La Liga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Granada : Levante - 1. listopadu 2020   18:30

Granada
8' Machís (Gonalons)
1:1
(1:1)
Levante
34' Vezo  (E. Bardhi)
Granada
Rui Silva – D. Duarte, J. Vallejo, Sánchez (C), Neva – Montoro (57. Y. Herrera), Milla (80. Eteki) – Machís (80. Soro), Gonalons, Puertas – J. Molina (57. Charris).
Santiago Jaime – Jorge Bueno, Fernando Tresaco
Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada)
Levante
Aitor Fernández – Miramón (60. Son), Vezo, Postigo, C. Clerc – Rochina (68. De Frutos), Malsa (68. Radoja), Melero, E. Bardhi – Martí, Morales (C) (60. S. León).
Koke – Coke, Toňo, Ó. Duarte, Radoja, Rober, Goméz, De Frutos, Son, S. León.

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 28 % : 72 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:9. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 7:13.
Je dobojováno a zápas nakonec končí remízou 1:1. Ve druhém poločase byli o něco lepší hosté, kteří hráli po vyloučení Gonalonse v početní převaze. Největší šanci na vstřelení rozhodující branky měl dnes velmi aktivní Bardhi, kterého ale vychytal Silva. Naopak Granada se ve druhém dějství pouze bránila, a bod je pro ní tak velmi cenný.
90+5'
90+4'
Clercova nabídka tentokráte prošla do pokutového území a míč si našel León, jenž však pod tlakem nedokázal zakončit přesně.
90+3'
Charris se snažil udržet balon na útočné polovině, ovšem proti několikanásobné přesile neměl šanci uspět.
90+2'
Clerc se sice zbavil Duarteho, jenže jeho následný centr zachytil Vallejo a ten poté raději poslal míč daleko od Silvovy svatyně.
90+1'
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.
90'
Bardhiho prudký pas svého adresáta nenašel a Silvu bude odkopávat od své brány. Levante se stále nemůže dostat k závěrečnému náporu.
89'
De Frutos se odvážně vrhl mezi dva obránce, kteří ho ale dokázali udržet na zádech a nepustili ho k balonu.
88'
V šestnáctce Granady se poroučel k zemi León, avšak ani v tomto případě si hosté pokutový kop nevymodlili.
87'
Následný rohový kop žádné nebezpečí nepřinesl, jelikož balon odhlavičkoval na přední tyči stojící Duarte.
86'
Odražený míč se dostal k Melerovi a ten z první zakončoval. Do jeho rány stačil ještě vložit nohu Sánchez, od nějž se balon odrazil do autu.
85'
Následně byl nedovoleně atakován Puertas, a rozehrávat tak budou domácí. Ti samozřejmě nikam spěchat nebudou.
84'
Vallejo zaváhal v rozehrávce a následně se musel rychle vracet s Leónem. Svou chybu ale napravil a útočníka Levante před vápnem o balon obral.
83'
Celou situaci ještě zkoumal videorozhodčí, nicméně původní rozhodnutí platí.
82'
Son odcentroval z pravé strany a ve vápně zblokoval jeho nabídku jeden z obránců Granady. Hosté se dožadovali penalty kvůli hře rukou, avšak hlavní sudí žádnou hru v rozporu s pravidly nezaznamenal.
81'
Dobrou práci nyní odvedl Charris, jenž se stihl vrátit s Clercem a poté ho i připravil o balon.
80'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Luis Milla, přichází Yan Eteki.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Alberto Soro.
79'
Po několika nepřesnostech se balon dostal za postranní čáru a vhazovat budou hosté, neboť jako poslední se míče dotkl Bardhi.
78'
Do konce utkání zbývá zhruba čtvrt hodiny a stav je stále nerozhodný. Dokáží domácí udržet tento stav až do závěrečného hvizdu?
77'
Na druhé straně se dopředu hnal Machís, jenž byl ale u vápna hostů odzbrojen Clercem.
76'
Radoja napřáhl ke střele zpoza vápna a jeho pokus nebyl vůbec špatný, nicméně nakonec si cestu mezi tři tyče nenašel.
75'
Na Veza aktivně dorážel Charris, ovšem stoper Levante si dokázal ve spolupráci s Fernándezem poradit.
74'
Po dobrém centru Leóna si ve vápně počínal v rozporu s pravidly De Frutos, který poslal k zemi Nevu.
73'
Clerc si chtěl rychle narazit s Radojou, jenže hned první nahrávka hostujícího beka byla hodně nepřesná a míč zamířil do zámezí.
72'
De Frutos se protáhl po pravé straně a poté nabízel míč do šestnáctky, nicméně našel pouze Nevu a ten svůj tým osvobodil.
71'
Po několika nepřesnostech ve středu hřiště se balonu zmocnil Son, jenž raději nahrál dozadu na Veza.
70'
Exekuce volného přímého kopu se ujal Bardhi, jehož pokus kolem zdi se však do brány nevešel.
69'
Žlutou kartu dostává Luis Javier Suárez Charris (Granada CF).
69'
Radoja se zbavil svého strážce a poté prověřil Silvu, jenž si ale s jeho střelou doprostřed brány věděl rady.
68'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Jorge De Frutos.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Mickaël Malsa, přichází Nemanja Radoja.
68'
Žlutou kartu dostává Sánchez (Granada CF).
67'
Ten se však hostům vůbec nepovedl, neboť pro nepřesný centr si celkem v pohodě došel gólman Silva.
66'
Na druhé straně opět zaměstnával defenzivu Granady Bardhi, jenž nakonec vybojoval rohový kop.
65'
Herrera si píchl míč kolem Rochiny a poté pálil na zadní tyč, nicméně bránu o několik decimetrů minul.
64'
Následně měla Granada standardní situaci a po ní se pro změnu skácel k zemi Malsa. Ten se totiž srazil s jedním ze svých spoluhráčů a i on musel být ošetřován. Ani v jeho případě to však na střídání nevypadá.
63'
Domácí útočník se po chvíli zvedl a je jasné, že bude v pořádku.
62'
Po zákroku Veza zůstal na hrací ploše ležet Charris, jenž je nyní ošetřován klubovými lékaři.
61'
Žlutou kartu dostává Rúben Vezo (Levante UD).
60'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Sergio León.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jorge Miramón, přichází Son.
59'
Charris byl pozdě u odraženého míče a při snaze získat ho pro sebe fauloval Veza. Tým z Valencie bude rozehrávat.
58'
Dalším střeleckým pokusem se prezentoval Rochina, jenž trefil před sebou stojícího Valleja.
57'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Angel Montoro, přichází Yangel Herrera.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Luis Javier Suárez Charris.
57'
Enis Bardhi se tentokráte odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti a pořádně protáhl Silvu, který však nepustil balon za svá záda.
56'
Ten samý hráč se poté chopil rozehrávky a jeho nabídka mířila do dobrého prostoru, nicméně Neva dokázal míč odhlavičkovat.
55'
Bardhi se utrhl na levé straně a poté jeho centr zblokoval na rohový kop dobře postavený Duarte.
54'
Po zákroku Valleja se hosté dožadovali standardky kvůli hře rukou. Hlavní rozhodčí však měl celou situaci přímo před sebou a hru nepřerušil.
53'
Machís se zmocnil míče a rychle šel dopředu. U půlící čáry si ale před něj dal tělo Vezo, který si navíc vykoledoval faul.
52'
Martí se zjevil za obranou domácích a mohl postupovat do dobré šance, ovšem balon mu při zpracování odskočil od nohy a následně se dokutálel do zámezí.
51'
Postigo se dostal pod tlak napadajícího Moliny a nakonec jen odehrál míč do autu.
50'
Malsa si vůbec neporozuměl s Rochinou a po jejich neshodě uvedou domácí balon do hry autovým vhazováním.
49'
Duarteho nabídka mířila na Machíse, jenž si však v souboji s Postigem pomohl nedovoleným způsobem a byl mu odpískán faul.
48'
Vezo se vydal dopředu a nakonec dostal balon do šestnáctky, odkud ho ale rychle odklidil Vallejo.
47'
Žlutou kartu dostává Sergio Postigo (Levante UD).
46'
Ani jeden z trenérů neudělal během přestávky žádnou změnu. Uvidíme, jak se bude utkání vyvíjet ve druhé pětačtyřicetiminutovce.
46'
Je za námi úvodní dějství, ve kterém jsme viděli po jedné brance na obou stranách. Do vedení šla už v osmé minutě Granada, o jejíž gól se postaral Machís. O chvilku později byl ale za ostrý faul vyloučen Gonalons a od té doby mělo více ze hry Levante. To se vyrovnání dočkalo po rohovém kopu, když Bardhi načechral míč na hlavu Veza.
45+2'
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena jedna minuta.
45'
Molina si dělal prostor ve vápně a byl poslán k zemi Miramónem. Na penalta to ale nebylo, což nakonec potvrdil i VAR.
44'
Domácí se nyní malinko osmělili a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
43'
Martí se obtočil okolo svého strážce a poté tvrdě vypálil, jenže míč si cestu mezi tři tyče nenašel.
42'
Na nabídku od rohového praporku si naskakoval Sánchez, jenž ovšem bránu vůbec netrefil.
41'
Vezo chyboval v rozehrávce a následně musel zasáhnout proti rozběhnutému Molinovi. Následovat bude rohový kop domácích.
40'
Po dalším zákroku hostujícího útočníka už se ale píská, a defenziva Granady tak dostane chvilku na odpočinek.
39'
Po souboji s Moralesem se k zemi poroučel Milla a domácí se dožadovali odpískání faulu, avšak arbitr Jaime nechal hru plynout dál.
38'
Aktivní Bardhi znovu táhl akci Levante a dostal se až k centru, který ale pro sebe uzmul Silva.
37'
Granada si dostala k volnému přímému kopu a míč znovu mířil na zadní tyč, kde se však tentokrát nikdo v červeno-bílém nenacházel.
36'
Žlutou kartou byl potrestán také kouč Levante Paco López, který si zřejmě neodpustil nějakou nevhodnou poznámku.
35'
Žlutou kartu dostává Mickaël Malsa (Levante UD).
34'
Levante právě vstřelilo branku!
A z něj už se hosté vyrovnání dočkali! Bardhi poslal do vápna mimořádně přesný centr a našel RÚBENA VEZA, jenž tvrdou hlavičkou překonal Silvu. Ten si sice na balon sáhl, nicméně v cestě za brankovou čáru už mu nezabránil.
33'
Morales obral o balon Duarteho a poté získal pro svůj tým další rohový kop.
32'
Domácí ho rychle rozehráli na krátkou vzdálenost a nyní se snaží na chvilku podržet balon ve své moci.
31'
Na hrotu osamocený Molina se pral s několikanásobnou přesilou a nakonec vybojoval volný přímý kop.
30'
Clerc se vydal dopředu a nakonec i zakončil, nicméně jeho pokus Silvu tentokráte nezaměstnal.
29'
A po něm se nedovoleného zákroku dopustil Morales, takže obrana domácího týmu přežila i tuto standardku.
28'
O chvilku později musel být gólman Granady znovu v pozoru, neboť nepovedený centr z pravé strany mířil pod horní tyč. Silva ale dokázal včas zareagovat a vyrazil míč na roh.
27'
Vallejo podskočil centr Rochiny a Bardhi se dostal do dobré šance. Do svého pokusu dal ale příliš velkou razanci a Silvovu svatyni o kousek přestřelil.
26'
Bardhi se tentokráte prosadil přes Duarteho a poté našel Moralese. Ten byl ovšem tísněn Vallejem a nedokázal zakončit přesně.
25'
Puertas odcentroval z pravé strany a míč se dostal až k Montorovi, jehož volej zpoza vápna vylétl nad bránu.
24'
Podobně to na druhé straně zkoušel také Bardhi, kterého však dobře načasovaným skluzem zastavil Duarte.
23'
Po levé straně se do útoku znovu vydal Machís, jehož průnik se ale tentokráte s úspěchem nepotkal.
22'
Melero chtěl prostrčit míč na Martího, jenže jeho přihrávka byla příliš prudká a hostující forvard neměl nárok jí zachytit.
21'
Machísovu nabídku vracel do ohně Duarte, který se ovšem v době rozehrávky nacházel v ofsajdu. Z této standardky tak nic nebylo.
20'
Na opačném konci hřiště si Molina zkušeně došel pro faul a vybojoval volný přímý kop pro Granadu.
19'
Z otočky nyní pálil Morales a jeho pokus rozhodně nebyl špatný, nicméně jeho ránu nepustil na bránu dobře postavený Sánchez.
18'
Domácí budou každopádně hrát více jak sedmdesát minut v deseti. Uvidíme, zda Levante tuto dlouho přesilovku dokáže využít.
17'
Následná standardní situace žádné nebezpečí pro Granadu nepřinesla, jelikož míč odhlavičkoval do bezpečí Vallejo.
16'
Je to tak, Maxime Gonalons velmi nepříjemně sešlápl kotník Rochiny a za tento zákrok byl vyloučen!
15'
Tak pozor, zákrok Gonalonse si ještě hlavní sudí kontroluje u videa a ve hře je také karta barvy červené.
14'
Gonalons před vápnem fauloval Rochinu a bude z toho standardní situace pro Levante. Domácí záložník by navíc měl být potrestán žlutou kartou.
13'
Ten rozehráli domácí na krátkou vzdálenost a po chvilce přišla do šestnáctky nabídka Machíse, kterou však bez problémů odvrátil Vezo.
12'
Molina táhl akci svého celku po pravém křídle a poté, co byl jeho centr zblokován, budeme svědky prvního rohového kopu.
11'
Neva si příliš neporozuměl s Puertasem a po jejich neshodě se balonu zmocnil Postigo.
10'
Levante chtělo přispěchat s rychlou odpovědí, nicméně individuální akce Bardhiho neměla dlouhého trvání.
8'
Granada právě vstřelila branku!
Granada ustála úvodní nápor hostů a sama se v osmé minutě dostává do vedení! Dlouhý nákop Gonalonse doběhl rychlonohý DARWIN MACHÍS, jenž si následně zleva navedl míč do vápna a přesnou ranou na zadní tyč nedal Fernándezovi šanci zasáhnout.
7'
Postigo vyslal velmi riskantní pas středem hřiště a Molinovi chybělo jen pár decimetrů k tomu, aby balon zachytil.
6'
Domácí teď dobře napadali rozehrávku svého soka a Vezo byl nakonec donucen nahrát dozadu na brankáře Fernándeze.
5'
Rochina chtěl přenést hru doleva na Bardhiho, jenže jeho pas byl nepřesný a balon zamířil do zámezí.
4'
Malsa ale špatně rozehrál a Granada mohla jít rychle dopředu. Gonalons se pokusil vyslat do akce Molinu, ovšem u míče byl jako první vracející se Miramón.
3'
Levante teď kombinuje kolem šestnáctky domácích a vyčkává, zda se v jejich obraně neotevře nějaké okénko.
2'
Hned na začátku zápasu se poměrně ostrým zákrokem prezentoval Rochina, který zezadu atakoval Machíse. Hlavní sudí celou situaci vyřešil důraznou domluvou.
1'
Zazněl úvodní hvizd, jdeme na to! Výkopu se ujali fotbalisté Levante, kteří nastupují v tyrkysové sadě. Jejich soupeř pak zvolil červeno-bílé dresy.
1'

Granada CF: Rui Silva – D. Duarte, J. Vallejo, Sánchez, Neva – Montoro, Milla – Machís, Gonalons, Puertas – J. Molina.
Náhradníci: Andorinha, A. Escandell – Kenedy, Y. Herrera, N. Pérez, Vico, P. Sánchez, Eteki, Charris, Soro.

Levante UD: Aitor Fernández – Miramón, Vezo, Postigo, C. Clerc – Rochina, Malsa, Melero, E. Bardhi – Martí, Morales.
Náhradníci: Koke – Coke, Toňo, Ó. Duarte, Radoja, Rober, Goméz, De Frutos, Son, S. León.

Rozhodčí: Santiago Jaime – Jorge Bueno, Fernando Tresaco.
Levante UD

Ani Levante si v minulém ročníku nevedlo úplně nejhůře a skončilo dvanácté. Start do nové sezony se mu ale vůbec nevydařil a momentálně se nachází na devatenácté příčce. Hlavním problémem tohoto celku je střílení gólů, hned ve třech mačích totiž vyšla Lópezova družina střelecky naprázdno. Ani na druhém konci hřiště to zatím příliš nefunguje a Levante je s jedenácti inkasovanými brankami jedním z nejhůře bránících celků. Minulý víkend hostil celek z Valencie Celtu Vigo, proti níž dokázal utnout sérii tří porážek v řadě a připsal si bod za remízu 1:1. Uvidíme, zda se mu dnes podaří překvapit rozjetou Granadu.
Granada CF

Granada se loni hned po návratu do nejvyšší soutěže umístila na sedmé pozici a kvalifikovala se do kvalifikace o Evropskou ligu. Tu letos zvládla bez sebemenších problémů a nyní má ve skupinové fázi za sebou už dvě utkání, ve kterých získala čtyři body. Také v lize se červeno-bílým daří skvěle a po sedmi kolech jsou čtvrtí. Svěřenci kouče Martíneze zatím v této sezoně klopýtli jen jednou a to s Atléticem Madrid, od kterého dostali hned šestigólovou nálož. Jinak ale stojí obrana Granady na pevných základech a v LaLize už udržela tři čistá konta. S nulou vzadu to bylo i minulý víkend proti Getafe, z jehož hřiště si Díaz a spol. přivezli všechny body za výhru 1:0.
Hezký nedělní večer přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Španělská LaLiga tento víkend napíše své osmé pokračování a my se v tomto online přenose zaměříme na souboj Granady s Levante. Úvodní výkop je naplánován na 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.