La Liga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Eibar - 26. ledna 2019   18:30

CD Leganés
46' Nasjrí (Braithwaite) • 68' Nasjrí (Bustinza)
2:2
(0:2)
Eibar
29' Kike García  (Jordán) • 35' Jordán
CD Leganés
Cuéllar – Nyom, Bustinza, Omeruo, Siovas (46. Arnaiz), J. Silva – Vesga, Recio, Óscar Rodríguez (88. Santos) – Nasjrí (86. Merino), Braithwaite.
Lunin – El Zhar, Gumbau, Arnaiz, Merino, Santos, Tarín.
Eibar
Dmitrović – Peña, Arbilla, Bigas (69. Ramis), Ángel Valdés – De Blasis, Jordán, Papakouli Diop, Cucurella (79. Escalante) – Kike García, Enrich (70. Charles).
Riesgo – S. Álvarez, Charles, Escalante, Milla, P. Oliveira, Ramis.

Kike García a Joan Jordán poslali hostující celek v prvním poločase do dvoubrankového vedení. Pak museli hrát domácí. Ti bleskově po přestávce snížili, trefil se Júsuf Nasjrí. Hráč s číslem 26 přidal v 68. minutě ještě jednu branku, a tak srovnal. Zápas tedy přinesl remízu 2:2. Diváci mohou být spokojení, body si dělí oba kluby.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:13.
90+3'
90+3'
Už se pravděpodobně nic nestane, hraje se na polovině hrací plochy.
90+2'
Domácí brankář bude vykopávat od své branky, ale s rozehrávkou nikam nepospíchá.
90+1'
Uvidíme navíc ještě tři minuty.
90'
Probíhá v klidnějším tempu poslední minuta druhého poločasu. Uvidíme, kolik minut se bude ještě nastavovat.
88'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází Michael Santos.
Dnešní utkání sleduje 9 341 diváků.
87'
Žlutou kartu dostává Charles (SD Eibar).
87'
Eibar rozehrával další rohový kop. Centr před brankou byl nepřesný.
86'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Júsuf Nasjrí, přichází Sabin Merino.
85'
Hosté rozehrávali rohový kop. Centr se snesl před branku, kde byl Papakouli Diop. Jeho hlavička končí nad.
84'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do střeleckých pozic.
82'
Júsuf Nasjrí pálil z dobré pozice, jeho projektil byl ale hostující obranou zblokovaný. Leganés dál zůstane o míče.
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, hosté se zkoušeli prosadit rychlou akcí. Kike García byl však nachytaný v postavení mimo hru.
79'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Marc Cucurella, přichází Gonzalo Escalante.
78'
Marko Dmitrović vykopává po nepřesné akci domácích od své branky. Rozhodl se pro dlouhý výkop.
78'
Leganés vybojovalo rohový kop. Centr se snesl před branku, ale byl velmi nepřesný.
77'
Recio hledal spoluhráče na druhé straně hrací plochy, jeho projektil byl hodně nepovedený, a tak mohou hrát hosté.
75'
Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, stav je momentálně vyrovnaný, mírou převahu mají nyní hosté.
72'
Charles hlavičkoval z dobré střelecké pozice, jeho projektil končí mimo.
70'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Sergi Enrich, přichází Charles.
69'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro Bigas, přichází Iván Ramis.
69'
Martin Braithwaite se pokoušel dostat do zajímavé střelecké pozice, ale byl nachytaný v postavení mimo hru.
68'
Leganés právě vstřelili branku! Aktivní domácí hra nejprve byla oceněná snížením a nyní i vyrovnáním. PO výborném centru Bustinza se hlavou trefuje nechytatelně JÚSUF NASJRÍ. Asistence: Unai Bustinza.
65'
Žlutou kartu dostává Marko Dmitrović (SD Eibar).
65'
Domácí celek bude rozehrával nepřímý kop ze zajímavé pozice. Před rozehrávkou ještě probíhá taktická porada.
62'
Jonathan Silva hrál rukou, hra je tak přerušená a rozehrávat budou na útočné polovině hosté.
60'
José Arnaiz pálil z dobré pozice, jeho rána jen o malý kousek minula branku. Leganés mělo šanci na srovnání, ale nedokázalo šance využít.
58'
Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.
56'
Pablo De Blasis to zkoušel individuálně, jeho rána z dobré pozice končí těsně vedle branky. Míč minul horní pravý roh.
55'
Deset minut druhého poločasu je pryč, domácí celek dokázal rychle snížit a nyní pokračuje aktivní hrou.
53'
Marko Dmitrović vykopával od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, takže zrychlil přechod Eibaru do útočné fáze.
52'
Domácí fanoušci ženou své oblíbence vpřed za vyrovnáním. Júsuf Nasjrí se protlačil do zakončení a ještě před dorážkou vyrazil Marko Dmitrović od branky.
51'
Žlutou kartu dostává Recio (CD Leganés).
50'
Domácí celek aktivní hrou vybojoval rohový kop.
48'
Martin Braithwaite kousek před pokutovým územím vypálil. Jeho rána byla nepřesná. Marko Dmitrović zasahovat nemusel.
48'
Domácí hráči se pokouší hrát dál aktivně, ale nyní už je obrana pozorná.
46'
Leganés právě vstřelili branku! Hned z kraje druhého poločasu je zaděláno na drama. Povedenou ránou k tyčce rychlou domácí akci zakončil JÚSUF NASJRÍ. Asistence: Martin Braithwaite.
46'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Dimitris Siovas, přichází José Arnaiz.
46'
Kike García a Joan Jordán se trefili v prvním poločase, a tak tito dva fotbalisté zajistili hostujícímu celku dvoubrankové vedení. Eibar odchází do kabiny spokojenější.
45+0'
44'
Centr před branku byl hodně nepovedený, následnou bleskovou protiakci zastavuje postavení mimo hru.
44'
Tentokrát vybojoval domácí klub rohový kop. Leganés má jednu z posledních možností v poločase na snížení.
43'
Pedro Bigas si v souboji se soupeřem pomohl nedovoleně. Rozehrávat tak bude Dimitris Siovas. Volný kop.
42'
Akce hostujícího celku byla zastavená pro postavení mimo hru a v něm byl Sergi Enrich.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, který vyšel jednoznačně lépe hostům.
38'
Mikel Vesga zakončoval z dobré pozice. Jeho projektil však končí těsně vedle tyčky. Dobrou práci odvedl přihrávající Óscar Rodríguez.
37'
Žlutou kartu dostává Marc Cucurella (SD Eibar).
37'
Leganés inkasovalo dvě branky a má velké problémy s návratem k aktivní hře, kterou se v úvodu zápasu prezentovalo. Hosté mají duel dobře rozehraný.
35'
Eibar právě vstřelil branku!
S přehledem. Hosté měli k dispozici přímý kop, který rozehrával JOAN JORDÁN. Jeho rána zapadla přesně do branky, gólman byl na toto zakončení krátký.
34'
Žlutou kartu dostává Dimitris Siovas (CD Leganés).
33'
Mikel Vesga a Dimitris Siovas se dostali na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet.
33'
Iván Cuéllar po nepřesné akci Eibaru rozehrává od své branky. Rozhodl se pro dlouhý výkop.
31'
Hostující celek i po vstřelené brance pokračuje v aktivní hře, domácí celek se musí bránit.
29'
Hosté se dostávají krátce před půlhodinou hry do jednobrankového vedení. Joan Jordán rozehrál rohový kop velmi dobře, míč hlavou do brány usměrnil KIKE GARCÍA. Iván Cuéllar se sice snažil, ale na míč nedosáhl. Asistence: Joan Jordán.
28'
Po faulu na polovině hrací plochy budou rozehrávat fotbalisté hostujícího celku. Ti následně svou aktivní hrou získali rohový kop.
27'
Hosté měli k dispozici rohový kop, centr se snesl před branku, ale Recio dokázal odhlavičkovat míč do bezpečí.
25'
Nyní se většina soubojů o míč odehrává na polovině hrací plochy. Ani jeden klub se nemůže dostat do útoku.
23'
Rubén Peña to zkoušel ze střední vzdálenosti. Jeho projektil vystřelený pravou nohou končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.
22'
Domácí centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. José Ángel Valdés odvrátil centr.
19'
Jonathan Silva na útočné polovině má k dispozici autové vhazování. Pořádný rozeběhl a hod až do pokutového území. Obrana SD si dokázala poradit.
19'
Leganés vedlo další akci, Jonathan Silva postupoval k brance, ale míč mu sebral jeden z obránců.
17'
Rubén Peña to zkoušel individuálně, chtěl projít podél postranní čáry, což se mu nepodařilo.
15'
Allan Nyom a Jonathan Silva zkoušeli vyslat do šance Vesgu, ten však na balon nedosáhl. Míč má Marko Dmitrović.
14'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, zatím tento zápas výraznější šanci nenabídl. Diváci na ti tak čekají.
13'
Mikel Vesga centroval před branku, jeho projektil byl velmi nepřesný, takže balon končí v zámezí a vhazují fotbalisté Eibaru.
12'
Od své branky budou rozehrávat domácí fotbalisté. Vybojovali autové vhazování. Unai Bustinza odkopával balon, ale moc daleko jej nedostal.
11'
Domácí kombinují na polovině hrací plochy. Dimitris Siovas a Mikel Vesga si vyměňují míč. Nemohou se propracovat do lepší pozice.
10'
José Ángel Valdés výborně rozehrával od své branky, Kike García přijal míč na útočné polovině. Ale nedokázal ho zpracovat, takže hrají domácí.
8'
Mikel Vesga hledal zajímavou přihrávkou spoluhráče, ti byli však obsazení. Akce Leganés tak rychle končí.
7'
Iván Cuéllar vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.
6'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, domácí celek hraje opticky pasivněji.
4'
Júsuf Nasjrí zkoušel protlačit míč do předbrankového prostoru, ale jeho centr byl hodně nepovedený.
3'
Sergi Enrich fauloval, rozehrávat tak bude domácí celek na své polovině.
2'
Domácí hrají v bílomodrém, hosté pak ve fialovém.
1'
Óscar Rodríguez nepřesně hlavičkoval po centru spoluhráče, jeho projektil končí mimo branku.
1'

CD Leganés: Cuéllar – Nyom, Bustinza, Omeruo, Siovas, J. Silva – Vesga, Recio, Óscar Rodríguez – Nasjrí, Braithwaite.
Náhradníci: Lunin – El Zhar, Gumbau, Arnaiz, Merino, Santos, Tarín.

SD Eibar: Dmitrović – Peña, Arbilla, Bigas, Ángel Valdés – De Blasis, Jordán, Papakouli Diop, Cucurella – Kike García, Enrich.
Náhradníci: Riesgo – S. Álvarez, Charles, Escalante, Milla, P. Oliveira, Ramis..
Zdravím všechny fanynky a fanoušky španělského fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí CD Leganés a SD Eibar.

CD Leganés odehrálo 20 zápasů s bilancí 5-7-8 a získalo 22 bodů.V tabulce je na patnácté pozici, tak tak nad sestupovými pozicemi. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Porazilo Huescu 1:0. Nestačilo na Espanyol 0:1 a na Barcelonu 1:3. Tým remizoval s Celta Vigo 0:0 a Sevillou 1:1

SD Eibar odehrál 20 zápasů s bilancí 6-7-7 a získal 25 bodů. V tabulce je na jedenácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Porazil Espanyol 3:0. Nestačil na Barcelonu 0:3. Remizoval s Valencií 1:1, Betisem 1:1 a Villarealem 0:0.

Eibar postoupil do ligy v sezóně 2016-2017 a od té doby ve vzájemných zápasech ho Leganés neporazilo (0-1-4).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.