La Liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Celta Vigo - 8. prosince 2018   18:30

Villarreal
83' Bacca (Cazorla) • 87' Bacca (M. Gaspar)
2:3
(0:1)
Celta Vigo
44' Méndez  (Aspas) • 49' Yokuşlu  (Méndez) • 51' Gómez  (Méndez)
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar (C), Álvaro González, V. Ruiz, Pedraza (90+2. Ra. Funes Mori) – Trigueros (46. Toko Ekambi), Cáseres, Cazorla – Fornals – Chukweze (55. Bacca), G. Moreno.
Jesús Gil – Diego Barbero, Javier Martínez
Estadio de la Cerámica, Villarreal
15 720 diváků
Celta Vigo
Blanco – Mallo (C), Costas, N. Araujo, Juncà – Jozabed (82. Cabral), Yokuşlu – Aspas, Méndez (76. Beltrán), Boufal (66. Hjulsager) – Gómez.
S. Álvarez – Mor, Beltrán, Sisto, Hjulsager, K. Vázquez, Cabral.

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 7:4. Fauly: 12:10.
Je dobojováno! Vigo si přece jenom odveze do Galície všechny tři body za vítězství 3:2, i když od posledních deset minut měli hosté velké štěstí. Hráčem utkání je určitě Brais Méndez, který jeden gól dal a na dva přihrál. O dvě domácí branky se postaral střídající Carlos Bacca, který navázal na své povedené výkony proti tomuto týmu.
90+8'
90+7'
Iago Aspas byl sestřeln Fornalsem a hra je opět přerušena. Tohle byla zřejmě poslední šance domácích na vyrovnání.
90+6'
Carlos Bacca se snažil získat rohový kop, ale rozhodčí ukázal na malé vápno a odkop Blanca.
90+5'
Villarreal už nehodlá kombinovat a radši sází na nakopávané míče na hostujícího vápna. Čas na vyrovnání se krátí.
90+4'
Žlutou kartu dostává Rubén Blanco (Real Club Celta de Vigo).
90+4'
Gerard Moreno se dostal velmi snadno k míči a zhruba ze sedmi metrů napálil míč do tyče. Villarreal tohle může mrzet.
90+3'
Karl Toko Ekambi se k hlavičce nedostal, ale Villarreal zůstává u míče, jelikož bude u rohového praporku vhazovat.
90+2'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Ramiro Funes Mori.
90+1'
Rozhodčí tohoto utkání nastavil ve druhém poločase sedm minut nad rámec základní hrací doby.
90'
Gerard Moreno si počíhal na Davida Costase, který si záměrně lehnul na trávník a v tuto chvíli tahá pouze čas.
89'
Gól platí! Závěr tohoto utkání bude velmi zajímavý, Villarreal potřebuje ještě jednu branku na vyrovnání.
88'
Druhý domácí gól ještě není oficiálně potvrzen, jelikož se tato událost zkoumá u VAR.
87'
Villarreal právě vstřelil branku!
Tak tohle může být ještě velmi zajímavé. Domácí tým měl k dispozici rohový kop, který byl rozehrán nejprve nepřesně, ale druhý centr dolétnul na přední tyč ke Gasparovi, který ho prodloužil na CARLOSE BACCU a ten přidal svou druhou branku v utkání – 2:3. Asistence: Mario Gaspar.
87'
Akce domácího Villarrealu je u konce. Karl Toko Ekambi se u rohového praporku dopustil útočného faulu.
86'
Víctor Ruiz měl veliké štěstí, že se míč nedotknul jeho ruky, proto to by byla penalta pro hostující tým.
85'
Žlutou kartu dostává Maxi Gómez (Real Club Celta de Vigo).
83'
Domácí tým se přece jenom dočkal úvodní branky v tomto utkání, protože využil výhodu nepřímého kopu. Cazorla přiťuknul míč na CARLOSE BACCU a ten nechytatelnou střelou pod horní tyč snížil domácí manko v zápase – 1:3. Asistence: Santi Cazorla.
83'
Velké nedorozumění v hostující obraně, Vigo zahrálo malou domů a Blanco chytnul míč do rukavic. Villarreal má k dispozici nepřímý kop.
82'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Jozabed, přichází Gustavo Cabral.
81'
Jozabed se pustil do dalšího hlavičkového souboje a potřebuje další ošetření. Hostující hráč míří opět za postranní čáru.
80'
Néstor Araujo dnes hraje opravdu povedené utkání. Přejít přes tohoto obránce je pro domácí hráče velmi těžký úkol.
79'
Domácí tým má v tuto chvíli na svém kontě pouze jednu střelu na branku, což je na domácí tým ostudné.
78'
Karl Toko Ekambi měl slibnou šanci, ale svou hlavičku v záklonu poslal těsně nad hostující branku.
77'
Jozabed se vrátil na hrací plochu a dnešní utkání by tedy měl dohrát s obvázanou hlavou.
76'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Brais Méndez, přichází Fran Beltrán.
76'
Žlutou kartu dostává Okay Yokuşlu (Real Club Celta de Vigo).
75'
Carlos Bacca se dostal při svém průniku do křížku s pravidly, jelikož se dopustil útočného faulu.
74'
Vigo zaútočilo do otevřené obrany, ale střídající Andrew Hjulsager svou finální přihrávku nezvládnul.
73'
Tohle byl parádní signál na přední tyči, ale Santiago Cáseres neprotlačil míč do hostující branky.
72'
Villarreal zvyšuje svůj tlak na hostující tým a získává další výhodu rohového kopu.
71'
Jozabed odchází z hrací plochy s obvázanou hlavou. Rozhodčí opět dává pokyn k rozehrání.
70'
Jozabed má po hlavičkovém souboji nějaký krvavý šrám, hra byla přerušena a následuje ošetření.
69'
Jenže rohový kop se vůbec domácím nedaří, Celta se dokáže pokaždé ubránit.
68'
Alfonso Pedraza vyhrál souboj s Aspasem a vybojoval rohový kop pro svůj celek. Domácí tým cítí šanci.
67'
Dnešní utkání sleduje 15 720 diváků.
66'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Andrew Hjulsager.
65'
Rohový kop a ani následná akce z druhé vlny se nepodařila. Vigo se opět ubránilo a může zaútočit.
64'
Po krátkém ošetření Mario Gaspara bude domácí tým rozehrávat rohový kop z levé strany.
63'
Okay Yokuşlu zariskoval před vlastním vápnem a hned z toho byla šance pro domácí. Jenže Blanco skvěle zareagoval a míč vyrazil.
62'
Další nepřesná přihrávka na Baccu, který se zatím na hrací ploše stále hledá. Vigo přechází na míč.
61'
Už to mohlo být o čtyři branky, ale Sofiane Boufal ani Iago Aspas nedokázali své doslova tutovky proměnit.
60'
Alfonso Pedraza to zkusil chytrým lobem na Baccu, ale míč ho neposlechnul a uskočil do zámezí.
59'
Hráčem tohoto zápasu je dozajista Brais Méndez, který měl prsty ve všech brankách svého týmu.
58'
Rozhodčí se opět připletl do kombinace domácích. Ti se na něj začínají pomalu zlobit.
57'
Vigo už nemusí nikde spěchat a může s velkým přehledem kombinovat na vlastní polovině. Villarreal se zatím stále vzpamatovává.
56'
Carlos Bacca se ihned po svém příchodu připomněl, ale ve špatném světle. David Costas pocítil jeho tvrdost v osobním souboji.
55'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukweze, přichází Carlos Bacca.
54'
Maxi Gómez mohl přidat další gól, ale nakonec rozvlnil pouze boční síť domácí branky.
53'
Na domácí střídačce se chystá další střídání. Za malý moment příjde na hrací plochu Carlos Bacca.
51'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelné věci se dějí na stadiónu Villarrealu, který na vlastním hřišti prohrává už o tři branky. Hugo Mallo vyhrál hlavičkový souboj, míč se poté dostal k Méndezovi, který posunul míč k MAXI GÓMEZOVI a ten se nemýlil – 0:3. Asistence: Brais Méndez.
50'
Domácí Ponorka má před sebou velmi těžký úkol, protože musí dotahovat ještě větší manko.
49'
Domácí tým se dostává do velkých problémů, protože už prohrává o dvě branky. OKAY YOKUŞLU si skvěle naskočil na centr z přímého kopu a nechytatelně hlavičkoval. Na stadiónu se začíná pískat – 0:2. Asistence: Brais Méndez.
48'
Žlutou kartu dostává Mario Gaspar (Villarreal CF).
48'
Domácí trenér mění formaci a ve druhém poločase bude hrát na tři forvardy, jelikož potřebuje vstřelit nějaký gól.
47'
Domácí tým pouze nakopává míče na hostující polovinu. To ovšem Vigo nedělá žádný problém.
46'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Karl Toko Ekambi.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
V nastaveném čase prvního poločasu se nic zásadního nestalo, proto jdou do šatny spokojenější rozhodčí hráči Viga, kterým se v závěru prvního dějství podařil vstřelit úvodní gól. Po krásné akci se k míči dostal Brais Méndez a utaženou střelu k tyči otevřel účet tohoto zápasu. Jak bude vypadat druhý poločas se dozvíme něco málo za patnáct minut, budťe u toho s námi.
45+2'
45+1'
Rozhodčí nastavil v prvním poločase pouze jednu minutu navíc.
45'
Tohle může domácí tým velmi mrzet, obdržený gól do šatny je vždy nepříjemný. Jsem zvědav, jak na to domácí dokáži zareagovat.
44'
Tohle může domácí tým velmi mrzet. Ztrátu na vlastní polovině využili hráči Viga. Nejprve se míč dostal na levou stranu, kde byl Aspas. Tan si vzápětí všimnul nabíhajícího BRAISE MÉNDEZE, který utaženou placírkou překonal domácího brankáře – 0:1. Asistence: Iago Aspas.
43'
Gerard Moreno vystřelil podruhé v zápase a moc nechybělo. Domácí útočník poslal míč na horní síť hostující branky.
42'
Domácí obrana byla ve velkých problémech, které musel řešit až samotný brankář Asenjo. Ten nakonec bude odkopávat od své branky.
41'
Celta bude rozehrávat rohový kop. Jsem velmi zvědavý, co z této příležitosti Vigo vytěží.
40'
Hostující standardní situace byla dost zajímavá, ale rozhodčí v ní nakonec viděl postavení mimo hru.
39'
Žlutou kartu dostává Álvaro González (Villarreal CF).
38'
Alfonso Pedraza může být vůbec rád, že za svůj faul nedostal karetní potrestání. Rozhodčí zvolil domluvu.
37'
První poločas se nám pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a my stále čekáme na úvodní branku tohoto utkání.
36'
Villarreal opět vysouvá své napadání, ale to Celtě nedělá problém. Z této svízelné situace dokáže vykombinovat.
35'
Další odpískaný ofsajd na domácí straně. Tentokrát byl v něm nachytám vysunutý Gerard Moreno.
34'
Iago Aspas zkusil své štěstí střelou na zadní tyč, moc tomu nechybělo. Asenjo si může oddechnout.
33'
K exekuci přímého kopu se postavil Santi Cazorla, který ale míč poslal přímo do rukavic brankáře.
32'
Alfonso Pedraza upadnul před pokutovým územím a rozhodčí neměl jinou možnost, než tento zákrok odpískat.
31'
Rozhodčí se připletl do domácí kombinaci a Celta může zaútočit do otevřené obrany. Jenže skvěle se vrátil Cazorla.
30'
Gerard Moreno to zkoušel lobem, ale na Rubéna Blanca si nepřišel. Navíc jeho lob byl nepřesný.
29'
Chyba hostující obrany, která teď může poděkovat domácímu Cazorlovi, který měl volný prostor, ale ten se unáhlil s přihrávkou.
28'
Domácí tým pomalu ale jistě začíná nabírat sebevědomí a začíná být trochu lepší. Uvidíme, jak jejich výkon se bude stupňovat.
27'
Manu Trigueros se sice zbavil dotírajícího soupeře, ale poté nepřesně přihrál. Tohle je další nepřenost na domácí straně.
26'
Santi Cazorla musel počkat na svého kolegu, kterému nepřesně přihrál. Villarreal ale zůstává u míče, bude mít k dispozici aut.
25'
Samuel Chukweze si nepohlídal své postavení na útočné polovině, rozhodčí odpískal ofsajd.
24'
Villarreal napadá rozehrávku svého soupeře, kterého vytlačuje až ke vlastnímu brankáři.
23'
Hugo Mallo mohl odcentrovat, ale nechtěl nic uspěchat a míč přihrál zpět na vlastní stopery.
22'
Hosté jsou i nadále nebezpečnějším týmem, Villarreal se na hrací ploše stále hledá.
21'
Samuel Chukweze vystřelil, ale byl zablokovaný. Mario Gaspar se na něj může zlobit oprávněně.
20'
Brais Méndez mohl otevřít brankový účet dnešního utkání. Jeho první střelu dokázal domácí brankář vyrazit a jeho následná dorážka skončila na tyči.
19'
Nechybělo málo a Samuel Chukweze vystihnul rozehrávku hostující obrany. Pokud by se tomu stalo, mohl by jít sám na brankáře Blanca.
18'
Mario Gaspar se na levé straně odhodlal ke kličce a následné střela. Klička se povedla, ale střela už ne.
17'
Maxi Gómez si neuhlídal svou pozici na útočné polovině a byl mu odpískán ofsajd. Hra je přerušena.
16'
Ve Villarrealu stále čekáme na vyloženou šance na nějaké straně, zápasu by to rozhodně pomohlo.
15'
Pablo Fornals ubránil na pravé strané pronikajícího Malla. Akce Celty je u konce, na tahu je domácí Villarreal.
14'
Žlutou kartu dostává Santiago Cáseres (Villarreal CF).
13'
Iago Aspas ukázal parádní kličku, která ho zbavila dvou protihráčů. Poté hostující hráč diagonálně přenesl hru na druhou stranu.
12'
Samuel Chukweze dokázal vymanévrovat proti přesile a následně přesně přihrál na volného spoluhráče.
11'
Domácí tým se ubránil pouze za cenu autového vhazování pro Vigo. Hostující tlak proto nekončí.
10'
Celta drží míč na vlastních kopačkách a postupnou kombinací se dostává na polovinu soupeře. Villarreal lehce napadá jejich rozehrávku.
9'
Zápas zatím postrádá rychlejší tempo, zatím rozhodně vidíme nepřesný fotbal z obou stran.
8'
Gerard Moreno sebou plácnul na trávník a dožadoval se odpískání faulu. Rozhodčí opět jeho prosby nevyšel a nechal hru pokračovat.
7'
Akce Viga byla předčasně ukončena kvůli odpískanému ofsajdu. To také potvrdil opakovaný záběr.
6'
Už se zdálo, že by rozhodčí mohl odpískat pokutový kop s ojedinělé šance domácího týmu, ale nakonec hra bude po zákroku Huga Malla pokračovat.
5'
Villarreal je spíše více zatažený na vlastní polovině a nechává kombinovat svého soupeře. Celta se ale k útočení moc nemá.
4'
Hostující tým měl k dispozici výhodu standardní situace, ale tu ve svůj prospěch nevyužil. Domácí obrana se dokázala ubránit.
3'
Úvodní minuty dnešního utkání jsou dost nepřehledné, ani jeden tým neudrží míč delší dobu na svých kopačkách.
2'
Néstor Araujo oslovil dlouhým nákopem vysunutého forvarda svého týmu, ale ten se proti domácí přesile nedokázal prosadit.
1'
O úvodní výkop tohoto utkání se postarali hráči Viga, kterým bude patřit úvodní útočná akce.
1'

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Álvaro González, V. Ruiz, Pedraza – Trigueros, Cáseres, Cazorla – Fornals – Chukweze, G. Moreno.
Náhradníci: Andrés Fernández – Ra. Funes Mori, Bacca, J. Costa, Toko Ekambi, Fuego, Morlanes.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo (C), Costas, N. Araujo, Juncà – Jozabed, Yokuşlu – Aspas, Méndez, Boufal – Gómez.
Náhradníci: S. Álvarez – Mor, Beltrán, Sisto, Hjulsager, K. Vázquez, Cabral.

Rozhodčí: Jesús Gil – Diego Barbero, Javier Martínez.

REAL CLUB CELTA DE VIGO

Ani hosté nezažívají úplně povedenou sezónu, jelikož se Celta stále trápí ve druhé polovině tabulky. Vigo je na tom pouze o tři body lépe než jejich sobotní hostitel, je na 13. místě se ziskem 17 bodů. Mezi posledních pět ligových zápasů si hosté rozdělili dvě výhry, dvě porážky a jednu remízu. Celta nehraje evropské poháru, tak se musela spokojit pouze s domácím pohárem, který ale už není aktuální. Nad jejich síly byl Real Sociedad, který je porazil na celkové skóre 3:1.

VILLARREAL CF

Domácí tým neprožívá úplně povedenou sezónu. Ambice Villarrealu byly před ligovou sezónou určitě jiné, než by se teď čekalo. Před patnáctým kolem drží tento tým 17. místo se ziskem 14 bodů, což je na tomto tým dost málo. O něco lépe hrají v Evropské lize, kde před posledním hracím kolem jsou první, ale stále nemají jistotu postupu do jarní fáze soutěže. V jejich skupině může postoupit každý. Útěchou může být jedině postup v domácím poháru do dalšího kola. Uprostřed týdne si v odvetě smslnuli na Almerii, kterou porazili vysoko 8:0 (na celkové skóre 11:3).

5. 12. 2018 • Villarreal – Almeria 8:0
2. 12. 2018 • Barcelona – Villarreal 2:0
29. 11. 2018 • Rangers – Villarreal 0:0
25. 11. 2018 • Villarreal – Betis 2:1
11. 11. 2018 • Vallecano – Villarreal 2:2
Hezký den, španělská La Liga má na programu své hrací kolo a my u toho nesmíme chybět. V tomto on-line textovém přenosu se podíváme na zápas 15. kola mezi domácím Villarrealem CF, který na svém hřišti přivítá výběr Celty Vigo. Tímto utkáním Vás provede Jan Mládek, který přeje příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.