La Liga - 38. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Granada : Getafe - 23. května 2021   18:30

0:0
(0:0)
Granada
A. Escandell – P. Sánchez, J. Vallejo (46. Machís), G. Sánchez, Foulquier – Soro (46. Díaz), Eteki, Suárez (76. Marín), Vico (90. Brunet), Puertas – J. Molina (70. Soldado).
Fabrega, Rui Silva – Díaz, Soldado, N. Pérez, Quina, Brunet, Machís, Marín.
Medié – Barranco, J. Méndez
Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
Getafe
Yáñez – Damián Suárez (64. Cucho Hernández), Dakonam (88. Cabaco), Chema, Nyom – Iglesias, Aleñá, Kubo, Nemanja Maksimović (82. Abdulai), Cucurella (88. Josete) – Ünal (82. Jaime Mata).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:9. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 16:13.
Je konec, dnes jsme gól neviděli a oba týmy tak berou z tohoto duelu bod. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, kdy v tom prvním byli lepší hosté, kteří však skórovat nedokázali. A po přestávce byli zase pro změnu lepší domácí, kteří se od úvodních vteřin druhé půle tlačili dopředu, byli aktivní, jenže ta koncovka... to dnes platilo pro oba týmy. Tímto končí sezóna pro Granadu i Getafe, které již dnes o nic nehrály a hrací plán LaLigy této sezóny má na programu již pouze jediné utkání, které začíná dnes ve 21 hodin – Sevilla vyzve Deportivo Alaves.
90+3'
90+1'
Takefusa Kubo (Getafe) odcentroval z pravé strany a ve vápně zajímavě hlavičkoval Jaime Mata, který ale netrefil branku, bylo to ale těsné!
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Fede Vico, přichází Juan Brunet.
88'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Marc Cucurella, přichází Josete.
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Djené Dakonam, přichází Erick Cabaco.
86'
Žlutou kartu dostává Sabit Abdulai (Getafe CF).
85'
Přetažený centr z levé strany na pravou, v podání domácích, nic nového – opět hodně nepřesný.
84'
Volný kop pro Granadu, je to ze střední vzdálenosti, tudíž na centr do vápna.
82'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Nemanja Maksimović, přichází Sabit Abdulai.
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Jaime Mata.
80'
V posledních minutách tempo zápasu přece jenom trochu opadlo, vliv má nejen blížící se konec zápasu, ale i změny v sestavách obou týmů.
79'
Nepřesným nákopem končí útočná akce hostů, hrát tak mohou domácí.
78'
Hraje se u půlící čáry, domácí ztrácí míč a hosté zkouší rychle zaútočit po levé straně, což nevyšlo, Cucho Hernández (Getafe) ztrácí míč.
76'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Luis Javier Suárez, přichází Adrián Marín.
74'
Ale střela Kuba byla tečovaná, takže Carles Aleñá rozehrává roh Getafe, z pravé strany... míč jde do vápna, tam kraluje gólman Aarón Escandell, který ho vyboxovává ven z vápna.
73'
Rychlý protiútok hostů po pravé straně táhne Allan Nyom, který přenechal střelu Kubovi, jehož pokus míří vedle branky Granady.
72'
Granada pokračuje v aktivním výkonu, kdy se domácí snaží tlačit do útoku, nicméně do koncovky se domácí stále těžko dostávají.
70'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Roberto Soldado.
70'
Roh rozehráli domácí z pravé strany, ale znovu neuspěli a do zakončení se nedostali.
69'
Fede Vico (Granada) nastřelil pouze bránícího Kubam, od něhož se míč odrazil na roh.
68'
Po faulu Chemy na Luise Javiera Suáreze (Granada) získávají domácí zajímavou standardku, v těsné blízkosti vápna.. ale z ostrého úhlu, z pravé strany.
67'
Roberto Soldado (Granada) bude dalším hráčem, který co nevidět přijde do hry, zatím vyčkává u postranní čáry.
66'
Marc Cucurella (Getafe) si nabíhal na levém křídle, kam sice šel centr z pravé strany, ale byl nepřesný, míč končí mimo hřiště.
65'
Allan Nyom (Getafe) vhazuje z levé strany, na útočné polovině, hosté se udrželi na polovině Granady.
64'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Damián Suárez, přichází Cucho Hernández.
63'
Žlutou kartu dostává Yan Eteki (Granada CF).
62'
Vzápětí vybojovali domácí roh z levé strany, ale pozorný Rubén Yáñez (Getafe) znovu dokázal míč vyboxovat.
62'
Domácí s touto standardkou naložili hodně nedobře.. míč šel někam, kde nebyl vůbec nikdo.
61'
Volný kop rozehrávají domácí z pravé strany, na polovině soupeře, v podstatě od rohového praporku.
60'
Je před námi poslední půl hodina hry, která sice gól nenabídla, ale zatím je to zápas dvou rozdílných poločasů, kdy ten první patřil jednoznačně hostům, v tom druhém jsou zatím lepší domácí.
58'
Hosté se s míčem dostávají za půlící čáru, zkouší něco vymyslet na pravé straně, ale tam přichází o míč.
57'
Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč na svých kopačkách a pokračují v aktivní hře.
56'
Žlutou kartu dostává Víctor Díaz (Granada CF).
55'
V počtu střel již domácí téměř dotáhli soupeře (4:5), ve střelách na branku jsou již domácí lepší (2:1).
54'
Aktivita domácích neuvadá, znovu vidíme snahu o vstřelení první branky, Darwin Machís netrefuje z levé strany branku.
53'
Akci Getafe přerušil odpískaný ofsajd na levé straně, hosté se však bleskově dostávají zpět k míči.
52'
Domácí znovu útočí, Luis Javier Suárez znovu v akci, tentokrát mu míč uskočil od nohy a skončil v autu.
51'
Luis Javier Suárez (Granada) bojoval v pokutovém území Getafe, ale nedokázal přihrát a o míč přišel.
50'
Roh domácí rozehrávají z pravé strany, míč jde před branku, kde skvěle vyboxovává brankář Rubén Yáñez (Getafe).
49'
Rohový kop pro Granadu, která, zdá se, vstoupila lépe do druhé půle.
48'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na své polovině, v blízkosti půlící čáry, hosté zůstanou u míče.
47'
Antonio Puertas (Granada) se v úvodu druhé půle prezentuje poměrně zajímavou střelou zpoza vápna, která letí tak metr nad břevno.
46'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Jesús Vallejo, přichází Darwin Machís.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Alberto Soro, přichází Víctor Díaz.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
Je za námi první poločas, který končí bezbrankovou remízou. Mrzet to musí hlavně hráče Getafe, kteří byli po celý první poločas lepší a měli i nějaké ty šance, nicméně ani jednu proměnit nedokázali. Domácí se do útoku dostávali v podstatě sporadicky, takže není divu, že je skóre takové, jaké je.
45'
44'
Standardka pro Getafe, sice na polovině soupeře, ale až u půlící čáry.
43'
Statistika střel – 1 : 3, na branku 1 : 1.
42'
Centr jde od pravého rohového praporku do vápna, kde si míč stahuje ze vzduchu gólman Rubén Yáñez (Getafe).
41'
Rohový kop pro Granadu, po střele Luise Javiera Suáreze, domácí rozehrají z pravé strany.
40'
Poslední pětiminutovka začíná faulem Luise Javiera Suáreze (Granada), který srazil na trávník Nyoma.
38'
Znovu je míč u domácí branky, Aarón Escandell vykopává míč daleko na polovinu soupeře.
37'
Takefusa Kubo (Getafe) napadá obránce Granady, který se snaží rozehrát... dobrá práce, nakonec pomohl Aarón Escandell, který míč odkopl pryč z vápna.
36'
Fede Vico (Granada) rozehrál volný kop na polovině Getafe, jeho centr byl nepřesný stejně, jako většina centrů domácího mužstva v dosavadním průběhu.
35'
Žlutou kartu dostává Nemanja Maksimović (Getafe CF).
35'
Hosté již roh z levé strany rozehráli, ale jeden z útočících borců si tam pomohl při zpracování míče rukou, což sudí postřehl a přerušil hru.
34'
Hosté se v pohodě ubránili při rohovém kopu domácích, sami poté zaútočili a vybojovali také roh, po hlavičce Ünala, kterou Escandell vyrazil na roh.
33'
Roh pro Granadu, domácí rozehrávají z levé strany.
32'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na své polovině... jenže domácí nemají čas, hosté jsou všude první a znovu získávají míč.
31'
Rychlá akce Getafe středem, zakončená však nepřesnou přihrávkou na hranici vápna Granady, míč se odrazil k brankáři Escandellovi.
30'
Je za námi první půl hodina hry, která patřila jednoznačně hostům, jenže Getafe svůj tlak nedokázalo gólově zužitkovat, takže stav je stále bezbrankový.
28'
Následuje první roh domácích, ti rozehrávají z levé strany, ale ani oni branku ohrozit nedokázali, stejně jako soupeř před chvílí.
27'
Rohový kop pro Getafe, hosté rozehrávají z pravé strany, centr míří do vápna, kde jeden z útočících hráčů fauluje.
26'
Nepřesným nákopem domácí pouze odevzdávají míč soupeři.
25'
I statistika držení míče dokazuje, že zápas zatím mají na své straně hosté, kteří jsou stále lepší.
24'
Statistika držení míče – 31% : 69%.
22'
Žlutou kartu dostává Alberto Soro (Granada CF).
22'
Hosté znovu útočí, dva centr do vápna, ten první odhlavičkoval obránce Granady, ten druhý si sebral ze vzduchu gólman Aarón Escandell.
21'
První roh rozehráli hosté z levé strany, ale míč nedolétl ani do vápna Granady, která se navíc pokusila rychle zaútočit, ale nedošla dál, než k půlící čáře.
20'
Enes Ünal (Getafe) zpracoval na pravé straně těžký centr, pak to zkusil individuálně, kdy nasprintoval k vápnu a vystřelil, jeho pokus byl zblokován vedle branky, roh pro Getafe.
19'
Juan Iglesias (Getafe) se již dostal s míčem za postranní čáru, na útočné polovině, míč pro domácí.
18'
Pokusy Granady o nějakou útočnou akci jsou zatím spíše rozpačité, domácí lacině ztrácejí míče.
17'
Po levé straně zaútočili hosté, ale skvěle v defenzivě zapracoval Dimitri Foulquier (Granada).
16'
Getafe se s míčem drží u půlící čáry, hosté se nikam bezhlavě neženou.
15'
Žlutou kartu dostává Germán Sánchez (Granada CF).
14'
Nakonec ani rohový kop domácí na levé straně nevybojovali, je z toho odkop od branky Getafe.
13'
Carles Aleñá (Getafe) fauluje u půlící čáry Suáreze, domácí tak zůstávají u míče.
12'
Míč se dostává až k domácí brance, Aarón Escandell rozehrává na levou stranu.
10'
První desetiminutovka patřila fotbalistům Getafe, který soupeře v podstatě k ničemu nepustili.
8'
Allan Nyom (Getafe) táhne akci svého týmu po levé straně, dostal se na polovinu Granady, kde míč odevzdal a stáhl se zpět dozadu.
7'
První šance zápasu, Enes Ünal (Getafe) orazítkoval z hranice vápna břevno domácí branky!
6'
Granada získává míč u půlící čáry, domácí se vrací zpět na svou polovinu.
5'
Výkop Escandella se příliš nepovedl, míč totiž dolétl k soupeři, hosté tak mohou v klidu zaútočit.
4'
Carles Aleñá (Getafe) rozehrál, byl to takový technický centr k vápnu Granady, kde zaúřadoval bránící hráč domácích.
3'
Po prvním faulu v zápase se hostům nabízí výhoda standardky na polovině soupeře.
2'
Malá domů v podání Granady, Aarón Escandell v pohodě rozehrává na levou stranu.
1'

Granada CF: A. Escandell – P. Sánchez, J. Vallejo, G. Sánchez, Foulquier – Soro, Eteki, Suárez, Vico, Puertas – J. Molina.
Náhradníci: Fabrega, Rui Silva – Díaz, Soldado, N. Pérez, Quina, Brunet, Machís, Marín.

Getafe CF: Yáñez – Damián Suárez, Dakonam, Chema, Nyom – Iglesias, Aleñá, Kubo, Nemanja Maksimović, Cucurella – Ünal.
Náhradníci: Soria – Olivera, Cucho Hernández, Niang, Portillo, Josete, Etxeita, Chakla, Abdulai, Cabaco, Jaime Mata.

Rozhodčí: Medié – Barranco, J. Méndez.
GETAFE CF
Jak již zmíněno, Getafe je na tom v tabulce LaLigy hůře, ale důležité pro tento tým je, že má jistotu záchrany a do souboje v Granadě může jít naprosto v klidu. Asi není úplně rozhodující, jestli Getafe zakončí tuto sezónu na šestnáctém nebo patnáctém místě, to je totiž jediná neznámá...
Na rozdíl od svého soupeře slavilo Getafe výhru v posledním kole, kdy doma vydřelo výhru 2:1, po kterém slavilo definitivní záchranu. Přidá nějaké body i ze souboje s Granadou?
GRANADA CF
V tomto zápase již o nic nejde. Ani jeden z týmů nemůže sestoupit a ani nemůže vybojovat pohárové umístění. Oba týmy se ještě mohou posunout maximálně o jednu příčku výše, níže již skončit nemohou. Souboj Granady s Getafe je předposledním ligovým utkání tohoto ročníku španělské LaLigy a domácí do něho vstoupí v pozici favoritů. To ovšem pouze díky umístění v tabulce, jinak výsledky z posledních kol jsou velice špatné – čtyři prohry v řadě!
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 38. kola španělské LaLigy, kdy GRANADA CF přivítá na svém stadionu GETAFE CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.