dostane FC Barcelona, která na Camp Nou přivítá Villarreal CF. Duelem vás provede Jan Šlapáček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.