La Liga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Granada - 29. listopadu 2020   18:30

Celta Vigo
28' Nolito  • 81' Perez  • 85' Beltrán (Aspas)
3:1
(1:1)
Granada
26' Charris  (Milla)
Celta Vigo
Blanco – Mallo (C), N. Araujo, Murillo, Olaza – Tapia – Méndez (90+3. Aidoo), Denis Suárez (74. Yokuşlu), Nolito (74. Perez) – Aspas, S. Mina (84. Beltrán).
de Mera – Becernil, Villate
Abanca-Balaídos (Vigo)
Granada
Rui Silva – G. Sánchez (C), D. Duarte, J. Vallejo (83. Soro) – Foulquier (76. Quini), Y. Herrera (61. Gonalons), Milla, Neva – Charris (61. Soldado), J. Molina (46. Puertas), Machís.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 7:6. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:13.
Je konec! Celta Vigo nakonec zvládla domácí duel s Granadou a vítězí 3:1. Domácí celek vlétl do zápasu jako velká voda. Mina ani Nolito své vyložené šance nedokázali proměnit. Naopak hosté udeřili hned z první možnosti, kterou proměnil Luis Javier Suárez Charris. Domácí však našli bleskovou odpověď. O dvě minuty později srovnal Santiago Mina. Po změně stran se na hřišti hlavně bojovalo. Celta přesto hrála aktivněji a dočkala se zasloužené odměny. V závěru se rychle po sobě trefili Perez a Beltrán.
90+8'
90+7'
Okay Yokuslu je nakonec vyloučen!
90+7'
Rozhodčí po potyčce a karetním mariáši ještě zkoumá situaci na videu.
90+6'
Žlutou kartu dostává Hugo Mallo (Real Club Celta de Vigo).
Žlutou kartu dostává Okay Yokuşlu (Real Club Celta de Vigo).
90+5'
Žlutou kartu dostává Roberto Soldado (Granada CF).
90+4'
Žlutou kartu dostává Antonio Puertas (Granada CF).
90+3'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Brais Méndez, přichází Joseph Aidoo.
90+2'
Aspas fauloval na polovině soupeře. Domácí útočník může být rád, že za svůj šlapák nevyfasoval žlutou kartu.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Roberto Soldado se hnal na polovinu soupeře, jenže v klíčovou chvíli si předkopl míč daleko před sebe a už jej nedohnal před soupeřem.
89'
Okay Yokuşlu prošel po levé straně na polovinu soupeře, kde se mu obránce obětavě položil pod nohy a odehrál míč do zámezí.
88'
Okay Yokuşlu poslal nákop na hranici velkého vápna, ale zadáci Granady si dali dobrý pozor a odehráli míč mimo nebezpečný prostor.
87'
Celta Vigo se znovu usadila na polovině soupeře, kde rozjela kombinaci kolem pokutového území. Nikdo v modrém dresu se už do zakončení nežene.
85'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Celta přidává i třetí branku a potvrzuje svůj dnešní triumf! Domácímu kouči vyšlo dokonale střídání! FRAN BELTRÁN totiž doběhl centr z levé strany a po dlouhém sprintu doklepl míč do sítě!
84'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Fran Beltrán.
83'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Jesús Vallejo, přichází Alberto Soro.
81'
Domácí celek se dostává do vedení! Domácí se dostali do pokutového území, kde vznikl obrovský závar! Svou vlastní střelu do břevna dokázal dopravit do sítě MIGUEL PEREZ!
80'
Maxime Gonalons si došel pro přihrávku na polovinu hřiště, krásně se otočil, jenže jeho rozehrávka skončila až v zámezí. Druhý poločas se s první půli nedá srovnávat.
79'
Roberto Soldado napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Vyhlášený útočník sice dostal pod tlak Arauja, ale ten míč na poslední chvíli odkopl.
78'
Antonio Puertas dostal přihrávku na pravou stranu, odkud následně odcentroval do pokutového území, kde nebyl nikdo ze spoluhráčů.
77'
Quini dostal přihrávku na pravou stranu a přenesl hru na volného Sáncheze. Hráči Granady zatím nespěchají do útoku.
76'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Dimitri Foulquier, přichází Quini.
74'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Denis Suárez, přichází Okay Yokuşlu.
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nolito, přichází Miguel Perez.
73'
Domácí stopeři se usadili na polovině soupeře a dirigují rozehrávky Celty. Nikdo v modrém dresu zatím nedostává prostor u šestnáctky.
72'
Tempo hry v posledních minutách poněkud opadlo. Nikdo z hráčů na trávníku se nedostává do šancí. Sledujeme velký boj.
70'
Celta zahrávala další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde kralovali jen obránci v červených dresech Granady.
69'
Rui Silva se znovu musel zapojit do rozehrávky svého celku. Hostující brankář nakopl míč na polovinu soupeře, kde nenašel nikoho ze spoluhráčů.
68'
Dimitri Foulquier přišel o míč riskantní kličkou na polovině hřiště. Domácí však šanci k protiútoku nevyužili a raději si pomohli podržením míče.
67'
Iago Aspas výborně atakoval rozehrávku soupeře na jeho polovině. Domácí útočník dostal pod tlak i brankáře, který míč odkopl skutečně v poslední možné chvíli.
66'
Nolito se prodral po pravém křídle do pokutového území, jenže v klíčovou chvíli si míč předkopl příliš daleko před sebe.
65'
Roberto Soldado u postranní čáry dohrál souboj s domácím hráčem. Sudí měl střet přímo před očima a nechal pokračovat ve hře.
64'
Jeison Murillo si naběhl na prudký centr z pravé strany a ve vápně zakončil placírkou. Jeho pokus levačkou však těsně minul branku!
63'
Germán Sánchez fauloval na polovině hřiště a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu.
62'
Domácí pokračují v kombinaci na polovině soupeře. Nikdo v modrém dresu domácí Celty si však netroufá na zakončení. Zatím je to hodně alibistické.
61'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Yangel Herrera, přichází Maxime Gonalons.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Luis Javier Suárez Charris, přichází Roberto Soldado.
60'
Je za námi hodina hry a stále sledujeme vyrovnané utkání. Po změně stran je aktivnější domácí celek, jenže zatím nemůže najít recept na obranu soupeře.
59'
Dimitri Foulquier na opačné straně kouzlil s míčem na pravém křídle, jenže ani jeho centr před branku nebyl zrovna nebezpečný.
58'
Aspas si naběhl na dloubáček do pokutového území, ale jeho zakončení na dlouhou nohu prolétlo vysoko nad břevnem branky Granady.
57'
Nolito poslal z levé strany prudkou přihrávku do pokutového území, kam spěchal Aspas, ale obránce hostujícího celku před ním míč odpálil do bezpečí.
56'
Aspas potáhl míč do blízkosti velkého vápna, jenže místo zakončení ještě rozehrál na levou stranu. Obrana Granady se mezitím stačila srovnat.
55'
Hra je přerušena! Jeden z domácích zadáků zůstává po souboji ležet na trávníku a podle všeho bude potřebovat ošetření.
54'
Žlutou kartu dostává Dimitri Foulquier (Granada CF).
53'
Lucas Olaza poslal prudkou přihrávku po levém křídle, ale Vallejo proti míči vystoupil a odehrál jej do zámezí. Celta bude pouze vhazovat.
52'
Ani další nákop za obranu Granady se domácímu celku vůbec nepovedl. Iago Aspas se za předem ztracenou přihrávkou ani nerozběhl.
51'
Stopeři domácího celku kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Ani hráči v červených dresech Granady rozehrávku neatakují.
50'
Luis Javier Suárez Charris si v souboji na polovině domácí Celty pomohl nedovoleným zákrokem. Hlavní rozhodčí nařídil rozehrávku pro Celtu.
49'
Domácí celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snášel přímo do branky, ale pozorný brankář balón dokázal bez problémů vyboxovat.
48'
Dimitri Foulquier dostal přihrávku na pravou stranu, jenže si netroufl na individuální průnik a raději si pomohl přihrávkou na spoluhráče z defenzivy.
47'
Luis Milla nakopl míč na polovinu soupeře, jenže obránci v modrém si na jeho nákop dali dobrý pozor a bez problémů míč odehráli do bezpečí.
46'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Antonio Puertas.
46'
První poločas končí! V první půli jsme sledovali nádherný fotbal. Domácí celek vlétl do zápasu jako velká voda. Mina ani Nolito své vyložené šance nedokázali proměnit. Naopak hosté udeřili hned z první možnosti, kterou proměnil Luis Javier Suárez Charris. Domácí však našli bleskovou odpověď. O dvě minuty později srovnal Santiago Mina. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Renato Tapia (Real Club Celta de Vigo).
45'
Milla se z levého křídla dostal do pokutového území, jenže jeho technický pokus prosvištěl kolem vzdálenější tyčky. Domácí mohou uklidnit hru.
44'
Jorge Molina si v pokutovém území naběhl na skvělý centr z pravé strany, ale domácí brankář jeho pokus z voleje parádním zákrokem vyrazil!
43'
Germán Sánchez odcentroval z pravé strany před branku domácího celku, ale na pobídku nedosáhl nikdo v červeném dresu Granady.
42'
Denis Suárez diriguje rozehrávku domácího celku v blízkosti pokutového území. Jeho pobídku na levou stranu hostující obrana s přehledem přečetla.
41'
Hosté se znovu vydali vpřed pomocí dlouhého nákopu, ale stopeři Celty Vigo si tentokrát dali dobrý pozor a v kooperaci s brankářem míč odehráli.
40'
Na další pěkný centr si ve vápně naskočil Brais Méndez, jenže jeho hlavičku hostující brankář Rui Silva vyškrábl parádním zákrokem nad břevno!
39'
Celta Vigo zahrávala další rohový kop. Vysoký centr přiletěl na značku pokutového kopu, ale tam nehlavičkoval nikdo v modrém.
38'
Hugo Mallo si zakřičel o přihrávku na pravou stranu, kde dostal moře volného prostoru, ale nedokázal jej využít k průniku za obranu Granady.
37'
Aspas se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže proti jeho pokusu vystoupil obránce, který míč srazil daleko od branky.
36'
Jesús Vallejo dostal přihrávku na pravou stranu a chtěl nakopnout míč za domácí obranu. Na jeho nákop nikdo v červeném dresu nedosáhl.
35'
Carlos Neva skvěle napadal rozehrávku soupeře na polovině hřiště. Domácí Suárez si tak musel pomoci riskantní přihrávkou na pravou stranu.
34'
Domácí už znovu kombinují kolem pokutového území soupeře. Nikdo v modrém dresu si zatím netroufl na zakončení. Soupeř brání výborně.
33'
Rubén Blanco přečetl další nepřesnou rozehrávku hostujícího celku, vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic. Domácí budou rozehrávat.
32'
Luis Javier Suárez Charris si na polovině domácího celku pomohl nedovoleným zákrokem, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
31'
Hugo Mallo dostal přihrávku na pravou stranu, potáhl míč na polovinu Granady, jenže tam jej zapomněl za sebou a důrazný soupeř získal míč pro hosty.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme napínavé utkání. Oba týmy se snaží útočit, což kvalitě zápasu hodně přidává.
28'
Je vyrovnáno! Granada se ve vedení moc neohřála! Celta Vigo totiž předvedla krásnou akci. Na centr z levé strany si ve vápně naběhl NOLITO a skluzem dopravil míč do sítě!
26'
Granada právě vstřelila branku!
Granada se ze své první šance dostává do vedení! To je pro domácí celek velká rána! LUIS JAVIER SUÁEZ CHARRIS ustál sprinterský souboj a parádním dloubákem překonal domácího brankáře!
25'
Brais Méndez se odhodlal k zakončení zpoza velkého vápna. Jeho ránu Rui Silva sice dobře viděl, ale přesto zasáhl na poslední chvíli.
24'
Rubén Blanco nepřesnou rozehrávkou odevzdal míč hostům. Granada se okamžitě vydala do útoku, jenže přihrávku za obranu si pohlídal Néstor Araujo.
23'
Lucas Olaza potáhl míč vpřed po levé straně, ale netroufl si na odcentrování. Krajní obránce domácího celku si raději pomohl přihrávkou na stopery.
22'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících fotbalistů zůstává po předchozím souboji ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
21'
Jeison Murillo fauloval u postranní čáry a vidí žlutou kartu.
20'
Molina dostal přihrávku do blízkosti velkého vápna, krásně se s míčem otočil, jenže následnou ránu mu zablokoval první obránce v modrém dresu.
19'
Hostující brankář nakopl míč na pravou stranu hrací plochy, jenže tam ve vzdušném prostoru kraloval Nolito, který následně získal vhazování pro Celtu Vigo.
18'
Hugo Mallo dostal přihrávku na pravou stranu, odkud vyslal přízemní centr do šestnáctky, jenže nikdo v modrém dresu na jeho pobídku nedosáhl.
17'
Luis Milla zahrával přímý kop hostujícího celku v blízkosti velkého vápna. Hostující hráč zvolil prudkou střelu přímým nártem, ale minul horní tyč.
16'
Darwin Machís dostal přihrávku na polovinu soupeře, jenže měl proti sobě přesilu domácích zadáků, kteří jej snadno odstavili od míče.
15'
Germán Sánchez zahrál podle domácích fotbalistů rukou, jenže rozhodčí měl situaci přímo před očima a nechal pokračovat ve hře.
14'
Granada se po delší době dostala s míčem na kopačkách na polovinu domácího mužstva. Hosté mohou na malou chvíli uklidnit hru.
13'
Další obrovská šance domácích! Na Aspasovu přihrávku si naběhl osamocený Nolito, který placírkou z jasné pozice napálil míč nad břevno!
12'
Renato Tapia si v dalším souboji na polovině soupeře počínal podle rozhodčího nedovoleným způsobem. Rozehrávat bude hostující celek.
11'
Stopeři Celty Vigo uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Nikdo z hráčů v červených dresech Granady zatím akci domácího celku nenapadá.
10'
Celta hraje v úvodu dnešního souboje hodně aktivně a tlačí se do útoku. Santiago Mina tentokrát patičkou sklepl míč do šestnáctky, kde se neuvolnil nikdo v modrém.
9'
Lucas Olaza dostal přihrávku na hranici velkého vápna, poslal zpětnou přihrávku, jenže Hugo Mallo ve velké rychlosti netrefil míč úplně ideálně.
8'
Domácí celek zahodil první obrovskou šanci! Santiago Mina si naběhl na přihrávku do vápna, ale hostující brankář jeho dloubáček vytěsnil na roh!
7'
Hosté napadali rozehrávku Celty na polovině domácího celku. Zadáci v modrých dresech si s napadáním hravě poradili a odehráli míč do bezpečí.
6'
Celta Vigo pro změnu zahrávala rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, odkud míč bez větších problémů odehrál hostující stoper.
5'
Domácí celek zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč se snesl na přední tyč, kde nebyl nikdo z hráčů v modrých dresech.
4'
Rubén Blanco vyrazil ven z branky a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Celta se však na míči dlouho neudržela. Hosté získali vhazování.
3'
Dimitri Foulquier napadal rozehrávku domácího celku na levé straně. Hráč Granady si podle hlavního rozhodčího počínal nedovoleným způsobem.
2'
Brais Méndez napadal rozehrávku Granady na její polovině, jenže v souboji si pomohl nedovoleným zákrokem. Hosté budou moci rozehrát.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Celta Vigo se ihned vydala do útoku, ale akce po pravé straně skončila přihrávkou do autu.
1'
Před výkopem se ještě drží minuta ticha za zesnulého Diega Maradonu.
Oba týmy už jsou na hřišti. Granada bude hrát v červeném, zatímco domácí obléknou modrou sadu.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo (C), N. Araujo, Murillo, Olaza – Tapia – Méndez, Denis Suárez, Nolito – Aspas, S. Mina.
Náhradníci: Villar – Aidoo, Beltrán, Carreira, Costas, Fontán, Rodríguez, Perez, Sáenz, Yokuşlu.

Granada CF: Rui Silva – G. Sánchez (C), D. Duarte, J. Vallejo – Foulquier, Y. Herrera, Milla, Neva – Charris, J. Molina, Machís.
Náhradníci: Andorinha, A. Escandell – Eteki, Gonalons, N. Pérez, Puertas, P. Sánchez, Soldado, Soro, Quini.

Rozhodčí: de Mera – Becernil, Villate.
Real Club Celta de Vigo

Hostující Celta Vigo zatím prožívá hodně nepovedený ročník nejvyšší španělské soutěže. Po desíti odehraných duelech má na svém kontě jen sedm bodů a drží poslední dvacátou pozici. Dolní část tabulky je navíc nesmírně vyrovnaná. V Celta navíc nedokázala zvítězit už osm zápasů v řadě. V posledních zápasech remizovala na půdě Elche a po slibně rozehraném utkání padla 2:4 na hřišti Sevilly.
Granada CF

Hostující Granada zatím neprožívá špatnou sezónu. Po devíti duelech má na svém kontě čtrnáct bodů a zatím drží sedmou pozici ligové tabulky. Na šestý Cádiz ztrácí jediný bod a navíc má o dva odehrané duely méně. V posledním ligovém kole však na domácím hřišti padla 1:3 s Valladolidem. Ve čtvrtek však dokázala v Evropské lize porazit tým Omonia.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Primera Division mezi Celtou Vigo a Granadou. Výkop je stanoven na 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.