La Liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Espanyol : Granada - 1. září 2019   19:00

0:3
(0:1)
Granada
13' Puertas   • 68' C. Fernández   • 74' Azeez  (Machís)
Espanyol
Diego López – Vilà, Naldo, Corchia, F. Calero – Darder, V. Sánchez (71. Ferreyra), Roca – Lej (67. Calleri), Melendo, Vargas.
Prieto – Lozano, Calleri, Puado, Espinosa, Ferreyra, Granero.
Soto – Costoya, Álvarez
RCDE Stadium, Cornella de Llobregat
Granada
Rui Silva – Sánchez, Díaz, D. Duarte, Quini – Puertas, Y. Herrera – Vico (56. Azeez), Machís (77. J. A. Martínez), Montoro – Soldado (67. C. Fernández).
A. Escandell – Ramos, Vadillo, J. A. Martínez, C. Fernández, Azeez, Neva.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Hráčem zápasu zvolen Antonio Puertas (Granada).
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 12:8. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 6:13.
Dnešní zápas končí jasným vítězstvím Granady, která již v první půli hrála docela slušný fotbal. Ve druhém poločase to bylo v podání hostů ještě lepší, o čemž svědčí hned dva vstřelené gól. Granada na hřišti Espanyolu dokázala, že góly střílet umí a po zásluze si odváží cenné tři body. Naproti tomu Espanyol utrpěl druhou domácí porážku v řadě. A co je horší, v novém ročníku LaLigy ještě fotbalisté Espanyolu nedokázali skórovat!
90+2'
90'
Nastavují se dvě minuty.
88'
A nakonec Rui Silva (Granada) lapil míč po centru soupeře, následuje výkop od branky hostů.
87'
Espanyol znovu na polovině soupeře, Matías Vargas poslal ale špatný centr, který hosté v pohodě odvrací.
86'
Sébastien Corchia (Espanyol) to zkusil individuálně, ale jeho průnik neměl moc šancí na úspěch, míč získávají hosté.
85'
Statistika držení míče: 65% : 35%.
84'
Žlutou kartu dostává Carlos Fernández (Granada CF).
83'
Rohový kop rozehráli domácí z pravé strany, ale branku neohrozili.
82'
Jonathan Calleri (Espanyol) čekal ve vápně na pas z pravé strany, ten také přišel, ale bránící Sánchez (Granada) odehrál míč na roh.
81'
Pasem na levou stranu to zkouší domácí, hosté ale vracejí míč zpět k půlící čáře.
80'
Žlutou kartu dostává Angel Montoro (Granada CF).
79'
V tuto chvíli jsou samozřejmě hosté na koni a hrají v obrovské pohodě, to budou mít domácí nesmírně těžké, aby ještě s výsledkem něco udělali.
78'
Je to zmar, Espanyolu se nedaří vůbec nic, domácí se nemohou dostat k vápnu Granady.
77'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází José Antonio Martínez.
76'
I když domácí drží míč, diváci pískají, přihrávky u půlící čáry v tuto chvíli již nic neřeší.
75'
Espanyol s míčem na půlící čáře, ale domácí ztratili půdu pod nohama a vypadá to na druhou domácí porážku v řadě.
74'
Granada právě vstřelila branku!
Darwin Machís (Granada) to udělal fantasticky! Na levé strany podržel míč a natáhl k sobě hned několik bránících borců. Mezitím se otevřel prostor u vzdálenější tyče, kam poslal Machís excelentním obloučkem míč přímo na nohu nabíhajícího RAMONA AZEEZE, který efektní ranou z voleje dává třetí gól hostů.
73'
Dídac Vilà (Espanyol) zabojoval na levém křídle, ale míč již na hrací ploše nedostihl.
72'
Rui Silva (Granada) vykopává od své branky, samozřejmě posílá míč co nejdále od své branky.
71'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Víctor Sánchez, přichází Facundo Ferreyra.
70'
Domácí mohou živit naději na snížení, k dispozici mají roh z pravé strany.
69'
Tak situace se Espanyolu komplikuje ještě více, katalánský klub je blízko další nepříjemné porážce.
68'
Fantastické střídání Granady! CARLOS FERNÁNDEZ není na hřišti ještě ani šedesát vteřin a již dává veledůležitý druhý gól, když do branky, z místa pokutového kopu, napálil odražený míč.
67'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Wu Lej, přichází Jonathan Calleri.
67'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Roberto Soldado, přichází Carlos Fernández.
65'
Ze standardní situace hosté nic nevytěžili, naopak se musí bleskově vracet zpět na svou polovinu.
64'
Oscar Melendo (Espanyol) končí na trávníku, ale byl to on, kdo na vlastní polovině fauluje, volný kop pro Granadu.
63'
Statistika držení míče: 63% : 37%.
62'
Espanyol znovu vybojoval míč a bude moci zaútočit, domácí to zkouší po levé straně.
61'
Hosté ale ubránili i tento rohový kop, defenziva Granady pracuje opravdu velmi dobře.
60'
Následuje rohový kop Espanyolu, tentokrát z levé strany, po zákroku gólmana Granady.
59'
Rui Silva (Granada) nyní dvěma zákroky podržel svůj tým. Nejprve vychytal Wu Leje a poté vytěsnil i střelu Marca Rocy!
58'
Sébastien Corchia (Espanyol) poslal z pravé strany centr do vápna Granady, hosté míč odvrací do bezpečí.
57'
Rohový kop pro Espanyol, domácí rozehrají z pravé strany.
56'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Fede Vico, přichází Ramon Azeez.
55'
Hraje se velmi svižný fotbal, útoky se převalují ze strany na stranu, rozhodně je na co se dívat.
54'
Darwin Machís (Granada CF) fauluje na vlastní polovině, to byl zákrok na kartu, ale sudí mu žlutou kartu neuděluje.
53'
Po rohovém kopu Espanyolu získává míč Rui Silva (Granada), před dotírajícím Wu Lejem.
52'
51'
Espanyol se drží na polovině Granady, nákop na levou stranu ale nevyšel, takže hrát mohou hosté.
50'
Sergi Darder (Espanyol) faulován na polovině soupeře, volný kop pro Espanyol.
49'
Matías Vargas (Espanyol) pronikal po levé straně k vápnu, míč mu ale v souboji s Yangelem Herrerou (Granada) utekl trochu do autu a byť domácí dali gól, ten neplatí.
48'
No, Espanyol se dostal do rychlého úniku, ale vše totálně zazdil Wu Lej, který nedokázal ani přihrát a před vápnem Granady upadl.
47'
Fede Vico (Granada) poslal centr do vápna, domácí se ale ubránili.
46'
Hned v úvodu druhé půle vybojovali hosté rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
V prvním poločase se nenastavovalo, to znamená, že první půle končí po vypršení pětačtyřiceti minut. Oba týmy odchází do kabin za příznivějšího stavu pro Granadu, která na hřišti Epsanyolu předvádí sympatický výkon a zaslouženě vede 1:0.
45'
45'
Nakonec to byly dva rohové kopy Granady, nejprve z levé, poté z pravé strany, Diego López (Espanyol) v brance nemusel vůbec zasahovat.
44'
Rohový kop vybojovali nyní hosté, rozehrávat budou z levé strany.
43'
Míč opět v držení domácích, kterým patří závěr prvního poločasu.
42'
Víctor Sánchez (Espanyol) vystřelil z pravé strany, zpoza vápna a míč jen těsně minul bližší růžek branky Granady, velmi pěkná střela!
41'
Roberto Soldado (Granada) vystřelil uvnitř vápna soupeře, ale trefil jen před sebou stojícího hráče soupeře.
40'
Žlutou kartu dostává Naldo (Espanyol Barcelona).
39'
Dlouhým nákopem chtějí domácí překonat střed hřiště, to se nyní nedaří, míč končí až u Rui Silvy (Granada).
38'
Sébastien Corchia (Espanyol) postupuje po pravé straně, pak ale neměl komu přihrát, nicméně hosté odkopli míč do autu.
37'
Granadě poslední minuty patří střed hřiště, což nelibě nesou fanoušci Espanyolu.
36'
Nyní se nehraje, rozhodčí dal oběma týmům krátkou pauzu u laviček.
35'
Trvalo trochu déle, než hosté rozehráli z pravé strany, každopádně míč se dostal před vápno, odkud z voleje vypálil Víctor Díaz (Granada) a byla to povedená střela, mířící jen těsně vedle branky.
33'
Hosté vybojovali rohový kop z levé strany, domácí se ale ubránili, byť za cenu dalšího rohu pro Granadu.
32'
Rychlá akce hostů končí střelou z levé strany, Antonio Puertas neprostřelil Lópeze.
31'
Žlutou kartu dostává Yangel Herrera (Granada CF).
30'
Ani z tohoto rohového kopu se domácí prosadit nedokázali.
29'
Wu Lej (Espanyol) se hnal do vápna, ale míč před ním ukopl obránce na roh.
28'
Centr z levé strany míří do vápna Granady, kde si udělal pořádek gólman Rui Silva, jenž sebral míč.
27'
Pas na Vargase, který si z levé strany sbíhá do vápna, kam dostal přihrávku, ale obránce Granady odehrál na roh.
26'
Nepřesným nákopem na levou stranu končí akce domácích.
25'
Espanyol postupuje po pravé straně, ale místo pasu dopředu následuje zpětná přihrávka.
24'
Míč letí do autu, domácí zůstávají na polovině soupeře.
22'
Rozehrávka Granady jde opět přes gólmana Rui Silvu, domácí se snaží napadat.
20'
Je za námi první dvacetiminutovka, která vyšla lépe hostům. Ti díky gólu z 13. minuty vedou 1:0, Espanyol zatím bez jakékoliv šance.
19'
Angel Montoro (Granada) fauluje bránícího Víctora Sáncheze, míč pro Espanyol.
18'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině. Hosté samozřejmě nechvátají.
17'
Oscar Melendo (Espanyol) faulován na polovině soupeře, volný kop pro domácí.
16'
Marc Roca (Espanyol) předává míč na pravou stranu, kde ale míč utíká Melendovi do autu.
15'
Espanyol se lehce dostává k míči a domácí jdou do útoku.
14'
Víctor Sánchez (Espanyol) ztratil míč na polovině Granady, hosté dostávají míč na polovinu soupeře.
13'
Espanyol dostává tvrdou ránu do vazu! Darwin Machís (Granada) vypálil zpoza vápna, Diego López (Espanyol) jeho střelu vyrazil, ale pouze před ANTONIA PUERTASE, který doráží do branky a dává svůj první gól v této sezóně.
11'
Je tu rohový kop pro Granadu, hosté rozehrají z pravé strany.
10'
Granada získává další míč ve středu hřiště, akce končí zblokovanou střelou Darwina Machíse (Granada), která končí nad brankou Espanyolu.
9'
Antonio Puertas (Granada) si parádně položil obránce Espanyolu, pak ale špatně přihrál, takže nadějná útočná akce hostů končí.
8'
Matías Vargas (Espanyol) hlavičkuje centru z pravé strany, Rui Silva (Granada) vše jistil skokem k tyči, míč míří vedle branky.
7'
Až na vlastní polovinu se dostávají domácí od půlící čáry, poté následuje dlouhý pas dopředu, Wu Lej ale neuspěl v souboji s obráncem.
6'
Míč míří do autu, domácí vhazují z levé strany, na polovině Granady.
5'
Z rychlého útoku zahrozili hosté, Fernando Calero (Espanyol) ale včas zablokoval střelu Puertase.
4'
Matías Vargas (Espanyol) s míčem na levé straně, hra se přenáší na druhou stranu, domácí zůstávají u vápna Granady.
3'
Diego López (Espanyol) s míčem ve vlastním vápně, následuje výkop k půlící čáře.
2'
Žlutou kartu dostává Sébastien Corchia (Espanyol Barcelona).
1'

Espanyol Barcelona: Diego López – Vilà, Naldo, Corchia, F. Calero – Darder, V. Sánchez, Roca – Lej, Melendo, Vargas.
Náhradníci: Prieto – Lozano, Calleri, Puado, Espinosa, Ferreyra, Granero.

Granada CF: Rui Silva – Sánchez, Díaz, D. Duarte, Quini – Puertas, Y. Herrera – Vico, Machís, Montoro – Soldado.
Náhradníci: A. Escandell – Ramos, Vadillo, J. A. Martínez, C. Fernández, Azeez, Neva.

Rozhodčí: Soto – Costoya, Álvarez.
GRANADA FC
Granada je na tom v tabulce LaLigy, která však po dvou kolech nemá téměř žádnou vypovídající hodnotu, stejně, jako jeho soupeř. Také Granada totiž uhrála pouze bod a také ona jednou prohrála. Zmiňovaný bod vybojovala hned v 1. kole v neskutečném zápase na Villarrealu. Tam totiž Granada hned čtyřikrát prohrávala, ale pokaždé dokázala srovnat až na konečných 4:4! Ve 2. kole ale Granada neuspěla, stejně jako Espanyol, doma se Sevillou, která tak odstartovala nový ročník dvěma výhrami na hřištích soupeřů, což je parádní počin!
ESPANYOL BARCELONA
Katalánský Espanyol nevstoupil do nového ligového ročníku zrovna dle představ. Zejména porážka ze Sevillou v 1. kole bolí. Sevilla si odvezla výhru 2:0 a Espanyol tak musel pro body do Alavésu, kde odehrál zápas 2. kola. Tam borci katalánského klubu uhráli bezbrankovou remízu a připsali si první bod do tabulky LaLigy.
Příznivci Espanyolu pak zažili alespoň nějakou radost v Evropské lize, kde Espanyol po dlouhých dvanácti letech vybojoval základní skupiny, když ve 4. předkole udolal Zarju Luhansk.
Utkáním, které se odehraje na RCDE Stadium v Cornella de Llobregat, provede jako hlavní sudí César Soto, kterému budou na čarách asistovat Alfonso Costoya a Carlos Álvarez. Čtvrtým rozhodčím je David Recio.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 3. kola španělské LaLigy, v němž ESPANYOL BARCELONA přivítá na svém stadionu GRANADU FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.