La Liga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Sevilla - 14. ledna 2018   16:15

D. Alavés
52' García (Munir)
1:0
(0:0)
D. Alavés
Pacheco – Martín, Laguardia, Ely, R. Duarte – I. Gómez (90. Sobrino), Pina, García, Pedraza – Munir (85. Wakaso), Guidetti (75. H. Pérez).
Sivera – H. Pérez, Maripán, Sobrino, D. Torres, Wakaso, Medrán.
J. Sánchez – Aguilar, Gallego
Estadio Mendizorrotza, Alavés
19 413 diváků
Sevilla
S. Rico – Mercado (84. Corchia), Kjaer, Lenglet, Carole – Geis (62. Sarabia), Pizarro – Navas (73. Muriel), Banega, Nolito – Ben Yedder.
Soria – Corchia, Correa, Sarabia, N'Zonzi, F. Vázquez, Muriel.

SESTŘIH LA LIGY: Alavés - Sevilla 1:0

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec! Domácí se objímají a mají k tomu pádný důvod! Alavés totiž právě vítězí v pátém domácím utkání v řadě a pokračuje tak cesta Deportiva vzhůru ze dna LaLigy! Sevilla byla v dnešním utkání favoritem, na trávníku to ale příliš znát nebylo. Nakonec jí ani nepomohla přesilová hra poté, co byl domácím vyloučen Duarte.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Rodrigo Ely (Deportivo Alavés).
90+3'
Akce domácích ale končí útočným faulem na Pablo Sarabiu, hosté se tak budou chtít bleskově dostat na polovinu soupeře.
90+2'
Žlutou kartu dostává Manuel García (Deportivo Alavés).
90+2'
Alfonso Pedraza (Alavés) spokojen, vybojoval pro svůj tým rohový kop, který domácí rozehrají z levé strany.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty, akce Sevilly končí odpískaným útočným faulem.
90'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Rubén Sobrino.
89'
Fernando Pacheco (Alavés) má míč a nebude pochopitelně spěchat s rozehrávkou.
87'
Domácí se nyní musí urputně bránit, hosté mají velký tlak, navíc mají o jednoho muže v poli navíc...
86'
Wissam Ben Yedder (Sevilla) to zkusil z přímého kopu rovnou na branku, míč se otřel o boční síť!
85'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Munir, přichází Mubarak Wakaso.
84'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Gabriel Mercado, přichází Sébastien Corchia.
83'
Ale pozor, Duarte zezadu podrazil Banegu a dostává za to žlutou kartu, druhou v zápase, to znamená vyloučení!
83'
Sevilla v útoku, Alfonso Pedraza (Alavés) ale na krátko vybojoval míč pro svůj tým.
82'
V dresu Sevilly se chystá do hry Sébastien Corchia.
81'
Gabriel Mercado (Sevilla) poslal z pravé strany prudkou přihrávku na hranici malého vápna, kde to z první zkusil Nolito, který těsně minul branku!
80'
Tomás Pina (Alavés) hokejovým bodyčekem zastavil Luise Muriela, který chtěl dostat míč z vlastní poloviny.
79'
Rozehrál Éver Banega (Sevilla), jehož pas ale odhlavičkovává bránící hráč na hranici šestnáctky.
78'
Hosté si staví míč k exekuci volného kopu, je to na centr do vápna Alavésu.
77'
Sevilla stále v útoku, po faulu domácího Laguardii mají hosté výhodu volného kopu z levé strany, u postranní čáry.
Dnešní utkání sleduje 19 413 diváků.
76'
Guido Pizarro (Sevilla) to zkusil z první, střelou z vápna ale přestřeluje branku Alavésu hned o několik metrů.
75'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Hernán Pérez.
73'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Jesús Navas, přichází Luis Muriel.
73'
Ostrý souboj před brankou Sevilly, jeden z domácích tam zůstává ležet po srážce s gólmanem Sevilly.
72'
Simon Kjaer (Sevilla) fauluje na své polovině Guidettiho, žlutá karta.
70'
Posledních dvacet minut před námi, Sevilla stále prohrává na hřišti Alavésu o gól, vše je tak stále otevřené.
69'
Pablo Sarabia (Sevilla) hledá ve vápně Nolita, která v souboji s obráncem Laguardiou padá, ale sudí neodpískal faul, tím pádem pokutový kop.
68'
Sevilla se nyní nemůže vymanit z tlaku soupeře.
67'
Munir (Alavés) našel před vápnem soupeře, na pravé straně, Rubéna Duarteho, který prostřelil obránce mezi nohama, míč ale skončil zhruba metr vedle branky Sevilly. Přesto velmi pěkná akce.
65'
Žlutou kartu dostává Clément Lenglet (Sevilla FC).
63'
Od Nolita se nyní odrazil míč, který směřoval k brance Alavésu, nakonec skončil těsně vedle, to by byl hodně náhodný gól!
62'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Johannes Geis, přichází Pablo Sarabia.
61'
Ofsajd zastavil útočnou akci Alavésu, míč získávají hosté.
60'
Sevilla ale nyní až příliš chybuje, od Kjaera se míč odráží do autu, domácí budou vhazovat z levé strany, na útočné polovině.
59'
Alavés jde dopředu středem, Ibai Gómez společně s Tomásem Pinou, který ale o míč přišel.
58'
Dlouhý centr Navase z levé strany, Rubén Duarte (Alavés) dokázal míč odhlavičkovat.
57'
Hosté rozehráli z levé strany, domácí se ale v pohodě ubránili.
56'
Nová situace pro Sevillu, která se dostává do nezáviděníhodné pozice, dotahovat ztrátu na hřišti soupeře... může se jí to ale povést již nyní, kdy má roh.
55'
Žlutou kartu dostává Tomás Pina (Deportivo Alavés).
52'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Defenziva Sevilly nyní nezachytila pas Munira El Haddadiho z hranice vápna, na hranici ofsajdu se nabídl MANUEL GARCÍA, který bravurně míč zpracoval a přes snahu bránícího hráče poslal míč ke vzdálenější tyči.
51'
Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.
50'
Simon Kjaer (Sevilla) padá v pokutovém území Alavésu, ale nebyl to faul, o penaltě nemůže být ani řeč.
49'
Sergio Rico (Sevilla) si musí pospíšit s rozehrávkou od vlastní branky, domácí se snaží napadat rozehrávku soupeře.
47'
Volný kop Sevilly, na útočné polovině, míč nakonec ale končí v náruči Pacheca.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:15.
Jedno je ale jisté, na gól si budeme muset počkat minimálně do druhého poločasu, protože ten první právě končí! A končí bezbrankovou remízou, což je spravedlivý odraz toho, co je k vidění na hrací ploše. Oba týmy bojují hlavně sami se sebou, mírně aktivnější sice byla Sevilla, ale ani hosté skórovat nedokázali.
45'
45'
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, Alavésu se závěr první půle daří, domácí se drží na útočné polovině.
43'
Alavés se drží na útočné polovině, nyní ale již budou vhazovat hosté, což se nelíbí divákům ani Ibai Gómezovi, od něhož se míč odrazil do autu.
42'
Domácí nakonec vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.
42'
Ibai Gómez (Alavés) faulován na polovině Sevilly, provinil se Johannes Geis, volný kop pro domácí.
41'
Sergio Rico (Sevilla) si počkal na centr z levé strany.
40'
Alfonso Pedraza (Alavés) svými kličkami nyní hodlal přelstít couvajícího Kjaera, ten ale souboj zvládl a míč dokázal odkopnout.
39'
Dlouhý nákop hostů dopředu, Jesús Navas jen tak tak zachytil míč na hrací ploše, nakopl ho na levou stranu, kde bojuje Wissam Ben Yedder, hosté ale posléze ztrácejí míč.
38'
Na druhé straně se Alfonso Pedraza (Alavés) dostal do zakončení, ale namířil přímo do náruče Sergia Rica.
37'
Gabriel Mercado (Sevilla) vypálil z nějakých třiceti metrů, Fernando Pacheco chytá, možná mohl nechat střelu bez povšimnutí, míč se stáčel vedle branky.
36'
Pro domácího obránce to bylo hodně nepříjemné, rozhodně v tom ale nebyl úmysl Navase, hraje se dál.
35'
Rubén Duarte (Alavés) se poroučí k zemi poté, co se na něho skácel Jesús Navas.
34'
A když už se domácí odváží, ztratí lehce míč, pískot neustává.
33'
Z hlediště se ozývá pískot, hra domácího týmu zatím není ke koukání, Alavés se nepouští vůbec za půlící čáru.
32'
Jesús Navas (Sevilla) poslal míč vysoko nad branku Alavésu, odkop od branky domácího týmu.
30'
Je za námi první půl hodina hry, zatím naprosto nezáživného utkání, v němž je aktivnější Sevilla.
29'
Praporek asistenta na pomezí letí vzhůru, Wissam Ben Yedder (Sevilla) je v ofsajdu, míč pro Alavés.
27'
Simon Kjaer (Sevilla) fauluje v hlavičkovém souboji na své polovině, míč pro Alavés.
26'
Až k Fernandu Pachecovi směřuje míč, po výkopu jednoho z obránců Sevilly.
24'
Žlutou kartu dostává Rubén Duarte (Deportivo Alavés).
24'
Útočným faulem Banegy končí akce Sevilly, míč pro domácí.
22'
Alfonso Pedraza (Alavés) se nyní hnal za míčem, ale včasným výběhem situaci vyřešil gólman Sevilly Sergio Rico.
20'
Nic z toho sice není, navíc poté domácí faulují, takže míč získávají hosté.
19'
Domácí získávají výhodu volného kopu z pravé strany, na polovině soupeře.
18'
Po levé straně to zkouší Wissam Ben Yedder (Sevilla), který ale místo postupu do vápna volí zpětnou přihrávku, čímž se celá akce hostů zabrzdí.
16'
Míč se ale vrací až k brance Sergio Rica, který poté rozehrává na levou stranu.
15'
Hosté rychle vhazují z pravé strany, na polovině Alavésu.
13'
Hraje se převážně ve středu hřiště, zatím hodně opatrný fotbal.
11'
Útočným faulem Ibai Gómeze končí akce Alavésu, míč pro Sevillu.
9'
Jesús Navas (Sevilla) v ofsajdu na pravé straně, míč získávají domácí.
7'
Gabriel Mercado (Sevilla) posílá z pravé strany míč do vápna soupeře, ale obrana Alavésu odvrací.
6'
Lionel Carole (Sevilla) posílá míč na levou stranu, ale jeho nákop je hodně nepřesný, míč končí mimo hřiště.
5'
Hosté rozehráli rohový kop z pravé strany, Wissam Ben Yedder (Sevilla) situaci ale na levé straně nezvládl a přišel o míč.
4'
První akce Sevilly v zápase a hned je z toho velmi dobrá střela zpoza vápna, Éver Banega svou střelou protáhl Pacheca v brance Alavésu.
2'
Alavés na polovině soupeře, z levé strany míří míč do vápna, kde to patičkou zkouší Ibai Gómez, to ale nebyl povedený pokus, Sergio Rico v pohodě chytá.
1'

Deportivo Alavés: Pacheco – Martín, Laguardia, Ely, R. Duarte – I. Gómez, Pina, García, Pedraza – Munir, Ó. Romero.
Náhradníci: Sivera – H. Pérez, Maripán, Sobrino, D. Torres, Wakaso, Medrán.

Sevilla FC: S. Rico – Mercado, Kjaer, Lenglet, Carole – Geis, Pizarro – Navas, Banega, Nolito – Ben Yedder.
Náhradníci: Soria – Corchia, Correa, Sarabia, N'Zonzi, F. Vázquez, Muriel.

Rozhodčí: J. Sánchez – Aguilar, Gallego.
SEVILLA FC
Seville se, na rozdíl od Deportiva, závěr loňského roku příliš nevydařil. Po vítězství 2:0 nad La Coruňou, začátkem prosince, následovala neúspěšná čtyřzápasová ligová série, během níž Sevilla vybojovala pouze bod za remízu 0:0 s Levante. V ostatních zápasech prohrála. Také do roku 2018 vstoupila porážkou, navíc hodně divokou – 3:5 doma s Realem Betis! Až v osmifinále Copa del Rey se mohla radovat z vítězství, když doma přetlačila Cádiz 2:1.
DEPORTIVO ALAVÉS
Těžká práce dnes čeká na fotbalisty Alavésu. Týmu, který se drápe ze dna tabulky a jemuž se to, díky zlepšenému závěru loňského roku, také daří. Alavés ale jediný ligový duel aktuálního kalendářního roku 2018 prohrál, když nestačil na domácí Athletic Bilbao. Doma ale vyhrál všechny čtyři poslední soutěžní zápasy, bude souboj se Sevillou pátý vítězný?
Vítejte u onlajn přenosu utkání devatenáctého kola španělské LaLigy, v němž domácí DEPORTIVO ALAVÉS přivítá SEVILLU FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.