Aitor Fernández – Miramón, Vezo, Cabaco, C. Clerc – Rochina, Campaña, Melero (71. Radoja), Morales (C) (86. Hernâni) – Martí (61. S. León), B. Mayoral.
Dmitrović – Tejero, Arbilla, Ramis (C) (64. P. Oliveira), Cote – Papakouli Diop, Expósito – P. León (70. Escalante), Orellana (86. Charles), Inuj – Quique.

Statistiky zápasu:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:12. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 9:11.
Týmy Levante a Eibaru se rozešly s bezgólovou remízou. Úplně nudný zápas to ale nebyl, oba celky si několik šancí vytvořily, ovšem v koncovce jim scházela větší kvalita, nebo si připsali dobré zákroky brankáři. Celkově se jedná asi o zaslouženou dělbu bodů.
90+4'
90+4'
Sergio León běžel z levé strany na domácí bránu. Ještě chtěl nahrávat Hernânimu, ale míč zastavil obránce. Nakonec se ukázalo, že případný gól by stejně nebyl uznán. León byl v ofsajdu, ale rozhodčí nechali situaci podle nových pravidel dohrát.
90+2'
Hned dva domácí fotbalisté byli v postavení mimo hru. Praporek pomezního také vylétl nahoru.
90+1'
Takaši Inuj mohl rozhodnout, když po přihrávce Expósita postupoval z levé strany proti domácí bráně. Svou střelou však trefil Aitora, který zasáhl levou nohou!
90+1'
Rozhodčí nastaví zápas o čtyři minuty!
89'
Hernâni ukázal, že má hodně rychlé nohy. Navíc si míč hodil kolem Coteho a zdálo se, že mu uteče. Po lehkém kontaktu však skončil na zemi a sudí nechává hru pokračovat.
87'
Clercovi se nyní vůbec nepovedla přihrávka, míč skončil v autu. Na zemi zůstává ležet Papakouli Diop, ovšem nezdá se, že by byl hostující středopolař vážněji zraněn.
87'
Na obou stranách máme pro dnešek dostřídáno. Zápas by se tak měl dohrát bez větších prodlev.
86'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Hernâni.
86'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Fabián Orellana, přichází Charles.
85'
Ten byl ale obranou Levante odvrácen do bezpečí.
84'
Změnit skóre nyní mohou hosté. Cote si chystá míč na rohový kop.
82'
Ani po rohovém kopu domácí neudeřili. Stále 0:0.
81'
Přímý kop zahrával Rubén Rochina. Mířil pod břevno, ale Dmitrović míč vyškrábl na roh.
80'
Sergio León si naběhl na přihrávku za obranu, ale narazil do brankáře Marka Dmitroviće, který vyběhl až mimo své pokutové území! Hostující gólman vyfasoval žlutou kartu, což se domácím nelíbí. Ti si myslí, že by měl být gólman Eibaru vyloučen.
79'
Opět se hraje. No, zápas pomalu spěje k bezgólové remíze.
77'
Stejně jako v prvním poločase tu máme přestávku na občerstvení.
76'
Míč končí jen u Dmitroviće. I čtvrthodiny před koncem platí nerozhodné skóre.
75'
Další rohový kop pro domácí tým, který získal Rochina.
74'
Rozehrával ho Campaña. Hosté míč odvrátili k Miramónovi, který ho vracel zpět na bránu, ale Dmitrović neměl větší problémy.
73'
Centr Miramóna byl sražen hostující obranou. Je z toho další roh pro Levante.
71'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Gonzalo Melero, přichází Nemanja Radoja.
70'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Gonzalo Escalante.
69'
To chtěli domácí změnit! Clerc na levé straně posunul míč na Josého Moralese, který si ho naváděl na střed, ale místo zakončení pravačkou ho ještě posunul napravo, kde byl Sergio León. Křížná rána tohoto střídajícího hráče těsně minula vzdálenější tyč!
69'
Hra se v posledních minutách dosti uklidnila. Ani jeden z týmů neriskuje směrem dopředu.
68'
Cote nyní pokazil přihrávku. Míč se snesl do autu a vhazovat budou pochopitelně domácí.
66'
Aitor musel hodně rychle rozehrávat před napadajícím Quiquem. Nakonec míč odkopl až na útočnou polovinu domácích.
64'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Iván Ramis, přichází Paulo Oliveira.
64'
Pedro León míč kroutil směrem na bránu a před brankářem Aitorem ještě skákal Orellana. Právě on se zřejmě dotkl míče naposled, protože se bude kopat od brány Levante.
63'
Cote napřáhl z velké dálky a jeho pokus byl sražen. Získal tak pro Eibar roh.
61'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Sergio León.
61'
Takaši Inuj vyrazil z levého křídla do protiútoku. Míč si navedl na pravačku a pak vypálil vysoko nad domácí bránu.
59'
Na levé straně hostující šestnáctky pracoval s míčem Campaña. Jeho přízemní centr ale pokryl Dmitrović.
57'
Po rohovém kopu domácích musel opět zasahovat Marko Dmitrović. Ten míč vyboxoval.
57'
Zajímavý projektil vypustil zhruba z 20 metrů José Luis Morales. Míč naštěstí pro Dmitroviće směřoval blízko středu brány a gólman Eibaru ho tak dokázal vyrazit.
56'
V souboji s Cotem skončil na zemi Borja Mayoral. Bylo to v pokutovém území, ale rozhodčí jasně ukazuje, že z toho penalta pro Levante nebude.
55'
Právě Clerc musel bránit Orellanu. Bude z toho aut pro hosty.
54'
Carlos Clerc je v pořádku a už se vrátil na hřiště.
53'
Quique poslal v hlavičkovém souboji k zemi Clerca. Domácí obránce je ošetřován.
52'
Zatím sledujme rozhodně zajímavý úvod druhé půle. Hra se přelévá ze strany na stranu.
50'
Na druhé straně měl velkou možnost Borja Mayoral! Zakončení mu ale nesedlo tak, jak potřeboval a balón skončil v náručí brankáře.
49'
Hosté začali druhý poločas hodně aktivně! Quique se dostal k míči u pravé postranní čáry a nabral obrovskou rychlost, díky níž se dostal za záda domácí obrany. Z úhlu tak postupoval sám na brankáře Aitora, kterého zachránila bližší tyčka jeho brány!
48'
Rozehráli ho nakrátko. Petro León posunul míč na Coteho, jehož prudký centr propadl pokutovým územím, kde se k balónu nikdo nedostal.
48'
Hosté se dostali k rohovému kopu...
46'
Ani jeden z trenérů o přestávce nesáhl ke změně v sestavě.
46'
První poločas gól nepřinesl. Celkově sledujeme vyrovnanou partii. Domácí začali menším tlakem, v jedné chvíli pak měli více ze hry zase hosté a poločas se pak dohrál zhruba za rovnovážného rozložení sil. Na straně Eibaru měl asi největší možnost Inuj, jehož střelu zastavil nohou brankář Aitor. V závěru poločasu pak mohl poslat Levante do vedení Morales, který však netrefil bránu.
45'
45+2'
Domácí dohrávají úvodní dějství na své útočné polovině. Nyní budou vhazovat na levé straně.
45+1'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
45'
Zahrozit se ještě snažili hráči Levante. Spolupráce Mayorala s Moralesem však nevyšla podle představ tohoto dua a míč končí až u brankáře Dmitroviće.
44'
Hra se v posledních deseti minutách hodně vyrovnala. Celkově sledujeme souboj dvou rovnocenných soupeřů.
43'
Hosté zahrávali standardní situaci. Na Coteho centr si nabíhal Ivan Ramis, který zboural bránícího hráče, ale hlavou se mezi tyče netrefil.
41'
Rubén Rochina našel překrásným pasem Josého Campañu, který už byl sám před Dmitrovićem! Domácí kapitán však obstřelil jak vybíhajícího brankáře, tak i bližší tyč svatyně Eibaru.
40'
Po rohu se dostal k hlavičce Gonzalo Melero. Dmitrović s ní ale neměl žádné problémy, míč směřoval přímo do jeho rukavic.
39'
Skvělou práci při vedení míče odvedl Borja Mayoral. Ten proti přesile balón udržel a patičkou ho předal Josému Campañovi. Jeho ránu srazila na roh obrana.
37'
Právě León hledal pěkným pasem Takašiho Inuje. Tomu ukradl míč z kopačky vybíhající Aitor, ale nakonec byl zákrok domácího gólmana zbytečný. Inuj byl v těsném ofsajdu.
36'
Petro León zajel do Gonzala Melera a za svůj ostrý zákrok obdržel žlutou kartu.
34'
Po pauze se už zase opět hraje.
32'
Rozhodčí nyní nařizuje krátkou přestávku na pití a občerstvení.
31'
Opět z toho byly dva rohy po sobě. Domácí se dokázali ubránit, ale divákům se už obraz hry přestává líbit. Eibar je teď lepší.
30'
Domácí se snažili konstruktivně rozehrát, ale neporadili si s presinkem Eibaru. Z toho mohl těžit Fabián Orellana, jehož střelecký pokus z levé strany šestnáctky byl zablokován. Další roh pro Eibar.
29'
Hosté zahrávali dva rohové kopy v krátkém sledu. Ani to jim ale nevyneslo vedoucí gól.
28'
O trochu vzrušení se postaral Papakouli Diop. Hostující záložník to zkusil ze střední vzdálenosti a Aitor balón raději boxoval na roh.
28'
Dlouhý nákop měl hledat Rogera Martího. K míči měl ale mnohem blíže brankář Dmitrović.
27'
Takašimu Inujovi se nepodařil centr. Míč končí za bránou Levante.
26'
Hosté začínají přebírat otěže zápasu. Opět jsou nastěhováni na své útočné polovině.
25'
Ano. Míč poslal před bránu Cote, ale domácí se ubránili a odehráli balón do bezpečí.
25'
Další standardní situace pro hosty. Tentokrát to vypadá spíše na centr...
23'
Zahrával ji právě Pedro León, který poslal míč nad břevno domácí brány.
22'
Pedro León si chtěl obhodit Rúbena Veza, který ho fauloval. Standardní situace ze zajímavé pozice pro hosty.
21'
Ne na dlouho. Na vlastní polovině kombinuje hostující celek.
20'
Takaši Inuj posouval na levé straně míč na Coteho, který se ale neprosadil proti obraně Levante. K balónu se dostali domácí fotbalisté.
18'
Domácí rozehrávali standardní situaci. Campaña poslal do šestnáctky centr, který si stáhl ze vzduchu Dmitrović.
17'
Rochina posílal míč za obranu, kam si zabíhal Roger Martí. Brankář Dmitrović ale dobře vyběhl a byl u balónu včas.
16'
Z levé strany odcentroval Cote. Hosté se ale nestačili do pokutového území dostat a míč tak snadno lapil brankář Aitor Fernández.
14'
O poměrně kuriózní moment se postaral José Campaña. Ten napřahoval ze střední vzdálenosti a trefil hýždě poblíž stojícího rozhodčího Alberoly, který se do trajektorie střely nešikovně připletl.
12'
Domácí zahrávali rohový kop. Po něm se dostal k hlavičce Rúben Vezo, který ze záklonu zamířil nad.
8'
Tentokrát se dostal k nebezpečné střele na druhé straně José Campaña. Ten zamířil těsně nad!
7'
První nebezpečnější zakončení si připisují hosté! Hráči Eibaru předvedli pěknou akci po levé straně, která vyvrcholila přihrávkou do šestnáctky, na kterou si naběhl Takaši Inuj. Jeho přízemní ránu vykopl Aitor Fernández pravou nohou.
6'
Borja Mayoral obdržel přihrávku do ofsajdového postavení. Rozehrávají hosté.
4'
Aktivita je zatím na straně Levante. Domácí se snaží využít výhody svého hřiště.
3'
Rochina našel přesným pasem na levém křídle rozběhnutého Josého Luise Moralese. Domácí kapitán se dostal i k centru, který odvrátil Ivan Ramis, který nosí kapitánskou pásku pro změnu na straně Eibaru.
1'
Carlos Clerc táhl první útočnou snahu domácích. Na levé straně ztroskotal na bránícím Tejerovi.
1'

Levante UD: Aitor Fernández – Miramón, Vezo, Cabaco, C. Clerc – Rochina, Campaña, Melero, Morales (C) – Martí, B. Mayoral.
Náhradníci: Olazábal – Hernâni, E. Bardhi, Postigo, Coke, León, Radoja.

SD Eibar: Dmitrović – Tejero, Arbilla, Ramis (C), Cote – Papakouli Diop, Expósito – León, Orellana, Inuj – Quique.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Charles, S. Álvarez, P. Oliveira, Escalante, Kike García, De Blasis.

Rozhodčí: Alberola – Hernández, Cerdán.
Levante UD (8. místo, 2 – 0 – 2, skóre 6:5, 6 bodů)
Levante zatím sbírá body na domácím trávníku, což stačí na umístění v lepším středu tabulky. Zdolat dokázalo Villarreal a Valladolid, naopak venku nestačilo na Alavés a naposledy na madridský Real. Na slavném Santiagu Bernabéu prohrávali hráči klubu z okraje Madridu po poločase už 0:3, ale po změně stran dokázali snížit na rozdíl jediného zásahu. Proti Eibaru budou svěřenci kouče Paca Lópeze favoritem.

Zápasy Levante v této sezóně:
Alavés – Levante 1:0
Levante – Villarreal 2:1
Levante – Valladolid 2:0
Real Madrid – Levante 3:2
SD Eibar (19. místo, 0 – 1 – 3, skóre 4:7, 1 bod)
Fotbalisté Eibaru nechytili začátek sezóny na kontě mají jediný bod a usadili se na předposledním devatenáctém místě. Všechny tři prohry Eibaru však byly jen o gól. Dobrý zápas odehráli hlavně na půdě Atlética, kde dokonce vedli 2:0 a alespoň o remízu přišli až v poslední minutě. Jediný bodový zisk si připsali ve 2. kole za bezbrankovou remízu na stadionu Osasuny.

Zápasy Eibaru v této sezóně:
Mallorca – Eibar 2:1
Osasuna – Eibar 0:0
Atlético – Eivar 3:2
Eibar – Espanyol 1:2
Vítám tu všechny milovníky dobrého fotbalu! V 5. kole španělské La Ligy přivítá osmé Levante předposlední Eibar. Domácí jsou na svém hřišti zatím stoprocentní a do duelu proti soupeři, který ještě nevyhrál, tak půjdou v roli favorita.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.