La Liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Huesca : D. Alavés - 12. prosince 2020   18:30

Huesca
67' Ontiveros (Galán)
1:0
(0:0)
Huesca
Fernández Llorente – Maffeo Becerra, Pulido (C), Siovas, Galán – M. Rico (90+3. Gómez), Mosquera, B. García – Ferreiro (90. Insua), Okazaki (87. Mir), Ontiveros (82. I. Doumbia).
Andrés Fernández – Escriche, I. Doumbia, Insua, Gómez, Carlos, Pedro López, Luisinho, Mir, Nwakali, Seoane, G. Silva.
Melero – Martínez, Alcoba
Estadio El Alcoraz, Huesca
D. Alavés
F. Pacheco (C) – Navarro (46. Martín), Laguardia (15. Tachi), Ely, R. Duarte (75. Sainz) – Méndez (75. Guidetti), Pina, Jota, Rioja – Joselu, Lucas Pérez.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 6:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 12:18.
Je konec! Huesca nakonec zvládla domácí duel s Deportivem Alavés a vítězí těsně 1:0. Vše podstatné se dnes odehrálo až po změně stran. Krátce po poločase dostal míč do sítě Okazaki, jenže jeho branka neplatila kvůli ofsajdu. O rozhodující zásah se tak v 67. minutě postaral Javier Ontiveros. Hostující Deportivo už se na odpověď nezmohlo a odjíždí bez bodu.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Mikel Rico, přichází Sergio Gómez.
90+2'
Javier Galán se prodral z levé strany do pokutového území, jenže jeho technický pokus skončil vedle vzdálenější tyčky.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází David Ferreiro, přichází Pablo Insua.
89'
Rodrigo Ely se ujal rozehrávky přímého kopu hostujícího celku. Jeho nákop směřoval na Joselua, který se do zakončení nedostal.
88'
Lucas Pérez se po pravém křídle dral na polovinu domácího celku, jenže nikdo v červeném dresu jeho akci nepodpořil.
87'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Šindži Okazaki, přichází Rafael Mir.
86'
Šindži Okazaki se s míčem u nohy dostal do pokutového území, chtěl zakončovat na vzdálenější tyč, ale hostující brankář jeho pokus vyrazil!
85'
Javier Galán si na levé straně zpracoval odražený míč, bez problémů se s ním otočil a pomohl si přihrávkou do zadních řad.
84'
Žlutou kartu dostává Tachi (Deportivo Alavés).
83'
Pablo Maffeo Becerra si na hranici velkého vápna přehodil míč na levačku, nicméně jeho projektil mířil přímo do rukavic brankáře.
82'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Javier Ontiveros, přichází Idrissa Doumbia.
81'
Fernando Pacheco se srazil s jedním z vlastních spoluhráčů a zůstává ležet na trávníku. Hostujícímu celku se během posledních minut komplikuje úplně vše.
80'
Javier Ontiveros má nějaké problémy se stehnem a podle všeho bude potřebovat ošetření.
79'
Šindži Okazaki se dostal do pokutového území, jenže v klíčovou chvíli míč zapomněl za sebou a vůbec nevypálil. Obrana Deportiva se drží v utkání.
78'
Fernando Pacheco se musel zapojit do rozehrávky hostujícího celku. Jeho nákop se snesl na levou stranu, kde nebyl nikdo v bílém dresu.
76'
Jota se uvolnil na pravé straně hrací plochy, jenže si musel pomoci zpětnou přihrávkou. Hostujícímu celku hodně rychle ubíhá čas.
75'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Rubén Duarte, přichází Borja Sainz.
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Edgar Méndez, přichází John Guidetti.
74'
Luis Rioja poslal přihrávku z pravé strany na hranici velkého vápna, kde nebyl nikdo v dresu hostujícího celku. Domácí Deportivo brání skvěle.
73'
Pablo Maffeo Becerra sprintoval s míčem u nohy po pravém křídle, jenže v klíčovou chvíli jej zapomněl za sebou a už nedokázal přihrát.
72'
Domácí celek zahrával přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč však přiletěl pouze na hranici velkého vápna, kde se k němu nedostal nikdo v modrém.
71'
Žlutou kartu dostává Lucas Pérez (Deportivo Alavés).
70'
Tomás Pina si na levé straně našel prostor k odcentrování do pokutového území, jenže jeho pobídka nenašla nikoho v bílém dresu.
69'
Domácí celek navíc mohl rychle přidat i druhý zásah! V pokutovém území se znovu uvolnil Ontiveros, jenže jeho projektil tentokrát prolétl nad břevnem!
67'
Huesca právě vstřelila branku! Domácí Huesca se nakonec dostává do vedení! JAVIER ONTIVEROS se z levé strany prosmýkl do pokutového území a nádhernou technickou střelou poslal míč ke vzdálenější tyči!
66'
Javier Galán si skvěle pokryl míč na vlastní polovině a pomohl si zpětnou přihrávkou. Hráči domácího celku se v posledních minutách prakticky nedostávají do zakončení.
65'
Martín upadl v souboji v pokutovém území soupeře, ale podle hlavního rozhodčího se v tomto případě o nedovolený zákrok nejednalo.
64'
Martín se po levém křídle tlačil do pokutového území, nicméně nikdo v bílém dresu jeho akci nepodpořil. Stále sledujeme nadvládu obran.
63'
Okazaki si skvěle pokryl míč v souboji na polovině hrací plochy, nicméně po střetu se soupeřem se poroučel k zemi. Hráči v modrém hrají aktivně.
62'
Javier Ontiveros stál na správném místě na hranici velkého vápna a před napadajícím soupeřem odkopl míč daleko od branky domácího celku.
61'
Deportivo zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, odkud jej bez problémů vyboxoval do bezpečí domácí brankář.
60'
Je za námi hodina hry a zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Domácí Huesca se v úvodu druhé půle snažila hrát aktivně, ale v posledních minutách jsou domácí poněkud zaskočení.
59'
Žlutou kartu dostává Javier Ontiveros (SD Huesca).
59'
Jorge Pulido odkopl míč z vlastní poloviny před sprintujícím Joseluem. Hostující Deportivo Alavés získalo pouze vhazování na polovině domácích.
58'
Borja García si pohybem řekl o přihrávku do pokutového území, jenže míč směřující jeho směrem odehrál do bezpečí hned první obránce v bílém.
57'
Edgar Méndez se dral s míčem u nohy středem hrací plochy do blízkosti pokutového území, jenže domácí zadáci mu nedovolili zakončit.
56'
Pablo Maffeo Becerra poslal přihrávku na polovinu hostujícího celku, jenže Okazaki byl u míče o chvíli později a už jej nezískal před domácím obráncem.
55'
Šindži Okazaki napadal rozehrávku Deportiva na jeho polovině. Japonský fotbalista si však pomohl zatažením za dresu soupeře a fauloval.
54'
Domácí celek je po změně stran mnohem aktivnější. Domácí Huesca se prakticky ze všech pozic snaží dostat do zakončení, ale obrana Deportiva stále odolává.
53'
Jota fauloval v blízkosti vlastní šestnáctky a vidí žlutou kartu.
52'
Rubén Duarte poslal nákop na polovinu Huescy, jenže na jeho pobídku si nenaběhl nikdo v bílém dresu. I po změně stran pokračuje obrovský boj.
51'
Deportivo se dostalo do blízkosti domácí branky, jenže nikdo v bílém dresu hostujícího celku se nedostal do zakončení.
50'
Domácí se sice dostali do vedení, jenže branky byla po chvíli odvolána pro ofsajd!
48'
Domácí celek se znovu usadil v blízkosti pokutového území, jenže s centrem z pravé strany si obrana Deportiva poradila.
47'
Domácí celek se dostal na polovinu soupeře, kde kombinoval v blízkosti velkého vápna, jenže nikdo v modrém dresu si nakonec netroufl na zakončení.
46'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ximo Navarro, přichází Martín.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali velký boj. Na hřišti byly k vidění prakticky pouze osobní souboje a nedovolené zákroky. Ani jeden z týmů si však nedokázal vypracovat nějakou příležitost. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+2'
45+2'
Šindži Okazaki se v pokutovém území natahoval po centru z pravé strany, jenže domácí útočník se nedostal do zakončení.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Domácí brankář poslal nákop na levou stranu hrací plochy. Huesca se v závěru prvního poločasu ještě jednou vydává do útoku.
44'
Ximo Navarro byl faulován ve vlastním pokutovém území a zůstává ležet na trávníku. Hlavní rozhodčí zákrok žlutou kartou neocenil.
43'
Joselu dostal přihrávku na polovinu soupeře, jenže jeho akci nepodpořil nikdo v dresu hostujícího Deportiva. Osamocený útočník tak přišel o míč.
42'
Šindži Okazaki si naběhl na přihrávku na polovinu hřiště, krásně se otočil kolem obránce, jenže následně zapomněl míč za sebou. Tato akce dokládá průběh první půle.
41'
Rodrigo Ely se ujal rozehrávky hostujícího celku. Stoper Deportiva přihrál na polovinu domácího mužstva, jenže tam nenašel nikoho ze spoluhráčů.
40'
Fernando Pacheco se musel znovu zapojit do rozehrávky Deportiva. Jeho nákop směřoval na levou stranu, kde nebyl nikdo v bílém dresu Alavése.
39'
Mikel Rico dostal přihrávku na pravou stranu a poslal přihrávku na polovinu Deportiva. Nikdo v modrém dresu se však znovu nedostal do vápna.
38'
Žlutou kartu dostává Rubén Duarte (Deportivo Alavés).
37'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na polovině hřiště a podle všeho bude potřebovat ošetření. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
36'
Pablo Maffeo Becerra se na pravé straně dostal k odraženému míči, jenže místo centru raději hledal Ferreira. Ten si však pomohl nedovoleným zákrokem.
35'
Pedro Mosquera prošel s míčem do blízkosti velkého vápna, jenže ani on si tentokrát netroufl na zakončení. Obrana Deportiva zatím drží pevný blok.
34'
Domácí Huesca zahrávala přímý kop na polovině soupeře. Pablo Maffeo Becerra vyslal nadýchaný centr na malé vápno, kde zakročil hostující brankář.
33'
Stopeři domácího celku kombinují na vlastní polovině. Huesca hraje v prvním poločase velmi trpělivě a číhá na skulinky v defenzivě Deportiva.
32'
Luis Rioja vlétl do pokutového území, jenže se utopil v moři vlastních kliček. Domácí celek ustál další zajímavou akci Deportiva.
31'
Javier Galán dostal přihrávku na levou stranu, po které prošel do blízkosti velkého vápna, jenže jeho centr skončil na hlavě prvního obránce.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně opatrný fotbal. Domácí Huesca je sice aktivnější, ale ani jeden z týmů si zatím šanci nevypracoval.
29'
Další ofsajd na straně domácí Huescy! Šindži Okazaki si podruhé v utkání nepohlídal své postavení a připravil se o další solidní možnost.
28'
Rubén Duarte dostal přihrávku na levou stranu, nicméně jeho pobídka skončila v místech, kde nebyl nikdo v dresu hostů.
27'
Pablo Maffeo Becerra je v prvním poločase hodně aktivní. Krajní obránce domácí Huescy táhl další akci po pravém křídle, ale nakonec stejně musel přihrát do zadních řad.
26'
Joselu napadal rozehrávku domácího celku na polovině hrací plochy. Hostující útočník se k míči sice dostal, ale už neměl prostor pro zakončení.
25'
Javier Ontiveros si míč navedl z levé strany do blízkosti velkého vápna, kde si jej přehodil na pravačku, ale střelou na vzdálenější tyč branku netrefil.
24'
Mikel Rico dostal přihrávku na polovinu hřiště, rozehrál na levou stranu, nicméně nikdo v modrém dresu se zatím nedostal do blízkosti velkého vápna.
23'
Hosté odevzdali míč dlouhým nákopem na polovinu soupeře domácímu brankáři. Huesca tak může pomalu založit další útočnou akci.
22'
Po dalším rohovém kopu se do zakončení tlačil Jorge Pulido, jenže místo míče trefil svého strážce. Po útočném faulu pak budou rozehrávat hosté.
21'
Huesca zahrávala rohový kop. Prudký centr přiletěl na přední tyč, kde nebyl nikdo v modrém dresu domácího celku. Obrana Deportiva zatím brání skvěle.
20'
Fernando Pacheco se musel zapojit do rozehrávky Deportiva. Jeho výhoz mířil na pravou stranu. Hostující celek tak může po delší době vyrazit vpřed.
19'
Pablo Maffeo Becerra se po dalším dlouhém sprintu prodral až do pokutového území, kde k němu na poslední chvíli přistoupil obránce, který míč odkopl do autu.
18'
Domácí Huesca je zatím jednoznačně lepším týmem, jenže se nedostává do zakončení. Deportivo naopak vyčkává na šance k protiútoku.
17'
Pablo Maffeo Becerra tentokrát svedl sprinterský souboj s jedním z obránců, který mu však tělem zatarasil vstup do pokutového území.
16'
Pablo Maffeo Becerra dostal přihrávku na pravou stranu, potáhl míč na polovinu soupeře, jenže poté si jej raději zasekl a zapojil do rozehrávky spoluhráče z obrany.
15'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Víctor Laguardia, přichází Tachi.
14'
Domácí brankář se musel zapojit do rozehrávky. Jeho nákop následně mířil na levou stranu, ale nikdo v modrém dresu se k míči nedostal.
13'
Joselu skvěle napadal rozehrávku domácího celku na jeho polovině. Hostující fotbalista zvládl pěkný skluz, kterým odklidil míč mimo nebezpečí.
12'
Pablo Maffeo Becerra poslal přihrávku za obranu Deportiva. Na jeho pobídku si naběhl David Ferreiro, jenže jeho centr schoval do rukavic Fernando Pacheco.
11'
Edgar Méndez napadal rozehrávku soupeře na levé straně. Ostrým šlapákem však sestřelil Mosqueru. Domácí Huesca bude rozehrávat.
10'
Jorge Pulido se po levém křídle dostal do pokutového území, kde si míč zasekl kolem obránce, jenže zpětnou přihrávkou odevzdal míč soupeři.
9'
Javier Ontiveros se dostal k odraženému míči a pohotově zakončil levačkou. Jeho projektil mířil přímo do míst, kde stál hostující brankář.
8'
Lucas Pérez se uvolnil na pravé straně, našel si prostor pro odcentrování a vyslal vysokou pobídku do pokutového území. Domácí brankář míč vyboxoval.
7'
Další ofenzivní snahu domácí Huescy zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si tentokrát nepohlídal Šindži Okazaki.
6'
Pablo Maffeo Becerra vhazoval na levé straně hrací plochy. Jeho pobídka přiletěla na hranici velkého vápna, kde zasáhl hostující stoper Víctor Laguardia.
5'
Jorge Pulido diriguje rozehrávku domácího celku na polovině hrací plochy. Nikdo v modrém dresu domácí Huescy však v úvodu nehýří pohybem.
4'
Pablo Maffeo Becerra podpořil ofenzivní výpad domácího celku náběhem po levém křídle, jenže jeho centr skončil na hrudi pozorného Elyho.
3'
Luis Rioja dostal přihrávku na levou stranu a pohotově odcentroval do pokutového území. Jeho přízemní pobídku odvrátil první obránce do bezpečí.
2'
Deportivo zahrávalo přímý kop na polovině Huescy. Centrovaný míč se snesl na značku pokutového kopu, kde se k zakončení nedostal nikdo v modrém.
1'
Huesca obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale Ferreiro si v souboji s obráncem pomohl faulem.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Huesca bude hrát v červeném, zatímco hosté obléknou modrou sadu.

SD Huesca: Andrés Fernández – Maffeo Becerra, Pulido (C), Siovas, Galán – M. Rico, Mosquera, B. García – Ferreiro, Okazaki, Ontiveros.
Náhradníci: Fernández Llorente – Escriche, I. Doumbia, Insua, Gómez, Carlos, Pedro López, Luisinho, Mir, Nwakali, Seoane, G. Silva.

Deportivo Alavés: F. Pacheco (C) – Navarro, Laguardia, Ely, R. Duarte – Méndez, Pina, Jota, Rioja – Joselu, Lucas Pérez.
Náhradníci: Sivera – Martín, Deyverson, Guidetti, García Peréz, Marín, López, Sainz, Tachi, T. Tavares.

Rozhodčí: Melero – Martínez, Alcoba.
SD Huesca

Domácí Huesca je na tom mnohem hůře. Nováček mezi španělskou smetánkou zatím vybojoval jen osm bodů a krčí se na poslední pozici celé soutěže. Na záchranu v tuto chvíli ztrácí tři body. Huesca má obrovské problémy v defenzivě. Dosud inkasovala už dvacet branek. V posledním utkání uhrála remízu 3:3 na hřišti Granady.
Deportivo Alavés

Hostující Deportivo Alavés je v letošním ročníkem velkým postrach favoritů. Během podzimní části dokázalo obrat o body Real Madrid i Barcelonu. Po dvanácti duelech má Deportivo na svém kontě čtrnáct bodů a zatím drží dvanáctou pozici ligové tabulky. Na sestupové vody má k dobru jen tři body. V posledních šesti duelech však Deportivo nepoznalo hořkost porážky. Naposledy remizovalo doma bez branek s Realem Sociedad.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi SD Huesca a Deportivem Alavés. Výkop je stanoven na 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.