La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : D. Alavés - 30. září 2018   18:30

Levante
19' Jason (Rochina) • 36' Toňo
2:1
(2:1)
D. Alavés
5' Sobrino  (I. Gómez)
Levante
Olazábal – Cabaco (71. Chema), Postigo, Suárez Pier, Toňo – Rochina (83. Doukouré), Prcić, Campaña, Morales – Jason (60. Simon), E. Boateng.
Aitor Fernández – B. Mayoral, Doukouré, Chema, Simon, Martí, Pedro López.
Melero – Torre, Martínez
Estadio Ciutat de València
20 239 diváků
D. Alavés
Pacheco – Aguirregabiria, Laguardia, Maripán, R. Duarte (46. Navarro) – I. Gómez, Pina, García, Burgui (59. Jony) – Sobrino, Guidetti (66. Calleri).
Sivera – Vigaray, Calleri, Navarro, Brašanac, Wakaso, Jony.

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy u La Ligy na počtěnou!
Je dobojováno. Levante sice prohrávalo od páté minuty s Deportivem 0:1, hlavou se totiž trefil Rubén Sobrino, ale ještě v prvním poločase domácí stav duelu obrátili. Jason srovnal taktéž hlavou na 1:1, aby ke konci první půle rozhodl pohlednou brankou obránce Toňo. Druhý poločas nebyl tak pohledný a Levante spíše bránilo výsledek. Tři body tak zůstávají ve Valencii.

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:8. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 22:19.
90+6'
90+6'
Jony byl exekutorem přímého kopu z luxusní pozice. Mířil do volnějšího prostoru, ale branku vysoko přestřelil a Levante se raduje po dlouhé době z výhry!
90+4'
Hosté kopali rohový kop, který ale zakončen nebyl. Následně přišel faul před vápnem, jenž je potrestán dvěma kartami. Jedna za faul, druhá za nesportovní chování.
90+3'
Rubén Sobrino nyní posílal pěkný centr na hranici šestnáctky, kde bylo hned několik hráčů v bílém. Jeden z bránících hráčů ale skvěle vystoupil a míč odkopl do bezpečí.
90+2'
Domácí se dostali do útoku a pokoušeli se vybojovat rohový kop. Střela jednoho z hráčů byla nejspíše tečována, ale bude se odkopávat jen od branky.
90+2'
Žlutou kartu dostává Chema (Levante UD).
90'
Po faulu ve středu hřiště budou hosté rozehrávat standardní situaci. Sudí nad rámec utkání nastavují pět minutek. Celkem dost času na srovnání, bude Alavés úspěšný?
89'
Slušný centr vymyslel na levé straně hostující Jony. Jeho pokus proletěl malým vápnem, žádný z hráčů se ale do zakončení trestuhodně nedostal. Deportivo má ale k dispozici roh.
87'
Jonathan Calleri následně hrál nebezpečně nohou dopředu proti jednomu z domácích. Odkopává se z poloviny Levante, které už moc nikam spěchat nebude.
86'
Nyní se tak trochu rozjel mariáš. Po faulu ve středu hřiště inkasuje žlutou kartu střelec hostů, Rubén Sobrino. Utkání se spíše dohrává a v posledních minutách je pořádně rozkouskováno.
85'
José Luis Morales následně zastavoval nedovoleně akci hostů po pravé straně. Domácí borec vidí žlutou kartu a Deportivo bude rozehrávat standardní situaci.
84'
Domácím byl nabídnut přímý kop z veliké dálky po faulu, který vlastně ani nebyl. Centrovaný míč vletěl do vápna, kde se k němu dostal brankář Fernando Pacheco.
83'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Cheick Doukouré.
81'
Další obrovská šance! Guillermo Maripán dostal přihrávku na hranici malého vápna, odkud z první zakončoval do bližší šibenice, branku ale nakonec přestřelil!
80'
Hosté se nyní dostali do střelecké pozice z pravé strany, ale Oier Olazábal skvěle zasáhl! Následně zbytečně fauloval Rubén Rochina, který inkasuje žlutou kartu.
79'
Alavés začíná být aktivní a kombinuje blízko domácí šestnáctky. Uvidíme, zda se Deportivu povede vyrovnat či nějak zdramatizovat vývoj tohoto duelu.
77'
Po centru z pravé strany se pokoušel prosadit jeden z hostů, ale do hlavičky se nakonec nedostal. Míč byl odvrácen od domácího hráče na rohový kop, který se ale nepíská. Další chyba sudího...
76'
Po delší době se pokoušelo něco vymyslet Deportivo, ale centrovaný míč do šestnáctky byl odvrácen. Hosté u míče nicméně zůstávají, hra se nám dostává do poslední části.
75'
Těsně před vápnem na hranici penalty upadl Emmanuel Boateng a domácí chtěli standardní situaci. Sudí ale zůstal chladný a pokračuje se hrou Deportiva.
73'
Nyní se to ve středu hřiště slušně zbláznilo a přišly hned tři fauly během asi pěti sekund. Podle sudího to nejvíce přehnal Sanjin Prcić, jenž inkasuje žlutou kartu.
71'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Erick Cabaco, přichází Chema.
70'
Levante nicméně pokračuje v aktivní kombinaci a Deportivo do ničeho nepouští. Domácí celek je rozhodnut, že dnes ty tři body už konečně vybojuje.
68'
Rychlonohý Moses Simon se dostal do vápna a hned po kličkách zakončoval. Jeho pokus ale skončil pouze na noze bránícího hráče Deportiva.
66'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Jonathan Calleri.
66'
Po rohovém kopu se dostal do velice slibné pozice Emmanuel Boateng. Domácí borec se dostal do vzduchu a zakončoval na přední tyčku, branku ovšem hlavičkou těsně minul.
64'
Následná akce domácích po levé straně končí rohovým kopem. José Luis Morales centroval na zadní tyčku, kde Martin Aguirregabiria míč hrudí odehrál raději na roh.
63'
Jony následně zachytával centr na levou stranu u postranní čáry, ale míč si přesně nezpracoval a ten skončil v autu. Pokračuje se tak rozehrou Levante.
61'
Domácí se nyní dostali do rychlého útoku, který byl zakončen centrem na levou stranu. José Luis Morales se ve vápně dostal ke střele, ale jeho pokus byl brankářem vyražen!
60'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jason, přichází Moses Simon.
59'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Burgui, přichází Jony.
58'
Ještě předtím, než budou domácí rozehrávat standardní situaci, se řěší zranění Burguie, který nejspíše nedohraje. Už pár minutek kulhá a nyní se svalil na zem.
56'
Standardka hostů nevyšla a domácí se hnali do útoku. José Campaña na pravé straně nasadil bránícímu hráči jesličky, k míči se ale dostal bránící hráč za ním. K zakončení nedošlo, ale domácí publikum tento tríček ocenilo potleskem.
55'
Po levé straně se pokoušel projít až do útoku Burgui, ale byl otravován Jasonem, který jej strkal a následně jej tahal za dres. Píská se tedy faul a uvidíme standardku Alavésu.
54'
Po rohovém kopu přišel zbytečný útočný faul domácích, a tak bude hra pokračovat odkopem od branky Deportiva. To vletělo do utkání, ale mimo branky už nic jiného nepředvedlo.
53'
Levante se dostalo do tempa a opět hraje aktivně. José Luis Morales dostal míč do šestnáctky a byl v těsném souboji s hostujícím bekem, ten nakonec vyhrál. Domácí budou kopat alespoň roh.
53'
Domácí pokračovali v kombinační hře, ale přihrávka na levé křídlo nevyšla a míč skončil v zámezí. Pokračovat se tak bude odkopem od branky Alavésu.
51'
Na druhé straně vybojoval rohový kop Toňo. Ten se dostal do vápna a na hranici brankové čáry centroval na přední tyčku. Ximo Navarro ovšem balon odehrál.
50'
Až nyní. Jeden z hostů se po centru z levé strany dostával ve vápně k hlavičce. Zkoušel to na zadní tyčku, ale míč přeletěl branku a skončil jen vedle.
49'
Deportivo na startu druhé poloviny zápasu domácím ještě moc nepůjčilo míč, a tak sledujeme jejich kombinační hru. Zatím se jim ale branku ohrozit nepovedlo.
47'
Ximo Navarro hned vymýšlel první akci svého celku ve druhém poločase. Centroval od pravé lajny, ale míč ve vápně odehráli domácí hráči. Následně to zkoušel z hostů Burgui, ale jeho rána byla zablokovaná.
46'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Rubén Duarte, přichází Ximo Navarro.
46'
Utkání začalo zhurta a hosté šli již v páté minutě do vedení. To když se hlavičkově prosadil Rubén Sobrino. Otěže ale následně převzali domácí, kteří byli stále více aktivnější. V devatenácté minutě srovnal po centru z levé strany Jason, aby poté deset minut před koncem poločasu otočil stav duelu obránce Toňo.

Do druhého poločasu jdou tak ve výhodě domácí, kteří by v případě výhry opustili sestupovou zónu.
45+2'
45+1'
Před koncem prvního poločasu se rozdá první žlutá karta. Pronikající Rubén Duarte byl faulován ošklivým šlapákem od Jasona, jenž je prvním hříšníkem duelu.
45'
Blíží se nám konec základní hrací doby prvního poločasu, který bude nastaven o jednu minutu. Viděli jsme tři branky, skvělý útočný fotbal a fanoušci se asi moc nudit nemohli.
44'
Po faulu na útočné polovině domácího celku se rozjela menší roztržka a postrkávačka. Levante bude rozehrávat standardní situaci a vše se obejde bez karetního trestu.
43'
Mohlo být ovšem ještě vyrovnáno. Burgui se po levé straně dostal do rychlého útoku a zakončoval pokusem na vzdálenější tyčku. Těžko říct, zda to byla střela anebo přihrávka na nabíhající borce. Míč nicméně skončil v zámezí a odkopává se od domácí branky.
42'
Domácí pokračují v aktivitě a Deportivo se v posledních minutách vlastně jen brání. Fanouškům Levante se to líbí a většina z nich věří v prolomení nedobré formy.
40'
Emmanuel Boateng následně dostával přihrávku na levé křídlo, kde se mu míč nepovedlo ideálně zpracovat a rozhodčí ukazuje aut proti domácímu celku.
39'
Po nepřesné akci domácího celku pokračuje hra odkopem od branky Fernanda Pacheca. Ten dnes dvakrát inkasoval, ale buďme upřímní, ani za jednu branku nemohl.
38'
Zatím sledujeme fantastický duel, kterému nechybí vůbec nic. Levante nechce být na sestup a také podle toho dnes hraje. Tímto tempem se dnes dočkáme dosti branek. Tak uvidíme.
36'
Levante právě vstřelilo branku!
Odkopávala se od branky Alavésu, ale Levante se dostalo do akce a dostává se do vedení! José Luis Morales si naběhl do šestnáctky, ale o míč přišel. K tomu se ale dostal TOŇO, jenž dělovkou na přední tyčku otáčí stav duelu!
35'
Další velká šance domácích! Toňo na hranici autu centroval na zadní tyčku, kam si nabíhal Jason. Ten se ale do zakončení nedostal, hlavičku míč odvracel Rubén Duarte, jenž byl v zápalu boje nakopnut do hlavy.
34'
V posledních sekundách vidíme dost menších faulů a hráči obou celků začínají být lehce nervózní. Snad tomu tak nebude nadále, chceme vidět fotbal, ne válející se hráče.
32'
Na druhé straně přišel střelecký pokus Burguie, kterému se technickým pokuse branku trefit nepovedlo. Pokračuje se tak odkopem od domácího brankáře.
30'
Tohle byla tutovka, která je trestuhodně nevyužita! Rubén Rochina dostal po krásné kombinaci míč do vápna, kde měl polovinu branky odkrytou. Volný prostor ale nedokázal trefit!
29'
Útočné snažení hostujícího celku bylo následně ukončeno faulem. Domácí tak budou rozehrávat od vlastní branky, mohou tak uklidnit hru a dostat se do nějaké kombinace.
28'
Emmanuel Boateng nyní dostával přihrávku na levé křídlo a následně se pokoušel přihrávat do vápna. Mezitím si ale rozhodčí všimli jeho nepovoleného postavení a píská se ofsajd.
26'
Deportivo nadále pod tlakem, hosté se zuby nehty brání. Jeden z obránců nyní musel odvracet na rohový kop po centru z pravé strany. Levante tak bude rozehrávat standardní situaci.
24'
Toňo nyní vletěl do vápna a u postranní čáry přihrával na penaltu nabíhajícímu spoluhráči. Na poslední chvíli ovšem zakročil bránící hráč Deportiva, jenž svůj celek nyní zachránil.
23'
Fanoušci Levante oceňují potleskem snahu domácího celku, který je stále více a více aktivnější. Sledujeme dobrý fotbal i přes fakt, že domácí jsou aktuálně na předposlední příčce.
22'
Ibai Gómez zakončoval přímák svého celku z levé strany. Tvrdě zakončoval podél zdi, kterou ale nakonec pouze napálil. Pokračuje se tak útokem domácího celku.
21'
Hosté se po inkasované brance hned zvedli a pokouší se něco vymyslet. Nyní na hranici penalty vybojovali standardní situaci, zákrok byl posouzen ovšem hodně přísně.
19'
A je to tam, neuběhlo ani dvacet minut a máme vyrovnáno! Domácí se dostal na levé straně k centru, který před brankou našel JASONA. Domácí útočník šel do hlavičky a na přední tyčce překonal bezmocně se natahujícího brankáře Deportiva.
18'
Levante je stále více a více aktivnější. Tímto tempem se mu povede brzy skórovat, tak uvidíme, zda budu mít pravdu. Určitě by to pomohlo domácím.
16'
Rubén Rochina následně rozehrával další přímý kop svého celku. Domácí borec to dobře točil na přední tyčku, ale branku Alavésu jen těsně minul!
15'
Od inkasované branky to od hostů není nic moc. S míčem hraje pouze Levante, které se ale do zakončení nemůže dostat. Uvidíme, zda se jim postupně něco vymyslet podaří.
13'
Levante pokračuje v aktivní kombinaci a pokouší se cokoliv vymyslet. Nyní to domácí zkoušeli centrem z levé strany, který mířil na zadní tyčku. Balon ale jen proletěl vápnem a skončil v autu.
12'
Domácí celek se následně dostal do dobré kombinace, která byla zakončena střelou z hranice šestnáctky. Zakončoval Rubén Rochina, ale jeho volej levačkou skončil jen vedle branky.
10'
Levante pokračovalo v aktivní kombinaci, ale nepovedlo se mu poslat míč do šestnáctky. Centrovaný míč z levé strany na hranici šestnáctky byl odkopnut jedním z hostů.
9'
Standardku následně rozehrávali domácí. Jason byl exekutorem a pokoušel zakončit na levou tyčku, ale branku ani neohrozil. Pokračuje se odkopem od branky Pacheca.
7'
Tomás Pina byl následně opět faulován a Alavés se hnal směrem dopředu. Centr do vápna byl sice jedním z hostů zachycen, ale do zakončení se nakonec nikdo z hráčů nedostal.
6'
Ve středu hřiště následně přišel faul na jednoho z hostů, a tak Deportivo může pokračovat v útočném snažení. Takhle rychlá branka je vždycky skvělá hlavně směrem k průběhu duelu.
5'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
První pokus byl sice zablokován, následně se ale hosté již prosazují a jdou do brzkého vedení! Ibai Gómez odcentroval z levé strany na hranici malého vápna, kde se hlavičkou prosadil RUBÉN SOBRINO!
3'
Následně hosté klidní hru a kombinují s míčem na vlastní polovině. Vytrvale si přihrávají a pokouší se postupně dostat do nějaké akce, která by mohla přijít.
2'
Do první střely se ale dostávají domácí. Ti ubránili standardku a dostali se do rychlého útoku. Akci Levante zakončoval na levé straně Rubén Rochina, ale jeho levačka nebyla přesná. Míč skončil vedle branky.
1'
Deportivo se hned hnalo dopředu, jmenovitě to zkoušel Tomás Pina, který byl ovšem povalen. Alavés má tak k dispozici hned v první minutě standardní situaci.
1'
Oba celky jsou na travnaté ploše a po minutě ticha utkání dalšího kola španělské La Ligy začne. Přejeme příjemnou podívanou!

Levante UD: Olazábal – Cabaco, Postigo, Suárez Pier, Toňo – Rochina, Prcić, Campaña, Morales – Jason, E. Boateng.
Náhradníci: Aitor Fernández – B. Mayoral, Doukouré, Chema, Simon, Martí, Pedro López.

Deportivo Alavés: Pacheco – Aguirregabiria, Laguardia, Maripán, R. Duarte – I. Gómez, Pina, García, Burgui – Sobrino, Guidetti.
Náhradníci: Sivera – Vigaray, Calleri, Navarro, Brašanac, Wakaso, Jony.

Rozhodčí: Melero – Torre, Martínez.
DEPORTIVO ALAVÉS (5.)

Naopak Deportivu se start soutěže povedl a dnes může útočit na třetí pozici La Ligy. Alavés prohrál v prvním kole (0:3 na půdě Barcelony), poté ale už neprohrál. Postupně porazil Espanyol (2:1), Valladolid (1:0) a Vallecano (5:1). Nejlepší střelec týmu je Gomez Perez Ibai, jenž vstřelil již tři branky.
LEVANTE UD (18.)

Celek z Valencie je zatím na osmnáctém fleku a aktuálně sestupuje o ligu níže, odehráno je ovšem pouze šest duelů. Levante má na kontě jednu výhru (v prvním kole porazili venku Betis 3:0), jednu remízu (2:2 s Valencií) a čtyři prohry. Naposledy Granotes prohráli 1:2 na půdě Valladolidu. Nejlepším střelcem týmu je Marti Roger, jenž dal již čtyři branky.
Krásný den všem fanouškům španělského fotbalu. Osmnácté Levante přivítá na svém hřišti zatím skvěle hrající Alavés, který je aktuálně na skvělém pátém fleku. Utkání sedmého kola startuje v 18:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.