Soria – Damián Suárez, Dakonam (C), Cabaco, Olivera – Nyom (64. Ünal), Nemanja Maksimović (64. Timor), Arambarri, Cucurella – Cucho Hernández, Jaime Mata (46. Ángel Rodríguez).
Rui Silva – Foulquier, Sánchez (C), J. Vallejo, Neva – Montoro (74. N. Pérez), Y. Herrera – Charris (55. Puertas), Eteki, Kenedy (55. Machís) – J. Molina (74. Soro).

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:23.
Je za námi dnešní utkání, po kterém se ze tří bodů do tabulky bude radovat Granada, která se tak posune směrem vzhůru. Rozhodující moment jsme viděli na konci první půle, ve kterém proměnil pokutový kop Angel Montoro. Getafe se sice snažilo ve druhém poločase a mělo obrovskou územní převahu. Mnoho gólových šancí si ale nevytvořila. Obrana hostí fungovala spolehlivě a Rui Silva zase tak moc práce neměl.
90+7'
90+7'
Djené Dakonam, jenž hraje s obvázanou hlavou, zastavil svého soupeře jen za cenu nedovoleného zákroku. Tady je to jasné, hosté si dnes připíšou tři body!
90+6'
A do konce druhého poločasu nám chybí poslední minuta! Granada se ještě dostala do akce po pravé straně, ale nebyla úspěšná. Následně jsme viděli tvrdý souboj u rohového praporku, který nebyl nijak řešený.
90+5'
Hosté navíc už nikam nebudou spěchat. Domácí se totiž provinili faulem a Rui Silva samozřejmě natahuje rozehrávku, co to jen jde. Rozhodně nepospíchá.
90+4'
David Soria se dokonce musel zapojit do akce svého týmu, ale Getafe se nedaří překonat blok hostující obrany. Zatím si moc gólových možností nevytvořilo.
90+3'
Domácí vybojovali během chvilky druhou standardní situaci, ovšem ta nebyla nijak úspěšná. Granada se ubránila a nejspíše si dnes dojde pro tři body.
90+1'
Žlutou kartu dostává Yangel Herrera (Granada CF).
90+1'
Marc Cucurella je dnes asi nejlepším domácím hráčem, což chtěl dokázat i nyní. Vzal to středem hřiště na sebe a byl zastaven jen za cenu nedovoleného zákroku.
90'
Nastavovat se bude sedm minut!
89'
Žlutou kartu dostává Enes Ünal (Getafe CF).
89'
Erick Cabaco byl kopnutý při odkopu soupeřem do pánských choulostivých míst, což se mu samozřejmě úplně nelíbilo. Po chvilce se však z trávníku zvedl.
88'
Tentokrát jsme viděli akci po pravé straně, ale vzduchem to dnes domácím prostě nejde. Přesto získali alespoň rohový kop, ani z toho však úspěch nepřišel.
87'
Ángel Rodríguez se šikovně prokličkoval po levé straně vápna, ale tím to dobré skončilo. Jeho následný centr totiž jen skončil v rukavicích gólmana hostí.
86'
Dimitri Foulquier si sedl na hřiště a potřeboval ošetření. Znovu se tak nehraje... Hra je dnes hodně rozkouskována, přesto jsme viděli ofenzivní podívanou.
85'
Situaci ještě řešil VAR, ale branka neplatí a Rui Silva bude moci odkopávat!
84'
Getafe nyní dostal balón do sítě, ale tato branka není uznána! Rui Silva měl míč nejspíše pod kontrolou, když mu soupeř asi kopl do ruky. Následně se míč dostal do sítě, ale sudí ukazuje, že tato branka platit nebude.
83'
Darwin Machís předvedl spíše hokejový bodyček, za který by mezi mantinely sklidil aplaus. Tady se tak ale nestalo, a tak jsme viděli jan faul hostů.
82'
Damián Suárez si zasekl balón a táhl akci po pravé straně. Tato akce sice domácím úplně nevyšla, ale Getafe vybojovalo alespoň autové vhazování.
81'
Navíc čas do konce utkání se nám pomalu ale jistě krátí. Domácí fotbalisté vyslali dobrý centr do šestnáctky, al hráč Getafe poslal svou hlavičku těsně vedle.
80'
Domácí fotbalisté nadále tlačí svého soupeře, ovšem branky se prostě dočkat nemohou. Dnes je v zakončení hodně minula střelecká muška.
79'
Cucho Hernández jasně přistrčil svého soupeře, jinak by se k balónu nedostal. To hlavní rozhodčí samozřejmě viděl, a tak domácím sebral balón.
78'
Zasese chvilku nehrálo a vypadalo to, že se řeší možná ruka ve vápně hostujícího týmu. Ta ale podle opakovaných záběrů nebyla, a tak se hraje.
76'
Erick Cabaco byl nejspíše tím hráčem, který zůstal sedět na hřišti. Po chvilce se ale zvedl, navíc sudí nechává rozehrávat z místa, kde domácí hráč byl.
75'
Angel Montoro je střelcem jediné branky, avšak jeho úloha v zápase dnes skončila. On byl ale tím rozhodujícím článkem, který poslal svůj tým do vedení.
74'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Angel Montoro, přichází Nehuén Pérez.

Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Alberto Soro.
73'
Navíc vidíme hodně nepřesností na domácí straně a s Getafe to nevypadá zatím dobře. Rui Silva toho zase tak moc v tomto poločase řešit nemusel.
72'
Domácí to zkusli vzduchem. Hostující obrana si znovu ale poradila a nadále drží nulu.
71'
Domácí fotbalisté se prostě nemohou dostat do nějaké větší šance. Nadále tak prohrávají o jednu branku a hostující celek je dnes výhře mnohem blíže.
69'
Getafe se žene dopředu, ale centr do šestnáctky úspěšný nebyl. S tím si Granada poradila. Poté ale faulovala, a tak mají domácí možnost přímého kopu.
68'
Už je za námi polovina druhého poločasu a na branku domácího týmu nadále čekáme. Ten sice drží mnohem více balón, ale větší šance si nemůže vytvořit.
67'
Marc Cucurella a Antonio Puertas se dostali do konfliktu na polovině hřiště, ale rozhodčí to raději přešel. David Soria se po dlouhé době dostal k míči.
66'
Jenže o chvilku později se faulem provinil také fotbalista Granady, a tak se Getafe znovu dostává k míči. Hra se dnes hodně kouskuje od prvních minut.
65'
Enes Ünal se soupeřem se chvilku objímali v šestnáctce, ale právě domácímu hráči, který před chvilkou střídal, je odpískán faul. Rui Silva bude odkopávat.
64'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Nemanja Maksimović, přichází David Timor.

Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Allan Nyom, přichází Enes Ünal.
63'
Djené Dakonam to ale ještě nejspíše zkusí. Musel si tedy vyměnit dres, jelikož ten jeho byl od krve. Ten tedy nyní bude na hřišti opravdu nepřehlédnutelný.
62'
Djené Dakonam je tím hráčem, který se ocitl na pažitu. Vypadá to na tržnou ránu po hlavě po nějakém souboji. Tady se nejspíše bude muset střídat...
61'
Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na zemi na polovině hřiště, co se stalo, bohužel nebylo vidět. Na hřišti je proto lékařský tým domácího Getafe.
60'
Už je za námi šedesát minut hry a hosté nadále vedou o jednu branku! Hráč v červeném se ale nyní jen brání a rozhodně si o nějaký inkasovaný gól koledují.
59'
Marc Cucurella neposlal úplně nejlepší přihrávku k lajně, a tak se míč odrazil do zámezí. Granada vhazuje a může v této půli konečně zaútočit.
58'
Getafe nadále prohrává o jednu branku, avšak na hřišti má nyní obrovskou převahu. Dlouhá přihrávka nyní nevyšla a u míče je hostující gólman.
57'
Žlutou kartu nejspíše dostal trenér hostů.
56'
Granada se pokusil o rychlou akci po pravé straně, kam si nabíhal jeden z nových hráčů na hřišti. Domácí obrana se ale stihla zformovat a míč zastavila.
55'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Luis Javier Suárez Charris, přichází Antonio Puertas.

Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Kenedy, přichází Darwin Machís.
54'
Cucho Hernández schytal další ostrý zákrok, takže uvidíme další standardní situaci na domácí straně. Povede se jim konečně takovouto možnost využít?
53'
Antonio Puertas se nám už připravuje na střídačce hostujícího týmu a nejspíše půjde brzy do hry. Už je svlečený v dresu a naslouchá poslední pokyny.
52'
Getafe nadále kontroluje balón a Ángel Rodríguez byl sražen zezadu na zem. Vybojoval pro svůj tým standardní situaci, ale z těch domácí dnes nehrozí.
51'
Fotbaliste v modrých dresech mají na hřišti nyní velkou převahu a kombinují s míčem okolo šestnáctky. Granada se nyní jen s vypětím sil brání.
50'
Následovala ještě dobrá možnost po rohovém kopu, ale prodloužení balónu šlo do ofsajdu. Ten byl proto odpískán a Granada bude odkopávat od brány.
49'
Obrovská šance na srovnání v podání domácího týmu! Marc Cucurella posunul balón spoluhráčovi do šestnáctky. Odtud přišla přihrávka do vápna, ale Rui Silva předvedl dobrý zákrok!
48'
Na hřišti Getafe nyní hustě prší. Sice pršelo už v prvním poločase, ale rozhodně s takovou intenzitou. Dá se proto očekávat, že míč bude hodně klouzat.
47'
Getafe vstoupilo do druhého poločasu. Jaime Mata směrem opředu tolik nebyl vidět, a tak ho nahradil Ángel Rodríguez. Dočkají se domácí nějaké branky?
46'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jaime Mata, přichází Ángel Rodríguez.
46'
Další poločas začne přibližně v 19:34.
Je za námi první poločas, který nakonec přinesl hodně zajímavou podívanou. Viděli jsme hodně ofenzivní fotbal, ve kterém bylo k vidění několik zajímavých šancí ale i faulů. Branky jsme se dočkali v samotném závěru poločasu. Djené Dakonam nepříjemně trefil do nohy soupeře ve vápně, a tak Granada kopala penaltu. Tu si vzal na starosti Angel Montoro, jenž ji proměnil s pořádnou dávkou štěstí. Hosté ale vedou a Getafe bude muset v druhé půli dotahovat.
45+4'
45+2'
Granada právě vstřelila branku!
Hosté si na penaltu museli dlouho počkat, avšak nakonec se dočkali a my vidíme první branku v zápase! ANGEL MONTORO dnes kope všechny standardní situace. Vzal si na starosti také penaltu, kterou proměnil střelou na levou stranu. David Soria měl k míči blízko, ale vytěsnit ho nedokázal. Gól do šatny domácím nepomůže.
45+1'
Nastavovat se budou čtyři minuty.
45'
Penalta pro hosty! Djené Dakonam sundal ve vápně soupeře, který běžel sám na gólmana a sudí je nekompromisní! Yangel Herrera mu přitom ještě kop do nohy. Ošetřovaný ale bude hráč hostí. O penaltě není sporu.
45'
Žlutou kartu dostává Djené Dakonam (Getafe CF).
44'
Dobrá šance také na hostující straně! Kenedy si seběhl na přízemní centr před branku a snažil se zakončit elegantně patičkou. David Soria ale míč vyrazil na roh!
43'
Mathias Olivera nepříjemně došlápl na nohu soupeře a může být rád, že neviděl druhou žlutou. To by bylo pro jeho tým zlé, jelikož tento hráč už jednu má.
42'
Jaime Mata si sbíhal na přihrávku po levé straně, ale tento pas na něj byl moc dlouhý. Měl to na dlouhou nohu, a tak Granada bude místo odkopu zahrávat aut.
41'
Nepřesný nákop na domácího hráče založil akci na druhé straně. Ani zde se však dlouhá přihrávka nijak neujala, a tak má Getafe k dispozici autové vhazování.
40'
Do konce poločasu nám chybí posledních pět minut, možná bude nastavena jedna či dvě minutky. Nyní to ale vypadá v poločase na remízu.
39'
Hráči v červených dresech se po delší době dostali na útočnou polovinu, ale dlouho se tam nezdrželi. Do akce se proto mohou zase řítit domácí.
38'
Ti se nakonec dostali po krátké kombinaci k zakončení, ale to nebylo přesné. Rui Silva proto bude moci odkopávat a pošla balón někam na polovinu.
37'
Granada by si nyní mohla v defenzivě trochu odpočinout. Měla k dispozici vhazování, ale po špatné domluvě se k balónu zase dostali hráči Getafe.
36'
V posledních minutách jsou o něco lepší domácí fotbalisté. Ti už měli také jednu velkou šanci, ale střela domácí patnáctky skončila těsně nad břevnem.
35'
Z rohového kopu jsme viděli dobrý centr na zadní tyč, kam si naskočil Jaime Mata. Škoda, že prodlužoval. Kdyby střílel, měl před sebou odkrytou část brány.
34'
Nyní jsme už byli od úvodní branky jen pár centimetrů! Marc Cucurella se dostal v protiakci ke střele ze šestnácti metrů, ale jeho střela byla sražena těsně nad břevno! Chyběl kousíček.
33'
Obrovský závar jsme viděli v šestnáctce! Marc Cucurella vyslal dobrý centr, ale teč spoluhráče zastavili obránci. Míč se pak ještě hodně odrážel, ale pak se ozval hvizd sudí, který značil faul Getafe.
33'
Cucho Hernández si dobře pokryl balón, načež byl zezadu sražen Je to tedy další faul a pro domácí fotbalisty se rýsuje velmi zajímavá standardní situace.
32'
Jaime Mata si trochu naběhl do ruky soupeře, ale tento zákrok byl posouzený jako faul. Nahrávka dozadu na obránce se ale neukázala jako dobré řešení.
31'
V posledních minutách se nám tempo hry přece jen trochu změnilo. Oba týmy se snaží nadále hodně útočit, ale ve hře obou celků jsou časté nepřesnosti.
30'
Už to vypadalo, že se hosté poženou do protiakce, ale domácí to nakonec zvládli. Zapsali další akci, ale Marc Cucurella se přes obránce k zakončení nedostal.
29'
Viděli jsme přímou střelu na bránu, ale tu zastavili hráči ve zdi. Domácí hráč dostal ještě možnost repete, ale znovu trefil jen vyběhnutou zeď...
28'
Getafe vybojovalo rohový kop, a to svůj první. Viděli jsme centr na hranici šestnáctky, kde byl sestřelen Marc Cucurella, jenž pro svůj tým získal přímý kop.
27'
Hra je znovu přerušena, což nyní už asi není ani překvapení. Faulů máme ve statistikách opravdu hodně. Posledním se provinila Granada, míč mají domácí.
26'
Nějaký závar ve vápně konečně vymysleli také domácí fotbalisté! Míč se tam všemožně odrážel, avšak nakonec ho odkopl někdo z hostujících obránců.
24'
Konečně se už hraje! Tato standardní situace nakonec skončila přímou střelou na bránu z velkého úhlu. S tím si David Soria bez potíží poradil.
23'
Mathias Olivera došlápl zezadu nepříjemně na achilovku soupeře, hodně nepříjemný zákrok. Vypadá to navíc, že hostující hráč možná bude muset střídat.
22'
Žlutou kartu dostává Mathias Olivera (Getafe CF).
22'
Fotbalisté v červených dresech se dostali do vápna, ale tam ke střele vpuštění nebyli. Kenedy to poté zkusil z hranice šestnáctky, ale trefil soupeře.
21'
Tato akce po pravé straně neměla moc šancí na úspěch v podání hostujících fotbalistů. Dlouhá přihrávka se totiž vykutálela až mimo hrací plochu.
20'
Djené Dakonam ze všech sil ubránil svého soupeře při standardní situaci, ale tomu je nejspíše odpískán ještě faul. David Soria proto může odkopávat.
20'
Tak nakonec nejspíše ne. Jeden z domácích byl ale za dres tahán celkem hodně ve vápně. Na druhé straně mají ale hosté k dispozici standardní situaci.
19'
VAR řeší možnou penaltu!
18'
Avšak akce Getafe neskončila nějakým úspěchem. Hráč na pravé straně zkoušel z první najít někoho na zadní tyč, ale jeho přihrávka šla mimo hřiště.
17'
Granada předvedla hned dvě nepřesnosti na útočné polovině, a tak mají hráči v modrém k dispozici aut. Ten byl rozehrán daleko na jejich útočnou půlku
16'
Damián Suárez to neměl jednoduché, přesto udržel proti dvěma protihráčům balón. Akce domácích ale skončila brzy, jelikož jeden z nich byl v ofsajdu.
15'
Ale velká šance pro Granadu neskončila nějakým úspěchem. Angel Montoro si znovu vzal na starosti rozehrávku, ale svým pasem našel jen hlavu soupeře.
14'
Allan Nyom byl chvilku předtím zatažený za dres, ale toho si rozhodčí nevšiml. Tohle je pro hosty šance.
13'
Už to vypadalo, že Granada své rozehrávky nijak nevyužije, ale nakonec ještě vybojovala míč. K tomu navíc získala standardku na levé straně od vápna.
12'
Jaime Mata by se měl hodně zklidnit, pokud chce dnešní utkání dohrát... Nyní jasně ve výskoku trefil soupeře do obličeje, a ten je na hřišti ošetřovaný.
12'
Žlutou kartu dostává Jaime Mata (Getafe CF).
11'
Znovu je hra přerušena, dnes již poněkolikáté. Jaime Mata si počínal nedovoleně v souboji u autové čáry, čehož si sudí prostě nemohl nevšimnout.
10'
Kenedy si jako první doběhl pro odražený balón a měl na pravé straně hodně místa. Našel svým pasem spoluhráče, ale ten jen trefil soka před sebou.
9'
A nakonec jsme neviděli vůbec špatnou možnost! Angel Montoro poslal parádní centr na zadní tyč, kam si nabíhal jeho spoluhráč, ale o kousek balón nestihl! Ten tak skončil těsně vedle.
8'
Na začátku zápasu vidíme hodně faulu na obou stranách. Tentokrát byl obětí Angel Montoro a hosté díky tomu vybojovali zajímavou standardní situaci.
7'
Viděli jsme další dlouhý centr v podání domácích. Jaime Mata se ho snažil doskočit, ale gólman má v těchto šancích výhodu. Domácí útočník navíc fauloval.
6'
Mauro Arambarri byl doslova zahozen svým soupeřem, který ho trefil nepříjemně do hrudníku. Vyražený dech to ale nejspíše není, a tak se zase hraje.
5'
Zápas nám v samém úvodu přináší poměrně zajímavou a hlavně útočnou podívanou. Snad to tedy bude pokračovat a dočkáme se nějakých branek.
4'
Domácí získali standardní situaci, kterou na sebe vzal Damián Suárez. Jeho centr našel spoluhráče na zadní tyči, ale jeho prodloužení sebral gólman.
3'
Erick Cabaco byl během úvodních minut hned druhým hráčem, který si chvilku poležel na zemi. Oba domácí hráči ale nadále pokračují v zápase.
2'
Luis Javier Suárez Charris utekl po levé straně, kde měl hodně místa. Nakonec poslal zpětný pas, načež přišel centr. S tím si obrana Getafe poradila.
1'
A dnešní utkání mezi Gatafe a Granadou nám právě začalo! Za mírné favority jsou považováni domácí, kteří hrají v modrém. Hosté nastupují v červeném.
1'

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam, Cabaco, Olivera – Nyom, Nemanja Maksimović, Arambarri, Cucurella – Cucho Hernández, Jaime Mata.
Náhradníci: Yáñez – Ángel Rodríguez, Etxeita, Chema, Palaversa, Mollejo, Portillo, Timor, Ünal, Diaby.

Granada CF: Rui Silva – Foulquier, Sánchez, J. Vallejo, Neva – Montoro, Y. Herrera – Charris, Eteki, Kenedy – J. Molina.
Náhradníci: Andorinha, A. Escandell – Machís, Vico, Milla, Puertas, N. Pérez, Soro, P. Sánchez..
Granada CF

Granada bude také rozhodně spokojená, jelikož má na svém kontě po pěti utkáních také deset bodů, stačí jí to ale až na sedmé místo. Tabulka je v těchto místech opravdu vyrovnaná. Hosté mají o něco horší skóre, sice už dali v průběhu sezóny sedm branek, jenže jich osm inkasovali. Také Granada prohrála jen jednou, to však vysoko nestačil na Atlético 1:6. Remízu zapsala s Cádizem. Další zápas už vyhrála, jelikož porazila Bilbao 2:0, Alavés 2:1 a v posledním utkání také Sevillu 1:0.
Getafe CF

Getafe bude se startem sezóny rozhodně spokojené a mohlo by se proměnit do role černého koně. Po pěti kolech má totiž na svém kontě deset bodů a nachází se na čtvrté pozici, i když ho může po sobotním zápase předskočit Atlético. Domácí fotbalisté se prezentují hlavně dobrou obranou, jelikož zatím inkasovali jen tři branky. Na druhou stranu sami dali "jen" pět branek, což je průměr jednoho gólu na utkání. Getafe zatím prohrálo jen jeden zápas, když nestačilo na Real Sociedad 0:3, načež bralo jen jednu remízu s Alavésem 0:0. Pak zapsalo tři výhry. Porazilo totiž Osasunu 1:0, Betis 3:0 a v posledním utkání poměrně překvapivě také Barcelonu 1:0.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci LaLigy V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Getafe a Granadou. Výkop je naplánován na 18:30 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.