La Liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Granada : Elche  - 28. února 2021   18:30

Granada
32' Quina (Díaz) • 80' Puertas (Foulquier)
2:1
(1:1)
Elche
40' Boyé
Granada
Rui Silva – Díaz, D. Duarte, N. Pérez, Foulquier (83. Marín) – Eteki (89. J. Vallejo) – Puertas, Y. Herrera, Quina, Kenedy – J. Molina (84. Soldado).
A. Escandell, Fabrega – Aranda, Marín, Soldado, Barcia, J. Vallejo.
Elche
Badía – Barragán, Verdú, Calvo, Mojica (46. Cifuentes) – Morente (73. Rigoni, 79. Milla), Marcone, Guti, Fidel (84. Nino) – Boyé, Carrillo (82. V. Rodríguez).

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 14:12.
Je konec! Granada nakonec zvládla domácí duel s Elche a vítězí 2:1. Domácí Granada byla prakticky celou dobu aktivnějším týmem, ale do vedení se dostala až ve 32. minutě, kdy se prosadil Domingos Quina. Za hosty však pět minut přes přestávkou srovnal Boyé. Po změně stran Elche dokázalo srovnat obraz hry, ale poslední slovo si vzala Granada. Deset minut před koncem rozhodl o triumfu domácích Antonio Puertas.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Víctor Díaz (Granada CF).
90+1'
Elche se snažilo zaútočit po levé straně, jenže kombinace skončila přihrávkou do zámezí. Vhazovat bude domácí Granada.
90'
Nastavují se tři minuty!
89'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Yan Eteki, přichází Jesús Vallejo.
88'
Granada nyní zahrávala rohový kop, který se domácí rozhodli rozehrát přihrávkou do kombinace. Domácí se hlavně snaží držet čas.
87'
Elche potřebuje hrát na polovině soupeře, jenže domácí fotbalisté jsou důrazní v soubojicích na polovině hřiště a nepouští soupeře do tlaku.
86'
Herrera si na malém vápně dělal prostor pro zakončení, jenže špičkou kopačky poslal míč těsně vedle levé tyčky.
85'
Roberto Soldado se po pravém křídle protáhl do pokutového území, ale důrazný Nino mu špičkou kopačky ukopl míč na rohový kop.
84'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Roberto Soldado.
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Fidel, přichází Nino.
83'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Dimitri Foulquier, přichází Adrián Marín.
83'
Dimitri Foulquier si nyní skvěle splnil také defenzivní povinnosti a před napadajícím soupeřem odkopl míč na polovinu hřiště.
82'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Guido Carrillo, přichází Víctor Rodríguez.
80'
Granada právě vstřelila branku!
Granada si bere zpět své ztracené vedení! Na přihrávku z pravé strany si v pokutovém území naběhl ANTONIO PUERTAS, který předskočil obránce a poslal míč k tyči!
80'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních deset minut. Elche v posledních minutách srovnalo obraz hry a pokračuje v obléhání šestnáctky Granady.
79'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Emiliano Rigoni, přichází Pere Milla.
78'
Kenedy se nechal odstavit od míče na polovině hrací plochy, jenže bleskově svou chybu napravil a včasným skluzem odehrál míč do autu.
77'
Dimitri Foulquier prošel po levém křídle do blízkosti velkého vápna, nicméně jeho centr skončil jen v rukavicích připraveného brankáře.
76'
Nehuén Pérez prošel po pravém křídle do blízkosti velkého vápna, kde fauloval Marconeho a zastavil solidně vypadající akci Granady.
75'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících fotbalistů zůstává ležet na trávníku a drží se za levé stehno. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
74'
Domácí celek pokračuje v aktivitě na polovině soupeře, jenže kombinace Granady kolem velkého vápna je plná nepřeností.
73'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Tete Morente, přichází Emiliano Rigoni.
71'
Granada zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, jenže tam nebyl nikdo z domácích.
70'
Domácí celek si mohl vzít zpět své ztracené vedení! V šestnáctce se uvolnil Antonio Puertas, ale jeho technický pokus na zadní tyč brankář vyškrábl na roh!
69'
Domingos Duarte vyslal vysoký nákop na polovinu soupeře, jenže na jeho pobídku si nenaběhl nikdo z jeho spoluhráčů. Granada pokračuje v aktivitě.
68'
Kenedy dohnal prudkou přihrávku na levou stranu, jenže si nedokázal poradit s dotírajícím obráncem a nedostal se k odcentrování.
67'
Víctor Díaz dostal přihrávku na levou stranu, odkud bez váhání poslal zajímavý centr do šestnáctky, jenže nikdo z domácích hráčů nezakončil.
66'
Kenedy dostal přihrávku na polovinu soupeře, jenže přenesením na křídlo poslal míč do autu. Vhazovat bude hostující Elche.
65'
Domingos Quina si naběhl na přihrávku na levou stranu, jenže si nedal pozor na své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti.
64'
Lucas Boyé se ujal rozehrávky rohového kopu. Autor vyrovnávací branky vymyslel centr na malé vápno, jenže tam neměl spoluhráče.
63'
Hosté se hnali vpřed do rychlého protiútoku, ale aktivní Antonio Barragán zapomněl míč za sebou a už se pro něj nestačil vrátit.
62'
Dimitri Foulquier si skvěle poradil s rozběhnutým soupeřem na levé straně a u rohového praporku vypíchl míč do autu. Hosté budou vhazovat.
61'
Domingos Quina se z voleje opřel do odraženého míče, jenže jeho pokus mířil jen do rukavic připraveného brankáře.
60'
Je za námi hodina hry a stále sledujeme vyrovnané utkání. Hostující Elche je po změně stran o něco aktivnější, ale nedostává se do zakončení.
59'
Ivan Marcone nakopl míč na polovinu soupeře, jenže tam neměl nikohov bílém dresu Elche. Po změně stran se hraje hodně opatrně.
58'
Lucas Boyé ještě zabojoval o míč na pravé straně hrací plochy, jenže jej udržel na čáře jen pro napadajícího Yana Etekiho.
57'
Po následném rohovém kopu se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče Raúl Guti, jenže jeho pokus skončil nad břevnem.
56'
Lucas Boyé si v pokutovém území naběhl na centr z levé strany hrací plochy a pokusil se alespoň o krkolomné zakončení. Jeho pokus srazil obránce na roh.
55'
Gonzalo Verdú zastavil rodící se akci domácího celku a bez problémů otočil hru na pravou stranu. Jeho pobídka neoslovila nikoho z hráčů Elche.
54'
Ivan Marcone si na pravé straně splnil své defenzivní povinnosti a odehrál míč mimo nebezpečný prostor. Granada však pokračuje v útočení.
53'
Antonio Puertas se po levém křídle prohnal na polovinu Elche, jenže při kličkách zapomněl míč za sebou a už se pro něj nestačil vrátit.
52'
Elche zahrávalo přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč přiletěl na zadní tyč, jenže nikdo z hráčů v červeném nakonec nezakončil.
51'
Nehuén Pérez si v dalším hlavičkovém souboji na vlastní polovině pomohl nedovoleným zákrokem a může být rád, že neviděl žlutou kartu.
50'
Rui Silva poslal dlouhý nákop na polovinu soupeře, jenže jeho nákop si pohlídali zadáci v bílém, kteří míč odkopli do bezpečí.
49'
Antonio Puertas uspěl v hlavičkovém souboji na polovině soupeře, jenže jeho přenesení hry skončilo v zámezí. Elche bude vhazovat.
47'
Domácí Granada se hned v úvodu druhého poločasu vydala do útoku, ale Kennedyho technický projektil z hranice velkého vápna byl nepřesný.
46'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Johan Mojica, přichází Miguel Cifuentes.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou! Domácí Granada byla prakticky celou dobu aktivnějším týmem, ale do vedení se dostala až ve 32. minutě, kdy se prosadil Domingos Quina. Za hosty však pět minut přes přestávkou srovnal Boyé.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
44'
Yan Eteki se z hranice velkého vápna položil do odraženého míče, jenže ani jeho projektil nebyl přesný a skončil daleko od branky.
43'
Ivan Marcone se po pravém křídle dostal do blízkosti velkého vápna, jenže jeho střílený centr nenašel nikoho z fotbalistů v dresu Elche.
42'
Granada se ihned po obdržení vyrovnávací branky tlačí zpátky do útoku, ale hráči Elche jsou nyní o něco běhavější a získávají jeden odražený míč za druhým.
40'
Elche právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Elche se pět minut před přestávkou dočkalo vytoužené branky! V pokutovém území si prostor na zakončení udělal důrazný LUCAS BOYÉ a střelou o tyč vyrovnal!
39'
Gonzalo Verdú si pokryl míč na polovině hřiště a napadající Kennedy jej nedovoleným zákrokem doslova skolil na zem.
38'
Ivan Marcone se po pravém křídle prodral do blízkosti velkého vápna, jenže jeho centr přiletěl jen do rukavic připraveného brankáře.
37'
Domácí fotbalisté jsou po vstřelení vedoucí branky pořádně nabuzení a nadále se tlačí na polovinu soupeře. Elche však brání pozorně.
35'
Mojica dostává žlutou kartu za faul na polovině soupeře.
34'
Dimitri Foulquier si dal pozor na brzký výpad hostujícího celku a u rohového praporku odehrál míč mimo nebezpečný prostor. Elche bude jen vhazovat.
32'
Granada se ještě před poločasovou přestávkou dostává do vedení! DOMINGOS QUINA si v blízkosti velkého vápna skvěle zasekl míč kolem obránce a utaženou dělovkou levačkou poslal míč k zadní tyči!
31'
Dimitri Foulquier dostal nákop na pravou stranu hrací plochy, jenže jeho centr si obrana Elche pohlídala a odehrála míč do bezpečí.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Domácí Granada je o něco nebezpečnější, ale Elche se brání s přehledem.
29'
Boye spěchal za nákopem na polovinu Granady, jenže míč se po mokrém trávníku svezl do zámezí. Vykopávat od své branky bude Silva.
28'
Kennedy sprintoval s míčem u nohy po levém křídle, jenže si balón předkopl příliš daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku.
27'
Kennedy sprintoval za přihrávkou na pravou stranu hrací plochy, jenže ve vysoké rychlosti prudkým centrem trefil jen prvního hráče před sebou.
26'
Hostující Elche zahrávalo přímý kop na polovině soupeře. Na krásný centr si ve vápně naskočil Fidel, ale jeho hlavička skončila nad břevnem.
24'
Žlutou kartu dostává Nehuén Pérez (Granada CF).
23'
Rozhodčí nyní musel krotit emoce domácího kouče, který nebyl spokojený s některými verdikty. Vše se obešlo s ústní domluvou.
22'
Dimitri Foulquier chvíli otálel s rozehrávkou z vlastní poloviny a dostal se pod tlak. Domácí obránce se na poslední chvíli stačil otočit a pomohl si malou domů.
21'
Domácí Granada zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde bez problémů zakročila pozorná defenziva Elche.
20'
Lucas Boyé si při zpracování míče na polovině Granady pomohl rukou, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Rozehrávat bude domácí Granada.
19'
Gonzalo Verdú v hlavičkovém souboji loktem zboural jednoho z domácích fotbalistů a nabídl Granadě rozehrávku dalšího přímého kopu.
18'
Silva vyrazil z branky až za hranici velkého vápna a zapojil se do rozehrávky svého mužstva. Brankář Granady míč nakopl vpřed, ale balón skončil v autu.
17'
Fidel dostal přihrávku na levou stranu, po které se hnal do pokutového území, jenže nedokázal projít až do zakončení. Zadáci Granady byli důrazní.
16'
Domácí Granada pokračuje v aktivním vstupu do dnešního souboje a tlačí se do pokutového území. Granada však získala jen vhazování u praporku.
15'
Také domácí brankář Silva si musel sáhnout na míč. Brankář Granad následně rozehrál na pravou stranu, kde o míč přišel Kennedy.
14'
Edgar Badía se musel zapojit do rozehrávky hostujícího celku. Jeho nákop se snesl až na hranici velkého vápna, kde situaci zvládli obránci Granady.
13'
Antonio Puertas si na polovině hrací plochy vzal odražený míč a rozehrál na pravou stranu. Poté se vpřed hnal Eteki, ale jeho centr zablokoval první soupeř.
12'
Kenedy upadl po souboji na hranici velkého vápna, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře. Domácí fotbalisté se o pokutový kop ani nehádají.
11'
Hostující brankář Badia se musel zapojit do rozehrávky Elche. Jeho nákop přiletěl na levé křídlo, kde balón pro domácí celek získal Puertas.
10'
Dimitri Foulquier dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, odkud se chtěl prosmýknout do velkého vápna, ale sudí ještě předtím odmával ofsajd.
9'
Elche se po dlouhé době podívalo na polovinu Granady, jenže kombinace hostujícího celku neměla dlouhého trvání. Granada skvěle napadá.
8'
Yan Eteki se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho pokus zablokoval dobře postavený obránce.
7'
Quini dostal přihrávku na polovinu soupeře, jenže kličkou se nedokázal zbavit obránce a získal pro domácí Granadu pouze vhazování.
6'
Elche nyní uklidňuje rozehrávku kombinací na vlastní polovině. Nikdo v červenobílém dresu Granady rozehrávku hostujícího celku neatakuje.
5'
Granada se hned v úvodu dnešního souboje mohla dostat do vedení! Na parádní přímý kop si naskočil Kenedy, ale hlavičku jen otřel o břevno!
4'
Domácí Kenedy prošel s míčem u nohy na hranici velkého vápna, jenže napadající soupeř mu čistým skluzem ukopl míč mimo hrací plochu.
2'
Poprvé v utkáí se k míči dostala také Granada, ale Kenedy nákopem poslal míč jen do zámezí. Vhazovat bude Elche.
1'
Hostující Elche obstará výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté dnes nutně potřebují bodovat.
1'

Granada CF: Rui Silva – Díaz, D. Duarte, N. Pérez, Foulquier – Eteki – Puertas, Y. Herrera, Quini, Kenedy – J. Molina.
Náhradníci: A. Escandell, Fabrega – Aranda, Marín, Soldado, Barcia, J. Vallejo.

Elche CF: Badía – Barragán, Verdú, Calvo, Mojica – Morente, Marcone, Guti, Fidel – Boyé, Carrillo.
Náhradníci: Andreu, Gazzaniga – Cifuentes, González, Luismi, Mfulu, Milla, Palacios, Rigoni, V. Rodríguez, Nino..
Vzájemný zápas

Na podzim zvítězila Granada na půdě soupeře 1:0.
Granada CF

Domácí Granada vstupuje do dnešního souboje v pozici velkého favorita. Ve dvaceti čtyřech odehraných zápasech získala Granada třicet bodů a zatím drží desátou pozici ligové tabulky. V posledním kole sice nezvládla přestřelku na půdě Huescy, ale ve čtvrtek i přes porážku 1:2 v Neapolu vybojovala Granada postup do osmifinále Evropské ligy, ve kterém si zahraje proti norskému Molde.
Elche CF

Hostující Elche prožívá hrůzostrašnou sezónu. Ve dvaceti třech odehraných zápasech získalo jen dvacet jedna bodů a patří mu devatenáctá pozice ligové tabulky. Na poslední Huescu má k dobru jen dva body. Přesto stále může pomýšlet na záchranu. Na patnácté Getafe totiž ztrácí jen tři body. V posledním kole prohrálo 0:3 na hřišti Barcelony.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání španělské ligy mezi Granadou a Elche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.