La Liga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Huesca - 27. ledna 2019   18:30

0:0
(0:0)
Real Sociedad
Rulli – Zaldúa, D. Llorente, Navas, Hernández – Merino (88. Sangalli), Illarramendi (C), Zubeldia – Oyarzabal, José (85. Juanmi), Sandro Ramírez (60. Januzaj).
Zubiaurre – A. Elustondo, Januzaj, Juanmi, Muñoz, Sangalli, Zurutuza.
Prieto – Martínez, García
Estadio Municipal de Anoeta (Donostia-San Sebastián)
21252 diváků
Huesca
R. Santamaría – Etxeita (C), Insua, Pulido – Miramón, Y. Herrera (66. Musto), Rivera, Moisés Gómez, Akapo – Gallego, Cucho (90. Ferreiro).
Jovanović – Musto, Aguilera, Camacho, Gallar, Ferreiro, Ávila.

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.

Fauly: 9:22.
Ve druhém poločase se moc fotbalu neudálo, a tak není divu že utkání skončilo bez branek. San Sebastian rozhodně nepředvedl své maximum, a tak zaslouženě dnes neporazil poslední tým tabulky Huescu. Suma sumárum spravedlivých 0:0 a dělba bodů.
90+4'
90+4'
Carlos Akapo (Huesca) poté zastavil takticky rychlý brejk domácích a to bylo za žlutou kartu.
90+4'
David Ferreiro (Huesca) ještě rozehrával dlouhý přímý kop, ten však odvrátil Mikel Oyarzabal.
90+2'
Adnan Januzaj (Real Sociedad) se cpal do zakončení, ale při této snaze trefil kopačkou Jorge Miramóna a ten zůstane nějakou tu chvíli na trávníku.
90+1'
Hlavní sudí Prieto nastavuje utkání o 3 minuty.
90'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Cucho, přichází David Ferreiro.
88'
Po přímém kopu domácích přišly dvě zakončení, nicméně to první zastavila obrana Huescy a to druhé skončilo vysoko nad brankou Santamaríi.
88'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Merino, přichází Luca Sangalli.
87'
Xabier Etxeita fauloval u pravé lajny Mikela Merina a je tu přímý kop pro domácí od levé postranní lajny.
85'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Yangel Herrera, přichází Luis Ezequiel Ávila.
85'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Willian José, přichází Juanmi.
82'
Adnan Januzaj se teď silou prorval k centru, ale ten zamířil vysoko nad branku Santamárii.
81'
Carlos Akapo (Huesca) zahrál skvěle u rohového praporku a jeho skluzu znamenal dokonce, jak ukázal hlavní sudí velmi rázně, odkop od branky Huescy.
79'
Další akce Sociedadu zastaven praporkem asistenta na lajně.
77'
A čelila úspěšně, definitivně odvrátil nebezpečí Jorge Pulido.
76'
Huesca už se soustředí na obranu a rozhodla se odvést z dnešního utkání alespoň bod. Teď však bude čelit rohovému kopu.
74'
Gerónimo Rulli (Real Sociedad) měl teď potíže s centrem z pravé strany, když jej neukryl v rukavicích a míč mu malinko „nafackoval“. Vše se obešlo pro domácí bez pohromy.
72'
Stále stejný obrázek, San Sebastian kombinuje na své útočné polovině, ale do finální fáze se vůbec nepouští.
70'
Roberto Santamaría si počkal na centr od Januzaje od koncové lajny a podržel jej v rukavicích.
68'
San Sebastian obehrává polovinu Huescy jako v házené, ale nikam tato dlouhá kombinace nevede.
66'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Yangel Herrera, přichází Damián Musto.
65'
Jorge Miramón (Huesca) vyvezl po delší době míč na polovinu domácích, ti jsou poslední minuty lepším týmem, ale finální fáze, to je to co je trápí.
63'
Yangel Herrera (Huesca) trefil dlaní do obličeje Thea Hernándeze a je druhým potrestaným hráčem utkání, jenž viděl kartu žluté barvy.
62'
Mikel Oyarzabal vybídl svým obloučkem ke sprintu za obranu Mikela Merina , ale ten na míč dosáhl pouze na dlouhou nohu, a v tu chvíli už u něj byl Pablo Insua.
60'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Sandro Ramírez, přichází Adnan Januzaj.
59'
Následným přímým kopem z levé strany orazítkoval pouze zeď Sandro Ramírez.
58'
Jorge Miramón (Huesca) stáhl za dres unikajícího Thea Hernándeze a je prvním potrestaným hráčem utkání.
58'
Sandro Ramírez se odvážil ke střele ze slušné vzdálenosti, ale koš Roberta Santamaríi byl na místě.
57'
V této fázi zápasu si troufnu řici, že jsou hosté aktivnějším týmem a více si jdou za prvním vítězstvím na půdě soupeře.
56'
Huesca hezky vykombinovala svou akci na Yangela Herreru, ten však z pravé strany nenašel na zadní tyči Cucha.
Dnešní utkání sleduje na Estadio Municipal de Anoeta 21 252 fanoušků, jenž stále čekají, až se poprvé rozvlní síť.
54'
Další akci Williana Josého (Real Sociedad) zastavil tentokrát sudí, ale asistent na lajně z důvodu ofsajdu.
52'
Willian José (Real Sociedad) se prodral do šestnáctky, kde byl zastaven na hranici pravidel od Pabla Insui. Píšťalka sudího Prieta se však neozvala, a tak se pokutový kop nekonal.
51'
Domácí chtěli rozehrávat na středu hrací plochy a míč jim ukopl Yangel Herrera, ale i přes žádostí domácích hráčů a fanoušků neviděl hostující útočník žlutou kartu.
49'
Ani centr Jorge Pulida (Huesca) nenadělal domácí obraně vrásky na čele.
49'
Odvážný a dlouhý průnik Christiana Rivery (Huesca) zastavil až za cenu faulu Sandro. Volný přímý kop z pravé strany pro hosty.
47'
Centr Asiera Illarramendiho (Real Sociedad) však skončil až v zámezí. Vhazovat bude Huesca.
47'
Carlos Akapo (Huesca) povalil na promáčený trávník Sandra, hrát budou domácí.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:35 .
Střely po 1. poločase:
Střely mimo branku: 3 – 6.
Střely na branku: 0 – 1.
V první poločase jsme branku neviděli, ale jsou to možná trochu překvapivě hosté, jenž měli dvě velké šance. Yangel Herrera trefil svou ranou tyč a Cucha vychytal ve velké šanci brankář Gerónimo Rulli! Stav po 1. poločase 0:0!
45+1'
45+1'
Theo Hernández nepustil přihrávku na Herreru, jenž mu adresoval Jorge Miramón.
45'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
43'
Jak ukazoval sudí Prieto, poslední napomenutí pro Sandra Ramíreze (Real Sociedad) a poté přijde na řadu žlutá karta. Takhle byl ohodnocen faul domácího útočného hráče.
41'
Cucho mohl poslat Huescy v závěru poločasu do vedení, když si přebral míč od Herrery a mířil přesně na zadní tyč, nicméně tam se natáhl svými rukavicemi Gerónimo Rulli a zázračně střelu vytlačil na rohový kop!
39'
Pablo Insua zahrál skluzem do zámezí před nebezpečně nabíhajícím Willianem Josém.
37'
Mikel Merino se dostal k rohu Sandra Ramíreze, nicméně z těžké pozici přestřelil svým obloučkem branku Huescy.
36'
Domácí měli k dispozici svůj první rohový kop, nicméně na zadní tyči odhlavičkoval nebezpečí Jorge Pulido (Huesca). V zápětí je tu tak druhý roh pro domácí San Sebastian.
34'
Theo Hernández (Real Sociedad) musel po svém návratu na hrací plochu hned do akce a odvracet útok Yangela Herrery.
32'
Theo Hernández (Real Sociedad) odešel po svých za postranní lajnu, a dle opakovaných záběrů byl vidět důvod jeho bolestivé grimasy. Při souboji narazil na loket Yangela Herrery, ale rozhodně se nejednalo o prohřešek proti pravidlům.
32'
Pro mě z neznámých důvodů se svíjí na hrací ploše a drží za krk Theo Hernández (Real Sociedad). Jsou k němu přivoláni lékaři.
30'
Centr Asiera Illarramendiho (Real Sociedad) odvrátila na hranici šestnáctky obrana Huescy.
29'
Theo Hernández (Real Sociedad) byl faulován při svém průniku u levé lajny a domácí mají k dispozici volný přímý kop.
27'
San Sebastian má zatím jednoznačně větší držení míče, ale k vyložené šanci to zatím nevedlo. Opět si domácí pouze předávají míč na své útočné polovině z kopačky na kopačku.
25'
Cucho (Huesca) dostal dlouhou přihrávku, nicméně ji doběhl u rohového praporku, vyběhl si na hranici šestnácky, ale jeho ránu, s rukami za zády, nepustil na branku Joseba Zaldúa.
24'
Carlos Akapo si přidržel v souboji Joseba Zaldúu a sudí Prieto přispěchal rychle s odpískáním nedovoleného zákroku.
23'
Huesca udělala chyb při rozehrávce, tu však nedokázal využít Sandro Ramírez, jenž poslal příliš dlouhou přihrávku do brejku na Williana Josého.
21'
Mikel Merino (Real Sociedad) kroutil svou ránu a tlačil ji očima na zadní tyč, jeho pokus zpoza šestnáctky však jen velmi těsně minul svůj cíl!
20'
Domácím odmáván ofsajd. Huesca bude rozehrávat těsně před polovinou hrací plochy.
19'
Na druhé straně si navedl míč na pravačku Sandro Ramírez, ale netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
17'
První šanci zápasu jsme viděli od Huescy! A ne len tak jakou! Yangel Herrera napřáhl z velké dálky a jeho ránu zastavila pravá tyč domácí branky! Poté ještě mohl doklepávat míč do odkryté branky Pablo Insua, ale v tísni hodně minul branku!
16'
Huesca teď drží více míč na kopačkách, nicméně její snažení skončilo nepřesnou přihrávkou a míč získal do své moci Asier Illarramendi (Real Sociedad).
15'
Theo Hernández se hezky protáhl do šestnáctky, trestuhodně však jeho přihrávka pod sebe nikoho ve vápně nenašla.
13'
Rohový kop byl odražen domácí obranou za šestnáctku, kde se do něj chtěl opřít Yangel Herrera, leč střela mu vůbec nevyšla.
12'
Centr Jorge Miramóna (Huesca) sražen domácí obranou na první rohový kop zápasu.
10'
Roberto Santamaría si doběhl pro nepřesnou přihrávku Mikela Merina. Na trávník se snáší pořádný liják, uvidíme kterému z týmů tyto podmínky budou více vyhovovat.
9'
Na druhé straně přišel rychlý brejk a Cucho hledal Enrica Gallega. Tomu zkazil radost Diego Llorente. jenž poslal ve skluzu míč do zámezí.
8'
Theo Hernández hledal obloučkem ve vápně spoluhráče, ale z pohledu hostů zahrál ideálně Pablo Insua a hlavou odvrátil případné nebezpečí.
7'
Opět si zahrál Gerónimo Rulli, když Cucho nezpracoval přihrávku těsně za polovinou hrací plochy.
5'
Enric Gallego dorážel na rozehrávajícího brankáře Gerónima Rulliho, ten to však zvládl a poslal míč na svého spoluhráče.
3'
Mikel Merino posílal nadýchaný centr do šestnáctky Huescy, tam však kraloval ve vzduchu Jorge Pulido.
2'
Další faul v krátké chvíli předvedl Yangel Herrera.
1'
Enric Gallego fauloval při rozehrávce Theo Hernándeze. U míče zůstanou domácí fotbalisté.