La Liga - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CA Osasuna : CD Leganés - 27. června 2020   19:30

CA Osasuna
9' Gallego (Mérida) • 90+6' Gallego (I. Pérez)
2:1
(1:0)
CD Leganés
50' Aviles  (Mesa)
CA Osasuna
Herrera – Vidal, Aridane, U. García, Estupiñán – R. Torres (C) (88. Barja), Brašanac (63. I. Pérez), Mérida (63. Moncayola), R. García (80. Cardona) – Adrián López (80. Lato), Gallego.
Álvarez, Pérez – Cardona, Lato, Hualde, Moncayola, Navas, Oroz, I. Pérez, Barja, Manu Alvarez.
Alberola – Hernández, Cerdán
Estadio El Sadar (Pamplona)
CD Leganés
Cuéllar – Awaziem (46. Rosales), Tarín, Siovas, Kévin Rodrígues – Ruibal (46. Aviles), Mesa, R. Pérez (C), Gil (61. J. Silva) – Assalé (80. Eraso), Guerrero.

On-line přenos je u konce. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek večera.
O záchranu hrající Leganés přiletěl do Pamplony povzbuzen o remízy z předchozích dvou kol. A bodovat měl v úmyslu i na hřišti Osasuny.

Ovšem vstup do zápasu vyšel lépe domácím, které poslal do vedení akrobatickou trefou Gallego. Naděje hostům svitla prakticky hned po změně stran, kdy na soupeřovy nůžky odpověděl jinou brilantní trefou Aviles.

Oba celky už byly smířeny s remízou, když v tom vrátil Osasuně vedení svým druhým gólem Gallego. To byl pro hosty knock-out, protože na vyrovnání už jim nezbyl čas.

Porážka Leganés navíc ještě více zkomplikovala už tak tíživou situaci v sestupovém pásmu, které s vidinou nepříznivého losu zřejmě jen tak neopustí.
Držení míče: 51% : 49%.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 1:9. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:14.
90+6'
90+6'
Osasuna právě vstřelila branku!
Utkání přeci jen končí vítězstvím Osasuny! Cuéllar nejdřív ENRICA GALLEGA vychytal, jenže po následném centru od rohového praporku už tolik štěstí neměl. Hrdina zápasu při něm přehlavičkoval dvojici obránců a střelou umístěnou přesně k tyči zařídil svému celku tříbodový zisk.
90+4'
Domácí mohli strhnout výsledek na svou stranu! Cardona obdržel míč přímo před brankáře, z bezprostřední blízkosti ho však nebyl schopen překonat.
90+2'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Roque Mesa, přichází Manu.
90'
Nad rámec řádné hrací doby je nastaveno šest minut.
89'
Po dlouhém autu se uvnitř vápna dostal k míči Rubén Pérez (Leganés), střela mu však vůbec nesedla a gólman Herrera tak měl jednoduchou práci.
88'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Roberto Torres, přichází Kike Barja.
86'
Estupiñán (Osasuna) si s protivníkem poradil ještě jednou, tentokrát dokonale odzbrojil Avilese.
85'
Hosté jsou zpět a Guerrero se toho snažil využít prostrkávačkou na Erasa. Možná by to i vyšlo, kdyby tento úmysl neodhalil Estupiñán.
83'
Po druhém z nich odvrátil balon do bezpečí Vidal. Hosté se následně museli vystěhovat, protože Eraso hned poté zahrál na útočné půlce rukou.
82'
Zatažená Osasuna čelila během krátké chvíle dvěma rohovým kopům.
80'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Roger Assalé, přichází Javi Eraso.
80'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Marc Cardona.
80'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Adrián López, přichází Lato.
79'
Probíhá druhá občerstvovací přestávka.
77'
Rozehrávku nakrátko vystřídal Mesův pas na naskakujícího Guerrera. Spolu s ním však do hlavičky šel i domácí obránce a právě on vyskočil výše.
76'
Kévin Rodrígues ve spolupráci s Jonathanem Silvou vybojoval pro Leganés rohový kop.
75'
Statistika držení míče: 52% : 48%.
73'
Hosté nakonec vytlačili osasunské fotbalisty ze svého území a ti tak musí začít zcela od píky.
72'
Aviles (Leganés) přerušil soupeřův útok faulem.
70'
Leganés potřebuje vyhrát, zatímco Osasuně by stačila i remíza. Jak to dopadne uvidíme v následujících dvaceti minutách.
68'
Naštěstí ne a gólman Leganés už opět chytá.
67'
Ou, po tvrdém dopadu na zem se nezvedá Ivan Cuéllar (Leganés). Snad se nejedná o nic vážného.
65'
Už to vypadalo, že zahrozí Jonathan Silva (Leganés), nakonec však celou akci zkazil špatnou přihrávkou.
63'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Fran Mérida, přichází Jon Moncayola.
63'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Darko Brašanac, přichází Iñigo Pérez.
62'
Hosté, kteří po přestávce převzali iniciativu, si během chvíle vytvořili další šance. Gil i Guerrero však pálili nepřesně, takže nerozhodný stav trvá.
61'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Bryan Gil, přichází Jonathan Silva.
60'
Statistika držení míče: 54% : 46%.
58'
Něco vymyslet chtěl i Gil (Leganés), jenže průnikovka pro Guerrera mezi nejpřesnější nepatřila.
56'
Herrera (Osasuna) byl opět v akci až o chvíli později, kdy musel krotit Rodríguesův nízký pas.
54'
Následný roh rozehráli hosté na kratší vzdálenost.
53'
Kévin Rodrígues (Leganés) málem otočil skóre! Před pokutovým územím vypálil přesně k tyči, ale Herrera konečky prstů balon vytěsnil.
50'
Leganés právě vstřelili branku!
Olalá, tohle byl další výstavní gól! JAVIER AVILES se odvděčil trenérovi za důvěru tím nejlepším možným způsobem, když před hranicí vápna napřáhl k perfektní střele, po které se míč zatřepetal ve vzdálenější šibenici – 1:1.
48'
Guerrero (Leganes) přehlavičkoval břevno.
46'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Aitor Ruibal, přichází Javier Aviles.
46'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Chidozie Awaziem, přichází Roberto Rosales.
46'
Navzdory sympatickému výkonu Leganés na hřišti Osasuny prohrává a boj o záchranu se tak pro něj nevyvíjí správným směrem. Jediný, ale zato parádní gól vstřelil Enric Gallego, jenž se hned na začátku prosadil akrobatickým způsobem.
Držení míče: 54% : 46%.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 1:4. Rohy: 1:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:6.
45+2'
45+1'
Javier Alberola nastavil dvě minuty.
45'
Poměr žlutých karet se vyrovnal poté, co Chidozie Awaziem (Leganés) sestřelil k zemi Gallega.
43'
Hra zabředla u středovému kruhu.
41'
Domácí tým chtěl roztáhnout hru doleva, kde operuje Estupiñán. Ten ale míč na hrací ploše nestihl.
40'
Po nedovoleném zákroku Assalého uprostřed hřiště má možnost zaútočit Osasuna.
38'
Leganés mohl chvíli před přestávkou vyrovnat! Po odvráceném rohu zavelelo Deportivo k brejku, který brankáři z očí do očí zakončoval Gil.
36'
I v pokračující akci mohl Herrera (Osasuna) zůstat v klidu, protože Ruibal zakončoval mimo.
35'
Nařízenou standardku si vzal na starost Kevin Rodrigues (Leganes). Podle očekávání to zkusil přímou střelou, která ale trefila pouze obrannou zeď.
34'
Darko Brašanac (Osasuna) použil v souboji ostrý loket, rozhodčí mu za to vyčinil žlutou kartou.
33'
Opět hrajeme. Hosté zaveleli k útoku, Gil odcentroval do šestnáctky a tam si křikl gólman Herrera.
31'
Javier Alberola přerušil hru a poslal hráče ke střídačkám, aby v tomhle vedru mohli doplnit tekutiny.
30'
Statistika držení míče: 55% : 45%.
28'
To domácím se nyní nedaří ani překročit půlící čáru. Zkoušeli to Brašanac i Mérida.
27'
Hosté mají v posledních minutách navrch, potřebovali by však přesněji srovnat mířidla.
25'
Do zakončení se dostal i jeho spoluhráč Mesa (Leganés), ten bránu pro změnu vysoko přestřelil.
24'
Před hranicí vápna napřáhl Kévin Rodrígues (Leganés) a balon nechal prosvištět kolem tyče.
22'
Kombinace nakrátko měla dostat za záda obránců Rubéna Garcíu. Nacvičený signál ale přečetl gólman Cuéllar (Leganés), který byl u míče dříve.
21'
Po faulu Siovase na Gallega bude mít domácí tým příležitost rozehrát přímý volný kop.
20'
Po delší době měl práci Cuéllar (Leganés), jemuž přidělal starosti prudký centr ze strany.
18'
Po obratu hry došlo k centru, na který si nabíhal Assalé (Leganés). Zkoušel se prosadit stejně jako jeho soupeř akrobaticky, to se mu ale vůbec nepovedlo.
16'
Územní převahou disponující Osasuna se vrátila do útoku a rovněž ona hledá díru v soupeřově obraně.
15'
Statistika držení míče: 60% : 40%.
13'
Teď se ale musela bránit, to když se do nadějné palebné pozice propracoval Ruibal. Střelu z rohu malého vápna naštěstí pro domácí tým zblokoval zřejmě Vidal.
11'
Osasuna se znovu nastěhovala na útočnou polovinu. Od začátku zápasu hraje v optimální pohodě.
9'
V Pamploně je už po necelých deseti minutách veselo! ENRIC GALLEGO totiž vystřihl ostré nůžky, které Ivan Cuéllar nedokázal otupit. Po akrobatické trefě tak domácí vedou 1:0.
8'
Po odkopu gólmana se hraje u středového kruhu.
7'
A tak šli do útoku opět domácí. Následoval centr ze strany, který pohodlně lapil Cuéllar.
6'
Na opačné straně je odmáván ofsajd, ve kterém byl přistižen Assalé (Leganés).
4'
Tam sebral míč Rubén García (Osasuna) a pelášil dopředu. Přestože se mu na pravé straně nabízel Estupiñán, rozhodl se pokračovat sám, což byla chyba.
3'
Podél autové čáry se posouvali kupředu hosté, než se hra ustálila uprostřed hřiště.
2'
Domácí tým zavelel k útoku. Gallego svedl s Tarínem souboj tělo na tělo, z něhož odešel jako poražený.
1'
Zahajovací výkop provedla Osasuna.
1'
S trochou nadsázky se dá říct, že Osasuna je ve Španělsku taková malá Klapzubova jedenáctka. Na soupisce Los Rojillos totiž figurují tři muži s příjmením García: David, Rubén a Unai.
Hráči obou celků se již intenzivně rozcvičují.

CA Osasuna: Herrera – Vidal, Aridane, U. García, Estupiñán – R. Torres (C), Brašanac, Mérida, R. García – Adrián López, Gallego.
Náhradníci: Álvarez, Pérez – Cardona, Lato, Hualde, Moncayola, Navas, Oroz, I. Pérez, Barja.

CD Leganés: Cuéllar – Awaziem, Tarín, Siovas, Kévin Rodrígues – Ruibal, Mesa, R. Pérez (C), Gil – Assalé, Guerrero.
Náhradníci: Soriano, Lombo – Amadou, Amores, Aviles, Eraso, Recio, Navarro, Omeruo, J. Silva, Rosales.

Rozhodčí: Alberola – Hernández, Cerdán.
Vážení sportovní přátelé, dovolte mi vás ještě jednou přivítat u sledování textové on-line reportáže z utkání Osasuna – Leganés, které se na stadionu El Sadar odehraje v rámci 32. kola LaLigy.
Pravděpodobné sestavy

Osasuna: Herrera – Estupiňan, Hernández, Navas, Vidal – García, Pérez, Brašanać, Torres – López, Cardona.

CD Leganés: Cuéllar – Omeruo, Awaziem, Silva – Ruibal, Recio, Mesa, Pérez, Rodrigues – Rodríguez – Guerrero.
Vzájemný zápas z podzimní části sezony

Leganés – Osasuna 0:1 (0:0)
Branka:
75. Ávila.
ČK: 90+3. Óscar Rodríguez (Leganés).

Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 16:11.
Také Osasuna měla po korona pauze problém vyhrát. To platilo až do minulého kola, kdy si po dvou prohrách zvedla sebevědomí v Alavesu. Hubenou výhru tam svým prvním gólem kariéry zařídil 22letý bek Antonio Lato. I v tomto utkání se musel tým obejít bez svého nejlepšího střelce Ezequiela Avily, argentinský útočník už od konce ledna laboruje s kolenem a doba jeho léčení je zatím stále v nedohlednu.
O záchranu hrající Leganés je s dalšími dvěma celky až po uši namočen v sestupových vodách. Urychleně by proto potřeboval vyhrát, což se mu od restartu ligy ještě nepovedlo. Že bojují o holé přežití, si však jeho hráči uvědomují, poněvadž v posledních dvou kolech zabodovali. Naposledy doma proti Granadě (0:0) a předtím v záchranářské bitvě na Mallorce (1:1).
Dvaatřicáté kolo LaLigy nás mimo jiné zavede do Pamplony, kde tamní Osasuna přivítá Leganés.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.