Granada - La Coruňa | ONLINE | 5.11.2016 13:00 | La Liga 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Dnešní utkání je u konce! Granada vybojovala s Deportivem La Coruňa bod za remízu 1:1.

První poločas příliš fotbalové krásy nenabídl. O první rozruch na Estadio Nuevo Los Cármenes se postaral v polovině poločasu Agbo, který spadl ve vápně, avšak po tomto souboji se penalta nepískala. V závěru se dostal Andreas Pereira do obrovské šance, ze které však první branka nepadla.

Ve druhém poločase se dostali do vedení hosté, když z rychlého protiútoku udeřil Florin Adone, který zaznamenal první branku v dresu Deportiva. Granada následně byla aktivnějši, avšak měla inkasovat podruhé, avšak Babelův gól byl chybně neuznán. Chvilku poté srovnal David Lombán, když dorazil míč před brankou. Branka byla následně uznána jako vlastní brankáři Tytońovi. V závěru mělo ještě Deportivo velkou šanci, avšak střelu Babela zlikvidoval výborný Ochoa!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se na vás budu těšit brzy nashledanou!
90+5
Konec zápasu.
90+4
V samotném závěru vybojovali hosté rohový kop, kterého se zhostil Guilherme, avšak jeho centr obrana Granady dokázala odvrátit.
90+3
Teď jsem to zakřikl, neboť o pár sekund později zahrozil obránce Lombán, který hlavičkoval po centru Sampera, avšak jeho hlavička mířila mimo tři tyče!
90+2
Domácí celek je v závěru dnešního utkání velmi aktivní a svého soupeře tlačí, nicméně zatím se stále nemůže dostat do nějaké větší příležitosti!
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!
90
Granada postupovala do dalšího zajímavého protiútoku, nicméně ten zastavil pomezní rozhodčí, který odmával ofsajd, ve kterém se nacházel Kravec!
89
Do pokutového území dostal centr Barra, který si míč zpracoval a následně poslal míč před branku. Obránce Arribas však dokázal míč před nabíhajícím Pereirou míč odkopnout!
88
Cuenca se pokoušel proniknout vpřed po pravé straně, nicméně jeho průnik dokázal zastavit pozorný obránce Luisinho!
87
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Celso Borges, přichází Fayçal Fajr.
86
Po rohovém kopu Guilhermeho se dostal k hlavičce Arribas, jehož pokus však letěl nad branku domácího celku.
85
Teď se vyznamenal Ochoa, který dokázal zlikvidovat velkou šanci domácího celku! Do pokutového území dostal přihrávku Babel, avšak jeho střelu mířenou k tyči mexický brankář vyrazil na roh!
84
Do pokutového území dostal přihrávku Cuenca, který se však nacházel zády k brance, a tak zanedlouho o míč přišel!
83
Hostující Deportivo si mohlo bleskově vzít vedení zpět na svou stranu! Gama se dostal z hranice vápna ke střele, avšak Ochoa dokázal zasáhnout!
81
Granada právě vstřelila branku!
Domácí celek zcela zaslouženě srovnává! Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Barral, jehož pokus zastavilo břevno! Barral následně poslal míč zpět do "ohně" a od PRZEMYSLAWA TYTOŃA se míč odrazil do sítě!
80
Za vápnem se dostal k míči střídající Samper, který se z voleje opřel do míče, avšak jeho střelecký pokus dokázal lapit Tytoń!
79
Aktivní domácí celek vybojoval rohový kop, kterého se zhostil Pereira. Jeho ostrý centr však na zadní tyči odhlavičkoval stoper Sidnei!
78
Granada je v posledních minutách aktivní, avšak stále se domácím nedaří vyrovnat skóre. Tentokrát poslal míč do vápna Gabriel Silva, avšak jeho centr Deportivo odvrátilo!
77
A na druhé straně byla Granada blízko vyrovnání! Střídající Samper se postaral svým průnikem ve vápně o rozruch, následně se dostal k míči Cuenca, jehož pohotová střela mířila těsně vedle!
76
Hostující Deportivo se teď radovala z druhé branky, avšak pouze chvilku, neboť dorážející Ryan Babel se nacházel v ofsajdu! Opakované záběry však nic takového nepotvrdily, a tak měla branka hostujícího celku být uznána!
75
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Emre Colak, přichází Guilherme.
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Uche Henry Agbo, přichází Sergi Samper.
75
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Emre Colak, přichází Guilherme.
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Uche Henry Agbo, přichází Sergi Samper.
74
Gabriel Silva postupoval po levé straně, avšak na průnik si netroufl, a tak poslal míč do středu hřiště, avšak přihrávka byla na Agba příliš rychlá, a tak mají míč hosté!
72
Na druhé straně Granada postupovala do zajímavého útoku, nicméně přihrávka na Cuencu mířila do ofsajdu, a tak je hra přerušena.
72
Uche Agbo se pokoušel uvolnit na levém křídle, avšak si vzal příliš velké soustu, neboť chtěl přejít přes dvojici protihráčů, nicméně to se mu nepovedlo.
70
Za vápnem se dostal k odraženému míči Pereira, který pohotově vystřelil, avšak jeho střela byla zblokována do zámezí. Z následného rohového kopu však Granada branku soupeře ohrozit nedokázala.
69
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Jon Toral, přichází Artem Kravec.
68
Granada dlouho kombinovala na útočné polovině. Následně z pravé straně poslal ostrý centr do vápna Cuenca, avšak Pereira na míč nedosáhl!
66
Domácí celek je z vedoucího branky soupeře poměrně šokován, avšak snaží se o brzkou odpověď. Útočník Barral vypálil z hranice vápna, avšak jeho technická střela mířila mimo tři tyče.
66
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Matthieu Saunier, přichází Jeremie Boga.
64
La Coruňa právě vstřelila branku!
Deportivo se dostává do vedení! Na útočné polovině přišel o míč Agbo, který tak vlastně založil protiútok svého soupeře. Colak vyslal do úniku FLORINA ANDONEHO, který svou první střelou brankáře nepřekonal, avšak z dorážku už byl přesný!
63
Uche Agbo poslal dlouhý nákop na útočnou polovinu, kam si nabíhal Andreas Pereiru. Před něj se však dokázal dostat Juanfran, který dokázal míč vybojovat a otáčí hru!
62
Domácí útočník Barral se pokoušel dostat k míči na pravé straně, avšak před ním byl Sidnei. Brazilský stoper byl nakonec faulován a hra je přerušena!
61
Deportivo provádí první střídání v tomto zápase! Marlos Moreno si po jednom ze soubojů přivodil zranění, které mu nedovolí pokračovat ve hře. Na jeho místo přichází Babel!
59
Granada následně vyrazila velmi rychle na druhou stranu. U postranní čáry operoval s míčem Cuenca, kterého poslal k zemi Luisinho. Portugalský obránce dostává žlutou kartu!
59
Gama podnikl povedenou individuální akci, kterou završil přihrávkou na Andoneho, jenž vypálil z hranice vápna, avšak jeho střelu zablokoval Vezo!
58
Domácí kapitán Lombán se opět dostal pod tlak napadajícího Andoneho, avšak i v tomto případě dokázal hráč Granady míč dostat do bezpečí.
57
Granada si teď vybojovala další velkou šanci v tomto zápase! Cuenca našel povedeným centrem na zadní tyči naběhnutého Andrease Pereiru, jehož hlavičku však dokázal lapit Tytoń!
54
Uche Agbo fauloval ve středu hřiště Colaka, kterému přišlápl kopačku. Turecký záložník zůstává ležet na trávníku a přibíhají k němu lékaři.
53
Deportivo mělo k dispozici nebezpečnou standardní situaci, které se zhostil Colak. Jeho přímá střela na branku nebyla špatná, avšak Ochoa míč velmi dobře viděl a dokázal jej vyboxovat!
51
Obránce Arribas poslal další zajímavý centr za obranu Granady, kam si naběhl Andone. Rumunský útočník dokázal těžkou přihrávku zpracovat, avšak následně míč ztratil po souboji s Lombánem.
50
Carcela-González si po povedené narážečce s Cuencou udělal prostor na pravé straně, ze které posílal míč do pokutového území. Obrana Deportivo si však dokázala i v tomto případě poradit.
49
Brankář Ochoa svým výkopem hledal na pravé straně Torala, který však nedokázal vysoký míč zpracovat, a tak bude hostující Deportivo vhazovat.
48
Exekuce se zhostil Cuenca, jehož centr dolétl do pravé části pokutového území. Nikdo z domácích se však v daném prostoru nenacházel, a tak si obrana Deportiva dokázala poradit.
47
Gabriel Silva se pokoušel projít po levé straně směrem vpřed, avšak jeho postup zastavil nedovoleným zákrokem Arribas, a tak následuje nebezpečná standardní situace!
46
Začal druhý poločas.
První poločas příliš fotbalové krásy nenabídl. O první rozruch na Estadio Nuevo Los Cármenes se postaral v polovině poločasu Agbo, který spadl ve vápně, avšak po tomto souboji se penalta nepískala. V závěru se dostal Andreas Pereira do obrovské šance, ze které však první branka nepadla.

Druhý poločas začne v Granadě přibližně v 14:01!
45+1
První poločas skončil.
45
Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu nad rámec základní hrací doby!
44
Andreas Pereira si naběhl na povedený pas od Agba a postupoval do vápna. Arribas šel do riskantního skluzu, avšak podařilo se mu míč odehrát na rohový kop!
43
Útočník Barral svedl s Arribasem ostrý souboj o míč, po kterém hostující obránce skončil na zemi. Hlavní rozhodčí přerušil hru kvůli nedovolenému zákroku Barrala.
42
Obránce Gabriela Silva prošel po levé straně do výhodné pozice, ze které odcentroval. Míč se snesl ve vápně do prostor, kde se nacházel Arribas, a ten ve skluzu poslal míč do zámezí.
40
Uche Agbo byl bezmála dvě minuty ošetřován, nicméně po ošetření by měl být nigerijský záložník v pořádku a měl by pokračovat ve hře!
38
Tentokrát zůstává ležet na trávníku domácí Uche Agbo, který schytal úder do obličeje od Borgese, jenž dostává za svůj zákrok žlutou kartu!
38
V závěru prvního poločasu přišla první velká šance domácího celku! Z pravé strany poslal míč do vápna David Barral, který našel volného Andrease Pereiru, ten však ve velké šance nedokázal usměrnit svou hlavičku mezi tři tyče!
37
Hostující Colak se pokoušel projít středem hřiště do nějaké zajímavější střelecké pozice. Turecký záložník spadl po souboji s Agbem, avšak o nedovolený zákrok se dle názoru rozhodčího nejednalo.
35
Agbo přidělal Lombánovi hodně starostí svou pomalou zpáteční přihrávkou. Domácí kapitán měl na zádech Andoneho, avšak i tak si dokázal poradit a míč odkopl do zámezí.
34
Deportivo postupovalo do dalšího rychlého protiútoku, který táhl středem hřiště Andone. Rumunský forvard chtěl posunout míč na pravou stranu pro Gamu, avšak přihrávku zablokoval Vezo!
32
Toral posunul míč na pravou stranu, kde se nacházel Cuenca. Španělský obránce následně odcentroval, avšak po jeho centru skončil míč v náruči brankáře Tytońa.
31
V obranné fázi tentokrát dobře zapracoval domácí Saunier, který skvěle načasoval skluz v souboji s Colakem a hostující hráče o míč čistým způsobem obral.
30
Granada kombinovala na útočné polovině, u míče byl obránce Cuenca, který se dostal pod tlak napadajícího hráče, a tak raději poslal míč až ke svému brankáři.
28
Ve vápně Deportivo si zpracoval centr od Torala útočník Barral, nicméně mu míč lehce uskočil a rychleji dokázal zareagovat Sidnei, který míč odkopl do bezpečí.
27
Exekuce rohového kopu domácího celku se ujal Cancela, který poslal míč Agbovi, jehož centr byl však přetažený a nikoho z domácího celku nenašel.
26
Agbo operoval s míčem na pravé straně, avšak měl proti sobě hned dvojici protihráčů. Nakonec se mu povedlo vybojovat rohový kop!
25
Deportivo opět postupovalo do protiútoku, nicméně ten velmi rychle skončil, neboť Gama na pravé straně ztratil míč po souboji s Gabrielem Silvou.
23
Hostům se rozehrávka standardní situace vůbec nepovedla a Granada vyrazila do protiútoku! Celou akci táhl Gabriel, který poslal do vápna míč pro Agba, který spadl po souboji s jedním hostujícím hráčem, avšak penalta se pískat nebude!
22
Hostující Andone má nyní problém, neboť po souboji s Saunierem má roztržený dres, a tak nebude týmu chvilku k dispozici. Saunier dostává za nedovolené držení protihráče žlutou kartu!
20
Exekuce se ujal Cancela, avšak daleko nebezpečnější byl následný centr z pravé straně, kde se k míči dostal Cuenca. Ve vápně si dělal zálusk na míč Barral, avšak Borges míč odhlavičkoval.
19
Domácí nyní budou mít k dispozici zajímavou standardní situaci. Ve středu hřiště byl totiž faulován Jon Toral, kterému příšlápl kopačku Mosquera.
17
Cuenca kombinoval s Carcelou-Gonzálezem na pravém křídle, prvně jmenovaný se pokoušel odcentrovat, nicméně o míč ho připravil Luisinho, který dokázal domácímu obránci míč vypíchnout.
16
La Coruňa postupovala do dalšího rychlého protiútoku, který táhl středem hřiště Colak. Jeho následná přihrávka za obranu pro Andoneho byla příliš rychlá, a tak skončil míč u domácího brankáře.
15
Hostující celek se v posledních minutách osmělil a je nyní velmi aktivní. Tentokrát poslal centr do vápna Colak, který sice našel Morena, avšak ani jeho hlavička nemířila mezi tři tyče.
13
Deportivo se po nepovedené rozehrávce domácího celku dostalo k míči a směřovalo do útoku. Na pravé straně se uvolnil Gama, jehož centr hledal ve vápně Andoneho, avšak rumunský útočník netrefil hlavou míč přesně.
12
Gabriel Silva poslal velmi pomalou přihrávku Vezovi, který neměl díky napadajícímu Andonemu tolik času na rozehrávku, a tak se musel uchýlit k dlouhému odkopu.
11
Na Estadio Nuevo Los Cármenes máme odehráno deset minut, avšak zatím nesledujeme příliš atraktivní fotbal. Oba týmy vědí, že se hraje o důležité body a podle toho také vypadá hra.
9
Teď se mohla Granada dostat do zajímavé šance! Průniková přihrávka Agba hledala za obranou naběhnutého Torala, avšak na poslední chvilku míč sebral Sidnei!
8
Útočník Andone se hnal do pokutového území, kam mířil útočný nákop Arribase. Rumunský forvard se k míči nedostal a navíc si po souboji s Vezem ublížil, avšak dle všeho by se nemělo jednat o nic vážného.
7
Deportivo se poprvé v tomto zápase dostalo do kombinace na útočné polovině. Gama hledal křížnou přihrávkou na levém křídle Luisinha, avšak ten si špatně načasoval svůj náběh.
5
Obránce Gabriela Silva svedl na levém křídle souboj se Sidneim, po kterém skončil míč v zámezí. Domácí hráči i fanoušci se dožadovali rohového kopu, avšak Alberto Undiano ukázal na odkop od branky.
4
Aktivní David Barral se po narážečce od Pereiry dostal k míči na levém křídle. Španělský forvard se chtěl dostat do pokutového území, avšak obránce Arribas se před něj dokázal dostat a Barral následně fauloval.
3
Křídelník Moreno se pokoušel po zisku míče přejít do protiútoku, avšak jeho postup zastavil Andras Pereira, nicméně hlavní rozhodčí ohodnotil jeho zákrok jako nedovolený.
2
Domácí Pereira se pokoušel proniknout vpřed po levé straně, avšak narazil na dobře postaveného Juanfrana, který jeho postup zastavil.
1
Hlavní rozhodčí právě zahájil dnešní utkání, úvodní výkop měli fotbalisté domácího celku, kteří zahajují utkání kombinací na vlastní polovině.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Granada: Ochoa – Cuenca, Vezo, Lombán (C), Saunier, Gabriel Silva – Carcela-González, Agbo, Toral, Pereira – Barral.
Náhradníci: Olazábal – G. Silva, Samper, Ponce, Boga, Kravec, Angban.

Deportivo La Coruňa: Tytoń – Juanfran, Arribas, Sidnei, Luisinho – C. Borges, Mosquera (C) – Gama, Colak, Moreno – Andone.
Náhradníci: Lux – F. Navarro, Bergantiños, Valle, Fajr, Guilherme, Babel.

Rozhodčí: Alberto Undiano – Alonso, Zancada (vš. Španělsko).
Příjemné sobotní odpoledne všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Španělská Primera Division má dnes na programu zápasy jedenáctého kola. My se společně zaměříme na souboj Granady s Deportivo La Coruňou. Úvodní výkop je naplánován ve 13:00 a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
Granada zažívá velmi špatný vstup do právě probíhající sezony. Tento španělský celek se nachází na samém dně nejvyšší španělské ligy se ziskem pouhých tří bodů. Na první nesestupovou pozici, kterou akutálně drží dnešní soupeř La Coruňa, ztrácí šest bodů, tudíž dnešní utkání bude velmi důležité. Zmar Granady vyvrcholil v osmém kole na hřišti Atlética Madrid, kde svěřenci Lucase Alcaraze prohráli vysoko 1:7. V následujícím kole vybojovala Granada třetí bod v sezoně, když remízovala v domácím prostředí s Gijónem 0:0. V posledním ligovém kole se Granada představila na hřišti Barcelony, kde nakonec prohrála 0:1.
Deportivo na tom není o moc lépe, než jeho dnešní soupeř. Nachází se na sedmnácté příčce se ziskem pouhých devíti bodů, a tak je velmi blízko sestupovým příčkám. V posledních zápasech měla La Coruňa velmi těžký los. Nejdříve se představila na hřišti Barcelony, kde prohrála 0:4 a v následném zápase schytala podobný příděl na hřišti Celty de Vigo, 1:4. V posledním ligovém zápase se La Coruňa střetla v domácím prostředí s Valencií, dostala se na konci prvního poločasu do vedení, avšak hostující celek dokázal srovnat na konečných 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.
26. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Barcelona 25 17 4 4 62:29 55
2. Real 25 15 8 2 46:17 53
3. Atlético 25 11 10 4 28:18 43
4. Sevilla 25 12 7 6 34:25 43
5. Getafe 25 12 6 7 36:25 42
6. Real Sociedad 24 12 4 8 42:31 40
7. Villarreal 25 11 5 9 43:35 38
8. Valencia 25 10 8 7 35:37 38
9. Granada 25 11 3 11 32:31 36
10. Levante 25 10 2 13 31:36 32
11. Bilbao 25 7 10 8 24:22 31
12. CA Osasuna 25 7 10 8 31:35 31
13. Real Betis 25 7 9 9 35:40 30
14. D. Alavés 25 8 6 11 27:35 30
15. Valladolid 25 6 11 8 22:28 29
16. Celta Vigo 25 5 9 11 22:34 24
17. Eibar 24 6 6 12 22:37 24
18. Mallorca 25 6 4 15 26:42 22
19. CD Leganés 25 4 7 14 18:37 19
20. Espanyol 25 4 7 14 22:44 19
Články odjinud